7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Ciarkowska Lena Inowrocław 250 m
102 Zubrzycki Tomasz Wąbrzeźno 5 km opłacono on-line
103 Ciarkowski Mirosław Inowrocław 5 km opłacono on-line
104 Chodkiewicz Tomasz Bydgoszcz 5 km GardenFlora MTB Team opłacono on-line
105 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno 10 km opłacono on-line
106 Kłosowska Marta Bydgoszcz 800 m Basket 25
107 Kłosowski Marcin Bydgoszcz 5 km Grupa Bankietowa Specjal opłacono on-line
108 Gackowski Szymon Bydgoszcz 5 km Bydgoszcz Na Start opłacono on-line
109 Zielińska Lucyna Wonorze 54 5 km Team Pasja - Inowrocław opłacono on-line
110 Kałek Artur Bydgoszcz 10 km Klinika Triathlonu Bydgoszcz opłacono on-line
111 Nowicka Magdalena Koronowo 600 m klubzdrowia24h
112 Pera Filip Bydgoszcz 250 m
113 Nawrocka Sylwia Inowrocław 5 km Team Pasja - Inowrocław opłacono on-line
114 Nowicki Kamil Koronowo 250 m klubzdrowia24h
115 Nowicka Anna Koronowo 5 km klubzdrowia24h opłacono on-line
116 Blachowska Ania Lipno 10 km Biegaj z Dymkiem opłacono on-line
117 Falkowska Wioleta Toruń 5 km opłacono on-line
118 Drewniak Jakub Solec kujawski 600 m
119 Falkowski Rafał Toruń 5 km opłacono on-line
120 Głuszek Grzegorz Toruń 250 m Leśne Wilki
121 Giolda Stefan Bydgoszcz 5 km nordic walking TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
122 Giolda Paweł Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
123 Głuszek Paweł Toruń 250 m Leśne Wilki
124 Głuszek Tomasz Toruń 10 km Leśne Wilki opłacono on-line
125 Rymarkiewicz Małgorzata Bydgoszcz 5 km Klinika Triathlonu Bydgoszcz opłacono on-line
126 Kubiak Tomasz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
127 Krzykanowska Paulina Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
128 Krzykanowski Marcin Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
129 Wojtkowska Nina Bydgoszcz 250 m
130 Kubiak Antoni Bydgoszcz 250 m Blaze Team
131 Ubrańczyk Adam Toruń 5 km Artano Rypin opłacono on-line
132 Kiciak Anna Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
133 Hodyna Serhii Kremenchuk 10 km RC"Kremeń" opłacono on-line
134 Kryske Mariusz Białe Błota 5 km SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA opłacono on-line
135 LEMKE Alicja Bydgoszcz 250 m
136 Jankowski Sylwester Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
137 Gogoliński Mateusz Bydgoszcz 1600 m
138 Janecka Agnieszka Piła 5 km nordic walking opłacono on-line
139 Janecki Dariusz Piła 5 km nordic walking opłacono on-line
140 Majewski Marcel Lucim 600 m
141 Majewska Monika Lucim 10 km opłacono on-line
142 Rygiewicz Wojciech Wolwark 10 km SPA Kropka opłacono on-line
143 Kruszyńska Laura Bydgoszcz 250 m Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
144 Guździoł Roksana Solec kujawski 1600 m TBKM WILK Solec Kujawski
145 Bigalke Maria Bydgoszcz 5 km nordic walking Klubzdrowia 24h opłacono on-line
146 Guździoł Franciszek Solec kujawski 250 m TBKM WILK Solec Kujawski
147 Pawłowska Arlena Bydgoszcz 5 km nordic walking Klubzdrowia 24h opłacono on-line
148 Mucha Marta Pawłówek 250 m S.P w Kruszynie
149 Urbańczyk Mateusz Cierpice 5 km Formoza opłacono on-line
150 Gogoliński Filip Bydgoszcz 600 m
151 dąbrowski Kacper Osielsko 250 m Dąbruś Team
152 Kruczkowski Jarosław Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAM opłacono on-line
153 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 5 km
154 Kuchta Kalina Solec Kujawski 600 m KLIMAT SOLEC KIDS TEAM
155 Kiciak Julia Bydgoszcz 600 m
156 Trzciński Jarosław Trzciński Solec Kujawski 10 km ROS-ZAK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA opłacono on-line
157 Stępniak Kajetan Bydgoszcz 600 m Run4Fun
158 Stępniak Filip Bydgoszcz 800 m Run4Fun
159 Molewska Lena Solec Kujawski 250 m SP 4 Solec Kujawski
160 Molewski Oliwier Solec Kujawski 600 m SP 4 Solec Kujawski
161 Menczyński Oskar Solec Kujawski 1600 m Unia Solec Kujawski
162 Galasiński Mateusz Solec Kujawski 800 m Szkoła podstawowa nr 1 solec KUJAWSKI
163 Klorek Karol Solec Kujawski 1600 m Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim
164 Jarzyna Krzysztof Solec Kujawski 1600 m Unia Solec Kujawski
165 Ramowski Kuba Solec kujawski 5 km opłacono on-line
166 Popielewski Fabian Solec Kujawski 1600 m Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim
167 Kubiak Aleksandra Bydgoszcz 250 m Biedronka Team
168 Kubicki Mateusz Solec Kujawski 1600 m Unia Solec Kujawski
169 Piotrowska Kinga Gniewkowo 1600 m SP 1 Gniewkowo
170 Kukułka Adam Solec Kujawski 250 m Przedszkole Niepubliczne Reksio
171 Plutka Martyna Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
172 Grzelak Tymon Solec Kujawski 600 m SP 1 Solec Kujawski
173 Grzelak Tadeusz Solec Kujawski 800 m SP 1 Solec Kujawski
174 Ambroziak Ula Solec Kujawski 250 m
175 Ambroziak Jan Solec Kujawski 250 m
176 Plutka Natan Więcbork 250 m GROM Więcbork
177 Plutka Oliwier Więcbork 250 m GROM Więcbork
178 Plutka Milena Więcbork 5 km opłacono on-line
179 Zygmunt Kacper Bydgoszcz 600 m SKAR
180 Zygmunt Szymon Bydgoszcz 250 m SKAR
181 Zygmunt Robert Bydgoszcz 5 km SKAR opłacono on-line
182 Niedzwiec Jakub Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek w Solcu Kujawski
183 Niedzwiec Weronika Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim
184 Bejger Paweł Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim
185 Luzak Mirosław Bydgoszcz 10 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
186 Bejger Szymon Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 Solec Kujawski
187 Bejger Bartosz Solec Kujawski 1600 m Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim
188 Michalak Zofia Solec Kujawski 1600 m Szkoła Podstawowa nr 4 Solec Kujawski
189 Michalak Aleksandra Solec Kujawski 800 m Szkoła Podstawowa nr 31 Bydgoszcz
190 Sosnowska Dorota Bydgoszcz 5 km nordic walking Szkoła Podstawowa nr 17 Bydgoszcz
191 Brzozowska Julia solec kujawski 800 m Szkola podstawowa nr 4 Solec Kujawski
192 Sumińska Kornelia Solec Kujawski 250 m
193 Sumiński Aleks Solec Kujawski 600 m Szkola podstawowa nr 4 Solec Kujawski
194 Sosnowski Jakub Bydgoszcz 600 m Szkoła Podstawowa nr 66 Bydgoszcz
195 Sosnowska Julia Bydgoszcz 1600 m Szkoła Podstawowa nr 17 Bydgoszcz
196 Sosnowski Krzysztof Bydgoszcz 10 km Szkoła Podstawowa nr 17 Bydgoszcz
197 Bogusławski Patryk Tomaszów Mazowiecki 800 m
198 Kubiak Łukasz Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim
199 Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 10 km Huragan Miedzyń opłacono on-line
200 Bogusławska Nikola Tomaszów Mazowiecki 600 m


Wyświetleń: 16502

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ