Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maciejewski Tymon | Żołędowo | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Centrum Edukacji Montessori | Polska | opłacono |
2 | Andrulewicz Antonina | Żołędowo | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Żołędowo | Polska | opłacono |
3 | Andrulewicz Aleksander | Żołędowo | Polska | 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 | SP15 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
4 | Olejnik Miłosz | Żnin | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | POLSKA | ||
5 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Juventus | Polska | opłacono |
6 | Obrzanowski Bartosz | Zmość | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
7 | Skórski Antek | Zielonka | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Włóchy | opłacono | |
8 | Dołkowski Marcin | zielonka | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | Żółtokrólewscy#b3k | Polska | opłacono |
9 | Dołkowska Lena | zielonka | Polska | 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 | Żółtokrólewscy#b3k | Polska | opłacono |
10 | Kamiński Hubert | Zielonka | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Szkoła podstawowa w Białych Błotach | 663610610 | |
11 | Kamińska Klaudia | Zielonka | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | 4PoryRoku Przedszkole w Cielu | Polska | |
12 | Janik Konrad | Zamość | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Chorwacja | opłacono | |
13 | Janik Hubert | Zamość | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
14 | Bietracki Filip | ZAMOŚĆ | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
15 | Grabowski Szymon | Wtelno | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
16 | Stachowski Stanisław | Władysławowo | Polska | 600 (5-6 lat) godz. 17:00 | 4PoryRoku Przedszkole w Cielu | Polska | opłacono |
17 | Stachowski Adam | Władysławowo | Polska | 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 | 4PoryRoku Przedszkole w Cielu | Polska | opłacono |
18 | Ostrowska Marcelina | wierzchucinek | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 31 | Korea Pd | opłacono |
19 | Ostrowska Marianna | Wierzchucinek | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | Szkoła podstawowa nr 31 | Hiszpania | opłacono |
20 | Zaparucha Krzysztof | Warszawa | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
21 | Werkowski Cyprian | Warszawa | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
22 | Ptasznik Marika | Tuszyny | Polska | 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 | Harpagan Team Bydgoszcz | Polska | opłacono |
23 | Ptasznik Amelia | Tuszyny | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Harpagan Team Bydgoszcz | Polska | opłacono |
24 | Hawrylewicz Dominik | Tur | Polska | 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
25 | Hawrylewicz Julia | Tur | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
26 | Rydelski Kuba | Tuchola | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole nr 1 w Tucholi | Polska | opłacono |
27 | Dziamski Kai | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | WKS Olimpia Wtelno | Belgia | opłacono |
28 | Dziamska Nel | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Belgia | opłacono | |
29 | Łukowski Stanisław | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono |
30 | Łukowski Jan | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Sp 16 | Polska | opłacono |
31 | Damski Gabriel | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | GardenFlora MTB Team | Uzbekistan | opłacono |
32 | Damski Kacper | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | GardenFlora MTB Team | Kirgistan | opłacono |
33 | Jaroszewski Antoni | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Deep Forest | Polska | opłacono |
34 | Jaroszewska Maria | Tryszczyn | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Deep Forest | Polska | opłacono |
35 | Kowalska Roksana | TRYSZCZYN | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates | Polska | opłacono |
36 | Kowalska Natalia | TRYSZCZYN | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates | Polska | opłacono |
37 | Piekut Maksymilian | Toruń | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Korea Południowa | opłacono | |
38 | Sadowski Kacper | Toruń | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
39 | Sadowska Maja | Toruń | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
40 | Kamińska Idalia | Toruń | Polska | 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
41 | Kamińska Zuzanna | Toruń | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
42 | Nowaczyk Aleksander | Tarkowo Górne | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | Polska | opłacono | |
43 | Nowaczyk Maksymilian | Tarkowo Górne | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
44 | Grzelińska Oliwia | Tarkowo Dolne | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka | Polska | opłacono |
45 | Grzeliński Julian | Tarkowo Dolne | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka | Polska | opłacono |
46 | Dzikowski Maciej | Tarkowo Dolne | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka | Polska | opłacono |
47 | Migdalska Paulina | Świecie | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | SP 8 w Świeciu | Włochy | opłacono |
48 | Zieliński Antoni | Szubin | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
49 | Rzepka Tymon | Stronno | Polska | 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
50 | Tomczuk Alan | Stronno | Polska | 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
51 | Mielcarska Katarzyna | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
52 | Mielcarska Martyna | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
53 | Mielcarski Antoni | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
54 | Mielcarski Jakub | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
55 | Jasiak Alicja | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
56 | Jasiak Adam | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
57 | MUSIAŁ WIKTOR | SOLEC KUJAWSKI | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | POLSKA | opłacono | |
58 | Polakiewicz Gabriel | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
59 | Polakiewicz Franciszek | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
60 | Kioru Roman | Solec Kujawski | Polska | 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 | Ukraina | opłacono | |
61 | Protsenko Maksym | Solec Kujawski | Polska | 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 | Ukraina | opłacono | |
62 | Czaplewska Lilianna | Solec Kujawski | Polska | 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 | Polska | opłacono | |
63 | Nadolny Antoni | Sicienko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
64 | Nadolny Tymoteusz | Sicienko | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
65 | Reder Szymon | Sicienko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | opłacono |
66 | Lange Marta | Sicienko | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Francja | opłacono | |
67 | Demyda Franciszek | Sicienko | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
68 | Demyda Antonina | Sicienko | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
69 | Kujawka Aleksander | SAMOCIĄŻEK | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | POLSKA | opłacono | |
70 | Kujawka Filip | SAMOCIĄŻEK | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | POLSKA | opłacono | |
71 | Drygas Magdalena | Rynarzewo | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
72 | Wieczorek Ignacy | Rynarzewo | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
73 | Zaparucha Jakub | Rynarzewo | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
74 | Szwajewski Arkadiusz | Rozgarty | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
75 | Konieczka Kacper | Radojewice | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP Pieranie | Polska | opłacono |
76 | Szczerba Michał | Przyłęki | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkola podstawowa Przyłęki | Polska | opłacono |
77 | Zamiatowska Lena | Przyłęki | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkola podstawowa Przyłęki | Polska | opłacono |
78 | Witkiewicz Dominik | Przyłęki | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkola podstawowa Przyłęki | Polska | opłacono |
79 | Nowakowski Sebastian | Przyłęki | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstswowa Przyłęki | Polska | opłacono |
80 | Filipowski Stanisław | Poznań | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
81 | Filipowska Melania | Poznań | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
82 | Osińska Lena | Potulice | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | ZS Potulice | Polska | opłacono |
83 | Zaparucha Szymon | Piaseczno | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
84 | Kaczmarek Zuzanna | Pawłówek | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 64 bydgoszcz | Polska | opłacono |
85 | WICHTOWSKI KRYSTIAN | OSTROMECKO | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | PRZEDSZKOLE BAJKA | POLSKA | opłacono |
86 | KUK PATRYK | OSTROMECKO | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | OSTROMECKO | POLSKA | opłacono |
87 | Jankowski Gustaw | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
88 | Jankowska Zosia | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
89 | Jankowski Leon | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
90 | Dąbrowski Kacper | Osielsko | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Dąbruś Team | Polska | opłacono |
91 | Dąbrowski Krzysztof | Osielsko | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Dąbruś Team | Polska | opłacono |
92 | Czech Maksymilian | Osielsko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | USA | opłacono | |
93 | Czech Bartosz | Osielsko | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Islandia | opłacono | |
94 | Pawlak Olaf | Osielsko | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
95 | Pawlak Patryk | Osielsko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
96 | Gorączkowski Gabriel | Osiek nad Notecią | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Osieku n/Not | Polska | opłacono |
97 | Gorączkowski Edward | Osiek nad Notecią | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Szkoła Podstawowa w Osieku n/Not | Polska | opłacono |
98 | Komasa Lidia | Osiek nad Notecia | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Oddział Przedszkolny w Osieku nad Nitecia | Polska | opłacono |
99 | Komasa Stanisław | Osiek nad Notecia | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Osieku n/Not | Polska | opłacono |
100 | Stypka Daria | Osiek nad Notecia | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 34651