Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Bujnowski Adrian Giżycko Bieg (10 km) Lotnicza Akademia Wojskowa M opłacono
2 Kulesa Agnieszka Warszawa Bieg (10 km) S opłacono
3 Kulesa Łukasz Warszawa Bieg (10 km) S opłacono
4 Miniuk Paweł Białystok Bieg (10 km) Palę Wrotki M opłacono
5 Szuliński Paweł Kowale Oleckie Bieg (10 km) M opłacono
6 Flaga Przemysław Barczewo Bieg (10 km) URWIS BIEGA/5 kompania regulacji w Olsztynie M opłacono
7 Bartczak Marcin Bisztynek Bieg (10 km) DRUŻYNA ML XS opłacono
8 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg (10 km) Drużyna ML S opłacono
9 Mielnik Karol Janów Bieg (10 km) L opłacono
10 Sokół Piotr Biskupiec Bieg (10 km) M opłacono
11 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg (10 km) Endorfiny Bartoszyce XS opłacono
12 Diaczek Grzegorz Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
13 Jakubczyk Edyta Pułtusk Bieg (10 km) XS opłacono
14 DOBROWOLSKI PIOTR WARSZAWA Bieg (10 km) L opłacono
15 Kaminski Bernard Sterławki Wielkie Bieg (10 km) M opłacono
16 Szymański Grzegorz Nidzica Bieg (10 km) M opłacono
17 ZAWROTNA MAJA WILKASY Bieg (10 km) XS opłacono
18 Ejkszto Damian Giżycko Bieg (10 km) Giżycko L opłacono
19 Jurczyk Joanna Gronowo Bieg (10 km) Egger Runs S opłacono
20 Czerep Piotr Giżycko Bieg (10 km) BBL Giżycko M opłacono
21 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg (10 km) Legia Run Club S opłacono
22 Borządek Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg (10 km) M opłacono
23 Wendland Michal Wrocław Bieg (10 km) UKS "Olimpia" Węgliniec S opłacono
24 Bielak Roman Mikołajki Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
25 Cwalina Mariusz Pisz Bieg (10 km) XL opłacono
26 Bartko Dariusz Kętrzyn Bieg (10 km) Drużyna ML L opłacono
27 Pawelecz Mateusz Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
28 Diaczek Halina Giżycko Bieg (10 km) S opłacono
29 Ślimko Daniel Warszawa/Giżycko Bieg (10 km) Olej Running Team M opłacono
30 Krawiec Mateusz Olecko Bieg (10 km) XL opłacono
31 Wojtulewicz Mariusz Giżycko Bieg (10 km) XL opłacono
32 Wróblewski Tomasz Ketrzyn Bieg (10 km) L opłacono
33 Fiedorczyk Janusz Ełk Bieg (10 km) maratonka grajewo-EŁK XL opłacono
34 Dudzicz Barbara Hajnówka Bieg (10 km) Hajnówka Biega S opłacono
35 Grygoruk Daniel Hajnówka Bieg (10 km) Hajnówka Biega M opłacono
36 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg (10 km) Maratonka Grajewo XS opłacono
37 TELATYŃSKA SYLWIA Choszczno Bieg (10 km) AKTYWNE CHOSZCZNO XS opłacono
38 Dzietczyk Kamil Koszalin Bieg (10 km) AKTYWNE CHOSZCZNO M opłacono
39 Lisik Małgorzata Giżycko Bieg (10 km) S opłacono
40 Grzymala Katie Gizycko Bieg (10 km) S opłacono
41 Dudziak Grzegorz Gizycko Bieg (10 km) Rezerwa 15BZ L opłacono
42 Sobocińska Ewelina Orzysz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S opłacono
43 Kozak Monika Giżycko Bieg (10 km) Wioska Biegaczy M opłacono
44 Chełkowski Rafał Giżycko Bieg (10 km) BBL Giżycko L opłacono


Wyświetleń: 2395

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ