Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejak Sylwia | Żołędowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Maciejewski Tymon | Żołędowo | Polska | 250 m | Centrum Edukacji Montessori | |
3 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | 600 m | Juventus | |
4 | Obrzanowski Bartosz | Zmość | Polska | 800 m | ||
5 | Kwiatkowska Małgorzata | Zławieś Wielka | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
6 | Pawłowski Kamil | Zielonka | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
7 | Kaniewski Maksymilian | Zielonka | Polska | 800 m | UKS Czapla Białe Błota | |
8 | Pawłowski Radosław | Zielonka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Pawłowski Tomasz | Zielonka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
10 | Śmigielska Magdalena | Zbytowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Śmigielski Piotr | Zbytowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Śmigielski Filip | Zbytowo | Polska | 800 m | Szkoła Podstawowa w Gębicach | |
13 | Śmigielski Jakub | Zbytowo | Polska | 600 m | ||
14 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | 5 km | Stale biegam Nova Trading | opłacono on-line |
15 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | 600 m | SP Zelgno | |
16 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | 600 m | SP Zelgno | |
17 | Ratajczyk Przemysław | Zakrzewo | Polska | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
18 | Seweryn Jarosław | Wysoka | Polska | 5 km | "Powolne" Gapardy z Krajny | opłacono on-line |
19 | Zielińska Lucyna | Wonorze 54 | Polska | 5 km | Team Pasja - Inowrocław | opłacono on-line |
20 | Rygiewicz Wojciech | Wolwark | Polska | 10 km | SPA Kropka | opłacono on-line |
21 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | 800 m | LKS Vectra Włocławek | |
22 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | 10 km | ||
23 | Pawłowski Artur | Włocławek | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
24 | Kunecki Jan | Włocławek | Polska | 250 m | Bliźniaki i spółka | |
25 | Pietrzak Michał | Włocławek | Polska | 1600 m | LKS Vectra Włocławek | |
26 | Frąckowiak Alan | Włocławek | Polska | 250 m | Bliźniaki i spółka | |
27 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | 5 km | GKS FABIANKI | opłacono on-line |
28 | Plutka Milena | Więcbork | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
29 | Plutka Oliwier | Więcbork | Polska | 250 m | GROM Więcbork | |
30 | Plutka Natan | Więcbork | Polska | 250 m | GROM Więcbork | |
31 | Kąklewski Przemysław | Wieldządz | Polska | 5 km | S.T.A.L.K.E.R. | opłacono on-line |
32 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Zubrzycki Tomasz | Wąbrzeźno | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
34 | kondratowicz agnieszka | Wąbrzeźno | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
35 | Stachowski Michał | Wąbrzeźno | Polska | 5 km | Koniec Składu | opłacono on-line |
36 | Skwarek Bogumiła | Wałdowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Podlewska Michalina | Unisław | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
39 | Gierszewski Paweł | Trzciniec | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
40 | Pyrka Martyna | Toruń | Polska | 250 m | ||
41 | Pyrka Adam | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
42 | Oleszczak Kamila | Toruń | Polska | 5 km | Małpson Team | opłacono on-line |
43 | Fliege Natalie | Toruń | Polska | 600 m | ||
44 | Fliege Olivia | Toruń | Polska | 250 m | ||
45 | Czajka Michał | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
46 | Czajka Mikołaj | Toruń | Polska | 250 m | ||
47 | Leśnik Adam | Toruń | Polska | 10 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line |
48 | Małkiewicz Mateusz | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Suhak Piotr | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Oleszczak Mateusz | Toruń | Polska | 5 km | Małpson Team | opłacono on-line |
51 | Rząd Szymon | Toruń | Polska | 10 km | TSŻ TORUŃ | opłacono on-line |
52 | Prusik Łukasz | Toruń | Polska | 10 km | CSAiU Toruń | opłacono on-line |
53 | Barański Krzysztof | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Barański Krzysztof | TORUŃ | Polska | 250 m | ||
55 | Szeps Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Sztygiel Justyna | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
57 | Grudzińska Agnieszka | TORUŃ | Polska | 10 km | ||
58 | Macierzyński Mirosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Tywczyński Jacek | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team #BIEGACZE | opłacono on-line |
60 | Platta Maciej | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team #BIEGACZE | opłacono on-line |
61 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | 10 km | #1512WingedHearts | opłacono on-line |
62 | Ciesielski Feliks | Toruń | Polska | 800 m | #1512WingedHearts | |
63 | Ciesielski Grzegorz | Toruń | Polska | 250 m | #1512WingedHearts | |
64 | Żołnowska Monika | Toruń | Polska | 5 km | ||
65 | Bojanowski Tymoteusz | Toruń | Polska | 800 m | ||
66 | Wachek Franciszek | Toruń | Polska | 800 m | ||
67 | Różański Karol | Toruń | Polska | 5 km | JMR | opłacono on-line |
68 | Sobolewska-Dragun Aleksandra | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
69 | MIELCZAREK KORNEL | TORUŃ | Polska | 600 m | Sp 23 Toruń | |
70 | Kapusta Filip | Toruń | Polska | 600 m | Sp 23 Toruń | |
71 | Blednicka Iga | Toruń | Polska | 250 m | Prywatne Przedszkole Delfinek w Toruniu | |
72 | Jeziorek Dawid | Toruń | Polska | 10 km | TSŻ TORUŃ | opłacono on-line |
73 | Chudzik Grzegorz | Toruń | Polska | 5 km | Kopel Running Team | |
74 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | Toruń | Polska | 5 km | HAWKINS TU I TERAZ | opłacono on-line |
75 | Zabielska Barbara | Toruń | Polska | 800 m | SPC Junior | |
76 | Zabielski Tomasz | Toruń | Polska | 600 m | SPC Junior | |
77 | Nartowska Zuzanna | Toruń | Polska | 250 m | Przedszkole Miejskie nr 12 w Toruniu | |
78 | Nartowski Kamil | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
79 | CHOJNICKI GRZEGORZ | TORUŃ | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
80 | CHOJNICKI DAMIAN | TORUŃ | Polska | 1600 m | ||
81 | CHOJNICKI SZYMON | TORUŃ | Polska | 800 m | ||
82 | Terebus Paulina | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Reszkowski Mariusz | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
84 | Faleńska Basia | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
85 | Ubrańczyk Adam | Toruń | Polska | 5 km | Artano Rypin | opłacono on-line |
86 | Głuszek Tomasz | Toruń | Polska | 10 km | Leśne Wilki | opłacono on-line |
87 | Głuszek Paweł | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
88 | Głuszek Grzegorz | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
89 | Falkowski Rafał | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
90 | Falkowska Wioleta | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
91 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
92 | Jeziorek Angelika | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
93 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | 5 km | parkrun Toruń | opłacono on-line |
94 | Stachowiak Leon | Toruń | Polska | 250 m | ||
95 | Butrym Adam | Toruń | Polska | 10 km | TS "Opatrunki" | opłacono on-line |
96 | Butrym Igor | Toruń | Polska | 250 m | ||
97 | Kułakowski Robert | Toruń | Polska | 5 km | Kibice Pomorka Team#BIEGACZE | opłacono on-line |
98 | Lipiński Franciszek | Toruń | Polska | 600 m | SP 9 Toruń | |
99 | Lipińska Maria | Toruń | Polska | 250 m | SP 9 Toruń | |
100 | Podborny Piotr | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 49813