7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Geściak Mikołaj Solec Kujawski 600 m
2 Giolda Paweł Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
3 Serafin Dominika Bydgoszcz 5 km opłacono
4 Węgierski Igor Byydgoszcz 800 m
5 Majorkowska Lena Bydgoszcz 250 m
6 Jarzęczka Jakub Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
7 Jarczyńska Laura Solec Kujawski 250 m
8 Dudziak Natasza Solec Kujawski 600 m
9 Butrym Igor Toruń 250 m
10 Wójtowicz Ryszard Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
11 Klawińska Kamila Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
12 Grzelczak Maja Bydgoszcz 600 m
13 Michta Kamil Murowaniec 800 m
14 Wachek Franciszek Toruń 800 m
15 Michta Damian Murowaniec 800 m
16 Grzelczak Kaja Bydgoszcz 600 m
17 Falkowski Rafał Toruń 5 km opłacono on-line
18 Butrykowski Mikołaj Solec Kujawski 800 m
19 Stawczyk Dariusz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
20 Kunicki Michał Łochowo 1600 m
21 Rybicki Dariusz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
22 Drewniak Jakub Solec kujawski 600 m
23 Stawczyk Patryk Bydgoszcz 600 m
24 Kunicka Weronika Łochowo 800 m
25 Klawiński Antoni Solec Kujawski 250 m
26 Butrykowska Lena Solec Kujawski 800 m
27 Stawczyk Szymon Bydgoszcz 600 m
28 Wiśniewski Bartosz Inowrocław 5 km opłacono on-line
29 Falkowska Wioleta Toruń 5 km opłacono on-line
30 Michajłow Nikita Solec Kujawski 800 m
31 Gawroński Mateusz Barcin 5 km opłacono on-line
32 Piskorska Marta Solec Kujawski 5 km nordic walking opłacono on-line
33 Olszewski Mateusz Białe Błota 600 m
34 Rybicka Ilona Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
35 Piotrowski Maciej Gniewkowo 10 km opłacono on-line
36 Czyżewski Mateusz Solec Kujawski 5 km opłacono
37 Fliege Natalie Toruń 600 m
38 Półgęsek Rafał Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
39 Borowiak Łukasz Bydgoszcz 250 m
40 włoch sylwester bydgoszcz 10 km
41 Młynarek Wojciech Łochowo 10 km opłacono on-line
42 Szafrańska Anna Solec Kujawski 250 m
43 Piskorska Natalia Solec Kujawski 800 m
44 Sołecki Kajetan Toruń 250 m
45 Fliege Olivia Toruń 250 m
46 Jóźwiak Zuzanna Solec Kujawski 800 m
47 Haracewiat Cezary Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
48 Jóźwiak Jakub Solec Kujawski 250 m
49 Chojnacka Helena Toruń 600 m
50 Kowalski Jacek Solec Kujawski 10 km
51 Migdalski Piotr Ciechocinek 10 km opłacono on-line
52 Woźny Tomasz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
53 Olszewska Karolina Białe Błota 5 km nordic walking opłacono on-line
54 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 5 km
55 Kamper Lilianna Bydgoszcz 600 m
56 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław 10 km opłacono on-line
57 Kwasik Marlena Solec Kujawski 5 km opłacono
58 Sosnowski Kamil Gniewkowo 5 km opłacono on-line
59 Gęsicki Marcel Bydgoszcz 5 km opłacono
60 Stawczyk Hanna Bydgoszcz 250 m
61 Kwasik Wojciech Solec Kujawski 5 km opłacono
62 Kudła Anastazja Bydgoszcz 250 m
63 Pietrzak Małgorzata Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
64 Wojciechowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km 7.00 PLN
65 Szewczyk Adam Solec Kujawski 250 m
66 OLSZEWSKA EWA OLSZEWSKA GNIEWKOWO 5 km opłacono on-line
67 Obrzanowski Bartosz Zmość 800 m
68 Okręglicka Barbara Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
69 Szewczyk Jakub Solec Kujawski 800 m
70 Olszewski Rafał Gniewkowo 5 km opłacono on-line
71 Kamper Małgorzata Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
72 Bigalke Stanisław Bydgoszcz 5 km nordic walking opłacono on-line
73 Kubiak-Wesołowski Piotr Gniewkowo 600 m
74 Olszewska Julia Gniewkowo 250 m
75 Łada Marta Gniewkowo 250 m
76 Terebus Paulina Toruń 10 km opłacono on-line
77 Grochowiak Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
78 Bukaluk Agata Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
79 Skurtys Cezary REDA 10 km opłacono on-line
80 Kosińska Martyna Bydgoszcz 250 m
81 Łada Michał Gniewkowo 250 m
82 Wojciechowski Krzysztof Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
83 Lech Aleksandra Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
84 Uss Kornel Solec Kujawski 250 m
85 Stachowiak Dawid Toruń 10 km opłacono on-line
86 Uss Mariusz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
87 Czerwiński Marcin Kruszwica 5 km opłacono on-line
88 Kamiński Krzysztof Bydgoszcz 600 m
89 Skurtys Dagmara REDA 5 km nordic walking opłacono on-line
90 Paczkowski Tomasz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
91 Grzelak Iga Solec Kujawski 250 m
92 GRUŻewska JUSTYNA Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
93 Skurtys Amelia REDA 250 m
94 Nartowski Kamil Toruń 5 km opłacono on-line
95 Grott Wiktor Bydgoszcz 250 m
96 Grużewska Emilia Bydgoszcz 250 m
97 Smyk Piotr Barcin 10 km opłacono on-line
98 Grott Bartłomiej Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
99 CHOJNICKI GRZEGORZ TORUŃ 5 km opłacono on-line
100 Grużewski Michał Bydgoszcz 600 m


Wyświetleń: 27660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ