Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1001 | Fabisiak Zuzanna | Śrem | Polska | 250 m | Przedszkole Edmunda Bojanowskiego w Śremie | |
1002 | Fabisiak Agata | Śrem | Polska | 800 m | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła ll w Śremie | |
1003 | Sykutera Marcin | Świecie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1004 | Matern Andrzej | ŚWIECIE | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1005 | SZULC Rafał Szulc | TARKOWO Dolne | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1006 | Bogusławska Nikola | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 600 m | ||
1007 | Bogusławski Patryk | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 800 m | ||
1008 | Gawryszewski Piotr | Torun | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1009 | Stachowiak Leon | Toruń | Polska | 250 m | ||
1010 | Butrym Adam | Toruń | Polska | 10 km | TS "Opatrunki" | opłacono on-line |
1011 | Butrym Igor | Toruń | Polska | 250 m | ||
1012 | Kułakowski Robert | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team#BIEGACZE | opłacono on-line |
1013 | Lipiński Franciszek | Toruń | Polska | 600 m | SP 9 Toruń | |
1014 | Lipińska Maria | Toruń | Polska | 250 m | SP 9 Toruń | |
1015 | Podborny Piotr | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1016 | Podborny Rafał | Toruń | Polska | 800 m | SP 24 Toruń | |
1017 | Podborny Maksymilian | Toruń | Polska | 250 m | Przedszkole 5 Toruń | |
1018 | Michniewicz Piotr | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1019 | Michniewicz Alicja | Toruń | Polska | 250 m | ||
1020 | Michniewicz Marta | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1021 | Repelowicz Mikołaj | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1022 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | 10 km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono on-line |
1023 | Ryś Emilia | Toruń | Polska | 600 m | ||
1024 | Ubrańczyk Adam | Toruń | Polska | 5 km | Artano Rypin | opłacono on-line |
1025 | Głuszek Tomasz | Toruń | Polska | 10 km | Leśne Wilki | opłacono on-line |
1026 | Głuszek Paweł | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
1027 | Głuszek Grzegorz | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
1028 | Falkowski Rafał | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1029 | Falkowska Wioleta | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1030 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
1031 | Jeziorek Angelika | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1032 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | 5 km | parkrun Toruń | opłacono on-line |
1033 | Chojnacki Hektor | Toruń | Polska | 600 m | ||
1034 | Chojnacka Helena | Toruń | Polska | 600 m | ||
1035 | Sołecki Kajetan | Toruń | Polska | 250 m | ||
1036 | Kowalecka Bożena | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
1037 | Lipka Zuzanna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
1038 | KLaban Marcin | Toruń | Polska | 10 km | opłacono | |
1039 | Klaban Blanka | Toruń | Polska | 600 m | ||
1040 | Maciejewska-Lipka Joanna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono | |
1041 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | 10 km | #1512WingedHearts | opłacono on-line |
1042 | Ciesielski Feliks | Toruń | Polska | 800 m | #1512WingedHearts | |
1043 | Ciesielski Grzegorz | Toruń | Polska | 250 m | #1512WingedHearts | |
1044 | Żołnowska Monika | Toruń | Polska | 5 km | ||
1045 | Bojanowski Tymoteusz | Toruń | Polska | 800 m | ||
1046 | Wachek Franciszek | Toruń | Polska | 800 m | ||
1047 | Różański Karol | Toruń | Polska | 5 km | JMR | opłacono on-line |
1048 | Sobolewska-Dragun Aleksandra | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1049 | MIELCZAREK KORNEL | TORUŃ | Polska | 600 m | Sp 23 Toruń | |
1050 | Kapusta Filip | Toruń | Polska | 600 m | Sp 23 Toruń | |
1051 | Blednicka Iga | Toruń | Polska | 250 m | Prywatne Przedszkole Delfinek w Toruniu | |
1052 | Jeziorek Dawid | Toruń | Polska | 10 km | TSŻ TORUŃ | opłacono on-line |
1053 | Chudzik Grzegorz | Toruń | Polska | 5 km | Kopel Running Team | |
1054 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | Toruń | Polska | 5 km | HAWKINS TU I TERAZ | opłacono on-line |
1055 | Zabielska Barbara | Toruń | Polska | 800 m | SPC Junior | |
1056 | Zabielski Tomasz | Toruń | Polska | 600 m | SPC Junior | |
1057 | Nartowska Zuzanna | Toruń | Polska | 250 m | Przedszkole Miejskie nr 12 w Toruniu | |
1058 | Nartowski Kamil | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1059 | CHOJNICKI GRZEGORZ | TORUŃ | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1060 | CHOJNICKI DAMIAN | TORUŃ | Polska | 1600 m | ||
1061 | CHOJNICKI SZYMON | TORUŃ | Polska | 800 m | ||
1062 | Terebus Paulina | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1063 | Reszkowski Mariusz | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1064 | Faleńska Basia | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1065 | Pyrka Martyna | Toruń | Polska | 250 m | ||
1066 | Pyrka Adam | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1067 | Oleszczak Kamila | Toruń | Polska | 5 km | Małpson Team | opłacono on-line |
1068 | Fliege Natalie | Toruń | Polska | 600 m | ||
1069 | Fliege Olivia | Toruń | Polska | 250 m | ||
1070 | Czajka Michał | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1071 | Czajka Mikołaj | Toruń | Polska | 250 m | ||
1072 | Leśnik Adam | Toruń | Polska | 10 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
1073 | Małkiewicz Mateusz | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1074 | Suhak Piotr | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1075 | Oleszczak Mateusz | Toruń | Polska | 5 km | Małpson Team | opłacono on-line |
1076 | Rząd Szymon | Toruń | Polska | 10 km | TSŻ TORUŃ | opłacono on-line |
1077 | Prusik Łukasz | Toruń | Polska | 10 km | CSAiU Toruń | opłacono on-line |
1078 | Barański Krzysztof | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1079 | Barański Krzysztof | TORUŃ | Polska | 250 m | ||
1080 | Szeps Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1081 | Sztygiel Justyna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1082 | Grudzińska Agnieszka | TORUŃ | Polska | 10 km | ||
1083 | Macierzyński Mirosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1084 | Tywczyński Jacek | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team #BIEGACZE | opłacono on-line |
1085 | Platta Maciej | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team #BIEGACZE | opłacono on-line |
1086 | Gojło Jaśmina | Toruń | Polska | 600 m | ||
1087 | Gojło Józef | Toruń | Polska | 250 m | ||
1088 | Gojło Kalina | Toruń | Polska | 250 m | ||
1089 | Mandosik Michał | Toruń | Polska | 5 km | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
1090 | Piekut Maksymilian | Toruń | Polska | 250 m | ||
1091 | Piekut Tymoteusz | Toruń | Polska | 250 m | ||
1092 | Niesporek Ewa | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1093 | Dudkowiak Michał | Toruń | Polska | 5 km | Random Drinkers Team | opłacono on-line |
1094 | Tybuszewski Janusz | TORUŃ | Polska | 10 km | TS OPATRUNKI TORUŃ | opłacono on-line |
1095 | Sójka Szymon | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1096 | Jeziorek Xawery | Toruń | Polska | 250 m | TSŻ TORUŃ | |
1097 | Sójka Agnieszka | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1098 | Stachowiak Dawid | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
1099 | Gierszewski Paweł | Trzciniec | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
1100 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 49818