7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KLaban Marcin Toruń 10 km opłacono
2 Biskupski Marcin Bydgoszcz 10 km opłacono
3 Wadowski Bartosz Bydgoszcz 10 km opłacono
4 Grochal Dariusz Solec Kujawski 10 km opłacono
5 Sowińska Justyna Łochowice 10 km Spójnia Białe Błota opłacono on-line
6 Sierant Marian Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
7 Dudziński Paweł Bydgoszcz 10 km Gołańcz Team Run opłacono on-line
8 Anglart Roman Bydgoszcz 10 km Run Pasja opłacono on-line
9 Gołembiewski Marek Bydgoszcz 10 km SP44/XV LO Mistrzostwa Sportowego opłacono on-line
10 Jaworski Mariusz Radziejów 10 km opłacono on-line
11 Gołuński Jerzy Bydgoszcz 10 km PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
12 Kotecki Jarosław Skarszewy 10 km
13 Ciesielski Jerzy Poznań 10 km #1512WingedHearts opłacono on-line
14 Luzak Magdalena Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
15 Wiwatowski Michał Wiwatowski Przyłęki 10 km
16 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno 10 km opłacono on-line
17 Kałek Artur Bydgoszcz 10 km Klinika Triathlonu Bydgoszcz opłacono on-line
18 Blachowska Ania Lipno 10 km Biegaj z Dymkiem opłacono on-line
19 Głuszek Tomasz Toruń 10 km Leśne Wilki opłacono on-line
20 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
21 Hodyna Serhii Kremenchuk 10 km RC"Kremeń" opłacono on-line
22 Majewska Monika Lucim 10 km opłacono on-line
23 Rygiewicz Wojciech Wolwark 10 km SPA Kropka opłacono on-line
24 Kruczkowski Jarosław Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAM opłacono on-line
25 Trzciński Jarosław Trzciński Solec Kujawski 10 km ROS-ZAK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA opłacono on-line
26 Luzak Mirosław Bydgoszcz 10 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
27 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz 10 km Szkoła Podstawowa nr 17 Bydgoszcz
28 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 10 km Huragan Miedzyń opłacono on-line
29 Ładniak Dariusz Czarnowo 10 km opłacono on-line
30 Wyborna Renata Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
31 Salamon Sławomir Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
32 Krymer Agnieszka Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
33 Rogoziński Aleksander Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
34 Rogozińska Karolina Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
35 Pietrzak Małgorzata Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
36 Wicleben Wojciech Gniewkowo 10 km opłacono on-line
37 torchalski krzysztof Bydgoszcz 10 km Run Pasja opłacono on-line
38 Wierzyński Marcin Śliwice 10 km opłacono on-line
39 CELEGRAT Andrzej GRUPA 10 km opłacono on-line
40 Andrzejak Sylwia Żołędowo 10 km opłacono on-line
41 Macierzyński Mirosław Toruń 10 km opłacono on-line
42 Bąkowski Dawid BYDGOSZCZ 10 km opłacono on-line
43 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
44 Staniszewska Aleksandra Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
45 Grudzińska Agnieszka TORUŃ 10 km
46 Kątnik Jacek Łochowo 10 km opłacono on-line
47 Szeps Jarosław Toruń 10 km opłacono on-line
48 Łatka Marcin Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
49 Biegała Agnieszka Inowrocław 10 km Team Renegat opłacono on-line
50 Barański Krzysztof Toruń 10 km opłacono on-line
51 Musiał Michał Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
52 Kowalski Krzysztof Gniewkowo 10 km opłacono on-line
53 Wujek Magdalena Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
54 Spryszyński Michał Bydgoszcz 10 km TRIrodzinka.pl opłacono on-line
55 Łoniewski Michał Inowrocław 10 km opłacono on-line
56 Pawlicki Marcin Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
57 Piotrowski Maciej Gniewkowo 10 km opłacono on-line
58 Nikołajew Monika Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
59 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław 10 km opłacono on-line
60 Kozłów Wojciech Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
61 Michalak Marek Kruszwica 10 km opłacono on-line
62 Lewandowski Sławomir Bydgoszcz 10 km klubzdrowia24h opłacono on-line
63 Prusik Łukasz Toruń 10 km CSAiU Toruń opłacono on-line
64 NOWAKOWSKA PAULINA Strzelno 10 km opłacono on-line
65 Prądzyński Marcin Bydgoszcz 10 km TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team opłacono on-line
66 Przybysz Marcin Sępólno Krajeńskie 10 km opłacono on-line
67 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie 10 km opłacono on-line
68 Półgęsek Rafał Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
69 Rząd Szymon Toruń 10 km TSŻ TORUŃ opłacono on-line
70 Suhak Piotr Toruń 10 km opłacono on-line
71 Woźny Tomasz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
72 Małkiewicz Mateusz Toruń 10 km opłacono on-line
73 Kata Przemysław Solec Kujawski 10 km opłacono
74 Sykutera Marcin Świecie 10 km opłacono on-line
75 Karaszewski Sławomir Różankowo 10 km opłacono on-line
76 Leśnik Adam Toruń 10 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
77 Pawłowski Tomasz Zielonka 10 km opłacono on-line
78 Pawłowski Radosław Zielonka 10 km opłacono on-line
79 Dembowski Mariusz Lidzbark 10 km H+H Polska opłacono on-line
80 Kubiak Rafał Solec Kujawski 10 km Muzeum Solca opłacono on-line
81 Janiszewski Radosław Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
82 Śmigielski Piotr Zbytowo 10 km opłacono on-line
83 Śmigielska Magdalena Zbytowo 10 km opłacono on-line
84 kowalski krzysztof bydgoszcz 10 km trenuj z najlepszymi opłacono on-line
85 Kraiński Michał Śliwice 10 km opłacono on-line
86 Szyszka Radosław Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
87 Grzelak Radosław Łochowo 10 km opłacono on-line
88 Smyk Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
89 Grochowiak Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
90 Przybylska Karolina Bydgoszcz 10 km Orlen Running Team opłacono on-line
91 Wdowiak Kamil Niemcz 10 km opłacono on-line
92 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek 10 km opłacono on-line
93 Terebus Paulina Toruń 10 km opłacono on-line
94 Grabowska Marlena Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
95 Brzozowski Jarosław Brzoza 10 km BRZOZA TRI TEAM opłacono on-line
96 Sternal TOMASZ Rojewo 10 km opłacono on-line
97 Sternal Elżbieta Rojewo 10 km opłacono on-line
98 Olejnik Krzysztof Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
99 Grott Bartłomiej Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
100 Kozłowski Robert Włocławek 10 km


Wyświetleń: 33001

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ