„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Kamińska Idalia Toruń 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
2 Kamińska Zuzanna Toruń 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
3 Łoś Lena Kruszyn 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Szkoła Kruszyn Polska opłacono
4 Augustyński Gracjan Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska
5 Augustyński Szymon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska
6 Glugla Jakub Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole wesołe smyki byd Polska opłacono
7 Nalewajk Mikołaj Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
8 Makowski Radosław Byddgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Kacperkowy Światek Polska
9 Makowska Eliza Byddgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska
10 Maciejewski Tymon Żołędowo 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Centrum Edukacji Montessori Polska opłacono
11 Malina Gustaw Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
12 Malina Kajetan Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
13 Hawrylewicz Dominik Tur 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
14 Hawrylewicz Julia Tur 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
15 Senko Jakub Białe Błota 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Sp w Białych Błotach Polska opłacono
16 Lewandowski Michał Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole przy SP 9 w Bydgoszczy Polska opłacono
17 Czaplewska Lilianna Solec Kujawski 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
18 Traczyk Emilia Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
19 Smażyk Mateusz Nakło Nad Notecia 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
20 Guzik Michał Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
21 Guzik Klaudia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
22 LEWANDOWSKI GABRYŚ BYDGOSZCZ 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy POLSKA
23 Ciesielski Kacper Nakło Nad Notecia 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
24 Lemański Jakub Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 18 Bydgoszcz Polska opłacono
25 Ptasznik Marika Tuszyny 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 Harpagan Team Bydgoszcz Polska opłacono
26 Ptasznik Amelia Tuszyny 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Harpagan Team Bydgoszcz Polska opłacono
27 Jankiewicz Maria Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
28 Jankiewicz Mikołaj Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
29 Dranick Łucja Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
30 Łatka Kamil Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
31 Wieromiej Maciej Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 57 Bydgoszcz Polska opłacono
32 Banaszak Liwia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Szkoła Podstawowa nr 57 w Bydgoszczy Polska opłacono
33 Witakowski Maciej Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
34 CZELEŃ OLAF Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Sp 65 Bydgoszcz Polska opłacono
35 Sadowski Filip Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
36 Nowak Dominik Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
37 Wojciechwoski Hubert Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
38 Kamińska Klaudia Zielonka 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska
39 Kamiński Hubert Zielonka 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła podstawowa w Białych Błotach 663610610
40 Bojałkowski Stanisław Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
41 Bojałkowska Zofia Bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
42 Olejnik Miłosz Żnin 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 POLSKA
43 Chodorowski Szymon Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Polska opłacono
44 Protsenko Maksym Solec Kujawski 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Ukraina opłacono
45 Urbaniak Maksymilian Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole Buziaczek polska
46 Stepniewski Albert Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła Cztery pory roku w cieli Polska opłacono
47 łukasiewicz Maja bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 sp 9 Polska opłacono
48 Kioru Roman Solec Kujawski 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Ukraina opłacono
49 Słomczewska Maja Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole nr.9 w Bydgoszczy Polska opłacono
50 Kurzyński Miłosz Grudziądz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Niepubliczne przedszkole Grudziądz Polska opłacono
51 Kurzyńska Laura Grudziądz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Sp 3 Grudziądz Polska opłacono
52 Grudziński Kacper Grudziądz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
53 Grudziński Nikodem Grudziądz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Sp 15 Grudziądz Polska opłacono
54 Rokita Franek Nowy Jasiniec 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
55 Stuczyńska Michalina Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole 16 Bydgoszcz Polska opłacono
56 Stuczyński Michał Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole 16 Bydgoszcz Polska opłacono
57 Dołkowska Lena zielonka 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 Żółtokrólewscy#b3k Polska opłacono
58 Stuczyński Szymon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy Polska opłacono
59 Stachowicz Kuba Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole nr 4 Polska opłacono
60 Dołkowski Marcin zielonka 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Żółtokrólewscy#b3k Polska opłacono
61 Tomczuk Alan Stronno 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
62 Szulczyk Dominik Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Buziaczek Polska opłacono
63 Lewandowska Patrycja Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
64 Lewandowski Aleksander Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
65 Haczewska Matylda Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska
66 Stróżyńska Karolina Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
67 Kryszewski Jakub Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Bajkolandia Polska opłacono
68 Kryszewski Piotr Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Bajkolandia Polska opłacono
69 Mocarski Kacper Murowaniec 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
70 Górska Zofia Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Harpagan Bydgoszcz Polska
71 Mocarski Jakub Murowaniec 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 SP Białe Blota Polska opłacono
72 Andrulewicz Aleksander Żołędowo 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 SP15 Bydgoszcz Polska opłacono
73 Kątny Leon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
74 Kątny Ryszard Bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Francja opłacono
75 Andrulewicz Antonina Żołędowo 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Żołędowo Polska opłacono
76 Binkowski Eryk Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
77 Migdalska Paulina Świecie 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 8 w Świeciu Włochy opłacono
78 Stachowski Adam Władysławowo 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska opłacono
79 Stachowski Stanisław Władysławowo 600 (5-6 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska opłacono
80 Rzepka Tymon Stronno 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
81 Paszkiewicz Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła podstawowa nr.58 w Bydgoszczy Polska opłacono
82 Jarzębski Wiktor Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Chiny opłacono
83 Królikowska Zofia Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 65 Polska opłacono
84 Kempa Julia Bydgoscz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
85 Grabowski Szymon Wtelno Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
86 Frasz Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska opłacono
87 Grodzki Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 20 Polska opłacono
88 Frasz Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska opłacono
89 Król Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) POLSKA opłacono
90 Pribbenow Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
91 Kopalska Kamila Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska opłacono
92 Pastuszka CEZARY Kotomierz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
93 Krysztofiak Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
94 Polakiewicz Franciszek Solec Kujawski Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
95 Weynert Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Belgia opłacono
96 Polakiewicz Gabriel Solec Kujawski Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
97 Weynert Julek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Włochy opłacono
98 Kawałek ZOFIA Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) BYDGOSZCZ opłacono
99 Spryszyński Sebastian Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) TRIrodzinka.pl Polska opłacono
100 Kawałek MARIAN Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono


Wyświetleń: 17710

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ