Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flaga Przemysław | Barczewo | Polska | Bieg (10 km) | URWIS BIEGA/5 kompania regulacji w Olsztynie | M | opłacono |
2 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
3 | Sikorska Nina | Bartoszyce | Polska | Bieg (10 km) | Endorfiny Bartoszyce | XS | opłacono |
4 | Christie Callum | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
5 | Shepard Logan | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
6 | Brown Samuel | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
7 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg (10 km) | Palę Wrotki | M | opłacono |
8 | Sokół Piotr | Biskupiec | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
9 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Bieg (10 km) | DRUŻYNA ML | XS | opłacono |
10 | TELATYŃSKA SYLWIA | Choszczno | Polska | Bieg (10 km) | AKTYWNE CHOSZCZNO | XS | opłacono |
11 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | maratonka grajewo-EŁK | XL | opłacono |
12 | Ramotowski Mariusz | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
13 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
14 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
15 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
16 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg (10 km) | 666 | XS | opłacono |
17 | Dudziak Grzegorz | Gizycko | Polska | Bieg (10 km) | Rezerwa 15BZ | L | opłacono |
18 | Grzymala Katie | Gizycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
19 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
20 | Chrapowicki Bartosz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
21 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
22 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | L | opłacono |
23 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Wioska Biegaczy | M | opłacono |
24 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
25 | Tatko Michał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
26 | Lisik Małgorzata | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
27 | SAWICKI Arkadiusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | XL | opłacono |
28 | Kur Monika | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
29 | Wojtulewicz Mariusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | XL | opłacono | |
30 | Diaczek Halina | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
31 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Bieg (10 km) | rowery zenon dobrzyn | M | opłacono |
32 | Pawelecz Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
33 | maciejewski GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | L | opłacono |
34 | Klim Michał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
35 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono | |
36 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
37 | Czerep Piotr | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | M | opłacono |
38 | Ejkszto Damian | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Giżycko | L | opłacono |
39 | SZYMCZAK MAREK | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
40 | Diaczek Grzegorz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
41 | Zakrzewski Tomasz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
42 | Koziej Adam | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
43 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
44 | Dziekońska Magdalena Dziekońska | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
45 | Adamski Jacek | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
46 | Bujnowski Adrian | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Lotnicza Akademia Wojskowa | M | opłacono |
47 | Nowakowska Agnieszka | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
48 | Selwent Katarzyna | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
49 | Górska Alina | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
50 | Grabowski Bogusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
51 | krawczuk MARLENA | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | XS | opłacono |
52 | ZAPRUCKA DOROTA | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | XS | opłacono | |
53 | Siudej Marcin | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
54 | Hermanowicz Cezary | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
55 | Mielniczek Cezary | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
56 | Serowik Robert | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
57 | Barclay Bruce | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
58 | Theobold George | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
59 | Khadka Sumeg | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
60 | Singleton Nicholas | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
61 | De-bono Connor | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
62 | Popejoy Mark | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
63 | Jarret Grant | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
64 | Grima Jack | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
65 | Bernett Jermiah | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
66 | Hudson Jordan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
67 | Whitt Jack | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
68 | Monro Stuart | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
69 | Rana Thaman Signh | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
70 | Kerung Prasant | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
71 | Rana Utshab Singh | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
72 | Rai Sailendra | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
73 | Keith Martin | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
74 | McGregor Harrison | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
75 | Huiu Anghel | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
76 | Mitroi Ionut | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
77 | Aftene Aleksandra | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
78 | Rados Marijo | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
79 | Mogni Marco | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
80 | Pemper Marko | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
81 | Velibasic Ivan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
82 | Pranjić Zeljko | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
83 | Milić Ivan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
84 | Pavlović Mario | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
85 | Tukać Matija | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
86 | Halper Monika Martina | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
87 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | Bieg (10 km) | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | S | opłacono |
88 | Borządek Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
89 | Borządek Aleksandra | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg (10 km) | Legia Run Club | S | opłacono |
90 | Jurczyk Joanna | Gronowo | Polska | Bieg (10 km) | Egger Runs | S | opłacono |
91 | Grygoruk Daniel | Hajnówka | Polska | Bieg (10 km) | Hajnówka Biega | M | opłacono |
92 | Dudzicz Barbara | Hajnówka | Polska | Bieg (10 km) | Hajnówka Biega | S | opłacono |
93 | Mielnik Karol | Janów | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
94 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
95 | Rynkiewicz Jędrzej | Ketrzyn | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
96 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Bieg (10 km) | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
97 | Wojnowski Jarosław | Kętrzyn | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna ML | M | opłacono |
98 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna ML | L | opłacono |
99 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna ML | S | opłacono |
100 | Machniewicz Artur | Kętrzyn | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
Wyświetleń: 11938