„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
1 Glugla Jakub Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole wesołe smyki byd Polska opłacono
2 Pluta Bartosz Białe Błota Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
3 Rychlicki Bartosz Białe błota Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła podstawowa w Białych Błotach Polska opłacono
4 Rychlicki Tomasz Białe błota Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Szkoła podstawowa w Białych Błotach Polska opłacono
5 Bakalarski Wiktor Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
6 Jaroć Julia Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
7 Jaroć Miłosz Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
8 Pluta Julia Białe Błota Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
9 Pluta Igor Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
10 Senko Jakub Białe Błota 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Sp w Białych Błotach Polska opłacono
11 Strózik Laura Białe Błota Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
12 Ostapkowicz Piotr Białe Błota, Przyłęki Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy Polska opłacono
13 Konieczny Cezary Białośliwie Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
14 Makowska Eliza Byddgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska
15 Makowski Radosław Byddgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Kacperkowy Światek Polska
16 Kempa Julia Bydgoscz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
17 Królikowska Zofia Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 65 Polska opłacono
18 Jarzębski Wiktor Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Chiny opłacono
19 Łatacz Bartosz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
20 Grzegocki Mateusz Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Chemik Polska opłacono
21 Widźgowska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP12 Bydgoszcz Polska opłacono
22 Dolata Anna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 46 w Bydgoszczy Polska opłacono
23 Błażejewska Anna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 41 Polska opłacono
24 Widźgowski Kacper Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole nr 11 Bydgoszcz Polska opłacono
25 Błażejewska Maja Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkola Alf Polska opłacono
26 Chamier Gliszczynski Tymon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Chorwacja opłacono
27 Czepnik Tymon Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
28 Markiewicz Kacper Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) przedszkole Ekolaki Polska opłacono
29 Czepnik Bruno Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
30 Siedlecki Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 62 Polska opłacono
31 Tekliński Bartosz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Anglia opłacono
32 Kabaciński Bartłomiej Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
33 Szołtun Albert Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
34 Markiewicz Wojciech Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) przedszkole Ekolaki Polska opłacono
35 Wiśniewski Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Włochy opłacono
36 Rutkowski Marcin Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) zawisza bydgoszcz Polska opłacono
37 Węgierski Jakub Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) zawisza bydgoszcz Polska opłacono
38 Paszkiewicz Oliver Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Rancho Bierzgłowo Polska opłacono
39 Teklińska Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Hiszpania opłacono
40 Matuszewski Łukasz Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
41 Kędzierska Marta Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
42 Chyba Nikodem Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
43 Pikul Kacper Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
44 Matuszewski Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
45 Kędzierski Sebastian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
46 Krzyżanowski Mieszko Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) POLSKA opłacono
47 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
48 Kawałek MARIAN Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
49 Spryszyński Sebastian Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) TRIrodzinka.pl Polska opłacono
50 Talarek Szymon Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole nr 20 Polska opłacono
51 Kawałek ZOFIA Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) BYDGOSZCZ opłacono
52 Weynert Julek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Włochy opłacono
53 Malina Kajetan Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
54 Rein Tymon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP 15 Korea Południowa opłacono
55 Malina Gustaw Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
56 Weynert Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Belgia opłacono
57 Witakowski Maciej Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
58 Nawrocki Szymon Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
59 Rein Jagoda Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 36 Hiszpania opłacono
60 Katarzyński Oskar Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 16 Polska opłacono
61 Lemański Jakub Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 18 Bydgoszcz Polska opłacono
62 Guzik Klaudia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
63 Katarzyński Marcel Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
64 Krysztofiak Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
65 Kapuściński Ernest Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
66 Nowakowski Karol Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
67 Kuźniak Krystian Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość Polska opłacono
68 Kuczyniecka Ewa Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Austria opłacono
69 Kopalska Kamila Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska opłacono
70 Krakowska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
71 Dankowski Adrian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 67 w Bydgoszczy Grecja opłacono
72 Pribbenow Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
73 Kuźniak Oliwier Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole Radość Polska opłacono
74 Olszewska Iga Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Polska opłacono
75 Król Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) POLSKA opłacono
76 Przybylska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Norwegia opłacono
77 Kuczyniecka Kaja Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Włochy opłacono
78 Barczykowski Konrad Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
79 Kunicka Luiza Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 38 Polska opłacono
80 Guzik Michał Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska opłacono
81 Momot Wiktor Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
82 Kosińska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Muks Rekin Polska opłacono
83 Kwilińska Natalia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP 30 Wielka Brytania opłacono
84 Chojnacki Kacper Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
85 Gapski Antoni Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
86 Kosiński Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole 28 Polska opłacono
87 Zawadzki Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) GardenFlora MTB Team Tadżykistan opłacono
88 Klimaszewska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Ukraina opłacono
89 Przybylska Laura Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Chile opłacono
90 Makowski Ignacy Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
91 Bandoch Marcel Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) MUKS Rekin Polska opłacono
92 Gapski Szymon Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
93 Kaliszewska Martyna Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
94 Czerniak Jan Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Brazylia opłacono
95 Poterek Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy Polska opłacono
96 Frasz Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska opłacono
97 Siuda Maja Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
98 Grodzki Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 20 Polska opłacono
99 Frasz Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska opłacono
100 Banaszak Liwia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Szkoła Podstawowa nr 57 w Bydgoszczy Polska opłacono


Wyświetleń: 18322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ