„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Reprezentowany kraj Do zapłaty
601 Krajewski Leon Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Przedszkole niepubliczne Step Polska opłacono
602 Nowakowski Wojtek Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
603 Boruta Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła podstawowa nr 67 Polska opłacono
604 Bączkowski Karol Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
605 Steller Igor Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 36 Polska opłacono
606 Dankowska Julia Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła podstawowa nr 4 w Bydgoszczy Polska opłacono
607 Falkiewicz Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 9 Wielka Brytania opłacono
608 Strzyżewska Alisa Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Drużyna eS Finlandia opłacono
609 Melwiński Julian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Run Bydgoszcz Polska opłacono
610 Kornowski Patryk Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
611 Strzyżewski Wituś Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Drużyna eS Polska opłacono
612 Kornowski Damian Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
613 Życziński Julian Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
614 Klemensowicz Julian Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
615 Cherek Tomek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Małomiasteczkowy Team Hiszpania opłacono
616 Kopistecka Zofia Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
617 Cyckowska Blanka Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) BKS Bydgoszcz Madagaskar opłacono
618 Pawlak Patryk Osielsko Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
619 Rosa Hugo Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole nr 28 Bydgoszcz Polska opłacono
620 Pawlak Olaf Osielsko Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
621 RAFAŁKO Ines Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole Radość POLSKA opłacono
622 Głowska Martyna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
623 Kawka Kacper Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek Polska opłacono
624 Ramirez Benjamin Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Oddział Przedszkolny przy SP 20 Bydgoszcz Polska opłacono
625 RAFAŁKO Eryk Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość POLSKA opłacono
626 Chodkiewicz Olimpia Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość Polska opłacono
627 Woropaj Zuzanna Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
628 Motylewski Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) sp 32 Hiszpania opłacono
629 Dzikowski Maciej Tarkowo Dolne Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka Polska opłacono
630 Nowakowski Sebastian Przyłęki Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstswowa Przyłęki Polska opłacono
631 Witkiewicz Dominik Przyłęki Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkola podstawowa Przyłęki Polska opłacono
632 Grzeliński Julian Tarkowo Dolne Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka Polska opłacono
633 Grzelińska Oliwia Tarkowo Dolne Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Wielka Polska opłacono
634 Zamiatowska Lena Przyłęki Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkola podstawowa Przyłęki Polska opłacono
635 Czarnecki Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
636 Szczerba Michał Przyłęki Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Szkola podstawowa Przyłęki Polska opłacono
637 Żytowiecki Olivier Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Sp 67 Polska opłacono
638 Rudnikowski Jakub Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
639 Wiśniewski Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) POLSKA opłacono
640 Nowak Kamil Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Szkoła podstawowa nr 62 Francja opłacono
641 Kowalewski Maksymilian Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
642 Zdunowski Mateusz Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Sp 46 Polska opłacono
643 Pupel Dawid Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Brazylia opłacono
644 Wieczór Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 16 w Bydgoszczy Polska opłacono
645 Zaborowski Marek Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Radość Polska opłacono
646 Pikulik Gracjan Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
647 Gajoch Weronika Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 38 Polska opłacono
648 Zaparucha Szymon Piaseczno Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
649 Zaparucha Krzysztof Warszawa Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
650 Nadolny Tymoteusz Sicienko Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
651 Gulska Jagoda Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska opłacono
652 Jaroszewska Maria Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Deep Forest Polska opłacono
653 Jaroszewski Antoni Tryszczyn Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Deep Forest Polska opłacono
654 Szopiński Jakub Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Sp 36 Uk opłacono
655 Czech Bartosz Osielsko Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Islandia opłacono
656 Pacer Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) CBB Polska opłacono
657 Kośmieja Filip Bydgoszcz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska opłacono
658 Hejft-Alves Aleksander Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Portugalia opłacono
659 Czech Maksymilian Osielsko Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) USA opłacono
660 Zaparucha Jakub Rynarzewo Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska opłacono
661 Czarnecki Antoni Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Stany Zjednoczone opłacono
662 Grochowski Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
663 Kamiński Karol Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) Polska opłacono
664 Karnowska Karina Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Przedszkole Sezamkowe Polska opłacono
665 Chmara Adrianna Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) AMBAR POLSKA opłacono
666 Kaniewski Kacper Kcynia Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Summer Island Polska opłacono
667 Berndt Dominik Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
668 Nadolny Antoni Sicienko Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska opłacono
669 Szperlak Zosia Łochowo Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) ZS łochowo Polska opłacono


Wyświetleń: 18306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ