Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pełczyńska Nina | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
2 | Pełczyński Maksymilian | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
3 | Klaban Blanka | Toruń | Polska | 600 m | ||
4 | KLaban Marcin | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
5 | Kośmieja Patryk | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | ||
6 | Sonnak jan | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
7 | Powroźnik Milosz | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | ||
8 | Paczkowski Kuba | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
9 | Jurkiewicz Nikola | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
10 | Wożniak Nikola | Bydgoszcz | Polska | 1600 m | ||
11 | Wożniak Emilia | Bydgoszcz | Polska | 800 m | ||
12 | Dzięciołowski Ksawery Jan | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
13 | Dzięciołowski Natan | Solec Kujawski | Polska | 250 m | Przedszkole Niepubliczn Reksio | |
14 | Rogulska Maria | Solec Kujawski | Polska | 250 m | Przedszkole Niepubliczne Reksio | |
15 | Rogulska Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | 800 m | Szkoła Podstawowa nr 4 Solec Kujawski | |
16 | Szewczyk Jakub | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
17 | Szewczyk Adam | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
18 | Kwasik Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
19 | Gęsicki Marcel | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
20 | Kwasik Marlena | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
21 | Chojnacka Helena | Toruń | Polska | 600 m | ||
22 | Jóźwiak Jakub | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
23 | Jóźwiak Zuzanna | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
24 | Sołecki Kajetan | Toruń | Polska | 250 m | ||
25 | Szafrańska Anna | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
26 | Borowiak Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
27 | Czyżewski Mateusz | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
28 | Michajłow Nikita | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
29 | Butrykowska Lena | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
30 | Butrykowski Mikołaj | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
31 | Grzelczak Kaja | Bydgoszcz | 600 m | |||
32 | Grzelczak Maja | Bydgoszcz | Polska | 600 m | ||
33 | Serafin Dominika | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
34 | Sadowski Paweł | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
35 | Marcinkowska Marta | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
36 | Mikielewicz Oskar | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
37 | Majchrowska Anna | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
38 | Nowak Maciej | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
39 | Nowak Natalia | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
40 | Tatulińska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 5 km | O co tu biega | opłacono |
41 | Olkiewicz Oliwier | Solec Kujawski | Polska | 800 m | ||
42 | Magdziński Paweł | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | ||
43 | Kosior Maja | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | ||
44 | Wiśniewski Artur | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
45 | Chojnacki Hektor | Toruń | Polska | 600 m | ||
46 | Masternak Wiktor | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
47 | Masternak Wojciech | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
48 | Łasut Paulina | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
49 | Wójcik Piotr | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
50 | Oliwkowska-Wójcik Anna | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
51 | Karutz Michał | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
52 | Thielmann Sebastian | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
53 | Zawieruszyński Piotr | Mała Nieszawka | Polska | 5 km | opłacono | |
54 | Biskupski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
55 | Biskupska Maja | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
56 | Biskupski Marcin | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
57 | Lewandowski Andrzej | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
58 | Kossowska Anna | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
59 | Wadowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
60 | Wadowska Nina | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
61 | Wadowski Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono | |
62 | Kowalecka Bożena | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
63 | Studziński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
64 | Studziński Waldemar | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
65 | Studzińska Ilona | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
66 | Drzewiecki Maciej | Niemcz | Polska | 5 km | opłacono | |
67 | Orzeszek-Drzewiecka Izabela | Niemcz | Polska | 5 km | opłacono | |
68 | Dybikowski Mirosław | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
69 | Dach Łukasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
70 | Lipka Zuzanna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
71 | Maciejewska-Lipka Joanna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
72 | Olejniczak Franciszek | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
73 | Olejniczak Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono | |
74 | Bednarski Paweł | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
75 | Libner Kamil | Bydgoszczy | Polska | 5 km | opłacono | |
76 | Ulatowski Mateusz | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono | |
77 | Grochal Dariusz | Solec Kujawski | Polska | 10 km | opłacono | |
78 | Sobiech Liwia | Solec Kujawski | Polska | 800 m | MUKS ,, START | |
79 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | 5 km | parkrun Toruń | opłacono on-line |
80 | Sowińska Justyna | Łochowice | Polska | 10 km | Spójnia Białe Błota | opłacono on-line |
81 | Fabisiak Agata | Śrem | Polska | 800 m | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła ll w Śremie | |
82 | Murawka Rafał | Kusowo | Polska | 800 m | ||
83 | Murawka Jakub | Kusowo | Polska | 250 m | ||
84 | Fabisiak Zuzanna | Śrem | Polska | 250 m | Przedszkole Edmunda Bojanowskiego w Śremie | |
85 | Sierant Marian | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Skiera Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
87 | Skiera Magdalena | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
88 | Utyra Weronika | Solec Kujawski | Polska | 600 m | ||
89 | Jeziorek Angelika | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
90 | Brochocka Nadia | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
91 | Runowska Klaudia | Bydgoszcz | Polska | 1600 m | ||
92 | Runowska Emilia | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
93 | Glamowski Marcin | Bukowiec | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
94 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
95 | Dudziński Paweł | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Gołańcz Team Run | opłacono on-line |
96 | Rasztubowicz Jakub | Bydgoszcz | Polska | 600 m | ||
97 | Anglart Roman | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Run Pasja | opłacono on-line |
98 | Kaczan Antoni | Solec Kujawski | Polska | 600 m | SP 4 Solec Kujawski | |
99 | Kaczan Maria | Solec Kujawski | Polska | 600 m | SP 4 Solec Kujawski | |
100 | Gołembiewski Marek | Bydgoszcz | Polska | 10 km | SP44/XV LO Mistrzostwa Sportowego | opłacono on-line |
Wyświetleń: 49809