7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
801 Lemańczyk Karol Niemcz 600 m Szkoła Podstawowa
802 Repelowicz Mikołaj Toruń 10 km opłacono on-line
803 Chojnicki Damian Głogowo 5 km GKS FABIANKI opłacono on-line
804 Michniewicz Marta Toruń 5 km opłacono on-line
805 Michniewicz Alicja Toruń 250 m
806 Michniewicz Piotr Toruń 10 km opłacono on-line
807 Czarnecki Stas Bydgoszcz 250 m Brzoza Biega
808 Czarnecka Monika Koronowo 10 km Brzoza Biega opłacono on-line
809 Czarnecki Piotr Bydgoszcz 10 km Brzoza Biega opłacono on-line
810 Wójcik Anna Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
811 Wójcik Mikołaj Bydgoszcz 250 m
812 Wójcik Piotr Bydgoszcz 600 m
813 Renc Patryk Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu opłacono on-line
814 Nalewalska Justyna Bydgoszcz 5 km Serce Tybetu/ wkurw_team opłacono on-line
815 Mreła Adrian Nakło Nad Notecią 10 km ROKA Geodezja opłacono on-line
816 graczykowska Anna graczykowska Inowroclaw 5 km Milusinscy opłacono on-line
817 Dzieża Roma Bydgoszcz 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
818 Wójcik Marika Wójcik Inowrocław 5 km BBL INOWROCŁAW opłacono on-line
819 Zarecka Ewa Gniewkowo 5 km opłacono on-line
820 Kwiatkowski Michał Inowroclaw 5 km opłacono on-line
821 Majorkowska Lena Bydgoszcz 250 m
822 MAJORKOWSKA ANNA BYDGOSZCZ 5 km opłacono on-line
823 Melwińska Paulina Bydgoszcz 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
824 Nowak Waldemar Białe Błota 5 km Tri-Amator Ewelina Nowak opłacono on-line
825 Białous Krzysztof Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
826 Gruszka Marek Maksymilianowo 5 km Niezrzeszony opłacono on-line
827 Heland Grzegorz Gdańsk 800 m Sp. 48 Gdańsk
828 Wojciechowski Grzegorz Bydgoszcz 5 km Atos Bydgoszcz opłacono on-line
829 Woźniak Adam Bydgoszcz 10 km SBRT Bydgoszcz opłacono on-line
830 Walda Kacper Bydgoszcz 250 m
831 Walda Łukasz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
832 Kobyliński Mateusz Brzoza 10 km opłacono on-line
833 Pepliński Marek Elbląg 5 km Biegacze Wolności opłacono on-line
834 Białowąs Jakub Bydgoszcz 600 m SP 35 BYDGOSZCZ
835 Podborny Maksymilian Toruń 250 m Przedszkole 5 Toruń
836 Podborny Rafał Toruń 800 m SP 24 Toruń
837 Podborny Piotr Toruń 5 km opłacono on-line
838 Marchel Tomasz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
839 Kwiatkowski Igor Powałkowice 600 m Bliźniaki i spółka
840 Frąckowiak Alan Włocławek 250 m Bliźniaki i spółka
841 Pietrzak Michał Włocławek 1600 m LKS Vectra Włocławek
842 Kunecki Jan Włocławek 250 m Bliźniaki i spółka
843 Ratajczak Tomasz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
844 Jankowski Rafał BYDGOSZCZ 5 km opłacono on-line
845 Kruszyna Wiktor Dziemionna 600 m
846 Kruszyna Robert Dziemionna 5 km opłacono on-line
847 Kruszyna Renata Dziemionna 5 km opłacono on-line
848 Chmiel Michalina Solec Kujawski 250 m
849 Mierzwińska Wiktoria Solec Kujawski 800 m
850 Lipińska Maria Toruń 250 m SP 9 Toruń
851 Lipiński Franciszek Toruń 600 m SP 9 Toruń
852 Lada Agnieszka Zalesie 600 m SP Zelgno
853 Lada Weronika Zalesie 600 m SP Zelgno
854 Zelek Janusz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
855 Zelek Aleksandra Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
856 Kubiak Paulina NOWA WIEŚ 10 km opłacono on-line
857 Kozubowska Izabela Bydgoszcz 600 m SP 41 Bydgoszcz
858 Sztankowski Damian Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
859 Kotecka Lilianna Bydgoszcz 250 m Gang Kocura
860 Bellon Sławomir Solec Kujawski 10 km Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
861 Sawka Adam Kwidzyn 5 km opłacono on-line
862 Kułakowski Robert Toruń 5 km Kibice Pomorka Team#BIEGACZE opłacono on-line
863 CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA Kruszwica 5 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
864 Badziński Igor Bydgoszcz 250 m Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
865 Badziński Oskar Bydgoszcz 600 m SP 64 w Bydgoszczy
866 Bukaluk Agata Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
867 Melwiński Marcel Bydgoszcz 250 m RUN BYDGOSZCZ
868 Melwiński Julian Bydgoszcz 800 m Run Bydgoszcz
869 Siedlecki Rafał Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
870 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
871 KOWALSKI JAKUB Bydgoszcz 600 m
872 KOWALSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 250 m
873 Zbutowicz Lena Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek Solec Kujawski
874 Zbutowicz Michał Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
875 Uss Mariusz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
876 Szczęsny Arkadiusz Bydgoszcz 5 km Dynamo Skarpa opłacono on-line
877 Butrym Igor Toruń 250 m
878 Butrym Adam Toruń 10 km TS "Opatrunki" opłacono on-line
879 Mosakowska POLA Solec Kujawski 250 m
880 Mosakowski Sławomir Solec Kujawski 5 km opłacono
881 Tuszyńska Anna Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
882 Folerzyńska Sandra Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
883 Jankowski Tomasz Michał Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
884 Woźniakowska Agata Bydgoszcz 5 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
885 Krupa Piotr Bydgoszcz 10 km Glinki Team opłacono on-line
886 Olejniczak Joanna Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
887 Olejniczak Marek Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
888 Włodarski Przemysław Bydgoszcz 10 km Spójnia Białe Błota opłacono on-line
889 Repczyński Tomasz Bydgoszcz 5 km TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team opłacono on-line
890 Kaniewski Maksymilian Zielonka 800 m UKS Czapla Białe Błota
891 Okręglicki Antoni Bydgoszcz 5 km Run Pasja opłacono on-line
892 Stachowiak Leon Toruń 250 m
893 Wietecki Bartek Bydgoszcz 600 m OCELOTY Kruszyn Krajeński
894 Bagrowski Marek Janowo /k/ Dąbrowy Chełmińskiej 10 km UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA opłacono on-line
895 Kropidłowska Zuzanna Prądki 600 m OCELOTY Kruszyn Krajeński
896 Zieliński Kajetan Bydgoszcz 600 m
897 Kropidłowska Magdalena Prądki 10 km OCELOTY Kruszyn Krajeński opłacono on-line
898 Maciałek Zuzanna Solec Kujawski 600 m ZS 1 Solec Kujawski
899 Okręglicka Barbara Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
900 Nowakowski Grzegorz Bydgoszcz 10 km DEAF i #B3K opłacono on-line


Wyświetleń: 24617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ