Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Halper Monika Martina Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
2 Tukać Matija Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
3 Pavlović Mario Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
4 Milić Ivan Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
5 Pranjić Zeljko Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
6 Velibasic Ivan Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
7 Pemper Marko Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
8 Mogni Marco Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
9 Rados Marijo Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
10 Aftene Aleksandra Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
11 Mitroi Ionut Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
12 Huiu Anghel Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
13 McGregor Harrison Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
14 Keith Martin Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
15 Rai Sailendra Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
16 Rana Utshab Singh Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
17 Kerung Prasant Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
18 Rana Thaman Signh Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
19 Monro Stuart Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
20 Whitt Jack Giżycko Bieg (10 km) S opłacono
21 Hudson Jordan Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
22 Bernett Jermiah Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
23 Grima Jack Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
24 Jarret Grant Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
25 Popejoy Mark Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
26 De-bono Connor Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
27 Singleton Nicholas Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
28 Khadka Sumeg Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
29 Theobold George Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
30 Barclay Bruce Giżycko Bieg (10 km) L opłacono
31 Brown Samuel Bemowo Piskie Bieg (10 km) M opłacono
32 Shepard Logan Bemowo Piskie Bieg (10 km) S opłacono
33 Christie Callum Bemowo Piskie Bieg (10 km) M opłacono
34 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg (10 km) XS opłacono
35 Serowik Robert Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M opłacono
36 Mielniczek Cezary Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M opłacono
37 Hermanowicz Cezary Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M opłacono
38 Siudej Marcin Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana M opłacono
39 ZAPRUCKA DOROTA GIŻYCKO Bieg (10 km) XS opłacono
40 Gierdal Grzegorz Węgorzewo Bieg (10 km) L opłacono
41 Karaś Przemysław Węgorzewo Bieg (10 km) XL opłacono
42 Fortier Jeremy Rouen Bieg (10 km) XL opłacono
43 krawczuk MARLENA Giżycko Bieg (10 km) 15 Brygada Zmechanizowana XS opłacono
44 Torbicz Piotr Gdansk Bieg (10 km) 666 XS opłacono
45 Gnatkowski Adrian Mikołajki Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
46 Machniewicz Artur Kętrzyn Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
47 Grabowski Bogusz Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
48 Kraśnicki Mariusz Orzysz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
49 Górska Alina Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S opłacono
50 Chmielewski Daniel Pisz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
51 Selwent Katarzyna Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S opłacono
52 Rynkiewicz Jędrzej Ketrzyn Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
53 Nowakowska Agnieszka Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
54 SZYMANIEWSKI Paweł Mrągowo Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana XL opłacono
55 Lomot Justyna Seminole Bieg (10 km) M opłacono
56 Dylak Grzegorz Mrągowo Bieg (10 km) L opłacono
57 Kaszałowicz Monika Olsztyn Bieg (10 km) S opłacono
58 Raubo Piotr Pawel Ryn Bieg (10 km) L opłacono
59 Mierzejewski Krzysztof Ełk Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
60 Mućka Tomasz EŁK Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
61 Bielenica Beata Wydminy Bieg (10 km) BBL WYDMINY XS opłacono
62 Bujnowski Adrian Giżycko Bieg (10 km) Lotnicza Akademia Wojskowa M opłacono
63 Adamski Jacek Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
64 Kulesa Agnieszka Warszawa Bieg (10 km) S opłacono
65 Kulesa Łukasz Warszawa Bieg (10 km) S opłacono
66 Miniuk Paweł Białystok Bieg (10 km) Palę Wrotki M opłacono
67 Szuliński Paweł Kowale Oleckie Bieg (10 km) M opłacono
68 Dzirba Wiktoria Srokowo Bieg (10 km) Drużyna ML S opłacono
69 Napierski Wojciech Orzysz Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
70 Flaga Przemysław Barczewo Bieg (10 km) URWIS BIEGA/5 kompania regulacji w Olsztynie M opłacono
71 Bartczak Marcin Bisztynek Bieg (10 km) DRUŻYNA ML XS opłacono
72 duchnowski łukasz ełk Bieg (10 km) 15Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
73 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg (10 km) Drużyna ML S opłacono
74 Dziekońska Magdalena Dziekońska Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana S opłacono
75 Hyjek Karol Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
76 Grygo Pawel Łomża Bieg (10 km) Grygo Team M opłacono
77 Mielnik Karol Janów Bieg (10 km) L opłacono
78 Koziej Adam Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
79 Zakrzewski Tomasz Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
80 Dziedzicki Przemysław Orzysz Bieg (10 km) XL opłacono
81 Sokół Piotr Biskupiec Bieg (10 km) M opłacono
82 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg (10 km) Endorfiny Bartoszyce XS opłacono
83 Kalinowski Maciej Gołdap Bieg (10 km) 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy S opłacono
84 Diaczek Grzegorz Giżycko Bieg (10 km) M opłacono
85 Jakubczyk Edyta Pułtusk Bieg (10 km) XS opłacono
86 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg (10 km) L opłacono
87 DOBROWOLSKI PIOTR WARSZAWA Bieg (10 km) L opłacono
88 Kaminski Bernard Sterławki Wielkie Bieg (10 km) M opłacono
89 SZYMCZAK MAREK GIŻYCKO Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana L opłacono
90 Szymański Grzegorz Nidzica Bieg (10 km) M opłacono
91 ZAWROTNA MAJA WILKASY Bieg (10 km) XS opłacono
92 ZAWROTNY PAWEŁ WILKASY Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana XL opłacono
93 Ejkszto Damian Giżycko Bieg (10 km) Giżycko L opłacono
94 Jurczyk Joanna Gronowo Bieg (10 km) Egger Runs S opłacono
95 Czerep Piotr Giżycko Bieg (10 km) BBL Giżycko M opłacono
96 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg (10 km) Legia Run Club S opłacono
97 Borządek Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg (10 km) M opłacono
98 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono
99 Wendland Michal Wrocław Bieg (10 km) UKS "Olimpia" Węgliniec S opłacono
100 Wasilewski Dawid Giżycko Bieg (10 km) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M opłacono


Wyświetleń: 4963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ