Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flaga Przemysław | Barczewo | Polska | Bieg (10 km) | URWIS BIEGA/5 kompania regulacji w Olsztynie | M | opłacono |
2 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
3 | Sikorska Nina | Bartoszyce | Polska | Bieg (10 km) | Endorfiny Bartoszyce | XS | opłacono |
4 | Krautsova Volha | Belarus | Polska | Bieg (10 km) | M | ||
5 | Christie Callum | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
6 | Shepard Logan | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
7 | Brown Samuel | Bemowo Piskie | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
8 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | Bieg (10 km) | XL | ||
9 | Albińska Anna | Biała Piska | Polska | Bieg (10 km) | M | ||
10 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | Bieg (10 km) | dzikakrew.pl | S | |
11 | Przychodzień Anna | Białystok | Polska | Bieg (10 km) | M | ||
12 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg (10 km) | Palę Wrotki | M | opłacono |
13 | Sokół Piotr | Biskupiec | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
14 | Olech Robert | Bisztynek | Polska | Bieg (10 km) | M | ||
15 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Bieg (10 km) | DRUŻYNA ML | XS | opłacono |
16 | Zabłocki Jacek | Budry | Polska | Bieg (10 km) | ZDZ Giżycko | S | |
17 | TELATYŃSKA SYLWIA | Choszczno | Polska | Bieg (10 km) | AKTYWNE CHOSZCZNO | XS | opłacono |
18 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | maratonka grajewo-EŁK | XL | opłacono |
19 | Ramotowski Mariusz | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
20 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
21 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
22 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
23 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Polska | Bieg (10 km) | Maratonka Grajewo | M | |
24 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg (10 km) | 666 | XS | opłacono |
25 | Dudziak Grzegorz | Gizycko | Polska | Bieg (10 km) | Rezerwa 15BZ | L | opłacono |
26 | Grzymala Katie | Gizycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
27 | Kur Dariusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
28 | Chrapowicki Bartosz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
29 | Tylkowski ŁUKASZ | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | ||
30 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
31 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | L | opłacono |
32 | Wojczys Maciej | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | M | |
33 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Wioska Biegaczy | M | opłacono |
34 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
35 | Tatko Michał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
36 | Lisik Małgorzata | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
37 | Kozak Łukasz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 11 mpa | L | |
38 | SAWICKI Arkadiusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | XL | opłacono |
39 | Kur Monika | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
40 | Wojtulewicz Mariusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | XL | opłacono | |
41 | Diaczek Halina | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
42 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | SZARY WILK GIŻYCKO | M | |
43 | Polak Wojciech Adam | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | XL | ||
44 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Bieg (10 km) | rowery zenon dobrzyn | M | opłacono |
45 | BEKIER Grzegorz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | XL | ||
46 | Pawelecz Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
47 | maciejewski GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | L | opłacono |
48 | Klim Michał | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
49 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono | |
50 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
51 | Czerep Piotr | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | BBL Giżycko | M | opłacono |
52 | Ejkszto Damian | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Giżycko | L | opłacono |
53 | SZYMCZAK MAREK | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
54 | Diaczek Grzegorz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
55 | Zakrzewski Tomasz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
56 | Koziej Adam | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
57 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
58 | Dziekońska Magdalena Dziekońska | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
59 | Adamski Jacek | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
60 | Bujnowski Adrian | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | Lotnicza Akademia Wojskowa | M | opłacono |
61 | Martyna Jerzy | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 41 Batalion Lekkiej Piechoty | L | |
62 | Nowakowska Agnieszka | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
63 | Selwent Katarzyna | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
64 | Górska Alina | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | S | opłacono |
65 | Grabowski Bogusz | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | L | opłacono |
66 | krawczuk MARLENA | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | XS | opłacono |
67 | ZAPRUCKA DOROTA | GIŻYCKO | Polska | Bieg (10 km) | XS | opłacono | |
68 | Siudej Marcin | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
69 | Hermanowicz Cezary | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
70 | Mielniczek Cezary | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
71 | Serowik Robert | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | 15 Brygada Zmechanizowana | M | opłacono |
72 | Barclay Bruce | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
73 | Theobold George | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
74 | Khadka Sumeg | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
75 | Singleton Nicholas | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
76 | De-bono Connor | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
77 | Popejoy Mark | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
78 | Jarret Grant | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
79 | Grima Jack | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
80 | Bernett Jermiah | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
81 | Hudson Jordan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
82 | Whitt Jack | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | S | opłacono | |
83 | Monro Stuart | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
84 | Rana Thaman Signh | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
85 | Kerung Prasant | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
86 | Rana Utshab Singh | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
87 | Rai Sailendra | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
88 | Keith Martin | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
89 | McGregor Harrison | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
90 | Huiu Anghel | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
91 | Mitroi Ionut | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
92 | Aftene Aleksandra | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono | |
93 | Rados Marijo | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
94 | Mogni Marco | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
95 | Pemper Marko | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
96 | Velibasic Ivan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
97 | Pranjić Zeljko | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
98 | Milić Ivan | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
99 | Pavlović Mario | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | L | opłacono | |
100 | Tukać Matija | Giżycko | Polska | Bieg (10 km) | M | opłacono |
Wyświetleń: 12265