Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Syldatk Beata | Garczegorze | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Oleś Anetta | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Lichańska Ewa | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Krawiecka ANNA | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Jasińska Joanna | Żukowo Morskie | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Wesołowska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Skóra Agata Skóra | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
9 | Woss Anna | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Królak Renata | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Lobacz Agnieszka Lobacz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Drzewucka Marzena | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | Gmina Darłowo | |
13 | Bejnarowicz Anna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
14 | Cebula Urszula | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Kunz Agnieszka | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Sip Wiesława | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
17 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Kaźmierczak Joanna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
19 | Szczepaniak Agata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Bierkus Mirosław | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Wesołowska Mirosława | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Strzyżewska Irena | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
23 | Opaliński Tomasz | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Gawiecka Mariola | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Rozbiegany Koszalin | |
25 | Popławski Jerzy | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Adamowicz Renata Adamowicz | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | KILAR Igor | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
28 | KILAR Iwona | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
29 | KILAR Oliwia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
30 | ŁAWRYNOWICZ AGNIESZKA | STARE BIELICE | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
31 | SOSIŃSKI MAREK | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Zapalski Adalbert | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
33 | Wolski Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Stolarczyk Barbara | Mścice | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | KILAR Zofia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Karasiuk Renata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Andrzejewska Katarzyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Andrzejewski Andrzej | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Gawiecki Piotr | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Rozbiegany Koszalin | |
40 | Krupińska Beata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | e-urolog.eu | |
41 | Krupiński Krzysztof | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | e-urolog.eu | |
42 | Skawiński Sebastian | Wilkszyn | Polska | Udział w rajdzie | Nakijezapraszamy.nw | |
43 | Skawińska Ewa | Wilkszyn | Polska | Udział w rajdzie | Nakijezapraszamy.nw | |
44 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Elite Team | |
45 | Osojca Paulina | Tatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Bućko Malwina | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Osojca Małgorzata | Tatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Cieślińska Joanna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
49 | Rudzin Małgorzata | Kłos | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Rudzin Rafał | Kłos | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Lipińska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Turek Katarzyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Lesiak Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Butyńska-Radziwon Edyta | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Kępa Bożena | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | SKI FAMILY TEAM | |
56 | KĘPA ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | SKI FAMILY TEAM | |
57 | Niziołek Stanisława Niziołek | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Pakulska Ewa | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Kabacińska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Face Nordic Walking Team | |
60 | Kabaciński Maciej | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Face Nordic Walking Team | |
61 | Więcławska Aneta | Rosnowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Wielechowska Renata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Kopczewska Iwona | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Butkowska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | AFTARCZUK BEATA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Udział w rajdzie | Elite Team | |
67 | Prymas-Jagodzińska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | grupa wilki | |
69 | Karnafel Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Knitter Monika | Polanów | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Kobiela Skawińska Małgorzata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Kownacka Aleksandra | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | Zdrowo Pieprznięci | |
73 | Kownacki Bartosz | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | Zdrowo Pieprznięci | |
74 | Mikitiuk Beata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | NW | |
75 | Mikitiuk Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Stępniewska Agnieszka Stępniewska | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | WIECZORKOWSKA DAGMARA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Jacewicz Ewa | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Buczek Maja | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
80 | Ciszewska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
81 | Kurenda Sylwia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Puciłowska Agnieszka | Niekłonice | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Kurenda Emilia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
84 | Grajper Emilia | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Bolek Wioleta | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Dywelski Marek | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Korpal Grażyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
88 | Korpal Cezary | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
89 | Komar Marlena Komar | Konikowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
90 | Klimczyk Justyna | Sarbinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
91 | Machaj Julita | Sarbinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
92 | Turbiarz Wojciech | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
93 | Maj Wioleta | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
94 | Nieradka Kinga | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
95 | Turbiarz Wioletta | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
96 | PERZ ALEKSANDRA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
97 | Kamelski Piotr | Sławno | Polska | Udział w rajdzie | SPOKO Sławno | |
98 | Miklasinska Monika | Sławno | Polska | Udział w rajdzie | SPOKO Sławno | |
99 | Niwińska Henryka | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
100 | Niwińska Wanda | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 4454