Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rosłan Alex | Solec Kujawski | Polska | 800 m | Szkoła podstawowa nr 1 solec KUJAWSKI | |
102 | Kirsz Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 5 km | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono on-line |
103 | Frygier Jakub | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 1600 m | ABiC Jabłonowo Pomorskie | |
104 | Dominiak Amadeusz | solec kujawski | Polska | 250 m | ||
105 | Broda Szymon | Jabłonowo Pomorskie | Polska | 5 km | ABiC Jabłonowo Pomorskie | opłacono on-line |
106 | Płocki Filip | Solec Kujawski | Polska | 250 m | ||
107 | Osendowski Iwo | Solec Kujawski | Polska | 250 m | Przedszkole Promyczek Solec Kujawski | |
108 | Osendowska Blanka | Solec Kujawski | Polska | 600 m | Szkoła podstawowa nr 1 solec KUJAWSKI | |
109 | Łepki Radosław | Solec Kujawski | Polska | 800 m | SP 4 Solec Kujawski | |
110 | Tomaszewska Julia | Ciele | Polska | 600 m | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | |
111 | Tomaszewska Karolina | Ciele | Polska | 800 m | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | |
112 | Tomaszewska Emilia | Ciele | Polska | 5 km | OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI | opłacono on-line |
113 | Jaworska Julia | Radziejów | Polska | 250 m | ||
114 | KUBIAK MAKSYMILIAN | BYDGOSZCZ | Polska | 250 m | Alfa Fitness Club Bydgoszcz | |
115 | KUBIAK FABIAN | Bydgoszcz | Polska | 250 m | Alfa Fitness Club Bydgoszcz | |
116 | Olszewski Jakub | Szubin | Polska | 250 m | ||
117 | Jaworski Mariusz | Radziejów | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
118 | Glamowska Katarzyna | Bukowiec | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
119 | Glamowska Aleksandra | Bukowiec | Polska | 250 m | ||
120 | Glamowski Mateusz | Bukowiec | Polska | 800 m | ||
121 | Glamowski Sebastian | Bukowiec | Polska | 800 m | ||
122 | Ćwiklińska Antosia | Bydgoszcz | Polska | 250 m | KlonikTeam | |
123 | Wojciechowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
124 | Wojciechowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 5 km | ||
125 | Sobczak Igor | Solec Kujawski | Polska | 250 m | Przedszkole Niepubliczn Reksio | |
126 | Sobczak Agata | Solec Kujawski | Polska | 250 m | Przedszkole Niepubliczn Reksio | |
127 | Zieliński Jakub | Solec Kujawski | Polska | 800 m | Szkola podstawowa nr 4 Solec Kujawski | |
128 | Gołuński Jerzy | Bydgoszcz | Polska | 10 km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
129 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | 10 km | ||
130 | Szmyt Tomasz Szmyt | Kruszwica | Polska | 5 km | Bb 06 | opłacono on-line |
131 | Zieliński Fabian | Solec Kujawski | Polska | 1600 m | Gp2 | |
132 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Polska | 10 km | #1512WingedHearts | opłacono on-line |
133 | Lempek Jakub | Bydgoszcz | Polska | 250 m | Przedszkole Niepubliczne Krasnal Bydgoszcz | |
134 | Lempek Dominika | Bydgoszcz | Polska | 1600 m | UKS Błękitny Delfin | |
135 | Serhii Hodyna | Kremenchuk | Ukraina | 5 km | RC"Kremeń" | |
136 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
137 | Dąbrowicz Szymon | Mała Nieszawka | Polska | 5 km | AWFIS Gdańsk | opłacono on-line |
138 | Garbaczewska Anna | Murowaniec | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
139 | Andrzejewska Natalia | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
140 | Gołdyń Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
141 | Kukliński Szymon | Bydgoszcz | Polska | 800 m | SP64 Bydgoszcz | |
142 | Gackowski Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 600 m | ||
143 | Wiwatowski Michał Wiwatowski | Przyłęki | Polska | 10 km | ||
144 | Majda Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 800 m | Bydgoska Sekcja Karate WKKK | |
145 | Ciarkowska Lena | Inowrocław | Polska | 250 m | ||
146 | Zubrzycki Tomasz | Wąbrzeźno | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
147 | Ciarkowski Mirosław | Inowrocław | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
148 | Chodkiewicz Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
149 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
150 | Kłosowska Marta | Bydgoszcz | Polska | 800 m | Basket 25 | |
151 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | 5 km | Grupa Bankietowa Specjal | opłacono on-line |
152 | Gackowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | 5 km | Bydgoszcz Na Start | opłacono on-line |
153 | Zielińska Lucyna | Wonorze 54 | Polska | 5 km | Team Pasja - Inowrocław | opłacono on-line |
154 | Kałek Artur | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | opłacono on-line |
155 | Nowicka Magdalena | Koronowo | Polska | 600 m | klubzdrowia24h | |
156 | Pera Filip | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
157 | Nawrocka Sylwia | Inowrocław | Polska | 5 km | Team Pasja - Inowrocław | opłacono on-line |
158 | Nowicki Kamil | Koronowo | Polska | 250 m | klubzdrowia24h | |
159 | Nowicka Anna | Koronowo | Polska | 5 km | klubzdrowia24h | opłacono on-line |
160 | Blachowska Ania | Lipno | Polska | 10 km | Biegaj z Dymkiem | opłacono on-line |
161 | Falkowska Wioleta | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
162 | Drewniak Jakub | Solec kujawski | Polska | 600 m | ||
163 | Falkowski Rafał | Toruń | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
164 | Głuszek Grzegorz | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
165 | Giolda Stefan | Bydgoszcz | Polska | 5 km nordic walking | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
166 | Giolda Paweł | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
167 | Głuszek Paweł | Toruń | Polska | 250 m | Leśne Wilki | |
168 | Głuszek Tomasz | Toruń | Polska | 10 km | Leśne Wilki | opłacono on-line |
169 | Rymarkiewicz Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | 5 km | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | opłacono on-line |
170 | Kubiak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
171 | Krzykanowska Paulina | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
172 | Krzykanowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
173 | Wojtkowska Nina | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
174 | Kubiak Antoni | Bydgoszcz | Polska | 250 m | Blaze Team | |
175 | Ubrańczyk Adam | Toruń | Polska | 5 km | Artano Rypin | opłacono on-line |
176 | Kiciak Anna | Bydgoszcz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
177 | Hodyna Serhii | Kremenchuk | Ukraina | 10 km | RC"Kremeń" | opłacono on-line |
178 | Kryske Mariusz | Białe Błota | Polska | 5 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono on-line |
179 | LEMKE Alicja | Bydgoszcz | Polska | 250 m | ||
180 | Jankowski Sylwester | Solec Kujawski | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
181 | Gogoliński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 1600 m | ||
182 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
183 | Janecki Dariusz | Piła | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
184 | Majewski Marcel | Lucim | Polska | 600 m | ||
185 | Majewska Monika | Lucim | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
186 | Rygiewicz Wojciech | Wolwark | Polska | 10 km | SPA Kropka | opłacono on-line |
187 | Kruszyńska Laura | Bydgoszcz | Polska | 250 m | Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek | |
188 | Guździoł Roksana | Solec kujawski | Polska | 1600 m | TBKM WILK Solec Kujawski | |
189 | Bigalke Maria | Bydgoszcz | Polska | 5 km nordic walking | Klubzdrowia 24h | opłacono on-line |
190 | Guździoł Franciszek | Solec kujawski | Polska | 250 m | TBKM WILK Solec Kujawski | |
191 | Pawłowska Arlena | Bydgoszcz | Polska | 5 km nordic walking | Klubzdrowia 24h | opłacono on-line |
192 | Mucha Marta | Pawłówek | Polska | 250 m | S.P w Kruszynie | |
193 | Urbańczyk Mateusz | Cierpice | Polska | 5 km | Formoza | opłacono on-line |
194 | Gogoliński Filip | Bydgoszcz | Polska | 600 m | ||
195 | dąbrowski Kacper | Osielsko | Polska | 250 m | Dąbruś Team | |
196 | Kruczkowski Jarosław | Aleksandrów Kujawski | Polska | 10 km | POLKRYS TEAM | opłacono on-line |
197 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Polska | 5 km | ||
198 | Kuchta Kalina | Solec Kujawski | Polska | 600 m | KLIMAT SOLEC KIDS TEAM | |
199 | Kiciak Julia | Bydgoszcz | Polska | 600 m | ||
200 | Trzciński Jarosław Trzciński | Solec Kujawski | Polska | 10 km | ROS-ZAK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 49847