Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Chojnowski Roch | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
202 | Wiszniewska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Sp 25 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
203 | Mazurkiewicz Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
204 | Bomba Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
205 | Kawka Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
206 | Rabacha Alan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Norwegia | opłacono | |
207 | Muszyński Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
208 | Pukownik Dawid | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
209 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
210 | Rozmarynowski Oliwier | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | ZS16 | Polska | opłacono |
211 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Portugalia | opłacono | |
212 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
213 | Jasiak Adam | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
214 | Jasiak Alicja | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
215 | lee antek | bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | przedszkole 33 | Wielka Brytania | opłacono |
216 | lee eric | bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | green garden | Wielka Brytania | opłacono |
217 | Niemczewska Nikola | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Motylki | Polska | opłacono |
218 | Krakowski Maksymilian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | UKS Kopernik | Polska | opłacono |
219 | Kosiński Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole 28 | Polska | opłacono |
220 | Kosińska Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
221 | Nowak Filip | Inowrocław | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
222 | Nowak Zuzanna | Inowrocław | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
223 | Rusiecka Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
224 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
225 | Jaroć Miłosz | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
226 | Rusiecki Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | U krecika szybownika | Polska | opłacono |
227 | Sarnecka Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
228 | Jaroć Julia | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
229 | KOLASIŃSKA ANTONINA | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP nr 64 Bydgoszcz | FRANCJA | opłacono |
230 | Bakalarski Wiktor | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa Białe Błota | Polska | opłacono |
231 | Kolasiński Kazimierz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Kacperkowy Światek | FRANCJA | opłacono |
232 | Nowaczyk Maksymilian | Tarkowo Górne | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
233 | Osiński Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP 47 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
234 | Nowaczyk Aleksander | Tarkowo Górne | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | Polska | opłacono | |
235 | Adamczyk Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Aktywna Bydgoszcz | Polska | opłacono |
236 | Skibiński Leon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Nowa Zelandia | opłacono | |
237 | Siuda Maja | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
238 | Mielcarski Jakub | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
239 | Mielcarski Antoni | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
240 | Mielcarska Martyna | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
241 | Mielcarska Katarzyna | Solec Kujawski | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | MIELCAR TEAM | POLSKA | opłacono |
242 | Talarek Szymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole nr 20 | Polska | opłacono |
243 | Krzyżanowski Mieszko | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | POLSKA | opłacono | |
244 | Kowalewski Maciej | Nowe Czarnowo | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | TASAK Team | Polska | opłacono |
245 | Górska Katarzyna | Nowa Wieś Wielka | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | TASAK Team | Polska | opłacono |
246 | Górska Monika | Nowa Wieś Wielka | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | TASAK Team | Polska | opłacono |
247 | Chamier Gliszczynski Tymon | Bydgoszcz | Chorwacja | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Chorwacja | opłacono | |
248 | Klamra Alicja | Ciele | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole | Polska | opłacono |
249 | Klamra Jakub | Ciele | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | SP Białe Blota | Polska | opłacono |
250 | Kaczmarek Zuzanna | Pawłówek | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 64 bydgoszcz | Polska | opłacono |
251 | Siemion Antonina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
252 | Krzysiak Lena | Murowaniec | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono |
253 | Krzysiak Hania | Murowaniec | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono |
254 | Pluta Bartosz | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole Wróżka w Białych Błotach | Polska | opłacono |
255 | Pluta Igor | Białe Błota | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP Białe Blota | Polska | opłacono |
256 | Sadowska Maja | Toruń | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
257 | Pluta Julia | Białe Błota | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | SP Białe Blota | Polska | opłacono |
258 | Sadowski Kacper | Toruń | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
259 | Gierszewski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
260 | Cyzio Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Muks Rekin | Polska | opłacono |
261 | Wróblewski Dawid | Czersk | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
262 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
263 | Filipowska Melania | Poznań | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
264 | Filipowski Stanisław | Poznań | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
265 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 20 | Polska | opłacono |
266 | Jaskuła Jan | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Przedszkole Radość | POLSKA | opłacono |
267 | Jaskuła Zuzanna | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole Radość | POLSKA | opłacono |
268 | Jankowski Adam | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
269 | Gorski Hubert | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 9 | Polska | opłacono |
270 | Kosieniak Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Sp 16 | Grecja | opłacono |
271 | Grupa Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Stany Zjednoczone | opłacono | |
272 | Kosieniak Weronika | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 16 | Grecja | opłacono |
273 | Gazda Oskar | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Sp 66 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
274 | Bietracki Filip | ZAMOŚĆ | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
275 | Szwajewski Arkadiusz | Rozgarty | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
276 | Jaroszyński Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
277 | Jaroszyński Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
278 | Obrzanowski Bartosz | Zmość | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | Polska | opłacono | |
279 | Jankowski Leon | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Polska | opłacono | |
280 | Jankowska Zosia | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
281 | Jankowski Gustaw | Ostromecko | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
282 | Januchowski-Franków Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
283 | Franków Tymoteusz | Nakło nad Notecią | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Polska | opłacono | |
284 | Jasiński Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 15 | Polska | opłacono |
285 | Jasińska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | SP 15 | Polska | opłacono |
286 | FRANCZAK JAN | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole Radość | POLSKA | opłacono |
287 | Voina Violeta | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Ukraina | opłacono | |
288 | Voinyi Vladyslav | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Ukraina | opłacono | |
289 | Kwieciszewski Tymoteusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
290 | Kwieciszewska Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Wielka Brytania | opłacono | |
291 | Kubiak Dobrochna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Tanzania | opłacono | |
292 | Kobierecki Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
293 | Hermanowski Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 20 | Polska | opłacono |
294 | Zieliński Tymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) | Polska | opłacono | |
295 | Zieliński Kajetan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | Kanada | opłacono | |
296 | Karska Natalia | Legionowo | Polska | Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) | KarasTeam | Włochy | opłacono |
297 | Śmiałowicz Aleksander | Niwy | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | ŚmiałyTeam | Włochy | opłacono |
298 | Krzyżański Kacper | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) | BydgoszczTriathlonTeamJunior | Włochy | opłacono |
299 | Krzyżańska Pola | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) | BydgoszczTriathlonTeamJunior | Włochy | opłacono |
300 | Nowotnik Tymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) | Przedszkole 66 | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 34648