7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%

7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego - 5 km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik brutto Wynik netto 1 OKR.
1 1219 MUCHA MARCIN M 1 M 40-49 PAWŁÓWEK 5 km NW 0:34:14 0:33:31 0:17:05
2 1210 JANICKA ANNA K 1 K 30-39 DĄBROWA 5 km NW 0:36:17 0:35:47 0:17:43
3 1235 POTRZEBOWSKI MAREK M 2 M 30-39 BYDGOSZCZ DEAF I #B3K 5 km NW 0:36:44 0:36:14 0:18:02
4 1229 ROSZAK ZBIGNIEW M 3 M 30-39 GNIEWKOWO WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5 km NW 0:38:03 0:37:20 0:19:24
5 1207 GLAMOWSKI MARCIN M 4 M 40-49 1 BUKOWIEC 5 km NW 0:38:34 0:38:14 0:19:12
6 1221 NOWAK ALEKSANDRA K 2 K 30-39 SOLEC KUJAWSKI 5 km NW 0:38:59 0:38:15 0:19:20
7 1203 BIGALKE STANISŁAW M 5 M 60-69 1 BYDGOSZCZ 5 km NW 0:39:09 0:38:17 0:19:56
8 1214 KRIGER ROMAN M 6 M 50-59 1 PAPOWO TORUŃSKIE ROMKI 5 km NW 0:39:14 0:38:18 0:19:57
9 1213 KOWALSKI LECH M 7 M 60-69 2 GNIEWKOWO 5 km NW 0:39:26 0:38:35 0:19:45
10 1230 SKURTYS DAGMARA K 3 K 30-39 REDA 5 km NW 0:39:28 0:38:46 0:19:55
11 1220 MUCHA-BOINSKA ANNA K 4 K 30-39 1 SOLEC KUJAWSKI 5 km NW 0:39:44 0:39:25 0:19:26
12 1231 WARDĘCKA HOŁTYN JUSTYNA K 5 K 30-39 2 BYDGOSZCZ 5 km NW 0:40:39 0:39:48 0:19:54
13 1215 ŁADA ALEKSANDRA K 6 K 50-59 1 GNIEWKOWO 5 km NW 0:40:51 0:40:48 0:19:51
14 1218 MRÓZ JOANNA K 7 K 30-39 3 SOLEC KUJAWSKI 5 km NW 0:41:31 0:41:03 0:20:55
15 1212 KACZMAREK ZOFIA K 8 K 50-59 2 SZCZUTKI 5 km NW 0:42:11 0:41:15 0:21:13
16 1211 KACZMAREK JAREK M 8 M 50-59 2 SZCZUTKI 5 km NW 0:42:27 0:41:29 0:21:20
17 1226 PISKORSKA MARTA K 9 K 30-39 4 SOLEC KUJAWSKI 5 km NW 0:42:30 0:41:34 0:21:16
18 1233 ZDRADA ANETA K 10 K 30-39 5 SOLEC KUJAWSKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ 5 km NW 0:42:47 0:41:51 0:21:33
19 1204 FIJOR-KACZMAREK ARLETA K 11 K 30-39 6 BYDGOSZCZ 5 km NW 0:43:14 0:42:16 0:21:40
20 1216 MAREK EWELINA K 12 K 30-39 7 SOLEC KUJAWSKI MARKI TEAM 5 km NW 0:43:29 0:42:42 0:22:07
21 1225 PAWŁOWSKA ARLENA K 13 K 60-69 1 BYDGOSZCZ KLUBZDROWIA 24H 5 km NW 0:43:30 0:42:38 0:21:18
22 1228 PŁACZKIEWICZ ZBIGNIEW M 9 M 60-69 3 BYDGOSZCZ 5 km NW 0:43:47 0:43:15 0:21:55
23 1222 NOWAK URSZULA K 14 K 50-59 3 BIAŁE BŁOTA TRI-AMATOR EWELINA NOWAK 5 km NW 0:43:48 0:43:06 0:22:00
24 1232 WICLEBEN PAULINA K 15 K 30-39 8 GNIEWKOWO 5 km NW 0:46:00 0:45:17 0:22:48
25 1217 MAREK SŁAWOMIR M 10 M 30-39 1 SOLEC KUJAWSKI MARKI TEAM 5 km NW 0:46:12 0:45:29 0:19:52
26 1227 PŁACZKIEWICZ RENATA K 16 K 50-59 4 BYDGOSZCZ 5 km NW 0:46:20 0:45:43 0:23:06
27 1206 GLAMOWSKA KATARZYNA K 17 K 40-49 1 BUKOWIEC 5 km NW 0:46:23 0:45:55 0:23:08
28 1205 GIOLDA STEFAN M 11 M 60-69 4 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5 km NW 0:48:34 0:47:47 0:23:39

7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego - 5 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik brutto Wynik netto 1 OKR.
1 925 KLAYBOR DAWID M 1 M 20-29 ZAGAŃ 34 BKPANC 5 km 0:15:57 0:15:57 0:07:52
2 767 NARTOWSKI KAMIL M 2 M 30-39 TORUŃ 5 km 0:16:38 0:16:37 0:08:09
3 665 JARZAB PIOTR M 3 M 30-39 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:17:47 0:17:45 0:08:54
4 736 MAĆKOWSKI MACIEJ M 4 M 30-39 1 BYDGOSZCZ UPS BYDGOSZCZ 5 km 0:17:52 0:17:51 0:08:48
5 612 DĄBROWICZ SZYMON M 5 M 20-29 1 MAŁA NIESZAWKA AWFIS GDAŃSK 5 km 0:18:17 0:18:16 0:08:46
6 930 KONOWALSKI DAWID M 6 M 0-19 1 SZARADOWO LUKS OGRODNIK 5 km 0:18:20 0:18:17 0:09:11
7 796 PALICKI MARCIN M 7 M 20-29 2 RUDNA 5 km 0:18:21 0:18:20 0:09:05
8 867 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON M 8 M 20-29 3 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 5 km 0:18:23 0:18:23 0:09:04
9 834 SEWERYN JAROSŁAW M 9 M 40-49 1 WYSOKA "POWOLNE" GAPARDY Z KRAJNY 5 km 0:18:32 0:18:31 0:09:12
10 597 BRODA SZYMON M 10 M 20-29 4 JABŁONOWO POMORSKIE ABIC JABŁONOWO POMORSKIE 5 km 0:18:43 0:18:40 0:08:57
11 731 ŁAZ KAMIL M 11 M 30-39 2 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 5 km 0:18:45 0:18:44 0:09:17
12 855 SZENK MARTA K 1 K 30-39 BYDGOSZCZ 5 km 0:18:56 0:18:54 0:09:21
13 647 GRUSZKA GRACJAN M 12 M 20-29 5 BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ 5 km 0:19:13 0:19:12 0:08:51
14 865 TOPCZEWSKI GRACJAN M 13 M 40-49 2 BYDGOSZCZ TRISPACE / BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 5 km 0:19:15 0:19:13 0:09:21
15 779 OKOŃSKI JAROSŁAW M 14 M 30-39 3 BYDGOSZCZ BIEGOWEZAPARCIE.PL 5 km 0:19:37 0:19:35 0:09:41
16 858 SZTOLCMAN PIOTR M 15 M 20-29 6 WLOCLAWEK GKS FABIANKI 5 km 0:19:51 0:19:47 0:09:48
17 598 BUDNIK BARTOSZ M 16 M 0-19 2 INOWROCŁAW DĄBROWSKI TEAM 5 km 0:19:55 0:19:53 0:09:24
18 924 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ M 17 M 30-39 4 BYDGOSZCZ 5 km 0:19:58 0:19:55 0:09:49
19 877 WALDA ŁUKASZ M 18 M 30-39 5 BYDGOSZCZ 5 km 0:20:06 0:20:06 0:09:52
20 850 STOMSKI KRZYSZTOF M 19 M 50-59 1 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 0:20:08 0:20:07 0:10:06
21 921 ŻUCHOWSKA ANNA K 2 K 20-29 PŁONNE ZAWISZA BYDGOSZCZ 5 km 0:20:08 0:20:08 0:10:09
22 744 MANDOSIK MICHAŁ M 20 M 30-39 6 TORUŃ TEAMOCHAL 5 km 0:20:13 0:20:08 0:10:04
23 602 CHODKIEWICZ TOMASZ M 21 M 40-49 3 BYDGOSZCZ GARDENFLORA MTB TEAM 5 km 0:20:17 0:20:14 0:10:00
24 638 GIOLDA PAWEŁ M 22 M 30-39 7 BYDGOSZCZ 5 km 0:20:22 0:20:18 0:10:09
25 749 MATERN ANDRZEJ M 23 M 40-49 4 ŚWIECIE 5 km 0:20:23 0:20:19 0:10:06
26 886 WŁODARCZYK WOJCIECH M 24 M 50-59 2 BYDGOSZCZ CZARNE STOPY 5 km 0:20:31 0:20:31 0:10:11
27 870 UBRAŃCZYK ADAM M 25 M 20-29 7 TORUŃ ARTANO RYPIN 5 km 0:20:36 0:20:34 0:10:10
28 922 ŻUCHOWSKI JÓZEF M 26 M 40-49 5 PŁONNE EKO-OPAŁ PŁONNE 5 km 0:20:40 0:20:36 0:10:14
29 894 WOŹNIAKOWSKA AGATA K 3 K 30-39 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 5 km 0:20:41 0:20:41 0:10:15
30 637 GIERSZEWSKI PAWEŁ M 27 M 20-29 8 TRZCINIEC 5 km 0:20:43 0:20:40 0:10:09
31 838 SITKO MARIUSZ M 28 M 30-39 8 JANIKOWO SZYBKIE RYSIE TEAM 5 km 0:20:47 0:20:43 0:10:04
32 746 MARCHEL TOMASZ M 29 M 30-39 9 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:20:53 0:20:49 0:10:16
33 688 KŁOSOWSKI MARCIN M 30 M 40-49 6 BYDGOSZCZ GRUPA BANKIETOWA SPECJAL 5 km 0:20:54 0:20:52 0:10:12
34 815 PYRKA ADAM M 31 M 30-39 10 TORUŃ 5 km 0:21:01 0:21:01 0:10:05
35 670 JAŻDŻYK KONRAD M 32 M 20-29 9 RACHOCIN TKKF KUBUŚ SIERPC 5 km 0:21:07 0:20:41 0:10:20
36 700 KRUSZKA ŁUKASZ M 33 M 40-49 7 BYDGOSZCZ 5 km 0:21:22 0:21:22 0:10:18
37 839 SKARWECKI REMIGIUSZ M 34 M 30-39 11 ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 5 km 0:21:27 0:21:18 0:10:32
38 879 WENDA DAWID M 35 M 20-29 10 BYDGOSZCZ SZKOŁA JAZDY TOMAS 5 km 0:21:40 0:21:33 0:10:17
39 905 ZBORAŁA DAWID M 36 M 20-29 11 BYDGOSZCZ 5 km 0:21:43 0:21:36 0:10:23
40 807 PIOTROWSKI PATRYK M 37 M 20-29 12 SEPOLNO KRAJENSKIE RUN TEAM SEPOLNO KRAJENSKIE 5 km 0:21:49 0:21:49 0:11:37
41 607 CZAJKOWSKA SYLWIA K 4 K 40-49 1 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 5 km 0:21:51 0:21:51 0:10:43
42 669 JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF M 38 M 40-49 8 TORUŃ HAWKINS TU I TERAZ 5 km 0:22:07 0:22:07 0:11:25
43 789 OLSZEWSKI RAFAŁ M 39 M 30-39 12 GNIEWKOWO 5 km 0:22:08 0:21:57 0:11:17
44 635 GAWROŃSKI MATEUSZ M 40 M 20-29 13 BARCIN 5 km 0:22:12 0:21:57 0:10:56
45 674 KADOW RYSZARD M 41 M 40-49 9 BYDGOSZCZ TRISPACE / #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 5 km 0:22:17 0:22:00 0:11:08
46 667 JARZĘCZKA JAKUB M 42 M 30-39 13 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:22:33 0:22:27 0:10:37
47 696 KOWALSKI KRZYSZTOF M 43 M 30-39 14 KRUSZYN KRAJEŃSKI OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5 km 0:22:36 0:22:27 0:10:57
48 822 ROGOZIŃSKI TOMASZ M 44 M 40-49 10 LUBICZ GÓRNY 5 km 0:22:44 0:22:40 0:10:31
49 757 MIERZWA DAMIAN M 45 M 30-39 15 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SEPOLNO KRAJENSKIE 5 km 0:22:54 0:22:09 0:11:55
50 818 RENC PATRYK M 46 M 30-39 16 BYDGOSZCZ SERCE TYBETU 5 km 0:23:03 0:22:56 0:11:16
51 800 PAWŁOWSKI KAMIL M 47 M 20-29 14 ZIELONKA 5 km 0:23:04 0:23:00 0:11:29
52 611 DACH ŁUKASZ M 48 M 30-39 17 BYDGOSZCZ 5 km 0:23:05 0:22:53 0:11:37
53 642 GONIA ALICJA K 5 K 40-49 2 BYDGOSZCZ 5 km 0:23:07 0:23:02 0:11:13
54 885 WIŚNIEWSKI TOMASZ M 49 M 40-49 11 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 0:23:10 0:23:10 0:11:48
55 819 REPCZYŃSKI TOMASZ M 50 M 20-29 15 BYDGOSZCZ TRISPACE / BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 5 km 0:23:14 0:22:57 0:11:35
56 702 KRUSZYNA ROBERT M 51 M 40-49 12 DZIEMIONNA 5 km 0:23:16 0:23:07 0:11:38
57 945 BOBŁOWSKI MARCIN M 52 M 30-39 18 OSIELSKO OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5 km 0:23:20 0:23:20 0:11:04
58 714 LADA PRZEMYSŁAW M 53 M 30-39 19 ZALESIE STALE BIEGAM NOVA TRADING 5 km 0:23:23 0:22:50 0:12:09
59 629 FRĄCKOWSKI PATRYK M 54 M 20-29 16 TUCHOLA 5 km 0:23:45 0:23:23 0:12:16
60 816 RAMOWSKI KUBA M 55 M 20-29 17 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:24:02 0:23:52 0:10:05
61 608 CZERWIŃSKI MARCIN M 56 M 30-39 20 KRUSZWICA 5 km 0:24:04 0:23:20 0:12:44
62 931 OLSZEWSKI SZYMON M 57 M 0-19 3 LUKS OGRODNIK 5 km 0:24:05 0:23:46 0:12:28
63 919 ZYGMUNT ROBERT M 58 M 40-49 13 BYDGOSZCZ SKAR 5 km 0:24:05 0:23:56 0:12:08
64 610 CZYŻEWSKI MATEUSZ M 59 M 30-39 21 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:24:15 0:23:47 0:12:20
65 791 OREMUS ZUZANNA K 6 K 0-19 1 LIPINKI 5 km 0:24:18 0:24:11 0:12:00
66 615 DRELISZAK BŁAŻEJ M 60 M 30-39 22 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:24:20 0:24:12 0:12:29
67 891 WOJTECKI ŁUKASZ M 61 M 30-39 23 SOLEC KUJAWSKI MUZEUM SOLCA 5 km 0:24:22 0:23:51 0:11:52
68 888 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M 62 M 20-29 18 BYDGOSZCZ ATOS BYDGOSZCZ 5 km 0:24:24 0:24:01 0:12:22
69 862 TATULIŃSKA ALEKSANDRA K 7 K 40-49 3 BYDGOSZCZ O CO TU BIEGA 5 km 0:24:26 0:23:49 0:12:28
70 849 STĘPKOWSKA IZABELA K 8 K 40-49 4 BYDGOSZCZ TEBI 5 km 0:24:31 0:24:13 0:12:09
71 829 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA K 9 K 30-39 1 BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 5 km 0:24:33 0:24:22 0:12:10
72 617 DUDKOWIAK MICHAŁ M 63 M 30-39 24 TORUŃ RANDOM DRINKERS TEAM 5 km 0:24:36 0:24:17 0:12:17
73 842 SKUPSZ JĘDRZEJ KAZIMERZ M 64 M 30-39 25 BYDGOSZCZ 5 km 0:24:39 0:24:23 0:12:30
74 825 RÓG RADOSŁAW M 65 M 0-19 4 INOWROCŁAW 5 km 0:24:42 0:24:21 0:12:31
75 677 KARÓLEWSKI MAREK M 66 M 60-69 1 INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 5 km 0:24:53 0:24:37 0:12:39
76 874 USS MARIUSZ M 67 M 30-39 26 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:24:55 0:24:55 0:24:55
77 713 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 68 M 30-39 27 INOWROCLAW 5 km 0:25:00 0:24:35 0:12:55
78 866 TRZECIAK DOROTA K 10 K 30-39 2 KRUSZWICA 5 km 0:25:00 0:24:55 0:12:36
79 704 KRYSZTOFIŃSKA ANETA K 11 K 20-29 1 BYDGOSZCZ AQUA- STYLE 5 km 0:25:01 0:24:55 0:12:16
80 851 STUDZIŃSKA ILONA K 12 K 30-39 3 BYDGOSZCZ 5 km 0:25:01 0:24:47 0:12:48
81 892 WOLAK PIOTR M 69 M 30-39 28 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:25:02 0:24:56 0:12:28
82 1065 MICHALAK MAREK M 70 M 30-39 29 KRUSZWICA 5 km 0:25:02 0:24:18 0:12:57
83 852 STUDZIŃSKI KRZYSZTOF M 71 M 30-39 30 BYDGOSZCZ 5 km 0:25:02 0:25:02 0:12:48
84 703 KRYSKE MARIUSZ M 72 M 30-39 31 BIAŁE BŁOTA SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 5 km 0:25:03 0:24:39 0:12:41
85 900 ZAGOZDZON WIOLETA K 13 K 30-39 4 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 0:25:04 0:24:39 0:12:41
86 722 LEWANDOWSKI ADAM M 73 M 50-59 3 BYDGOSZCZ THE BEDS 5 km 0:25:09 0:24:57 0:12:10
87 745 MARCHEL LESZEK M 74 M 50-59 4 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:25:11 0:25:11 0:12:19
88 899 ZABOROWSKA BEATA K 14 K 40-49 5 DRZYCIM BIEGAM BO LUBIĘ 5 km 0:25:15 0:25:02 0:12:13
89 626 FALKOWSKI RAFAŁ M 75 M 30-39 32 TORUŃ 5 km 0:25:18 0:24:56 0:12:36
90 929 RUCIŃSKI LUCJAN M 76 M 0-19 5 BYDGOSZCZ LUKS OGRODNIK 5 km 0:25:22 0:25:03 0:13:21
91 723 LIBNER KAMIL M 77 M 0-19 6 BYDGOSZCZY 5 km 0:25:24 0:25:20 0:12:16
92 600 CABAJ AGATA K 15 K 20-29 2 BYDGOSZCZ 5 km 0:25:26 0:25:23 0:12:20
93 605 CIARKOWSKI MIROSŁAW M 78 M 40-49 14 INOWROCŁAW 5 km 0:25:29 0:25:29 0:12:54
94 928 FEDENKO ALEKSANDER M 79 M 0-19 7 TERESPOL POMORSKI LUKS OGRODNIK 5 km 0:25:30 0:25:10 0:13:18
95 837 SITKO ARKADIUSZ M 80 M 40-49 15 KOŁODZIEJEWO SZYBKIE RYSIE TEAM 5 km 0:25:31 0:25:21 0:12:33
96 606 CZAJKA MICHAŁ M 81 M 40-49 16 TORUŃ 5 km 0:25:34 0:25:34 0:12:56
97 792 ORZECHOWSKI ZBIGNIEW M 82 M 40-49 17 BYDGOSZCZ ORZECH BIEGA 5 km 0:25:39 0:25:21 0:12:54
98 738 MADURAJSKI MARCIN M 83 M 40-49 18 BYDGOSZCZ ZIOMY 5 km 0:25:44 0:25:05 0:13:18
99 860 SZYMCZAK TOMASZ M 84 M 30-39 33 KOŁODZIEJEWO 5 km 0:25:45 0:24:53 0:13:23
100 621 DZIEŻA ROMA K 16 K 40-49 6 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:25:48 0:25:35 0:12:53
101 698 KRETOWICZ PIOTR M 85 M 20-29 19 BYDGOSZCZ 5 km 0:25:54 0:25:13 0:13:07
102 762 MODLIŃSKI SŁAWOMIR M 86 M 40-49 19 INOWROCŁAW MAGNUM 5 km 0:25:54 0:25:32 0:12:52
103 675 KALA MICHAŁ M 87 M 30-39 34 ŁABISZYN 5 km 0:26:03 0:25:22 0:13:20
104 743 MANDOSIK JERZY M 88 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ TEAMOCHAL 5 km 0:26:05 0:25:52 0:12:41
105 824 RÓG ADAM M 89 M 40-49 20 INOWROCŁAW 5 km 0:26:07 0:25:46 0:12:58
106 773 NOWAK WALDEMAR M 90 M 50-59 5 BIAŁE BŁOTA TRI-AMATOR EWELINA NOWAK 5 km 0:26:09 0:25:53 0:13:13
107 918 ZUBRZYCKI TOMASZ M 91 M 20-29 20 WĄBRZEŹNO 5 km 0:26:10 0:25:59 0:12:59
108 634 GAWROŃSKA MAGDALENA K 17 K 20-29 3 BARCIN 5 km 0:26:11 0:25:55 0:13:00
109 592 BIEŃKOWSKI TOMASZ M 92 M 60-69 3 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:13 0:26:07 0:13:05
110 760 MŁYNARCZYK STEFANIA K 18 K 40-49 7 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:26:13 0:26:03 0:12:36
111 864 TOMASZEWSKA EMILIA K 19 K 30-39 5 CIELE OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI 5 km 0:26:14 0:25:52 0:13:18
112 861 SZYPERSKI PRZEMYSŁAW M 93 M 40-49 21 INOWROCŁAW MAGNUM 5 km 0:26:27 0:26:05 0:12:52
113 627 FILIPSKA PAULINA K 20 K 30-39 6 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:32 0:26:26 0:12:45
114 616 DRZEWIECKI MACIEJ M 94 M 30-39 35 NIEMCZ 5 km 0:26:42 0:26:42 0:13:41
115 770 NIEMCZEWSKI MIROSŁAW M 95 M 40-49 22 ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 5 km 0:26:45 0:26:30 0:13:21
116 889 WOJCIECHOWSKI JAROSŁAW M 96 M 40-49 23 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:48 0:26:33 0:13:17
117 887 WOJCIECHOWSKA EMILIA K 21 K 40-49 8 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:48 0:26:33 0:13:17
118 853 STUDZIŃSKI WALDEMAR M 97 M 30-39 36 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:56 0:26:43 0:13:22
119 752 MICHALAK MARIUSZ M 98 M 40-49 24 BYDGOSZCZ 5 km 0:26:57 0:26:36 0:14:23
120 755 MICHNIEWICZ MARTA K 22 K 30-39 7 TORUŃ 5 km 0:27:03 0:27:03 0:13:19
121 764 MOSAKOWSKI SŁAWOMIR M 99 M 40-49 25 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:27:07 0:27:00 0:13:18
122 896 WÓJCIK MARIKA K 23 K 20-29 4 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 5 km 0:27:13 0:26:53 0:13:29
123 795 PACZKOWSKI TOMASZ M 100 M 30-39 37 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:27:14 0:26:41 0:14:18
124 721 LEWANDOWSKI ŁUKASZ M 101 M 30-39 38 INOWROCŁAW 5 km 0:27:14 0:26:50 0:13:14
125 656 IWAŃSKA KINGA K 24 K 20-29 5 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:27:19 0:27:00 0:13:11
126 814 PRIEWE PAWEŁ M 102 M 30-39 39 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 5 km 0:27:28 0:27:04 0:14:25
127 939 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 25 K 30-39 8 STAROGARD GD. PUMA STG 5 km 0:27:29 0:27:10 0:13:30
128 863 THIELMANN SEBASTIAN M 103 M 30-39 40 BYDGOSZCZ 5 km 0:27:34 0:27:17 0:12:40
129 699 KRÓL KAROL M 104 M 40-49 26 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5 km 0:27:35 0:27:34 0:12:48
130 927 JANICHAK NATALIA K 26 K 0-19 2 TERESPOL POMORSKI LUKS OGRODNIK 5 km 0:27:36 0:27:18 0:13:44
131 805 PIETRASZAK TOMASZ M 105 M 40-49 27 BIAŁE BŁOTA RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:27:37 0:27:04 0:13:35
132 590 BIAŁOWĄS DARIUSZ M 106 M 40-49 28 BYDGOSZCZ 5 km 0:27:43 0:26:57 0:13:57
133 836 PIJAROWSKA BEATA K 27 K 50-59 1 PIECHCIN 5 km 0:27:46 0:27:28 0:13:48
134 686 KISIEL KRYSTIAN M 107 M 30-39 41 BYDGOSZCZ AUTOS TEAM 5 km 0:27:47 0:27:30 0:13:12
135 580 ANDRASZAK VANESSA K 28 K 0-19 3 NOWA WIEŚ WIELKA POLIMEX PROFIL 5 km 0:27:49 0:27:49 0:13:35
136 856 SZMYT TOMASZ M 108 M 30-39 42 KRUSZWICA BB 06 5 km 0:27:50 0:27:05 0:14:14
137 763 MOROSZCZAK DOMINIKA K 29 K 30-39 9 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 5 km 0:27:55 0:27:26 0:13:57
138 793 ORZESZEK-DRZEWIECKA IZABELA K 30 K 30-39 10 NIEMCZ 5 km 0:27:58 0:27:23 0:13:53
139 701 KRUSZYNA RENATA K 31 K 30-39 11 DZIEMIONNA 5 km 0:28:03 0:27:39 0:14:06
140 673 JEZIORSKA IZABELA K 32 K 30-39 12 ŁYSOMICE MARSY Z ZALESIA 5 km 0:28:05 0:27:40 0:14:22
141 766 NALEWALSKA JUSTYNA K 33 K 30-39 13 BYDGOSZCZ SERCE TYBETU/ WKURW_TEAM 5 km 0:28:17 0:27:40 0:14:18
142 907 ZDUNIAK KRZYSZTOF M 109 M 40-49 29 GIERKOWO 5 km 0:28:18 0:28:03 0:13:40
143 712 KWIATKOWSKA MAŁGORZATA K 34 K 30-39 14 ZŁAWIEŚ WIELKA 5 km 0:28:18 0:28:06 0:13:40
144 933 TARASZKA IRENEUSZ M 110 M 20-29 21 GNIEWKOWO JRG 1 INOWROCŁAW 5 km 0:28:20 0:27:59 0:14:08
145 633 GAWROŃSKA BOŻENA K 35 K 50-59 2 BARCIN WIEŚ 5 km 0:28:21 0:28:08 0:13:51
146 768 NAWROCKA SYLWIA K 36 K 30-39 15 INOWROCŁAW TEAM PASJA - INOWROCŁAW 5 km 0:28:22 0:28:16 0:14:05
147 912 ZIELIŃSKA LUCYNA K 37 K 30-39 16 WONORZE 54 TEAM PASJA - INOWROCŁAW 5 km 0:28:22 0:28:16 0:14:05
148 913 ZIELIŃSKA MARTA K 38 K 30-39 17 SZUBIN MAMA&SYN 5 km 0:28:23 0:27:37 0:14:36
149 901 ZAMROWSKI TOMASZ M 111 M 40-49 30 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:28:28 0:28:28 0:13:39
150 783 OLEJNICZAK GRZEGORZ M 112 M 40-49 31 BYDGOSZCZ 5 km 0:28:30 0:28:00 0:13:56
151 751 MELWIŃSKA PAULINA K 39 K 30-39 18 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:28:34 0:28:21 0:13:49
152 827 RÓŻAŃSKI KAROL M 113 M 30-39 43 TORUŃ JMR 5 km 0:28:36 0:27:55 0:14:40
153 750 MATUSIAK EWELINA K 40 K 20-29 6 SOLEC KUJAWSKI MUZEUM SOLCA 5 km 0:28:37 0:27:54 0:14:58
154 717 LEMKA KAROLINA K 41 K 30-39 19 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 0:28:37 0:27:53 0:14:58
155 828 RYBICKA ILONA K 42 K 30-39 20 BYDGOSZCZ 5 km 0:28:42 0:28:23 0:13:50
156 601 CHMIELECKA BOŻENA K 43 K 50-59 3 KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA 5 km 0:28:44 0:27:59 0:14:24
157 941 TRUSZCZYNSKA JOANNA K 44 K 40-49 9 GDYNIA 5 km 0:28:46 0:28:17 0:14:23
158 938 JANUSZEK ARTUR M 114 M 30-39 44 KRUSZWICA 5 km 0:28:52 0:28:45 0:13:54
159 631 GADOMSKA MARIA K 45 K 60-69 1 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:28:55 0:28:37 0:13:49
160 869 TYWCZYŃSKI JACEK M 115 M 40-49 32 TORUŃ KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE 5 km 0:28:59 0:28:47 0:14:30
161 778 NURKIEWICZ JAROSŁAW M 116 M 40-49 33 BYDGOSZCZ KUNG FU PANDY 3 5 km 0:29:01 0:28:23 0:14:29
162 671 JELEŃ-KOTLAREK AGNIESZKA K 46 K 30-39 21 BYDGOSZCZ VEGE RUNNERS 5 km 0:29:04 0:28:29 0:14:11
163 820 RESZKOWSKI MARIUSZ M 117 M 30-39 45 TORUŃ 5 km 0:29:05 0:28:46 0:14:05
164 645 GORZYCKI DARIUSZ M 118 M 40-49 34 BYDGOSZCZ BYDGOSKA SEKCJA KARATE WKKK 5 km 0:29:05 0:29:04 0:19:38
165 676 KALINOWSKA LIDIA K 47 K 30-39 22 MAŁE CZYSTE 5 km 0:29:06 0:28:52 0:13:53
166 804 PĘK GRZEGORZ M 119 M 40-49 35 GRUPA 5 km 0:29:07 0:28:45 0:13:41
167 798 PAWLACZYK-MATELA EMILIA K 48 K 30-39 23 BYDGOSZCZ PB SLA 5 km 0:29:09 0:28:39 0:14:14
168 657 JAGIELSKA PATRYCJA K 49 K 30-39 24 KOTOMIERZ HEALTHYPATROL 5 km 0:29:10 0:29:10 0:14:41
169 920 ŻEBRACKI ARTUR M 120 M 30-39 46 BYDGOSZCZ WWW.FORDON.AUTO.PL 5 km 0:29:17 0:28:32 0:14:05
170 650 GRUŻEWSKI JAROSŁAW M 121 M 30-39 47 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:19 0:28:52 0:15:06
171 898 WÓJCIK TOMASZ M 122 M 40-49 36 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:20 0:28:56 0:14:44
172 788 OLSZEWSKA EWA K 50 K 40-49 10 GNIEWKOWO 5 km 0:29:22 0:28:56 0:14:33
173 772 NOWAK MARIOLA K 51 K 40-49 11 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:22 0:29:12 0:14:26
174 780 OKRĘGLICKA BARBARA K 52 K 50-59 4 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:29:23 0:28:55 0:14:13
175 786 OLESZCZAK MATEUSZ M 123 M 30-39 48 TORUŃ MAŁPSON TEAM 5 km 0:29:25 0:29:11 0:13:48
176 946 GORZYCKI MICHAŁ M 124 M 30-39 49 BYDGOSZCZ KLIMAT SOLEC 5 km 0:29:26 0:29:11 0:14:18
177 584 BACHERA ALEKSANDRA K 53 K 40-49 12 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:26 0:29:10 0:14:11
178 881 WESOŁOWSKI DARIUSZ M 125 M 40-49 37 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:26 0:29:09 0:14:12
179 585 BADZIŃSKI BOGDAN M 126 M 40-49 38 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:28 0:28:49 0:14:32
180 934 TARASZKA OLGA K 54 K 20-29 7 GNIEWKOWO JRG 1 INOWROCŁAW 5 km 0:29:29 0:29:05 0:14:39
181 709 KUŻAJ SŁAWOMIR M 127 M 50-59 6 PIŁA 5 km 0:29:30 0:29:21 0:14:12
182 781 OKRĘGLICKI ANTONI M 128 M 70+ 1 BYDGOSZCZ RUN PASJA 5 km 0:29:34 0:29:06 0:14:14
183 579 ANDRASZAK PIOTR M 129 M 40-49 39 NOWA WIEŚ WIELKA POLIMEX PROFIL 5 km 0:29:37 0:29:15 0:14:46
184 817 RATAJCZAK TOMASZ M 130 M 40-49 40 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:29:43 0:29:35 0:13:53
185 655 IWANIUK JACEK M 131 M 40-49 41 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:43 0:29:18 0:14:45
186 662 JANCZAK KAROLINA K 55 K 30-39 25 SILNO 5 km 0:29:45 0:29:27 0:14:34
187 830 SADOWSKI PAWEŁ M 132 M 30-39 50 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:46 0:29:29 0:13:45
188 753 MICHALAK MARTYNKA K 56 K 0-19 4 BYDGOSZCZ 5 km 0:29:47 0:29:47 0:14:23
189 799 PAWŁOWSKI ARTUR M 133 M 30-39 51 WŁOCŁAWEK 5 km 0:29:48 DNF 0:13:11
190 802 PECHE MAREK M 134 M 30-39 52 BYDGOSZCZ KLUBZDROWIA 24H 5 km 0:29:50 0:29:20 0:14:55
191 625 FALKOWSKA WIOLETA K 57 K 20-29 8 TORUŃ 5 km 0:30:03 0:29:40 0:14:28
192 636 GĘSICKI MARCEL M 135 M 20-29 22 BYDGOSZCZ 5 km 0:30:12 0:29:39 0:15:44
193 711 KWASIK WOJCIECH M 136 M 0-19 8 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:30:17 0:29:43 0:15:44
194 622 DZIKOWSKA AGNIESZKA K 58 K 40-49 13 BYDGOSZCZ 5 km 0:30:24 0:30:19 0:14:17
195 661 JAKUBOWSKI JAROSŁAW M 137 M 40-49 42 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 5 km 0:30:26 0:30:26 0:14:15
196 710 KWASIK MARLENA K 59 K 30-39 26 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:30:27 0:29:53 0:15:44
197 706 KUBIAK TOMASZ M 138 M 30-39 53 BYDGOSZCZ 5 km 0:30:28 0:29:51 0:15:11
198 872 URBANIAK WIOLETA K 60 K 30-39 27 KRUSZWICA 5 km 0:30:32 0:30:26 0:14:24
199 747 MARCINKOWSKA MARTA K 61 K 30-39 28 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:30:37 0:30:19 0:14:27
200 649 GRUŻEWSKA JUSTYNA K 62 K 30-39 29 BYDGOSZCZ 5 km 0:30:38 0:30:13 0:15:06
201 943 OWIEŚNY ŁUKASZ M 139 M 30-39 54 SOLEC KUJAWSKI KLIMAT SOLEC 5 km 0:30:40 0:30:40 0:14:44
202 906 ZBUTOWICZ MICHAŁ M 140 M 20-29 23 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:30:47 0:30:16 0:15:18
203 742 MANDOSIK BERNADETA K 63 K 60-69 2 GRUDZIĄDZ TEAMOCHAL 5 km 0:30:48 0:30:19 0:15:04
204 652 GUMIENNY MACIEJ M 141 M 40-49 43 BYDGOSZCZ 5 km 0:30:58 0:30:30 0:15:10
205 935 SZKUDLAREK EWELINA K 64 K 40-49 14 KRUSZWICA 5 km 0:31:06 0:31:01 0:14:14
206 944 NITKA DOMINIKA K 65 K 20-29 9 BYDGOSZCZ OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 5 km 0:31:07 0:30:33 0:15:19
207 618 DURAŁEK ANNA K 66 K 40-49 15 PRUSZCZ 5 km 0:31:13 0:31:13 0:15:18
208 619 DURAŁEK OSKAR M 142 M 0-19 9 PRUSZCZ 5 km 0:31:14 0:30:35 0:15:43
209 926 ZABIECKA MARTYNA K 67 K 0-19 5 LUBIEWO LUKS OGRODNIK 5 km 0:31:14 0:30:56 0:14:53
210 624 FALEŃSKA BASIA K 68 K 30-39 30 TORUŃ 5 km 0:31:19 0:31:00 0:14:32
211 769 NIEMCZEWSKA ZOFIA K 69 K 30-39 31 ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 5 km 0:31:20 0:31:05 0:14:47
212 720 LEWANDOWSKI ANDRZEJ M 143 M 40-49 44 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:31:24 0:30:51 0:17:24
213 883 WEYNA-KUŹNIAK ANITA K 70 K 30-39 32 BYDGOSZCZ 5 km 0:31:30 0:31:25 0:15:01
214 797 PALIŃSKI GRZEGORZ M 144 M 40-49 45 BYDGOSZCZ 5 km 0:31:30 0:30:42 0:16:06
215 854 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M 145 M 40-49 46 BYDGOSZCZ DYNAMO SKARPA 5 km 0:31:34 0:31:10 0:14:54
216 843 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K 71 K 20-29 10 BYDGOSZCZ REEBOKRUNCREW BYDGOSZCZ 5 km 0:31:38 0:31:13 0:14:34
217 785 OLESZCZAK KAMILA K 72 K 20-29 11 TORUŃ MAŁPSON TEAM 5 km 0:31:39 0:31:24 0:14:45
218 693 KOTLĘGA AGATA K 73 K 20-29 12 PRUSZCZ 5 km 0:31:41 0:31:01 0:16:15
219 716 LEMIEŻ ANDRZEJ M 146 M 40-49 47 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 5 km 0:31:52 0:31:38 0:15:27
220 666 JARZEMBSKI ARKADIUSZ M 147 M 30-39 55 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:31:53 0:31:06 0:16:09
221 765 MURAWKA ŁUKASZ M 148 M 30-39 56 KUSOWO 5 km 0:31:59 0:31:32 0:15:18
222 678 KARUTZ MICHAŁ M 149 M 30-39 57 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:32:02 0:31:34 0:16:05
223 833 SERAFIN DOMINIKA K 74 K 20-29 13 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:03 0:31:46 0:15:41
224 663 JANKOWSKI RAFAŁ M 150 M 40-49 48 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:09 0:31:16 0:17:12
225 893 WOŹNIACKA BEATA K 75 K 50-59 5 SOLEC KUJAWSKI FUNDACJA JEKO - AZYL DLA JEŻY 5 km 0:32:10 0:31:24 0:15:58
226 801 PECHE ALEKSANDRA K 76 K 30-39 33 BYDGOSZCZ KLUBZDROWIA 24H 5 km 0:32:12 0:31:43 0:15:38
227 880 WENDT GRZEGORZ M 151 M 40-49 49 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:32:12 0:31:35 0:13:10
228 718 LENSER EWA K 77 K 40-49 16 SOLEC KUJAWSKI MUZEUM SOLCA 5 km 0:32:12 0:31:33 0:16:11
229 628 FOLERZYŃSKA SANDRA K 78 K 20-29 14 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:13 0:31:42 0:16:18
230 794 OSSOWSKA AGNIESZKA K 79 K 30-39 34 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:32:18 0:31:34 0:16:12
231 810 PLUTKA MARTYNA K 80 K 20-29 15 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:22 0:32:07 0:15:51
232 604 CHOJNICKI GRZEGORZ M 152 M 40-49 50 TORUŃ 5 km 0:32:25 0:32:25 0:14:47
233 890 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF M 153 M 30-39 58 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:25 0:31:50 0:15:07
234 692 KOSSOWSKA ANNA K 81 K 40-49 17 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:32:40 0:32:09 0:16:07
235 868 TWARDOWSKI WOJCIECH M 154 M 50-59 7 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:32:43 0:32:07 0:15:37
236 1147 TYBUSZEWSKI JANUSZ M 155 M 60-69 4 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ 5 km 0:32:45 0:32:37 0:16:15
237 581 ANDRUSZKIEWICZ STANISŁAW M 156 M 50-59 8 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:47 0:32:35 0:15:00
238 844 SOBOLEWSKA JUSTYNA K 82 K 30-39 35 BYDGOSZCZ 5 km 0:32:52 0:32:07 0:17:34
239 614 DRAPIŃSKA ANNA K 83 K 30-39 36 BYDGOSZCZ DRAPEK 5 km 0:32:57 0:32:16 0:16:10
240 812 PODBORNY PIOTR M 157 M 40-49 51 TORUŃ 5 km 0:32:58 0:32:10 0:15:48
241 811 PLUTKA MILENA K 84 K 20-29 16 WIĘCBORK 5 km 0:32:58 0:32:43 0:15:52
242 715 LECH ALEKSANDRA K 85 K 30-39 37 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:32:58 0:32:23 0:15:46
243 595 BITNER JAN M 158 M 20-29 24 BYDGOSZCZ 5 km 0:33:02 0:33:02 0:15:59
244 613 DŁONIAK ALINA K 86 K 40-49 18 INOWROCLAW 5 km 0:33:17 0:32:53 0:16:47
245 831 SAWIEŁAJC MICHAŁ M 159 M 40-49 52 BYDGOSZCZ BIZON 5 km 0:33:20 0:33:01 0:15:50
246 697 KOWALSKI MIŁOSZ M 160 M 0-19 10 GNIEWKOWO 5 km 0:33:26 0:33:03 0:15:39
247 754 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF M 161 M 40-49 53 JACEWO 5 km 0:33:31 0:32:56 0:16:12
248 884 WIŚNIEWSKI BARTOSZ M 162 M 0-19 11 INOWROCŁAW 5 km 0:33:38 0:32:53 0:16:06
249 904 ZAWORSKA ANNA K 87 K 20-29 17 BYDGOSZCZ 5 km 0:33:50 0:33:36 0:16:50
250 682 KĄKLEWSKI PRZEMYSŁAW M 163 M 30-39 59 WIELDZĄDZ S.T.A.L.K.E.R. 5 km 0:33:50 0:33:50 0:16:28
251 782 OLEJNICZAK FRANCISZEK M 164 M 0-19 12 BYDGOSZCZ 5 km 0:33:55 0:33:24 0:15:10
252 895 WÓJCIK ANNA K 88 K 30-39 38 BYDGOSZCZ 5 km 0:33:58 0:33:34 0:15:34
253 684 KIPCZAK MONIKA K 89 K 40-49 19 BYDGOSZCZ 5 km 0:34:05 0:33:51 0:16:23
254 729 ŁADNIAK BERNADETA K 90 K 30-39 39 CZARNOWO 5 km 0:34:07 0:33:53 0:16:23
255 776 NOWICKA ANNA K 91 K 30-39 40 KORONOWO KLUBZDROWIA24H 5 km 0:34:08 0:34:03 0:15:56
256 643 GONIA MAŁGORZATA K 92 K 0-19 6 BYDGOSZCZ 5 km 0:34:08 0:34:00 0:16:55
257 648 GRUSZKA MAREK M 165 M 50-59 9 MAKSYMILIANOWO NIEZRZESZONY 5 km 0:34:10 0:33:59 0:16:18
258 775 NOWAKOWSKA NATALIA K 93 K 30-39 41 BYDGOSZCZ BKM 5 km 0:34:12 0:34:09 0:16:06
259 623 DZIŻA-KONICZYŃSKA ZUZANNA K 94 K 40-49 20 BYDGOSZCZ BYDGOSKI KLUB MORSÓW 5 km 0:34:12 0:34:12 0:16:06
260 940 MAN BEATA K 95 K 30-39 42 SOLEC KUJAWSKI KLIMAT SOLEC 5 km 0:34:16 0:34:16 0:15:42
261 914 ZIELIŃSKI KACPER M 166 M 0-19 13 SOLEC KUJAWSKI KAPITEAM 5 km 0:34:39 0:33:44 0:17:09
262 915 ZIELIŃSKI ROBERT M 167 M 30-39 60 SOLEC KUJAWSKI KAPITEAM 5 km 0:34:39 0:33:43 0:17:10
263 640 GOŁDYŃ KAROLINA K 96 K 20-29 18 BYDGOSZCZ 5 km 0:34:40 0:34:22 0:19:27
264 803 PEPLIŃSKI MAREK M 168 M 60-69 5 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5 km 0:34:41 0:34:14 0:16:42
265 821 RIGHI JULIANNA K 97 K 0-19 7 INOWROCLAW 5 km 0:34:45 0:34:21 0:17:03
266 599 BUKALUK AGATA K 98 K 30-39 43 BYDGOSZCZ 5 km 0:34:58 0:34:14 0:17:37
267 936 SZKUDLAREK RAFAŁ M 169 M 40-49 54 KRUSZWICA 5 km 0:35:00 0:34:54 0:14:53
268 937 SZKUDLAREK EMILIA K 99 K 0-19 8 KRUSZWICA II LO MARII KONOPNICKIEJ 5 km 0:35:01 0:34:54 0:14:53
269 911 ZIELIŃSKA JUSTYNA K 100 K 30-39 44 SOLEC KUJAWSKI KAPITEAM 5 km 0:35:04 0:34:09 0:17:15
270 774 NOWAKOWSKA MARTA K 101 K 30-39 45 BYDGOSZCZ DEAF I #B3K 5 km 0:35:08 0:34:48 0:17:02
271 689 KONDRATOWICZ AGNIESZKA K 102 K 30-39 46 WĄBRZEŹNO 5 km 0:35:19 0:34:43 0:17:33
272 847 STACHOWSKI MICHAŁ M 170 M 30-39 61 WĄBRZEŹNO KONIEC SKŁADU 5 km 0:35:19 0:34:43 0:17:33
273 582 ASTUKIEWICZ AGNIESZKA K 103 K 50-59 6 BYDGOSZCZ 5 km 0:35:22 0:35:10 0:17:10
274 583 ASTUKIEWICZ TOMASZ M 171 M 40-49 55 BYDGOSZCZ 5 km 0:35:22 0:35:10 0:17:10
275 771 NIESPOREK EWA K 104 K 60-69 3 TORUŃ 5 km 0:35:23 0:35:14 0:16:38
276 646 GRACZYKOWSKA ANNA K 105 K 30-39 47 INOWROCLAW MILUSINSCY 5 km 0:35:27 0:35:07 0:17:02
277 591 BIELUSZEWSKA MIRELA K 106 K 30-39 48 BYDGOSZCZ BBKTS 5 km 0:35:27 0:35:01 0:17:17
278 756 MICHTA IWONA K 107 K 30-39 49 MUROWANIEC SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 5 km 0:35:27 0:35:01 0:17:17
279 910 ZIELIŃSKA JOLANTA K 108 K 40-49 21 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:35:29 0:34:44 0:17:53
280 668 JASIAK JOANNA K 109 K 30-39 50 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:35:31 0:35:11 0:17:02
281 835 SIEDLECKA ALINA K 110 K 50-59 7 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:35:37 0:35:14 0:17:03
282 705 KRZYKANOWSKA PAULINA K 111 K 30-39 51 BYDGOSZCZ 5 km 0:35:38 0:34:57 0:17:24
283 809 PLATTA MACIEJ M 172 M 30-39 62 TORUŃ KIBICE POMORKA TEAM #BIEGACZE 5 km 0:35:44 0:35:05 0:17:35
284 708 KUŁAKOWSKI ROBERT M 173 M 40-49 56 TORUŃ KIBICE POMORKA TEAM#BIEGACZE 5 km 0:35:53 0:35:10 0:17:32
285 730 ŁASUT PAULINA K 112 K 20-29 19 BYDGOSZCZ 5 km 0:35:59 0:35:43 0:16:39
286 878 WALTER ANNA K 113 K 30-39 52 INOWROCŁAW 5 km 0:36:10 0:35:46 0:16:47
287 664 JANKOWSKI SYLWESTER M 174 M 30-39 63 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:36:11 0:35:24 0:16:09
288 902 ZARECKA EWA K 114 K 20-29 20 GNIEWKOWO 5 km 0:36:16 0:35:52 0:17:04
289 823 ROZMARYNOWICZ ANNA MARIA K 115 K 40-49 22 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA MORSY Z ZALESIA 5 km 0:36:17 0:35:52 0:17:35
290 586 BANASZAK EWA K 116 K 30-39 53 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 5 km 0:36:47 0:36:07 0:18:14
291 620 DYBIKOWSKI MIROSŁAW M 175 M 50-59 10 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:36:53 0:36:18 0:17:31
292 758 MIKIELEWICZ OSKAR M 176 M 20-29 25 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:37:06 0:36:33 0:17:20
293 739 MAJCHROWSKA ANNA K 117 K 20-29 21 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:37:07 0:36:34 0:17:20
294 841 SKIERA MAGDALENA K 118 K 30-39 54 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:20 0:36:48 0:18:14
295 840 SKIERA KRZYSZTOF M 177 M 40-49 57 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:21 0:36:49 0:18:03
296 588 BĄK BOGDAN BĄK M 178 M 60-69 6 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:26 0:36:41 0:17:53
297 832 SAWKA ADAM M 179 M 60-69 7 KWIDZYN 5 km 0:37:29 0:36:43 0:17:53
298 908 ZELEK ALEKSANDRA K 119 K 40-49 23 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:35 0:36:42 0:18:23
299 695 KOWALECKA BOŻENA K 120 K 40-49 24 TORUŃ 5 km 0:37:38 0:37:03 0:17:48
300 741 MAJORKOWSKA ANNA K 121 K 40-49 25 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:40 0:37:07 0:17:50
301 787 OLIWKOWSKA-WÓJCIK ANNA K 122 K 30-39 55 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:43 0:37:00 0:18:12
302 897 WÓJCIK PIOTR M 180 M 30-39 64 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:43 0:37:43 0:18:12
303 784 OLEJNICZAK JOANNA K 123 K 40-49 26 BYDGOSZCZ 5 km 0:37:59 0:37:30 0:19:05
304 719 LEWANDOWSKA DOROTA K 124 K 40-49 27 BYDGOSZCZ KLUBZDROWIA24H 5 km 0:38:17 0:38:11 0:17:50
305 707 KUFEL KAROLINA K 125 K 30-39 56 BYDGOSZCZ 5 km 0:38:18 0:38:12 0:17:50
306 593 BISKUPSKA MAJA K 126 K 20-29 22 BYDGOSZCZ 5 km 0:38:27 0:37:55 0:18:26
307 672 JEZIOREK ANGELIKA K 127 K 30-39 57 TORUŃ 5 km 0:38:31 0:37:57 0:18:21
308 826 RÓŻALSKA ANNA K 128 K 30-39 58 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:39:20 0:38:43 0:19:28
309 735 MACIEJEWSKA-LIPKA JOANNA K 129 K 40-49 28 TORUŃ 5 km 0:39:22 0:38:48 0:18:46
310 724 LIPKA ZUZANNA K 130 K 0-19 9 TORUŃ 5 km 0:39:23 0:38:49 0:18:46
311 909 ZELEK JANUSZ M 181 M 50-59 11 BYDGOSZCZ 5 km 0:39:47 0:38:55 0:19:44
312 725 LOHSE DOROTA K 131 K 40-49 29 BYDGOSZCZ ZIOMY 5 km 0:40:51 0:40:21 0:20:29
313 737 MADURAJSKA JOANNA K 132 K 40-49 30 BYDGOSZCZ ZIOMY 5 km 0:40:56 0:40:27 0:20:29
314 726 LUBOCKA PATRYCJA K 133 K 0-19 10 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 5 km 0:42:00 0:41:21 0:19:53
315 683 KICIAK ANNA K 134 K 30-39 59 BYDGOSZCZ 5 km 0:43:01 0:43:01 0:20:30
316 687 KLAWIŃSKA KAMILA K 135 K 30-39 60 SOLEC KUJAWSKI 5 km 0:45:20 0:44:31 0:21:45
- 589 BEDNARSKI PAWEŁ M - M 20-29 - SOLEC KUJAWSKI 5 km DNF DNF 0:17:42
- 641 GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ M - M 30-39 - CIECHOCINEK POLKRYS TEAM 5 km DNF DNF 0:10:28
- 644 GONIA ROBERT M - M 40-49 - BYDGOSZCZ 5 km DNF DNF 0:00:00
- 873 URBAŃCZYK MATEUSZ M - M 20-29 - CIERPICE FORMOZA 5 km DNF DNF 0:09:00

7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego - 10 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Brutto Wynik Netto 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 993 DEMBOWSKI MARIUSZ M 1 M 30-39 LIDZBARK H+H POLSKA 10 km 0:34:48 0:34:48 0:08:29 0:17:20 0:26:14
2 1015 HODYNA SERHII M 2 M 30-39 KREMENCHUK RC"KREMEŃ" 10 km 0:34:54 0:34:54 0:08:10 0:16:56 0:25:57
3 1185 JARANOWSKI ANDRZEJ M 3 M 20-29 BRODNICKA GKS FABIANKI 10 km 0:36:10 0:36:10 0:08:57 0:18:11 0:27:25
4 964 BANDOCH MARIUSZ M 4 M 40-49 1 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:36:54 0:36:54 0:09:05 0:18:25 0:27:42
5 1041 KRAIŃSKI MICHAŁ M 5 M 30-39 1 ŚLIWICE 10 km 0:38:51 0:38:49 0:09:33 0:19:15 0:29:06
6 1074 MUSIAŁ MICHAŁ M 6 M 50-59 1 BYDGOSZCZ 10 km 0:39:18 0:39:16 0:09:38 0:19:27 0:29:27
7 1189 LUTOWSKI WOJCIECH M 7 M 30-39 2 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10 km 0:39:34 0:39:32 0:09:36 0:19:18 0:29:17
8 983 CHOLEWIŃSKI DARIUSZ M 8 M 40-49 2 BYDGOSZCZ HURAGAN MIEDZYŃ 10 km 0:40:16 0:40:14 0:09:51 0:19:53 0:30:08
9 1086 PAWŁOWSKI TOMASZ M 9 M 20-29 1 ZIELONKA 10 km 0:40:19 0:39:58 0:10:01 0:19:54 0:30:15
10 1008 GROCHOWIAK PIOTR M 10 M 30-39 3 BARCIN 10 km 0:40:39 0:40:33 0:10:04 0:20:09 0:30:27
11 1152 WESIORA MARIUSZ M 11 M 50-59 2 DRZYCIM BIEGAM BO CHCE 10 km 0:41:05 0:41:05 0:09:47 0:20:01 0:30:46
12 1039 KOZŁOWSKI RAFAŁ M 12 M 40-49 3 BYDGOSZCZ RUN PASJA 10 km 0:41:08 0:41:07 0:09:49 0:19:56 0:30:36
13 1145 TRZCIŃSKI JAROSŁAW M 13 M 30-39 4 SOLEC KUJAWSKI ROS-ZAK CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA 10 km 0:41:40 0:41:38 0:09:48 0:20:21 0:31:07
14 1072 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M 14 M 40-49 4 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 10 km 0:41:52 0:41:49 0:09:58 0:20:28 0:31:14
15 990 CZARNECKI PIOTR M 15 M 40-49 5 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 10 km 0:42:09 0:42:01 0:10:19 0:20:58 0:31:46
16 987 CIMACHOWSKI JAKUB M 16 M 30-39 5 SOLEC KUJAWSKI CIMATECH 10 km 0:42:15 0:42:08 0:10:20 0:20:56 0:31:45
17 1081 OLEJNIK KRZYSZTOF M 17 M 30-39 6 BYDGOSZCZ 10 km 0:42:55 0:42:39 0:10:30 0:21:12 0:32:13
18 1031 KĄTNIK JACEK M 18 M 40-49 6 ŁOCHOWO 10 km 0:42:55 0:42:46 0:10:48 0:21:25 0:32:15
19 975 BŁASZAK ŁUKASZ M 19 M 30-39 7 SOLEC KUJAWSKI "BUBA" SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:43:08 0:43:03 0:10:27 0:21:06 0:32:10
20 1095 PRĄDZYŃSKI MARCIN M 20 M 40-49 7 BYDGOSZCZ TRISPACE / BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 10 km 0:43:13 0:43:13 0:10:45 0:21:25 0:32:14
21 974 BLACHOWSKA ANIA K 1 K 20-29 LIPNO BIEGAJ Z DYMKIEM 10 km 0:43:15 0:43:11 0:10:41 0:21:30 0:32:27
22 1156 WŁODARSKI PRZEMYSŁAW M 21 M 30-39 8 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 10 km 0:43:31 0:43:31 0:09:59 0:21:16 0:32:24
23 1154 WIERZYŃSKI MARCIN M 22 M 30-39 9 ŚLIWICE 10 km 0:43:31 0:43:31 0:09:59 0:20:14 0:31:49
24 1051 LEŚNIK ADAM M 23 M 20-29 2 TORUŃ WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10 km 0:43:34 0:43:34 0:10:26 0:21:13 0:32:39
25 1036 KOWALSKI JACEK M 24 M 40-49 8 BYDGOSZCZ 10 km 0:44:16 0:44:12 0:10:11 0:20:56 0:32:32
26 1056 ŁADNIAK DARIUSZ M 25 M 40-49 9 CZARNOWO 10 km 0:44:20 0:44:12 0:10:10 0:21:10 0:32:38
27 1136 SZULC ANDRZEJ M 26 M 40-49 10 ŁOCHOWO ELTRA W BIEGU 10 km 0:44:24 0:44:13 0:10:49 0:21:44 0:33:00
28 995 DUDZIŃSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 10 BYDGOSZCZ GOŁAŃCZ TEAM RUN 10 km 0:44:32 0:44:21 0:10:21 0:21:28 0:32:51
29 1020 JANUSZKIEWICZ PIOTR M 28 M 30-39 11 ŁOCHOWO 10 km 0:44:53 0:44:44 0:10:49 0:21:50 0:33:22
30 1071 MOGILNICKI DOMINIK M 29 M 20-29 3 KONSTANTOWO 10 km 0:45:01 0:44:52 0:11:03 0:22:02 0:33:27
31 1024 KAŁEK ARTUR M 30 M 40-49 11 BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 10 km 0:45:06 0:45:06 0:11:13 0:22:26 0:33:51
32 1158 WOŹNY TOMASZ M 31 M 40-49 12 BYDGOSZCZ 10 km 0:45:20 0:45:18 0:09:57 0:21:15 0:33:25
33 1098 PRZYBYSZ MARCIN M 32 M 30-39 12 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 10 km 0:45:26 0:44:59 0:11:05 0:22:18 0:34:08
34 996 DULSKI TADEUSZ M 33 M 50-59 3 GRUDZIĄDZ SP 8 GRUDZIĄDZ 10 km 0:45:29 0:45:20 0:11:03 0:22:23 0:34:11
35 1099 PUSZCZ SŁAWEK M 34 M 30-39 13 SOLEC KUJAWSKI VEGE RUNNERS 10 km 0:45:37 0:45:31 0:10:35 0:21:56 0:33:51
36 1040 KOZŁÓW WOJCIECH M 35 M 50-59 4 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10 km 0:45:37 0:45:35 0:10:23 0:21:49 0:33:50
37 992 DĄBKOWSKI WOJCIECH M 36 M 30-39 14 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:45:38 0:44:58 0:12:09 0:23:20 0:34:35
38 991 DĄBKOWSKI MACIEJ M 37 M 40-49 13 SOLEC KUJAWSKI DĄBEK TEAM 10 km 0:45:38 0:44:58 0:12:09 0:23:20 0:34:35
39 1085 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M 38 M 50-59 5 ZIELONKA 10 km 0:45:49 0:45:28 0:11:17 0:22:38 0:34:21
40 994 DRAPIŃSKI MACIEJ M 39 M 30-39 15 BYDGOSZCZ DRAPEK 10 km 0:45:51 0:45:17 0:11:05 0:22:37 0:34:37
41 1032 KĘDZIERSKI RAFAŁ M 40 M 40-49 14 DE-STRESS BYDGOSZCZ 10 km 0:45:55 0:45:51 0:11:07 0:22:40 0:34:22
42 1160 WUJEK MAGDALENA K 2 K 30-39 BYDGOSZCZ 10 km 0:46:10 0:46:00 0:11:22 0:22:55 0:34:45
43 979 BOINSKI RAFAŁ M 41 M 30-39 16 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:46:13 0:46:09 0:10:44 0:22:06 0:34:08
44 1133 SYKUTERA MARCIN M 42 M 40-49 15 ŚWIECIE 10 km 0:46:24 0:45:59 0:11:33 0:22:57 0:34:42
45 1037 KOWALSKI KRZYSZTOF M 43 M 30-39 17 GNIEWKOWO 10 km 0:46:26 0:45:57 0:11:43 0:23:18 0:35:07
46 997 DURAŁEK ANDRZEJ M 44 M 40-49 16 PRUSZCZ 10 km 0:46:35 0:46:28 0:10:31 0:21:47 0:34:19
47 1043 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW M 45 M 50-59 6 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 10 km 0:46:49 0:46:46 0:11:00 0:22:51 0:35:04
48 1053 LEWANDOWSKI SŁAWOMIR M 46 M 40-49 17 BYDGOSZCZ KLUBZDROWIA24H 10 km 0:46:56 0:46:56 0:10:45 0:22:47 0:34:56
49 1192 HOFFMAN JAROSŁAW M 47 M 40-49 18 BYDGOSZCZ 10 km 0:46:56 0:46:40 0:11:25 0:23:02 0:35:06
50 1066 MICHALIK JOANNA K 3 K 30-39 BYDGOSZCZ 10 km 0:46:58 0:46:53 0:11:19 0:22:55 0:35:02
51 1149 WASILUK TOMASZ M 48 M 30-39 18 BYDGOSZCZ 10 km 0:47:01 0:46:51 0:11:03 0:22:56 0:35:09
52 1166 ZAROSA KAMILA K 4 K 40-49 1 BYDGOSZCZ GERSY BIEGAJĄ 10 km 0:47:05 0:47:01 0:11:25 0:23:02 0:35:05
53 970 BIAŁOUS KRZYSZTOF M 49 M 50-59 7 BYDGOSZCZ 10 km 0:47:05 0:46:53 0:11:37 0:23:14 0:35:05
54 1083 PALACZ WIOLETTA K 5 K 40-49 2 BYDGOSZCZ 10 km 0:47:28 0:47:22 0:11:19 0:22:55 0:35:06
55 1030 KATA PRZEMYSŁAW M 50 M 30-39 19 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:47:30 0:47:13 0:11:37 0:23:29 0:35:41
56 1182 TOKARSKI KRZYSZTOF M 51 M 60-69 1 GDAŃSK S...K...S 10 km 0:47:47 0:47:40 0:10:45 0:22:31 0:35:00
57 1184 TWARDY ADAM M 52 M 30-39 20 LUTOWKO GKS FABIANKI 10 km 0:48:05 0:47:37 0:12:14 0:24:10 0:36:13
58 1001 GŁUSZEK TOMASZ M 53 M 30-39 21 TORUŃ LEŚNE WILKI 10 km 0:48:08 0:48:00 0:11:38 0:23:33 0:35:56
59 1011 GRZELAK RADOSŁAW M 54 M 40-49 19 ŁOCHOWO 10 km 0:48:20 0:47:54 0:11:53 0:23:37 0:35:46
60 1047 KUBIAK RAFAŁ M 55 M 40-49 20 SOLEC KUJAWSKI MUZEUM SOLCA 10 km 0:48:23 0:48:13 0:11:30 0:23:29 0:35:54
61 977 BŁOCH MARCIN M 56 M 30-39 22 POZNAŃ 10 km 0:48:29 0:48:13 0:11:25 0:23:28 0:35:49
62 1004 GÓRSKI MARIAN M 57 M 60-69 2 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:48:36 0:48:34 0:11:27 0:23:40 0:36:08
63 1022 JEZIOREK DAWID M 58 M 30-39 23 TORUŃ TSŻ TORUŃ 10 km 0:48:40 0:48:35 0:11:00 0:22:39 0:35:39
64 1080 OLEJNICZAK MAREK M 59 M 40-49 21 BYDGOSZCZ 10 km 0:48:40 0:48:13 0:12:01 0:23:49 0:36:20
65 1139 SZYSZKA RADOSŁAW M 60 M 30-39 24 BYDGOSZCZ 10 km 0:48:42 0:48:29 0:11:08 0:23:14 0:35:53
66 1075 NIEDBALSKI GRZEGORZ M 61 M 60-69 3 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 10 km 0:48:43 0:48:33 0:11:30 0:23:39 0:36:09
67 1144 TORCHALSKI KRZYSZTOF M 62 M 60-69 4 BYDGOSZCZ RUN PASJA 10 km 0:48:44 0:48:41 0:11:41 0:23:54 0:36:26
68 1006 GRACZ ADAM M 63 M 30-39 25 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:48:52 0:48:34 0:12:02 0:23:59 0:36:38
69 1157 WOŹNIAK ADAM M 64 M 40-49 22 BYDGOSZCZ SBRT BYDGOSZCZ 10 km 0:49:00 0:48:53 0:11:18 0:23:50 0:36:30
70 1021 JAWORSKI MARIUSZ M 65 M 30-39 26 RADZIEJÓW 10 km 0:49:09 0:48:49 0:11:43 0:23:45 0:36:30
71 1018 JANISZEWSKI RADOSŁAW M 66 M 40-49 23 BYDGOSZCZ 10 km 0:49:12 0:48:54 0:11:39 0:23:25 0:36:02
72 1125 SPRYSZYŃSKI MICHAŁ M 67 M 30-39 27 BYDGOSZCZ TRIRODZINKA.PL 10 km 0:49:30 0:48:53 0:13:42 0:26:08 0:38:11
73 1137 SZULC RAFAŁ M 68 M 30-39 28 TARKOWO DOLNE 10 km 0:49:37 0:49:26 0:12:03 0:24:31 0:37:10
74 1181 JANOWSKI KRZYSZTOF M 69 M 40-49 24 KRUSZYN 10 km 0:49:43 0:49:15 0:12:53 0:25:01 0:37:26
75 1161 WYBORNA RENATA K 6 K 40-49 3 BYDGOSZCZ 10 km 0:49:47 0:49:29 0:12:34 0:24:42 0:37:09
76 1058 ŁOJEWSKI MARIUSZ M 70 M 40-49 25 SOLEC KUJAWSKI 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 10 km 0:49:53 0:49:31 0:11:53 0:23:56 0:36:43
77 1014 GZYL MIKOLAJ M 71 M 30-39 29 BYDGOSZCZ JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAM 10 km 0:49:59 0:49:26 0:11:56 0:24:09 0:36:59
78 1106 RYBICKI DARIUSZ M 72 M 40-49 26 BYDGOSZCZ 10 km 0:50:06 0:49:45 0:12:31 0:24:49 0:37:35
79 1057 ŁATKA MARCIN M 73 M 40-49 27 BYDGOSZCZ 10 km 0:50:07 0:49:59 0:11:22 0:24:02 0:37:18
80 1068 MIGDALSKI PIOTR M 74 M 30-39 30 CIECHOCINEK 10 km 0:50:08 0:49:41 0:12:54 0:25:15 0:37:43
81 1013 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF M 75 M 40-49 28 BYDGOSZCZ 10 km 0:50:10 0:50:03 0:11:59 0:24:29 0:37:22
82 988 CYL DAWID M 76 M 30-39 31 BYDGOSZCZ ZIELONY PELIKAN 10 km 0:50:13 0:49:48 0:12:29 0:24:54 0:37:48
83 973 BISKUPSKI MARCIN M 77 M 40-49 29 BYDGOSZCZ 10 km 0:50:14 0:49:40 0:11:29 0:22:52 0:36:32
84 961 ANDRZEJAK SYLWIA K 7 K 50-59 1 ŻOŁĘDOWO 10 km 0:50:15 0:50:07 0:12:11 0:24:48 0:37:41
85 1028 KANARKOWSKI STANISŁAW M 78 M 50-59 8 CZARNOWO NIEZRZESZONY 10 km 0:50:29 0:50:29 0:11:36 0:23:58 0:37:06
86 1054 LUZAK MAGDALENA K 8 K 20-29 1 BYDGOSZCZ 10 km 0:50:37 0:50:14 0:12:28 0:24:54 0:37:48
87 1000 GŁOGOWSKI MATEUSZ M 79 M 30-39 32 BYDGOSZCZ 10 km 0:51:06 0:51:06 0:12:18 0:25:06 0:38:24
88 1084 PAWLICKI MARCIN M 80 M 30-39 33 BYDGOSZCZ 10 km 0:51:22 0:50:56 0:12:13 0:24:58 0:38:20
89 1046 KRZYKANOWSKI MARCIN M 81 M 30-39 34 BYDGOSZCZ 10 km 0:51:26 0:51:00 0:11:44 0:24:01 0:38:16
90 1102 ROGALSKI MACIEJ M 82 M 30-39 35 BYDGOSZCZ 10 km 0:51:29 0:51:06 0:11:36 0:23:27 0:37:39
91 1089 PILAKOWSKA ANGELIKA K 9 K 30-39 1 ŁOCHOWO ELTRA W BIEGU 10 km 0:51:34 0:51:24 0:12:01 0:24:46 0:38:08
92 1064 MARKOWSKA ANNA K 10 K 30-39 2 GRUDZIĄDZ SP 8 10 km 0:51:35 0:51:26 0:12:36 0:25:28 0:38:39
93 1012 GUŹDZIOŁ JAROSŁAW M 83 M 40-49 30 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:51:36 0:51:28 0:11:55 0:24:52 0:38:20
94 965 BARAŃSKI KRZYSZTOF M 84 M 30-39 36 TORUŃ 10 km 0:52:03 0:51:42 0:12:43 0:25:43 0:39:09
95 1177 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 85 M 30-39 37 TORUŃ 10 km 0:52:08 0:52:04 0:11:43 0:24:43 0:39:03
96 1111 SANKIEWICZ KAROLINA K 11 K 20-29 2 WĄBRZEŹNO 10 km 0:52:19 0:52:08 0:12:59 0:26:09 0:39:30
97 1140 ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK M 86 M 60-69 5 TORUŃ STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ 10 km 0:52:38 0:52:22 0:12:34 0:25:39 0:39:09
98 1009 GROTA ARTUR M 87 M 40-49 31 SOLEC KUJAWSKI -------------- 10 km 0:52:39 0:52:30 0:11:52 0:24:51 0:38:44
99 982 CELEGRAT ANDRZEJ M 88 M 30-39 38 GRUPA 10 km 0:52:49 0:52:49 0:11:56 0:24:29 0:38:48
100 1180 KLABAN MARCIN M 89 M 40-49 32 TORUŃ 10 km 0:52:53 0:52:53 0:13:22 0:26:15 0:39:33
101 1155 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 90 M 40-49 33 INOWROCŁAW 10 km 0:52:58 0:52:12 0:13:33 0:26:31 0:40:10
102 1055 LUZAK MIROSŁAW M 91 M 50-59 9 BYDGOSZCZ MWIK BYDGOSZCZ 10 km 0:53:10 0:52:58 0:13:16 0:26:26 0:39:59
103 963 BAGROWSKI MAREK M 92 M 50-59 10 JANOWO /K/ DĄBROWY CHEŁMIŃSKIEJ UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 10 km 0:53:34 0:53:20 0:12:26 0:25:04 0:39:14
104 1168 ZIELIŃSKI ROBERT M 93 M 50-59 11 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 10 km 0:53:46 0:53:26 0:13:15 0:27:23 0:40:34
105 1122 SÓJKA AGNIESZKA K 12 K 30-39 3 TORUŃ 10 km 0:53:57 0:53:57 0:12:36 0:26:20 0:40:22
106 1124 SÓJKOWSKI DARIUSZ M 94 M 30-39 39 GNIEWKOWO 10 km 0:54:01 0:53:51 0:11:51 0:25:13 0:39:44
107 1108 RZĄD SZYMON M 95 M 0-19 1 TORUŃ TSŻ TORUŃ 10 km 0:54:05 0:54:02 0:10:20 0:22:34 0:39:17
108 1119 SMOLIŃSKI GRZEGORZ M 96 M 30-39 40 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:54:10 0:53:39 0:14:24 0:27:33 0:40:43
109 1107 RYGIEWICZ WOJCIECH M 97 M 50-59 12 WOLWARK SPA KROPKA 10 km 0:54:20 0:54:11 0:12:07 0:25:37 0:39:56
110 1170 KOWALSKI JACEK M 98 M 40-49 34 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:54:48 0:54:14 0:13:49 0:26:50 0:39:59
111 1114 SIUDA SEBASTIAN M 99 M 40-49 35 BYDGOSZCZ 10 km 0:54:49 0:54:09 0:13:15 0:26:22 0:40:08
112 1169 KOTECKI JAROSŁAW M 100 M 30-39 41 SKARSZEWY 10 km 0:55:14 0:55:07 0:11:45 0:24:43 0:40:08
113 1079 NOWAKOWSKI GRZEGORZ M 101 M 30-39 42 BYDGOSZCZ DEAF I #B3K 10 km 0:55:25 0:55:05 0:13:00 0:26:30 0:41:06
114 1026 KAMPER JAROSŁAW M 102 M 40-49 36 BYDGOSZCZ BÓL TO ŚCIEMA 10 km 0:55:29 0:54:48 0:13:55 0:27:32 0:41:41
115 1067 MICHNIEWICZ PIOTR M 103 M 30-39 43 TORUŃ 10 km 0:55:31 0:54:53 0:14:31 0:28:26 0:42:26
116 969 BELLON SŁAWOMIR M 104 M 30-39 44 SOLEC KUJAWSKI POLONIA BYDGOSZCZ 10 km 0:55:34 0:54:46 0:13:43 0:27:17 0:41:50
117 1033 KLEMENSOWICZ GRACJAN M 105 M 30-39 45 BYDGOSZCZ 10 km 0:55:42 0:55:13 0:13:47 0:27:21 0:41:39
118 1091 PODLEWSKA MICHALINA K 13 K 20-29 3 UNISŁAW 10 km 0:55:44 0:55:17 0:14:21 0:28:14 0:42:26
119 1078 NOWAKOWSKA PAULINA K 14 K 20-29 4 STRZELNO 10 km 0:55:48 0:55:06 0:14:31 0:28:06 0:42:05
120 1016 JABŁOŃSKI MICHAŁ M 106 M 30-39 46 BYDGOSZCZ PKO BANK POLSKI 10 km 0:55:49 0:55:34 0:11:32 0:25:09 0:40:27
121 1151 WDOWIAK KAMIL M 107 M 20-29 4 NIEMCZ 10 km 0:55:53 0:55:43 0:11:18 0:23:41 0:40:26
122 1092 PORĘBSKA MAGDALENA K 15 K 30-39 4 SOLEC KUJAWSKI POLIMEX PROFIL 10 km 0:55:55 0:55:51 0:13:11 0:27:41 0:42:19
123 1116 SKUCIŃSKA KAROLINA K 16 K 30-39 5 BYDGOSZCZ 10 km 0:56:39 0:56:18 0:13:49 0:27:41 0:42:04
124 1093 POTRZEBOWSKA AGATA K 17 K 30-39 6 BYDGOSZCZ DEAF I #B3K 10 km 0:56:44 0:56:26 0:13:32 0:27:25 0:42:08
125 1183 WOŚ WALDEMAR M 108 M 40-49 37 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:56:51 0:56:25 0:13:48 0:27:53 0:42:19
126 1027 KAMPER MAŁGORZATA K 18 K 40-49 4 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:10 0:56:30 0:15:00 0:28:56 0:43:08
127 1120 SMYK PIOTR M 109 M 30-39 47 BARCIN 10 km 0:57:12 0:56:43 0:14:22 0:28:30 0:43:20
128 1063 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 19 K 30-39 7 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:27 0:57:03 0:13:30 0:27:53 0:43:01
129 966 BĄKOWSKI DAWID M 110 M 30-39 48 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:36 0:57:33 0:11:42 0:26:04 0:41:48
130 1105 ROMIANOWSKA AGNIESZKA K 20 K 40-49 5 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:37 0:57:23 0:14:15 0:28:21 0:43:02
131 1088 PIETRZAK MAŁGORZATA K 21 K 40-49 6 SOLEC KUJAWSKI 10 km 0:57:38 0:57:21 0:13:34 0:27:25 0:42:18
132 1090 PIOTROWSKI MACIEJ M 111 M 30-39 49 GNIEWKOWO 10 km 0:57:39 0:56:56 0:13:53 0:27:25 0:42:21
133 1052 LEWANDOWSKA IZA K 22 K 30-39 8 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:45 0:57:32 0:14:15 0:28:23 0:43:03
134 1005 GRABOWSKA MARLENA K 23 K 30-39 9 BYDGOSZCZ 10 km 0:57:45 0:57:32 0:14:15 0:28:23 0:43:03
135 962 ANGLART ROMAN M 112 M 50-59 13 BYDGOSZCZ RUN PASJA 10 km 0:57:53 0:57:16 0:14:25 0:28:18 0:43:28
136 1025 KAMIŃSKA AGNIESZKA K 24 K 40-49 7 BYDGOSZCZ SOLMED TEAM 10 km 0:58:00 0:57:47 0:13:31 0:27:42 0:42:55
137 1150 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 113 M 40-49 38 SOLEC KUJAWSKI SOLMED TEAM 10 km 0:58:01 0:57:48 0:13:30 0:27:42 0:42:55
138 980 BRZOZOWSKI JAROSŁAW M 114 M 50-59 14 BRZOZA BRZOZA TRI TEAM 10 km 0:58:14 0:57:41 0:14:07 0:28:24 0:43:16
139 1034 KOBYLIŃSKI MATEUSZ M 115 M 0-19 2 BRZOZA 10 km 0:58:16 0:57:52 0:12:29 0:26:33 0:42:53
140 985 CIESIELSKI JERZY M 116 M 20-29 5 POZNAŃ #1512WINGEDHEARTS 10 km 0:58:37 0:58:06 0:13:56 0:28:15 0:43:37
141 984 CIESIELSKI JAN M 117 M 40-49 39 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 10 km 0:58:38 0:58:06 0:13:56 0:28:15 0:43:37
142 1167 ZIELIŃSKA BARBARA K 25 K 50-59 2 JACEWO BBL INOWROCŁAW 10 km 0:58:47 0:58:27 0:13:15 0:27:23 0:42:30
143 1059 ŁONIEWSKI MICHAŁ M 118 M 30-39 50 INOWROCŁAW 10 km 0:58:56 0:58:12 0:14:38 0:29:00 0:43:51
144 1115 SKOCZYŃSKI EUGENIUSZ M 119 M 50-59 15 INOWROCŁAW G E S A L 10 km 0:58:58 0:58:41 0:14:15 0:29:08 0:44:19
145 1123 SÓJKA SZYMON M 120 M 30-39 51 TORUŃ 10 km 0:59:05 0:58:27 0:14:31 0:28:36 0:44:07
146 1061 MAJEWSKA MONIKA K 26 K 30-39 10 LUCIM 10 km 0:59:05 0:58:53 0:14:16 0:29:03 0:44:07
147 971 BIEGAŁA AGNIESZKA K 27 K 30-39 11 INOWROCŁAW TEAM RENEGAT 10 km 0:59:13 0:59:01 0:14:29 0:29:20 0:44:26
148 1010 GROTT BARTŁOMIEJ M 121 M 40-49 40 BYDGOSZCZ 10 km 0:59:18 0:58:56 0:14:27 0:29:12 0:44:13
149 1049 KUKLIŃSKI RAFAŁ M 122 M 40-49 41 BYDGOSZCZ 10 km 0:59:18 0:58:57 0:14:27 0:29:12 0:44:13
150 1159 WÓJTOWICZ RYSZARD M 123 M 20-29 6 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:00:08 0:59:22 0:14:02 0:29:05 0:44:49
151 1048 KUBIAK PAULINA K 28 K 40-49 8 NOWA WIEŚ 10 km 1:00:24 0:59:54 0:15:25 0:30:17 0:45:29
152 1165 ZALECH SŁAWOMIR M 124 M 40-49 42 SOLEC KUJAWSKI POLIMEX PROFIL 10 km 1:00:30 0:59:40 0:16:07 0:30:45 0:45:33
153 1163 ZALECH BARBARA K 29 K 40-49 9 SOLEC KUJAWSKI POLIMEX PROFIL 10 km 1:00:30 0:59:39 0:16:06 0:30:44 0:45:34
154 1164 ZALECH MIKOŁAJ M 125 M 0-19 3 SOLEC KUJAWSKI POLIMEX PROFIL 10 km 1:00:30 0:59:40 0:16:07 0:30:45 0:45:34
155 1082 OSTROWSKI SZYMON M 126 M 20-29 7 BYDGOSZCZ TEAM ZABIEGANEDNI 10 km 1:00:32 1:00:20 0:12:53 0:26:59 0:43:24
156 1153 WICLEBEN WOJCIECH M 127 M 40-49 43 GNIEWKOWO 10 km 1:00:39 1:00:39 0:13:53 0:27:28 0:45:50
157 1187 KATA NATALIA K 30 K 20-29 5 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:01:11 1:00:54 0:14:06 0:29:20 0:45:20
158 1101 REPELOWICZ MIKOŁAJ M 128 M 30-39 52 TORUŃ 10 km 1:01:16 1:00:50 0:14:06 0:29:08 0:44:45
159 1131 SUJAR SYLWIA K 31 K 20-29 6 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 10 km 1:01:59 1:01:21 0:14:56 0:29:42 0:45:35
160 1019 JANKOWSKI TOMASZ MICHAŁ M 129 M 50-59 16 BYDGOSZCZ 10 km 1:02:04 1:01:28 0:16:00 0:31:23 0:46:50
161 1113 SIERANT MARIAN M 130 M 60-69 6 BYDGOSZCZ 10 km 1:02:18 1:02:06 0:15:01 0:30:43 0:46:45
162 1069 MISIAK AGATA K 32 K 20-29 7 SOLEC KUJAWSKI HDR WATAHA 10 km 1:02:33 1:02:11 0:15:47 0:31:01 0:46:49
163 1035 KOMAJDA JAROSŁAW M 131 M 50-59 17 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 10 km 1:02:37 1:02:37 0:15:13 0:30:45 0:46:39
164 989 CZARNECKA MONIKA K 33 K 30-39 12 KORONOWO BRZOZA BIEGA 10 km 1:02:57 1:02:16 0:16:06 0:31:46 0:47:25
165 1103 ROGOZIŃSKA KAROLINA K 34 K 30-39 13 BYDGOSZCZ 10 km 1:03:10 1:02:29 0:15:27 0:31:05 0:47:28
166 1104 ROGOZIŃSKI ALEKSANDER M 132 M 30-39 53 BYDGOSZCZ 10 km 1:03:10 1:02:28 0:15:27 0:31:05 0:47:28
167 1073 MREŁA ADRIAN M 133 M 30-39 54 NAKŁO NAD NOTECIĄ ROKA GEODEZJA 10 km 1:03:14 1:03:12 0:14:56 0:31:29 0:47:35
168 1076 NIKOŁAJEW MONIKA K 35 K 30-39 14 BYDGOSZCZ 10 km 1:03:26 1:02:54 0:15:14 0:30:50 0:46:46
169 972 BIEL MAREK M 134 M 40-49 44 MAŁE RUDY #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 10 km 1:03:30 1:02:33 0:13:46 0:28:00 0:45:56
170 1109 RZETELSKI KRZYSZTOF M 135 M 30-39 55 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:03:53 1:03:24 0:13:15 0:28:42 0:46:19
171 981 BUTRYM ADAM M 136 M 30-39 56 TORUŃ TS "OPATRUNKI" 10 km 1:04:03 1:03:10 0:15:04 0:30:47 0:47:15
172 1007 GROCHAL DARIUSZ M 137 M 50-59 18 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:04:13 1:03:24 0:16:03 0:31:36 0:47:49
173 1017 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 36 K 30-39 15 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 10 km 1:04:16 1:03:47 0:15:43 0:31:40 0:47:49
174 1060 MACIERZYŃSKI MIROSŁAW M 138 M 70+ 1 TORUŃ 10 km 1:04:44 1:03:50 0:17:20 0:33:18 0:49:07
175 1023 KALINOWSKA PATRYCJA K 37 K 30-39 16 SOLEC KUJAWSKI TBKM WILK 10 km 1:04:49 1:04:11 0:16:10 0:32:12 0:48:40
176 1143 TEREBUS PAULINA K 38 K 20-29 8 TORUŃ 10 km 1:04:56 1:04:19 0:16:20 0:32:34 0:48:57
177 1117 SKURTYS CEZARY M 139 M 30-39 57 REDA 10 km 1:05:22 1:04:34 0:17:00 0:33:11 0:49:13
178 1162 WYDRZYNSKA KATARZYNA K 39 K 50-59 3 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 10 km 1:05:26 1:04:59 0:14:53 0:31:16 0:48:39
179 1050 LATOŃ WALDEMAR M 140 M 50-59 19 SOLEC KUJAWSKI POLIMEX PROFIL 10 km 1:05:27 1:04:47 0:16:27 0:32:33 0:48:56
180 968 BEDNAREK MAGDALENA K 40 K 40-49 10 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:05:29 1:04:49 0:16:32 0:32:33 0:48:56
181 967 BEDNAREK ARTUR M 141 M 40-49 45 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:05:29 1:04:49 0:16:32 0:32:34 0:48:56
182 1097 PRZYBYLSKA KAROLINA K 41 K 30-39 17 BYDGOSZCZ ORLEN RUNNING TEAM 10 km 1:05:45 1:05:20 0:15:16 0:31:41 0:48:39
183 1110 SALAMON SŁAWOMIR M 142 M 40-49 46 BYDGOSZCZ 10 km 1:06:38 1:06:22 0:14:48 0:30:59 0:48:37
184 1045 KRYMER AGNIESZKA K 42 K 40-49 11 BYDGOSZCZ 10 km 1:06:38 1:06:23 0:14:48 0:30:59 0:48:37
185 1118 SKWAREK BOGUMIŁA K 43 K 50-59 4 WAŁDOWO 10 km 1:07:13 1:06:36 0:15:39 0:32:01 0:49:24
186 1126 STACHOWIAK DAWID M 143 M 20-29 8 TORUŃ 10 km 1:07:47 1:07:05 0:15:13 0:30:50 0:49:46
187 1132 SULIŃSKI RADOSŁAW M 144 M 30-39 58 BYDGOSZCZ 10 km 1:07:48 1:06:58 0:15:12 0:30:45 0:49:46
188 1087 PERESIAK ANNA K 44 K 60-69 1 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:09:53 1:09:22 0:15:57 0:32:55 0:51:14
189 1178 KOTECKA JOANNA K 45 K 30-39 18 SKARSZEWY 10 km 1:10:37 1:09:56 0:16:12 0:33:49 0:52:28
190 1188 KUCZMA MONIKA K 46 K 30-39 19 BYDGOSZCZ TRISPACE 10 km 1:11:18 1:11:18 0:16:01 0:33:26 0:52:03
191 1186 KMIEĆ JOANNA K 47 K 20-29 9 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:12:55 1:12:45 0:17:21 0:36:09 0:55:30
192 1141 ŚMIGIELSKA MAGDALENA K 48 K 30-39 20 ZBYTOWO 10 km 1:13:35 1:12:41 0:16:35 0:34:10 0:52:34
193 1142 ŚMIGIELSKI PIOTR M 145 M 30-39 59 ZBYTOWO 10 km 1:13:35 1:12:40 0:16:36 0:34:10 0:52:36
194 986 CIEŚLUK PIOTR M 146 M 40-49 47 SOLEC KUJAWSKI MARUDA IRON TEAM SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:14:22 1:13:33 0:18:08 0:35:51 0:54:46
195 1112 SIEDLECKI RAFAŁ M 147 M 20-29 9 BYDGOSZCZ 10 km 1:16:02 1:15:13 0:17:07 0:35:41 0:55:32
196 1094 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M 148 M 40-49 48 SOLEC KUJAWSKI 10 km 1:16:17 1:15:27 0:17:51 0:36:39 0:56:31
- 976 BŁASZKIEWICZ MARZENA K - K 40-49 - BORÓWNO CHOŁE KŁÓLIKI 10 km DNF 0:17:15 0:35:04 0:00:00
- 1038 KOWALSKI KRZYSZTOF M - M 40-49 - BYDGOSZCZ TRENUJ Z NAJLEPSZYMI 10 km DNF 0:12:53 0:25:46 0:00:00
- 1042 KROPIDŁOWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - PRĄDKI OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI 10 km DNF 0:14:56 0:30:41 0:00:00
- 1077 NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA K - K 40-49 - BÓROWNO CHOŁE KŁÓLIKI 10 km DNF 0:17:15 0:34:43 0:00:00
- 1179 CHYLIŃSKA DOROTA K - K 50-59 - GRUDZIĄDZ 10 km DNF 0:15:15 0:31:55 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ