7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kruczkowski Jarosław Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAM opłacono on-line
2 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski 10 km opłacono on-line
3 Gawroński Mateusz Barcin 5 km opłacono on-line
4 Grochowiak Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
5 Smyk Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
6 Gawrońska Magdalena Barcin 5 km opłacono on-line
7 Jankowska Olga Barcin 600 m BOSiR Barcin
8 Popielarz Agata Barcin 1600 m BOSiR Barcin
9 Popielarz Kinga Barcin 600 m BOSiR Barcin
10 Czyżewski Wiktor Barcin 600 m BOSiR BARCIN
11 Gawrońska Bożena Barcin Wieś 5 km opłacono on-line
12 Olszewski Mateusz Białe Błota 600 m
13 Olszewska Karolina Białe Błota 5 km nordic walking opłacono on-line
14 Nowak Urszula Białe Błota 5 km nordic walking Tri-Amator Ewelina Nowak opłacono on-line
15 Pietraszak Tomasz Białe Błota 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
16 Nowak Waldemar Białe Błota 5 km Tri-Amator Ewelina Nowak opłacono on-line
17 Kryske Mariusz Białe Błota 5 km SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA opłacono on-line
18 KRYSKE Filip BIAŁE BŁOTA 250 m
19 Błaszkiewicz Marzena Borówno 10 km Chołe Kłóliki opłacono on-line
20 Noskowiak-Bajno Artur Borówno 250 m
21 Noskowiak-Bajno Alicja Bórowno 10 km Chołe Kłóliki opłacono on-line
22 Kobyliński Mateusz Brzoza 10 km opłacono on-line
23 Brzozowski Jarosław Brzoza 10 km BRZOZA TRI TEAM opłacono on-line
24 Glamowski Sebastian Bukowiec 800 m
25 Glamowski Mateusz Bukowiec 800 m
26 Glamowska Aleksandra Bukowiec 250 m
27 Glamowska Katarzyna Bukowiec 5 km nordic walking opłacono on-line
28 Glamowski Marcin Bukowiec 5 km nordic walking opłacono on-line
29 Giolda Paweł Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
30 Serafin Dominika Bydgoszcz 5 km opłacono
31 Majorkowska Lena Bydgoszcz 250 m
32 Jabłoński MICHAŁ BYDGOSZCZ 10 km PKO Bank Polski opłacono on-line
33 Giolda Stefan Bydgoszcz 5 km nordic walking TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
34 Grzelczak Maja Bydgoszcz 600 m
35 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz 1600 m Kung fu Pandy 3
36 Kozłowski Rafał Bydgoszcz 10 km Run Pasja opłacono on-line
37 Grzelczak Kaja Bydgoszcz 600 m
38 Stawczyk Dariusz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
39 Rybicki Dariusz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
40 Stawczyk Patryk Bydgoszcz 600 m
41 Stawczyk Szymon Bydgoszcz 600 m
42 Nowakowska Marta Bydgoszcz 5 km DEAF i #B3K opłacono on-line
43 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz 5 km ReebokRunCrew Bydgoszcz opłacono on-line
44 Rybicka Ilona Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
45 Przeracki Mirosław Bydgoszcz 5 km PGB Sportowa Paczka
46 Gorzycki Michał Bydgoszcz 5 km Klimat Solec
47 Król Karol Bydgoszcz 5 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
48 Borowiak Łukasz Bydgoszcz 250 m
49 włoch sylwester bydgoszcz 10 km
50 Kamper Jarosław Bydgoszcz 10 km Ból To Ściema opłacono on-line
51 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz 10 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
52 Haracewiat Cezary Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
53 Woźny Tomasz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
54 Kamper Lilianna Bydgoszcz 600 m
55 Gorzycki Mikołaj Bydgoszcz 250 m Klimat Solec
56 Nowakowski Grzegorz Bydgoszcz 10 km DEAF i #B3K opłacono on-line
57 Gęsicki Marcel Bydgoszcz 5 km opłacono
58 Kunicka Luiza Bydgoszcz 600 m Sp 38
59 Stawczyk Hanna Bydgoszcz 250 m
60 Jagieła Bartosz Bydgoszcz 5 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
61 Kudła Anastazja Bydgoszcz 250 m
62 Wojciechowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km 7.00 PLN
63 Dura Łukasz Bydgoszcz 800 m BKS Bydgoszcz
64 Okręglicka Barbara Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
65 Góra Marcel Bydgoszcz 800 m Juventus Academy Bydgoszcz
66 Kamper Małgorzata Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
67 Bigalke Stanisław Bydgoszcz 5 km nordic walking opłacono on-line
68 Góra Igor Bydgoszcz 250 m Juventus Academy Bydgoszcz
69 Lewandowski Adam Bydgoszcz 5 km The Beds opłacono on-line
70 Grobelny Kacper Bydgoszcz 250 m TEAM ZABIEGANEDNI
71 Król Dominika Bydgoszcz 600 m Szkoła Podstawowa 65
72 Bukaluk Agata Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
73 Kosińska Martyna Bydgoszcz 250 m
74 Wojciechowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
75 Błażejak Krzysztofa Bydgoszcz 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
76 Wesołowski Wiktor Bydgoszcz 5 km ZSE Bydgoszcz opłacono on-line
77 Nalewalska Justyna Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu/ wkurw_team opłacono on-line
78 Renc Patryk Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu opłacono on-line
79 Bleja Krystian Bydgoszcz 5 km PGB Sportowa Paczka 7.00 PLN
80 Ćwiklińska Antosia Bydgoszcz 250 m KlonikTeam
81 Gołembiewski Marek Bydgoszcz 10 km SP44/XV LO Mistrzostwa Sportowego opłacono on-line
82 Kamiński Krzysztof Bydgoszcz 600 m
83 Pawlaczyk-Matela Emilia Bydgoszcz 5 km PB SLA opłacono on-line
84 Kisiel Wiktor Bydgoszcz 250 m AUTOS TEAM
85 Kamińska Agnieszka Bydgoszcz 10 km Solmed Team opłacono on-line
86 GRUŻewska JUSTYNA Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
87 Kisiel Krystian Bydgoszcz 5 km AUTOS TEAM opłacono on-line
88 Grott Wiktor Bydgoszcz 250 m
89 Grużewska Emilia Bydgoszcz 250 m
90 Moroszczak Bogumił Bydgoszcz 10 km Spójnia Białe Błota opłacono on-line
91 Grott Bartłomiej Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
92 Grużewski Michał Bydgoszcz 600 m
93 Głogowski Mateusz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
94 Wożniak Emilia Bydgoszcz 800 m
95 Ostrowski Szymon Bydgoszcz 10 km TEAM ZABIEGANEDNI opłacono on-line
96 Drzycimska Ewa Bydgoszcz 250 m Przedszkole
97 Kusa Oliwia Bydgoszcz 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
98 Wożniak Nikola Bydgoszcz 1600 m
99 Zarosa Kamila Bydgoszcz 10 km Gersy biegają opłacono on-line
100 Kusa Wiktoria Bydgoszcz 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz


Wyświetleń: 24589

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ