Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glugla Jakub | Bydgoszcz | Polska | 600 (5-6 lat) godz. 17:00 | Przedszkole wesołe smyki byd | Polska | opłacono |
2 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono |
3 | Strózik Laura | Białe Błota | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono |
4 | Pluta Julia | Białe Błota | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | SP Białe Blota | Polska | opłacono |
5 | Pluta Igor | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP Białe Blota | Polska | opłacono |
6 | Senko Jakub | Białe Błota | Polska | 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 | Sp w Białych Błotach | Polska | opłacono |
7 | Rychlicki Bartosz | Białe błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Szkoła podstawowa w Białych Błotach | Polska | opłacono |
8 | Rychlicki Tomasz | Białe błota | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | Szkoła podstawowa w Białych Błotach | Polska | opłacono |
9 | Bakalarski Wiktor | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
10 | Jaroć Julia | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
11 | Jaroć Miłosz | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
12 | Ostapkowicz Piotr | Białe Błota, Przyłęki | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
13 | Konieczny Cezary | Białośliwie | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
14 | Makowska Eliza | Byddgoszcz | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | Polska | ||
15 | Makowski Radosław | Byddgoszcz | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | |
16 | Kempa Julia | Bydgoscz | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | Polska | opłacono | |
17 | Królikowska Zofia | Bydgoscz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 65 | Polska | opłacono |
18 | Jarzębski Wiktor | Bydgoscz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Chiny | opłacono | |
19 | Siemion Antonina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
20 | Chamier Gliszczynski Tymon | Bydgoszcz | Chorwacja | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Chorwacja | opłacono | |
21 | Krzyżanowski Mieszko | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | POLSKA | opłacono | |
22 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole nr 20 | Polska | opłacono |
23 | Siuda Maja | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
24 | Skibiński Leon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Nowa Zelandia | opłacono | |
25 | Adamczyk Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Aktywna Bydgoszcz | Polska | opłacono |
26 | Osiński Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP 47 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
27 | Kolasiński Kazimierz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Kacperkowy Światek | FRANCJA | opłacono |
28 | KOLASIŃSKA ANTONINA | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP nr 64 Bydgoszcz | FRANCJA | opłacono |
29 | Sarnecka Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
30 | Rusiecki Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | U krecika szybownika | Polska | opłacono |
31 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
32 | Rusiecka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
33 | Kosińska Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
34 | Kosiński Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole 28 | Polska | opłacono |
35 | Krakowski Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | UKS Kopernik | Polska | opłacono |
36 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Motylki | Polska | opłacono |
37 | lee eric | bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | green garden | Wielka Brytania | opłacono |
38 | lee antek | bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | przedszkole 33 | Wielka Brytania | opłacono |
39 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
40 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Portugalia | opłacono | |
41 | Rozmarynowski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | ZS16 | Polska | opłacono |
42 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
43 | Pukownik Dawid | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
44 | Muszyński Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
45 | Rabacha Alan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Norwegia | opłacono | |
46 | Kawka Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
47 | Bomba Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
48 | Mazurkiewicz Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
49 | Wiszniewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Sp 25 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
50 | Chojnowski Roch | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
51 | Kowalewski Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | TASAK Team | Polska | opłacono |
52 | Kowalewska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | TASAK Team | Polska | opłacono |
53 | Kwilińska Natalia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 30 | Wielka Brytania | opłacono |
54 | Makowski Ignacy | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
55 | Jaroć Karolina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
56 | Przybysz Ignacy | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
57 | Jaroć Maria | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
58 | BUJNA WIKTORIA | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | sp 32 | POLSKA | opłacono |
59 | Michalski Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
60 | Rafacz Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | green garden | Polska | opłacono |
61 | Michalski Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
62 | Kowalski Oskar | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | BKS | Chile | opłacono |
63 | Vogel Markus | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | polska | opłacono | |
64 | Florjańczyk Antonina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 34 | Polska | opłacono |
65 | Florjańczyk Tymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole Niepubliczne Puchatek | Polska | opłacono |
66 | Pólkowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole Niepubliczne Motylek | Polska | opłacono |
67 | Florjańczyk Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | SP 34 | Polska | opłacono |
68 | ROGULSKA WIKTORIA | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
69 | Kwiatkowski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
70 | Preus Emilia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 38 | Polska | opłacono |
71 | Kubiak NADIA | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 46 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
72 | Lewandowski Bartek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 35 | Polska | opłacono |
73 | Lewandowska Marta | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | SP 35 | Polska | opłacono |
74 | Barlik Laura | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
75 | Hejna Julian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
76 | Hejna Pola | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
77 | Kruszyńska Laura | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | opłacono |
78 | Makowski Witold | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
79 | Kulas Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono |
80 | Jarzemska Zosia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Bydgoszcz Triathlon Team | Polska | opłacono |
81 | Dudziak Krysia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole nr 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
82 | Dudziak Mania | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole nr 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
83 | Widźgowska Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP12 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
84 | Widźgowski Kacper | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole nr 11 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
85 | Paszkiewicz Oliver | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Rancho Bierzgłowo | Polska | opłacono |
86 | Jarski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP63 | POLSKA | opłacono |
87 | Jankowski Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole WSG | Polska | opłacono |
88 | RASZTUBOWICZ Jakub | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Sp 63 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
89 | Rasztubowicz Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | PM 66 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
90 | pankanin Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa | Polska | opłacono |
91 | Pankanin Franicieszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole | Polska | opłacono |
92 | Kelman Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
93 | Kelman Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
94 | Dyndał Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
95 | Kocznur Marcel | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
96 | Rista Marieta | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
97 | Zawadzki Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | GardenFlora MTB Team | Tadżykistan | opłacono |
98 | Bandoch Marcel | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | MUKS Rekin | Polska | opłacono |
99 | Zawadzki Miłosz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | GardenFlora MTB Team | Turkmenistan | opłacono |
100 | Wesołowska Anastazja | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 67 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 34654