Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cichocki Tomasz Aleksandrów Łódzki M1-M4 (ok. 80 km) Peleton
2 Konstańczuk Adam Bełchatów M1-M4 (ok. 80 km) WARACH ROWERY opłacono
3 Pawłowski Piotr Biała M5 i M6 (ok.65 km) Huzar Bike Academy opłacono
4 Tokłowicz Marcin Bielawy M1-M4 (ok. 80 km) KTK IMAGE
5 Zarębski Jarosław Bolesławice M1-M4 (ok. 80 km) ZARĘBSKI TEAM opłacono
6 Janas Robert Borek Wlkp. M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
7 Rojek Kazimierz Brzeg M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
8 Sergiel Damian BYDGOSZCZ M1-M4 (ok. 80 km) SISU OWB-team opłacono
9 Różański Mateusz Różański Chełmce M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
10 Płóciennik Tomasz Cieszków M1-M4 (ok. 80 km) Planson Cieszków
11 Tomczak Maciej Czekanów M1-M4 (ok. 80 km) Decathlon Gniezno opłacono
12 Mencfeldowski Robert Dobroszyce M1-M4 (ok. 80 km) EUROROWER.PL opłacono
13 Kwiatkowski Szymon Gdańsk M1-M4 (ok. 80 km) Fundacja Jeppesena opłacono
14 Jurusz Marcin Gilów M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
15 Ossowski Michał Gniezno M1-M4 (ok. 80 km) OMED24 opłacono
16 Mucha Natalia Gniezno M7 i kobiety (ok.52 km) Decathlon Gniezno opłacono
17 Marosz Dawid Gniezno M1-M4 (ok. 80 km) OMED24 opłacono
18 Lech Aleksandra Gniezno M7 i kobiety (ok.52 km) Decathlon Gniezno
19 Żurawik Andrzej GOLINA M5 i M6 (ok.65 km) KTK Image Cycling Team opłacono
20 Zabost Wojciech Janowice M5 i M6 (ok.65 km) KLUB KOLARSKI ŁOWICZ
21 Konowałów Dominika Jerzykowo M7 i kobiety (ok.52 km) opłacono
22 Mania Wojciech Mania Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono
23 Kruszniak Dawid KALISZ M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
24 Pawlak Arkadiusz Kalisz M7 i kobiety (ok.52 km) Jastal opłacono
25 Krzywda Jakub Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
26 Garncarek Jacek Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) BIKE SERWIS TEAM opłacono
27 Nowak Zbigniew Kalisz M5 i M6 (ok.65 km) Calisia 1974 opłacono
28 Chabierski Marcin Kalisz M1-M4 (ok. 80 km)
29 Kubisiak Adam Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) WK KWP Poznań opłacono
30 Pawlak Konrad Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
31 Snuszka Łukasz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
32 Barański Mateusz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
33 Krawczyk Natalia Kalisz M7 i kobiety (ok.52 km)
34 Czarnecki Jarosław Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) SHIMANO POLSKA opłacono
35 Andrzejewski Jacek Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) SHIMANO POLSKA
36 Staszak Mateusz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono
37 Ewiak Andrzej Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
38 Jaśkiewicz Adam Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
39 Wawrzyńczak Michał Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
40 Józefiak Marcin „Blondas” Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Leasing Broker opłacono
41 Janiak Dawid Kalisz M1-M4 (ok. 80 km)
42 Klucznik Tomasz Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono
43 Hojak Marek Kalisz M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE TEAM opłacono
44 Wasiński Paweł Kąkolewo M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
45 Piróg Paweł Kąty Wrocławskie M1-M4 (ok. 80 km) Huzar Bike Academy
46 Olejniczak Klaudiusz Kępno M1-M4 (ok. 80 km) Cart-Pack Team Sokół Bralin opłacono
47 warach sławomir koło M5 i M6 (ok.65 km) WARACH ROWERY
48 Paluszkiewicz Marek Koło M1-M4 (ok. 80 km) KOŁO Cycling Team opłacono
49 WALCZAK JACEK KOŁO M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
50 Kucal Sławomir Konin M1-M4 (ok. 80 km) KTK IMAGE opłacono
51 Kostecki Grzegorz Konin M1-M4 (ok. 80 km) KTK IMAGE opłacono
52 Kucal Joanna Konin M7 i kobiety (ok.52 km) KTK IMAGE opłacono
53 Kobza Adam Kościelna Wieś M1-M4 (ok. 80 km) Garcarek opłacono
54 Szrajber Tomasz Kowalowice M1-M4 (ok. 80 km) Sokół Skalmierzyce opłacono
55 Opielewicz Maciej Koźmin Wlkp M5 i M6 (ok.65 km) AGK Koźmin Wlkp opłacono
56 Walaszczyk Przemysław Kórnik M1-M4 (ok. 80 km)
57 Plominski Michal Krakow M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
58 Reichel Redbajk Dariusz Krosno M1-M4 (ok. 80 km) FTI Racing Team opłacono
59 Rybacki Zbigniew Legionowo M5 i M6 (ok.65 km) Inter Cars Sonic Bike Team
60 Kutrowski Błażej Leszno M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST
61 Frąckowiak Przemysław Leszno M1-M4 (ok. 80 km) STREFASPORTU.PL MW INVEST opłacono
62 Szraucner Mirosław Lubliniec M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
63 Stolarek Grzegorz Łask M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
64 Sęk Łukasz Łowicz M1-M4 (ok. 80 km) KLUB KOLARSKI ŁOWICZ
65 Sęk Marek Łowicz M5 i M6 (ok.65 km) KLUB KOLARSKI ŁOWICZ
66 Sztendel Mieczysław Łódź M5 i M6 (ok.65 km) Jastrzębie Łaskie opłacono
67 Biegański Wojciech Mikstat M1-M4 (ok. 80 km)
68 Wiatrak Rafał Milicz M1-M4 (ok. 80 km) Planson Cieszków
69 Cierpik Michał Myjomice M1-M4 (ok. 80 km) CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
70 Tacik Maciej Nowe Skalmierzyce M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
71 Pussak Robert Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
72 Reinhard Stanisław Nowe Skalmierzyce M7 i kobiety (ok.52 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
73 Pussak Sebastian Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) TR Sokół Skalmierzyce opłacono
74 Gruszka Dawid Nowe Skalmierzyce M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
75 Wasiak Zdzisław Nowe Skalmierzyce M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
76 Małuszek Maciej Odolanów M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
77 Ciapierzyński Jerzy Ołobok M5 i M6 (ok.65 km) MTB OŁOBOK opłacono
78 Lindner Daniel Opatówek M5 i M6 (ok.65 km) GILICKI BIKE
79 Jamroziak Jakub Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
80 OWCZAREK MACIEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI M5 i M6 (ok.65 km) OTR Interkol CX80 Team
81 Szukowski Mateusz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) GILICKI BIKE opłacono
82 Gmurowski Sławek Ostrów Wielkopolski M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
83 Wojciechowski Błażej Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Sokół Skalmierzyce opłacono
84 Borowiak Jakub Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
85 Maciejewski Dariusz Maciejewski Ostrów Wielkopolski M5 i M6 (ok.65 km)
86 Radziszewski Łukasz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
87 Janiak Piotr Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Orange Polska opłacono
88 bartoszek Adam Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
89 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
90 Słowik Mateusz Ostrów Wielkopolski M1-M4 (ok. 80 km) Ostrowska Kawaleria Kolarska opłacono
91 Michalski Damian Ostrów Wlkp M1-M4 (ok. 80 km) OTR Interkol CX80 Team opłacono
92 Stasiak Paweł Ostrów Wlkp. M1-M4 (ok. 80 km) OTR INTERKOL CX80 TEAM
93 Bienias Przemysław Ozorków M1-M4 (ok. 80 km) opłacono
94 Pyciarz Artur Ozorków M1-M4 (ok. 80 km) SPKITR PELETON opłacono
95 Pyciarz Krzysztof Ozorków M5 i M6 (ok.65 km) Peleton opłacono
96 Jaworski Łukasz PIONKI M1-M4 (ok. 80 km)
97 Nowak Jacek Nowak Pniewy M1-M4 (ok. 80 km)
98 Gellert RAFAL POZNAN M1-M4 (ok. 80 km) Zgrupka Team opłacono
99 Szulda Waldemar Poznan M5 i M6 (ok.65 km) opłacono
100 Geniusz-Mikusinski Dariusz Poznań M1-M4 (ok. 80 km) Mobile Team opłacono


Wyświetleń: 10819

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ