„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
301 Skowronek Nicole Kruszyn Krajeński Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
302 Skowronek Patryk Kruszyn Krajeński Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
303 Duszyński Błażej Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
304 Duszyński Krystian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
305 Bubnowska Iga Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
306 Fulara Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP63 Polska opłacono
307 Fulara Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP63 Polska opłacono
308 Bubnowski Karol Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
309 Książkiewicz Kamil Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
310 Łukowski Jan Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 16 Polska opłacono
311 Łukowski Stanisław Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) przedszkole Ekolaki Polska opłacono
312 Osowicka Anna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 57 Bydgoszcz Polska opłacono
313 Osowicki Hubert Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) SP 57 Bydgoszcz Polska opłacono
314 Grzesinska Dominika Kruszyn Krajeński Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Białe Błota Polska opłacono
315 Garosta Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
316 Kuźnik Marta Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska opłacono
317 Kuźnik Leon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 16 Hiszpania opłacono
318 Kuźnik Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Hiszpania opłacono
319 PRĘTNICKI WOJTEK LUBOSTROŃ Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Zespół Szkół w Lubostroniu Włochy opłacono
320 Raczyńska Pola Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
321 Szperlak Ula Łochowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZS Łochowo Polska opłacono
322 Ciotuszyński Igor Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Akademia Malucha u Tomcia Palucha Japonia opłacono
323 Franciszkowski Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
324 Modrakowski Nikodem Maksymilianowo Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
325 Obrzanowski Igor Zmość Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Juventus Polska opłacono
326 Dołkowska Nadia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
327 Bartczak Szymon Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
328 Bartczak Bartłomiej Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
329 Barczyński Daniel Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 16 Hiszpania opłacono
330 Barczyński Patryk Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 16 Hiszpania opłacono
331 Szewczyk Lena Morzewiec Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) ZS we Wtelnie Polska opłacono
332 Barański Oskar Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Kacperkowy Światek Polska opłacono
333 Hnatiak Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy Hiszpania opłacono
334 Zabiełło Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 25 Bydgoszcz Czechy opłacono
335 Skórska Mania Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Włochy opłacono
336 Skórski Antek Zielonka Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Włóchy opłacono
337 Poterek Wiktor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy Polska opłacono
338 Momot Wiktor Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
339 Kuczyniecka Kaja Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Włochy opłacono
340 Dankowski Adrian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 67 w Bydgoszczy Grecja opłacono
341 Kuczyniecka Ewa Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Austria opłacono
342 Grzesinski Bartosz Kruszyn Krajeński Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP Białe Blota Polska opłacono
343 Kapuściński Nikodem Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
344 Pietrowska Zuzanna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
345 Kluczyńska Olga Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
346 Kluczyński Paweł Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
347 Wiśniewska Wiktoria Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP nr 60 Bydgoszcz Polska opłacono
348 Wiśniewska Luiza Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP nr 46 Bydgoszcz Polska opłacono
349 Iwan Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
350 Iwan Tomasz Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
351 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Smukała Niemcy opłacono
352 Olechnowicz Aneta Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Smukała Chiny opłacono
353 Muraszko Anna Niemcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
354 Dąbrowski Krzysztof Osielsko Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Dąbruś Team Polska opłacono
355 Dąbrowski Kacper Osielsko Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Dąbruś Team Polska opłacono
356 Meller Stanisław bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość polska opłacono
357 Meller Franciszek bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość Polska opłacono
358 Sypniewska Wiktoria Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 58 Bydgoszcz Polska opłacono
359 Gapiński Hubert Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) SP 34 Meksyk opłacono
360 Gapińska Julianna Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Opławiec Szwajcaria opłacono
361 Melwiński Patryk Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
362 Melwińska Kaja Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) USA opłacono
363 Ryszkiewicz Bruno Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
364 Jakoby Nikodem Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
365 Jakoby Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
366 Fabrowska Oliwia Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
367 Perz Klara Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
368 Perz Feliks Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
369 Lorenc Szymon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy Czad opłacono
370 Dudek Nadia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
371 Kasprowicz Laura BYDGOSZCZ Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Kanada opłacono
372 Konieczny Cezary Białośliwie Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
373 Sinkowska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy Polska opłacono
374 Sinkowski Hubert Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy Polska opłacono
375 Żyła Zuzanna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkola podstawowa nr 31 w Bydgoszczy Polska opłacono
376 Stachniak Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Tęcza Polska opłacono
377 Wesołowski Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
378 Majewski Marcel Lucim Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
379 Wiatrowska Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
380 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
381 Kasperek Oliwia Niemcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła podstawowa w Niemczu Polska opłacono
382 Zachorski Tymon Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
383 Zachorski Antek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy Japonia opłacono
384 KUK PATRYK OSTROMECKO Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) OSTROMECKO POLSKA opłacono
385 WICHTOWSKI KRYSTIAN OSTROMECKO Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) PRZEDSZKOLE BAJKA POLSKA opłacono
386 Rybakowski Olivier Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Muchomorek Polska opłacono
387 Janik Hubert Zamość Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Polska opłacono
388 Janik Konrad Zamość Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Chorwacja opłacono
389 Czerniak Jan Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Brazylia opłacono
390 Dziamska Nel Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Belgia opłacono
391 Przybylska Laura Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Chile opłacono
392 Dziamski Kai Tryszczyn Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) WKS Olimpia Wtelno Belgia opłacono
393 Przybylska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Norwegia opłacono
394 Olszewska Iga Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 63 Bydgoszcz Polska opłacono
395 Nowakowski Karol Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
396 Katarzyński Marcel Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
397 Katarzyński Oskar Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 16 Polska opłacono
398 Sporny Tymoteusz Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
399 Pikul Kacper Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
400 Rudnicka Natalia Nowa Wieś Wielka Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) TASAK Team Polska opłacono


Wyświetleń: 18304

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ