Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg 10 km Sokół Bodzanów 20.00 PLN
2 Tomczuk-Kuzka Katarzyna Warszawa Bieg 10 km 20.00 PLN
3 Malicka Monika Płońsk Nordic Walking 5 km opłacono
4 Ciećwierz Mariusz Parlin Bieg 10 km No Pain Team 20.00 PLN
5 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
6 Mariańska Patrycja Płońsk Bieg 10 km 20.00 PLN
7 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 10 km 20.00 PLN
8 Witkowski Przemysław Łazęki Bieg 2,5 km opłacono
9 STAWIARSKI KRZYSZTOF KĘPA POLSKA Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW OSP KĘPA POLSKA 20.00 PLN
10 Bobowicz Rafał Niepiekła Bieg 10 km Huragan Trebki Stare 20.00 PLN
11 Reweda Sebastian Szyjki Bieg 2,5 km opłacono
12 Gęsiarz Monika Płock Bieg 10 km opłacono
13 Gęsiarz Szymon Płock Bieg 10 km opłacono
14 Bugajewska Jadwiga Płońsk Nordic Walking 5 km opłacono
15 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10 km opłacono
16 Czarnecka Magdalena Płońsk Nordic Walking 5 km NW Człapski Team opłacono
17 Górnicki Seweryn Zaborowo Bieg 2,5 km 15.00 PLN
18 Górnicka Karolina Zaborowo Bieg 2,5 km 15.00 PLN
19 Górnicka Ewa Zaborowo Bieg 2,5 km 15.00 PLN
20 Karpiński Rafał Grąbczewo 9 Nordic Walking 5 km Grąbczewo DuoLife opłacono
21 Stanecka Zuzanna skierniewice Nordic Walking 5 km reebok run crew skierniewice 20.00 PLN
22 Stanecki Maciej skierniewice Nordic Walking 5 km reebok run crew skierniewice 20.00 PLN
23 Stanecka Małgorzata skierniewice Nordic Walking 5 km reebok run crew skierniewice 20.00 PLN
24 Stanecki Marcin skierniewice Nordic Walking 5 km reebok run crew skierniewice 20.00 PLN
25 Różańska Helena Płońsk Nordic Walking 5 km NW Człapski Team opłacono
26 Obrębska Elżbieta Płońsk Nordic Walking 5 km NW Człapski Team opłacono
27 Michalak Marta Płońsk Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
28 Piórkowski Marek Płońsk Bieg 10 km opłacono
29 Brześkiewicz Beata Przyborowice Dolne Bieg 2,5 km 15.00 PLN
30 Brześkiewicz Marcin Przyborowice Dolne Bieg 2,5 km 15.00 PLN
31 Sobczyński Jacek Januszewo Bieg 2,5 km opłacono
32 Fusik Weronika Płock Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
33 Piekut Kamil Nacpolsk Bieg 10 km opłacono
34 Majkowski Łukasz Kuchary Żydowskie Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
35 Tarczyńska Marta Warszawa Nordic Walking 5 km opłacono
36 Jankowska Edyta Warszawa Nordic Walking 5 km opłacono
37 Paciorkowski Paweł Płock Nordic Walking 5 km Fundacja SWD 20.00 PLN
38 Gocławski Krzysztof Stara Wrona Bieg 2,5 km Torpeda Race Team 15.00 PLN
39 Krzemiński Kamil Niepiekła Bieg 2,5 km opłacono
40 Gocławska Agata Stara Wrona Bieg 2,5 km opłacono
41 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 10 km opłacono
42 Romanowicz Damian Legionowo Bieg 2,5 km opłacono
43 Romanowicz Michał Legionowo Nordic Walking 5 km opłacono
44 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg 2,5 km opłacono
45 Ferski Adnrzej Płońsk Bieg 10 km 20.00 PLN
46 Nowicka Hanna Januszewo Nordic Walking 5 km opłacono
47 Draganiak Renata Komsin Bieg 10 km Arising Angels&No Pain Team opłacono
48 Boniewski Lech Glinojeck Bieg 10 km Gimnazjum Glinojeck opłacono
49 Tomaszewski Arkadiusz Naruszewo Bieg 10 km opłacono
50 Maszerowska Jolanta Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
51 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
52 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
53 Kazanowski Krzysztof Warszawa Bieg 10 km opłacono
54 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg 2,5 km opłacono
55 Białołecka Katarzyna Płońsk Bieg 2,5 km opłacono
56 Pustoła Kacper Naruszewo Bieg 2,5 km 15.00 PLN
57 Leszczyński Piotr PŁOCK Nordic Walking 5 km 20.00 PLN
58 Węglewska Agnieszka Płock Nordic Walking 5 km Dynamic opłacono
59 Baranowski Romuald Płock Nordic Walking 5 km Dynamic 20.00 PLN
60 Buniak Piotr Warszawa Bieg 10 km opłacono
61 Figurski Andrzej Marki Bieg 10 km Markowi Biegacze opłacono
62 Widera Justyna Miszewo Murowane Bieg 2,5 km SOKÓŁ BODZANÓW 15.00 PLN
63 Widera Radosław Miszewo Murowane Bieg 2,5 km SOKÓŁ BODZANÓW 15.00 PLN
64 Zaborowski Zbigniew Płock Nordic Walking 5 km 20.00 PLN
65 Brzózka Krzysiek Płock Bieg 10 km Active Runners Płock opłacono
66 Bielski Dariusz Naruszewo Bieg 2,5 km opłacono
67 Szmulewicz Michał Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW opłacono
68 Chądzyński Adam Płońsk Bieg 10 km opłacono
69 Pawłowska Monika Brzeście Bieg 10 km opłacono
70 Rybicka Agata Gąsewo Bieg 2,5 km SOKÓŁ BODZANÓW 15.00 PLN
71 Rybicki Robert Gąsewo Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 20.00 PLN
72 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg 2,5 km opłacono
73 Lewicki Adrian Płońsk Bieg 10 km 20.00 PLN
74 Wypysińska Anna Warszawa Bieg 10 km Gąbin Biega opłacono
75 Wypysiński Rafał Warszawa Bieg 10 km Gąbin Biega opłacono
76 Opałka Jan Płońsk Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
77 Krupiński Piotr Nowe Naruszewo Nordic Walking 5 km opłacono
78 Stępień Adam Warszawa Bieg 10 km ananASy opłacono
79 Strzałkowski Dariusz Płońsk Bieg 10 km TeamHania opłacono
80 Michalak Martyna Warszawa Bieg 10 km TeamHania opłacono
81 Chojnacka Krystyna Sierpc ul dworcowa 3B Nordic Walking 5 km TKKF ,, Kubuś opłacono
82 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 20.00 PLN
83 Chojnacki Paweł Konstancin-Jeziorna Bieg 10 km opłacono
84 Kozłowski Jacek Płock Bieg 10 km Active Runners Płock 20.00 PLN
85 Szmulewicz Piotr Chodkowo Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW opłacono
86 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
87 Pawłowska Lilianna Gostynin Bieg 10 km opłacono
88 Pokropińska Weronika Gostynin Bieg 10 km opłacono
89 Cybulski Jacek Jarocin Bieg 10 km opłacono
90 Krajewski Piotr Słupno Bieg 10 km Gąbin Biega opłacono
91 Szymański Damian Brzeście Bieg 10 km opłacono
92 Szymański Szymon Płońsk Bieg 10 km opłacono
93 Rajewska Justyna Płońsk Bieg 2,5 km opłacono
94 Szymańska Paula Górki gm Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock opłacono
95 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock opłacono
96 Stacherczak Natalia Płock Bieg 10 km Active Runners Płock opłacono
97 Klimkiewicz Marta Brochocin Bieg 10 km Active Runners Płock opłacono
98 Kujawa Kamil Nowe Wrońska 14 Bieg 10 km Motointegrator Runing Team 20.00 PLN
99 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg 10 km Torpeda Race Team opłacono
100 Cegiełka Maria Nacpolsk Nordic Walking 5 km opłacono


Wyświetleń: 2554

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ