Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rojek Kazimierz Brzeg M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
2 Bartoszewski Marcin Poznań M1-M4 (ok. 80 km) Zgrupka Team opłacono
3 Gmurowski Sławek Ostrów Wielkopolski M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
4 Szulc Krzysztof Turek M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
5 Stasiak Krzysztof SKALMIERZYCE M1-M4 (ok. 80 km) mobile team opłacono
6 Kobza Adam Kościelna Wieś M1-M4 (ok. 80 km) Garcarek opłacono
7 Pyciarz Artur Ozorków M1-M4 (ok. 80 km) SPKITR PELETON opłacono
8 Wasiński Paweł Kąkolewo M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
9 Huzarski Bartosz Sobótka M1-M4 (ok. 80 km) Huzar Bike Academy opłacono
10 Gellert RAFAL POZNAN M1-M4 (ok. 80 km) Zgrupka Team opłacono
11 Gellert Anna Poznań M7 i kobiety (ok.52 km) Zgrupka opłacono
12 Pyciarz Krzysztof Ozorków M5 i M6 (ok.65 km) Peleton opłacono
13 Frąckowiak Przemysław Leszno M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
14 Pussak Sebastian Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
15 Reinhard Stanisław Nowe Skalmierzyce M7 i kobiety (ok.52 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
16 Pussak Robert Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
17 Fabich Rafał Wrocław M1-M4 (ok. 80 km) Huzar Bike Academy opłacono
18 Mencfeldowski Robert Dobroszyce M1-M4 (ok. 80 km) EUROROWER.PL opłacono
19 Słowik Mateusz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
20 Snuszka Łukasz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
21 Ewiak Andrzej Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
22 Staszak Mateusz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono
23 Konstańczuk Adam Bełchatów M1-M4 (ok. 80 km) WARACH ROWERY opłacono
24 Sorbian Tomasz Sorbian Wrocław M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
25 Plominski Michal Krakow M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
26 Pawlak Arkadiusz Kalisz M7 i kobiety (ok.52 km) Jastal opłacono
27 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
28 Jaśkiewicz Adam Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
29 Hojak Marek Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
30 Drobnikowski Marcin Raczyce M1-M4 (ok. 80 km) Huzar Bike Academy opłacono
31 Mleczak Jakub Poznań M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
32 Stempniak Radosław Świdnica M1-M4 (ok. 80 km) ZARĘBSKI TEAM opłacono
33 Żurawik Andrzej GOLINA M5 i M6 (ok.65 km) KTK Image Cycling Team opłacono
34 Linkowski Piotr Puszczykowo M5 i M6 (ok.65 km) FTI RACING TEAM opłacono
35 Pawlak Konrad Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
36 Danielak Maciej Skalmierzyce M1-M4 (ok. 80 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
37 Wągrowski Sławomir Wolica M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
38 Reichel Redbajk Dariusz Krosno M1-M4 (ok. 80 km) FTI Racing Team opłacono
39 Jurusz Marcin Gilów M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
40 Kutschenreiter Piotr Puszczykowo M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
41 Kwiatkowski Szymon Gdańsk M1-M4 (ok. 80 km) Fundacja Jeppesena opłacono
42 Garncarek Jacek Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) BIKE SERWIS TEAM opłacono
43 Krzywda Jakub Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
44 Bienias Przemysław Ozorków M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
45 Kruszniak Dawid KALISZ M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
46 Sztendel Mieczysław Łódź M5 i M6 (ok.65 km) Jastrzębie Łaskie opłacono
47 Klucznik Tomasz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono
48 bartoszek Adam Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
49 Gruszka Dawid Nowe Skalmierzyce M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
50 Szraucner Mirosław Lubliniec M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
51 Stolarek Grzegorz Łask M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
52 Józefiak Marcin „Blondas” Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Leasing Broker opłacono
53 Hynas Igor Turek M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
54 Janiak Piotr Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Orange Polska opłacono
55 Marosz Dawid Gniezno M1-M4 (ok. 80 km) OMED24 opłacono
56 Wawrzyńczak Michał Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
57 Ossowski Michał Gniezno M1-M4 (ok. 80 km) OMED24 opłacono
58 Janas Robert Borek Wlkp. M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
59 Pawłowski Piotr Biała M5 i M6 (ok.65 km) Huzar Bike Academy opłacono
60 CIPIRSKI RAFAŁ PRZYLESIE M1-M4 (ok. 80 km) ZARĘBSKI TEAM opłacono
61 Borowiak Jakub Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
62 Kubisiak Adam Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) WK KWP Poznań opłacono
63 Wasiak Zdzisław Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
64 Kucal Sławomir Konin M1-M4 (ok. 80 km) KTK IMAGE opłacono
65 Zarębski Jarosław Bolesławice M1-M4 (ok. 80 km) ZARĘBSKI TEAM opłacono
66 Kierzek Robert Przybyslawice M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX 80 Team opłacono
67 Kostecki Grzegorz Konin M1-M4 (ok. 80 km) KTK IMAGE opłacono
68 Kucal Joanna Konin M7 i kobiety (ok.52 km) KTK IMAGE opłacono
69 Juszczak Mariusz Stobno M5 i M6 (ok.65 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
70 Konowałów Dominika Jerzykowo M7 i kobiety (ok.52 km) opłacono
71 Szulda Waldemar Poznan M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
72 Radziszewski Łukasz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
73 Tomczak Maciej Czekanów M1-M4 (ok. 80 km) Decathlon Gniezno opłacono
74 Ciapierzyński Jerzy Ołobok M5 i M6 (ok.65 km) MTB OŁOBOK opłacono
75 Bogdajewicz Grzegorz Przygodzice M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
76 Szrajber Tomasz Kowalowice M1-M4 (ok. 80 km) Sokół Skalmierzyce opłacono
77 Miela Damian Wrocław M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
78 Wojciechowski Błażej Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Sokół Skalmierzyce opłacono
79 Różański Mateusz Różański Chełmce M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
80 Grosz Zbigniew Turek M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
81 Jamroziak Jakub Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
82 Olejniczak Klaudiusz Kępno M1-M4 (ok. 80 km) Cart-Pack Team Sokół Bralin opłacono
83 Nowak Zbigniew Kalisz M5 i M6 (ok.65 km) Calisia 1974 opłacono
84 WALCZAK JACEK KOŁO M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
85 Lis Piotr Raszków M1-M4 (ok. 80 km) Merx Team Wągrowiec opłacono
86 Barański Mateusz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
87 Tacik Maciej Nowe Skalmierzyce M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
88 Dwornik Dominik Radłów M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
89 Mucha Natalia Gniezno M7 i kobiety (ok.52 km) Decathlon Gniezno opłacono
90 Opielewicz Maciej Koźmin Wlkp M5 i M6 (ok.65 km) AGK Koźmin Wlkp opłacono
91 Kozłowski Marek Żnin M1-M4 (ok. 80 km) Klub Sportowy Szosa Żnin opłacono
92 Jurusz Artur Prusim M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
93 Sergiel Damian BYDGOSZCZ M1-M4 (ok. 80 km) SISU OWB-team opłacono
94 Drobnik Krzysztof Wrocław M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
95 Szukowski Mateusz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE opłacono
96 Rybak Paweł Wieruszów M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
97 Leszczyńska Marta Poznań M7 i kobiety (ok.52 km) MikusiePL opłacono
98 Paluszkiewicz Marek Koło M1-M4 (ok. 80 km) KOŁO Cycling Team opłacono
99 Czarnecki Jarosław Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) SHIMANO POLSKA opłacono
100 Geniusz-Mikusinski Dariusz Poznań M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono


Wyświetleń: 10772

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ