„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
201 Chojnowski Roch Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
202 Wiszniewska Oliwia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 25 Bydgoszcz Polska opłacono
203 Mazurkiewicz Michał Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Juventus Academy Bydgoszcz Polska opłacono
204 Bomba Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy Polska opłacono
205 Kawka Aleksandra Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
206 Rabacha Alan Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Norwegia opłacono
207 Muszyński Dariusz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
208 Pukownik Dawid Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
209 Pukownik Łukasz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
210 Rozmarynowski Oliwier Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) ZS16 Polska opłacono
211 Cieślik Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Portugalia opłacono
212 Piotrowski Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
213 Jasiak Adam Solec Kujawski Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
214 Jasiak Alicja Solec Kujawski Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
215 lee antek bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) przedszkole 33 Wielka Brytania opłacono
216 lee eric bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) green garden Wielka Brytania opłacono
217 Niemczewska Nikola Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Motylki Polska opłacono
218 Krakowski Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) UKS Kopernik Polska opłacono
219 Kosiński Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole 28 Polska opłacono
220 Kosińska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Muks Rekin Polska opłacono
221 Nowak Filip Inowrocław Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
222 Nowak Zuzanna Inowrocław Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
223 Rusiecka Małgorzata Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
224 Sarnecki Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
225 Jaroć Miłosz Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
226 Rusiecki Tymoteusz Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) U krecika szybownika Polska opłacono
227 Sarnecka Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
228 Jaroć Julia Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
229 KOLASIŃSKA ANTONINA BYDGOSZCZ Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 64 Bydgoszcz FRANCJA opłacono
230 Bakalarski Wiktor Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
231 Kolasiński Kazimierz Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Kacperkowy Światek FRANCJA opłacono
232 Nowaczyk Maksymilian Tarkowo Górne Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
233 Osiński Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 47 w Bydgoszczy Polska opłacono
234 Nowaczyk Aleksander Tarkowo Górne Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
235 Adamczyk Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Aktywna Bydgoszcz Polska opłacono
236 Skibiński Leon Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Nowa Zelandia opłacono
237 Siuda Maja Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
238 Mielcarski Jakub Solec Kujawski Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) MIELCAR TEAM POLSKA opłacono
239 Mielcarski Antoni Solec Kujawski Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) MIELCAR TEAM POLSKA opłacono
240 Mielcarska Martyna Solec Kujawski Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) MIELCAR TEAM POLSKA opłacono
241 Mielcarska Katarzyna Solec Kujawski Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) MIELCAR TEAM POLSKA opłacono
242 Talarek Szymon Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole nr 20 Polska opłacono
243 Krzyżanowski Mieszko Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) POLSKA opłacono
244 Kowalewski Maciej Nowe Czarnowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska opłacono
245 Górska Katarzyna Nowa Wieś Wielka Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) TASAK Team Polska opłacono
246 Górska Monika Nowa Wieś Wielka Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska opłacono
247 Chamier Gliszczynski Tymon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Chorwacja opłacono
248 Klamra Alicja Ciele Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Polska opłacono
249 Klamra Jakub Ciele Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
250 Kaczmarek Zuzanna Pawłówek Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 64 bydgoszcz Polska opłacono
251 Siemion Antonina Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Muks Rekin Polska opłacono
252 Krzysiak Lena Murowaniec Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
253 Krzysiak Hania Murowaniec Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
254 Pluta Bartosz Białe Błota Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska opłacono
255 Pluta Igor Białe Błota Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
256 Sadowska Maja Toruń Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
257 Pluta Julia Białe Błota Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
258 Sadowski Kacper Toruń Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
259 Gierszewski Przemysław Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Muks Rekin Polska opłacono
260 Cyzio Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Muks Rekin Polska opłacono
261 Wróblewski Dawid Czersk Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
262 Bartoś Piotr Grudziądz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
263 Filipowska Melania Poznań Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
264 Filipowski Stanisław Poznań Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
265 Ściborowski Nikodem Grudziądz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 20 Polska opłacono
266 Jaskuła Jan BYDGOSZCZ Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole Radość POLSKA opłacono
267 Jaskuła Zuzanna BYDGOSZCZ Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość POLSKA opłacono
268 Jankowski Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy Polska opłacono
269 Gorski Hubert Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 9 Polska opłacono
270 Kosieniak Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 16 Grecja opłacono
271 Grupa Wojtek Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Stany Zjednoczone opłacono
272 Kosieniak Weronika Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 16 Grecja opłacono
273 Gazda Oskar Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 66 Bydgoszcz Polska opłacono
274 Bietracki Filip ZAMOŚĆ Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
275 Szwajewski Arkadiusz Rozgarty Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
276 Jaroszyński Sebastian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 9 w Bydgoszczy Polska opłacono
277 Jaroszyński Franciszek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 9 w Bydgoszczy Polska opłacono
278 Obrzanowski Bartosz Zmość Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
279 Jankowski Leon Ostromecko Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
280 Jankowska Zosia Ostromecko Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
281 Jankowski Gustaw Ostromecko Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
282 Januchowski-Franków Jędrzej Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
283 Franków Tymoteusz Nakło nad Notecią Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
284 Jasiński Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP 15 Polska opłacono
285 Jasińska Karolina Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP 15 Polska opłacono
286 FRANCZAK JAN BYDGOSZCZ Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość POLSKA opłacono
287 Voina Violeta Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Ukraina opłacono
288 Voinyi Vladyslav Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Ukraina opłacono
289 Kwieciszewski Tymoteusz Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
290 Kwieciszewska Lena Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Wielka Brytania opłacono
291 Kubiak Dobrochna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Tanzania opłacono
292 Kobierecki Sebastian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Kacperkowy Światek Polska opłacono
293 Hermanowski Wojtek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 20 Polska opłacono
294 Zieliński Tymon Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
295 Zieliński Kajetan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Kanada opłacono
296 Karska Natalia Legionowo Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) KarasTeam Włochy opłacono
297 Śmiałowicz Aleksander Niwy Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ŚmiałyTeam Włochy opłacono
298 Krzyżański Kacper Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) BydgoszczTriathlonTeamJunior Włochy opłacono
299 Krzyżańska Pola Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) BydgoszczTriathlonTeamJunior Włochy opłacono
300 Nowotnik Tymon Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole 66 Polska opłacono


Wyświetleń: 18298

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ