Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1

NORDIC WALKING 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 258 KUŹMICZ ADAM M 1 M 30-39 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:30:36 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:00:01
2 233 DREWA MARIAN M 2 M 60-69 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:01
3 294 SAŁABON GRZEGORZ M 3 M 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:31:37 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:02
4 274 NACZK LEONARD M 4 M 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:31:48 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:01
5 291 RĘBOWSKI TOMASZ M 5 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:32:34 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:00:07
6 275 NACZK WIKTORIA K 1 K 16-29 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:32:45 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:02:03
7 337 STEMPNIK DARIUSZ M 6 M 50-59 2 GDYNIA DAR OGRODU 5km NW 0:32:46 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km] 0:00:02
8 279 OWCZAREK KATARZYNA K 2 K 40-49 1 KOSAKOWO 5km NW 0:32:53 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:02:02
9 324 WITKOWSKI MAREK M 7 M 40-49 2 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:33:12 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:00:03
10 211 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 8 M 30-39 3 GDAŃSK NWPL LUKI TEAM GDAŃSK 5km NW 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:00:03
11 249 KONKOL ANDRZEJ M 9 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5km NW 0:33:22 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:03
12 253 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:33:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:02:02
13 304 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 10 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:33:45 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:00:05
14 299 SMARSZCZ WIESŁAW M 11 M 60-69 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:00:01
15 210 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 4 K 50-59 1 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:34:16 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:02:01
16 278 OWCZAREK JACEK M 12 M 40-49 4 KOSAKOWO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:34:34 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:04
17 320 WISNIEWSKA MARLENA K 5 K 40-49 3 WRZESCIENKO 5km NW 0:34:38 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:02:05
18 280 PANEK ANETA K 6 K 40-49 4 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:34:49 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:02:04
19 300 STAŃCZAK GRAŻYNA K 7 K 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:35:02 8.56 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:02:01
20 295 SAWICKI PATRYK M 13 M 16-29 1 KNIEWO 5km NW 0:35:09 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:00:03
21 216 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 8 K 50-59 2 WICKO 5km NW 0:35:13 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:02:02
22 237 GAJEWSKA DANUTA K 9 K 40-49 5 ŁEBA 5km NW 0:35:14 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:02:05
23 290 RĘBOWSKI MATEUSZ M 14 M 0-15 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:00:00
24 242 GÓRSKA IWONA K 10 K 40-49 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:35:19 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:02:05
25 330 ZWIERZ ANDRZEJ M 15 M 60-69 4 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:35:22 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:00:01
26 255 KUNCEWICZ MONIKA K 11 K 40-49 7 GDAŃSK 5km NW 0:35:32 8.44 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:02:00
27 298 SMARSZCZ GRAŻYNA K 12 K 60+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:35:50 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:02:03
28 259 KUŹMICZ MAGDALENA K 13 K 30-39 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:02:03
29 214 BŁASZCZYK KAROLINA K 14 K 40-49 8 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:36:02 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:02:04
30 261 LADEMANN DAMIAN M 16 M 30-39 4 BOLSZEWO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:06 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:00:03
31 265 MACIAK JOANNA K 15 K 30-39 2 SZYDŁOWO 5km NW 0:36:17 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:02:05
32 311 WAWRZYNIAK ANNA K 16 K 40-49 9 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:27 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:02:02
33 234 DUDA ALEKSANDRA K 17 K 16-29 2 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km NW 0:36:28 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:02:04
34 312 WAWRZYNIAK IGOR M 17 M 0-15 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:36 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:00:04
35 223 BUJNICKA MAGDALENA K 18 K 0-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:36:42 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:03:03
36 322 WITKOWSKA ANNA K 19 K 0-15 2 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:36:42 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:02:06
37 260 LADEMANN ANITA K 20 K 30-39 3 BOLSZEWO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:45 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:02:03
38 213 BIAŁK ROMAN M 18 M 60-69 5 GDAŃSK 5km NW 0:36:47 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:00:03
39 323 WITKOWSKA MONIKA K 21 K 40-49 10 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:02:05
40 277 OLECH MARCIN M 19 M 40-49 5 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:00:03
41 301 STAŃCZAK RYSZARD M 20 M 70+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:36:59 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:00:02
42 212 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 21 M 60-69 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:37:03 8.10 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:00:02
43 328 AB ŁUKASZ M 22 M 30-39 5 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:37:04 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:00:04
44 263 ŁĘCKI JAN M 23 M 30-39 6 GDYNIA CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5km NW 0:37:05 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:00:04
45 307 ŚLIWKA WIESŁAW M 24 M 60-69 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:07 8.08 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:00:06
46 308 TOPOREK ALEKSANDRA K 22 K 40-49 11 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:37:18 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:02:03
47 325 WOSS ANNA K 23 K 40-49 12 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:37:20 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:02:08
48 309 TOWARNICKA IZABELA K 24 K 40-49 13 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:37:20 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:02:07
49 296 SCHWANN MIROSŁAW M 25 M 50-59 3 WEJHEROWO 5km NW 0:37:21 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:00:05
50 229 BURY LILIANA K 25 K 30-39 4 REDA ZMOTYWOWANI 5km NW 0:37:22 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:02:05
51 315 WIERTEL ARTUR M 26 M 40-49 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:31 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:00:04
52 243 HIRSCH KRYSTYNA K 26 K 50-59 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:37:37 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:02:05
53 292 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 27 K 40-49 14 SOPOT 5km NW 0:37:46 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km] 0:02:01
54 232 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 27 M 40-49 7 GDYNIA GOWALKING.PL 5km NW 0:37:47 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km] 0:00:04
55 262 LESZCZYŃSKA WIOLETTA K 28 K 40-49 15 GDYNIA 5km NW 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:02:02
56 285 PONKA RADOSŁAW M 28 M 40-49 8 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:00:02
57 284 PONKA BARBARA K 29 K 40-49 16 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:38:18 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:02:01
58 339 SOROKA TERESA K 30 K 60+ 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:38:20 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:02:07
59 240 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 31 K 40-49 17 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:39:08 7.67 [km/h] 0:07:50 [min/km] 0:03:07
60 297 SIUDA JOLANTA K 32 K 40-49 18 KĄPINO 5km NW 0:39:13 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:02:06
61 250 KORZEB DOROTA K 33 K 40-49 19 GDAŃSK 5km NW 0:39:24 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:03:02
62 289 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 29 M 0-15 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:39:26 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:00:07
63 236 FORMELA ANDRZEJ M 30 M 50-59 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:39:27 7.60 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:00:07
64 245 JAROSZ MARZENA K 34 K 30-39 5 GDAŃSK 5km NW 0:39:36 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:02:10
65 272 MOKŁOWICZ ANIA K 35 K 30-39 6 WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY 5km NW 0:39:37 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:02:02
66 266 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 36 K 50-59 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:03:06
67 224 BUJNICKI MARCIN M 31 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:03:06
68 276 NIEMIEC MARIOLA K 37 K 40-49 20 GDYNIA 5km NW 0:40:06 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:02:07
69 305 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 38 K 30-39 7 JUSZKOWO 5km NW 0:40:18 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:03:01
70 293 ROSA BOGUMIŁA K 39 K 60+ 4 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:40:32 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:02:06
71 288 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 8 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:40:57 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:03:03
72 327 ZIENTKIEWICZ AGA K 41 K 40-49 21 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:40:57 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:02:04
73 306 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 42 K 40-49 22 KOSAKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:41:03 7.31 [km/h] 0:08:13 [min/km] 0:02:08
74 215 BŁASZKOWSKA ANNA K 43 K 40-49 23 WEJHEROWO 5km NW 0:41:03 7.31 [km/h] 0:08:13 [min/km] 0:02:06
75 221 BRZUCHALSKI KAZIMIERZ M 32 M 60-69 8 RUMIA 5km NW 0:41:42 7.19 [km/h] 0:08:20 [min/km] 0:00:06
76 270 MIŁKOWSKA JOLANTA K 44 K 50-59 5 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:41:58 7.15 [km/h] 0:08:24 [min/km] 0:02:07
77 256 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 33 M 60-69 9 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:42:11 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km] 0:00:05
78 222 BUDZISZ JOANNA K 45 K 40-49 24 KUŹNICA 5km NW 0:42:17 7.09 [km/h] 0:08:27 [min/km] 0:03:01
79 220 BRZUCHALSKA DANUTA K 46 K 60+ 5 RUMIA 5km NW 0:42:31 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:03:01
80 302 SYLDATK BEATA K 47 K 40-49 25 WEJHEROWO NORDA FM 5km NW 0:43:06 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km] 0:02:07
81 217 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 48 K 60+ 6 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:43:07 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km] 0:03:02
82 316 WIERTEL JUSTYNA K 49 K 40-49 26 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:43:09 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:02:04
83 248 KONKOL ALEKSANDRA K 50 K 40-49 27 GDAŃSK 5km NW 0:43:11 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km] 0:03:02
84 281 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 51 K 60+ 7 GOWINO 5km NW 0:43:21 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km] 0:03:04
85 241 GÓRECKA SYLWIA K 52 K 30-39 9 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:43:35 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km] 0:00:00
86 246 KARPIŃSKA KATARZYNA K 53 K 16-29 3 GDYNIA 5km NW 0:44:06 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km] 0:02:05
87 269 MAZUR KAROLINA K 54 K 30-39 10 GDAŃSK 5km NW 0:44:17 6.77 [km/h] 0:08:51 [min/km] 0:03:01
88 244 JABŁOŃSKA ALEKSANDRA K 55 K 30-39 11 GDYNIA 5km NW 0:44:27 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km] 0:03:03
89 314 WIECZORKIEWICZ IWONA K 56 K 50-59 6 GDAŃSK BRZEŹNO 5km NW 0:44:39 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km] 0:03:02
90 230 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 57 K 40-49 28 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:45:18 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km] 0:03:06
91 273 MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 58 K 40-49 29 GDYNIA 5km NW 0:45:19 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km] 0:03:06
92 331 ŻUKOWSKA ALICJA K 59 K 30-39 12 GDAŃSK 5km NW 0:45:44 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km] 0:03:03
93 336 DREWA ZYGMUNT M 34 M 70+ 2 GOŚCICINO - 5km NW 0:45:47 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km] 0:00:05
94 24 SOWA ANNA K 60 K 30-39 13 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km NW 0:46:03 6.51 [km/h] 0:09:13 [min/km] 0:03:04
95 239 GOMÓŁKA MARIA K 61 K 60+ 8 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:47:34 6.31 [km/h] 0:09:31 [min/km] 0:03:08
96 23 RADZWON ALFREDA K 62 K 60+ 9 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km NW 0:47:38 6.30 [km/h] 0:09:32 [min/km] 0:03:06
97 22 ALBECKA MAŁGORZATA K 63 K 50-59 7 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km NW 0:47:50 6.27 [km/h] 0:09:34 [min/km] 0:03:05
98 235 DYLEWSKA EWA K 64 K 40-49 30 GDYNIA 5km NW 0:48:26 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km] 0:03:04
99 335 MLECZAK EUGENIUSZ M 35 M 70+ 3 WEJHEROWO 5km NW 0:50:01 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km] 0:00:06
DNS 231 DEPCZYŃSKI ADAM M - M 0-15 - GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] - [min/km]
DNS 225 BURLIŃSKA ANNA K - K 30-39 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 226 BURLIŃSKA KATARZYNA K - K 0-15 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 227 BURLIŃSKI PIOTR M - M 30-39 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 228 BURLIŃSKI XAWERY M - M 0-15 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 238 GOLIK KATARZYNA K - K 30-39 - GDYNIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 247 KOŁACZYŃSKA MONIKA K - K 40-49 - POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 251 KORZEŃ GRZEGORZ M - M 40-49 - SŁUPSK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 252 KRAWCÓW ANNA K - K 50-59 - NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 254 KULCZYCKI JAN M - M 60-69 - GDAŃSK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 257 KUTNIEWSKA MARIA K - K 60+ - ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 264 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M - M 40-49 - PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 267 MARCZYŃSKA MARTA K - K 30-39 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 268 MARCZYŃSKI FRANEK M - M 0-15 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 271 MIRUSZEWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 282 PEPŁOŃSKA DANUTA K - K 50-59 - GDAŃSK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 283 PIEŚNIAK DOROTA K - K 40-49 - GDAŃSK DE-MO-NY-S 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 286 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K - K 40-49 - GDYNIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 287 RAKOCZY MONIKA K - K 30-39 - GDAŃSK DE-MO-NY-S 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 310 WALKOWICZ KAROLINA K - K 40-49 - GDYNIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 313 WENDT JAROSŁAW M - M 50-59 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 317 WIERTEL MICHAŁ M - M 0-15 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 318 WIERTEL OLA K - K 0-15 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 319 WIERZBICKA HANNA K - K 40-49 - MALBORK 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 321 WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR M - M 40-49 - GDAŃSK FLUGGER TEAM 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 326 WRUK MAGDALENA K - K 40-49 - RUMIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 329 ZURAWSKA KATARZYNA K - K 30-39 - GDYNIA 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00
DNS 332 ŻURKOWSKA ANNA K - K 30-39 - PĘPOWO 5km NW DNS - [km/h] 10:00 [min/km] 0:00:00

BIEG 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 203 ZAJK MICHAŁ M 1 M 0-29 1 REDA 5km 0:17:58 16.70 [km/h] 0:03:36 [min/km]
2 97 KEPKA GRZEGORZ M 2 M 30-39 1 WEJHEROWO MAJATEAM 5km 0:18:21 16.35 [km/h] 0:03:40 [min/km]
3 101 KLEIN SEBASTIAN M 3 M 40-49 1 KĄPINO 5km 0:18:33 16.17 [km/h] 0:03:43 [min/km]
4 94 KANKOWSKI PAWEŁ M 4 M 30-39 2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:18:48 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
5 46 CIEŚLAK BARTOSZ M 5 M 40-49 2 ŻELISTRZEWO 5km 0:18:58 15.82 [km/h] 0:03:48 [min/km]
6 84 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 6 M 0-29 2 SIERAKOWICE 5km 0:19:05 15.72 [km/h] 0:03:49 [min/km]
7 144 MROZOWSKI DARIUSZ M 7 M 40-49 3 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:19:11 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km]
8 99 KLAWIKOWSKI DAMIAN M 8 M 0-29 3 RUMIA 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
9 57 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 9 M 30-39 3 GDYNIA XRUNNERS 5km 0:19:22 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
10 208 ŻEBROWSKI PIOTR M 10 M 50-59 1 WEJHEROWO WEJHEROWO 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
11 37 BORAWSKI KAJETAN M 11 M 0-29 4 REDA SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
12 77 HABAJ PIOTR M 12 M 30-39 4 GDYNIA WATAHA 5km 0:19:31 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
13 83 HINZ RAFAŁ M 13 M 40-49 4 RUMIA HINZ TEAM 5km 0:19:38 15.28 [km/h] 0:03:56 [min/km]
14 130 LABUN ZENON M 14 M 40-49 5 MRZEZINO 5km 0:19:49 15.14 [km/h] 0:03:58 [min/km]
15 164 RORAF MAGDALENA K 1 K 30-39 1 CELBOWO TEAM KREFT 5km 0:19:50 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
16 64 FELIGA MARIUSZ M 15 M 40-49 6 TERESIN 5km 0:19:57 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
17 125 KUJDA ARKADIUSZ M 16 M 40-49 7 OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 5km 0:19:57 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
18 69 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 K 0-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 5km 0:19:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
19 153 OKRÓJ ARKADIUSZ M 17 M 30-39 5 REDA TEAM KREFT 5km 0:20:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
20 79 HALMANN MIREK M 18 M 30-39 6 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 5km 0:20:02 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
21 338 DAMPC DARIUSZ M 19 M 40-49 8 WEJHEROWO - 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
22 107 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 3 K 40-49 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:20:18 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
23 341 ROSIŃSKI PIOTR M 20 M 50-59 2 WEJHEROWO PRO-CARS 5km 0:20:24 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
24 121 KRÓL BENEDYKT M 21 M 60-69 1 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5km 0:20:33 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
25 152 NOWAK MIROSŁAW M 22 M 50-59 3 REDA 5km 0:20:41 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
26 180 STEBNICKI LESZEK M 23 M 50-59 4 BOLSZEWO SKLEPY LORD. 5km 0:20:59 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
27 197 WOJNAROWSKA WERONIKA K 4 K 30-39 2 GDYNIA 5km 0:21:01 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
28 120 KREFT KRZYSZTOF M 24 M 40-49 9 REDA TEAM KREFT 5km 0:21:06 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
29 209 ŻELEWSKI DARIUSZ M 25 M 40-49 10 RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:21:10 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
30 118 KREFT BOGUMIŁ M 26 M 40-49 11 RUMIA TEAM KREFT 5km 0:21:18 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
31 35 BISHA MIECZYSŁAW M 27 M 50-59 5 RUMIA 5km 0:21:23 14.03 [km/h] 0:04:17 [min/km]
32 146 NALEPKA KAROLINA K 5 K 0-29 2 WEJHEROWO NORDA FM 5km 0:21:25 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
33 348 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 28 M 40-49 12 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5km 0:21:27 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km]
34 145 MŰLLER JAROSŁAW M 29 M 50-59 6 RUMIA 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
35 151 NIEMIEC MAREK M 30 M 50-59 7 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
36 179 STAŃCO MARIOLA K 6 K 30-39 3 RUMIA 5km 0:21:49 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
37 162 POGORZELSKI PAWEŁ M 31 M 0-29 5 GDYNIA 5km 0:21:55 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
38 110 KONARZEWSKI KRZYSZTOF M 32 M 0-29 6 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:21:57 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km]
39 183 SULARZ WOJCIECH M 33 M 50-59 8 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
40 133 LULIS ZBIGNIEW M 34 M 50-59 9 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:22:12 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
41 40 BULCZAK KAROL ALEKSANDER M 35 M 40-49 13 STRZEPCZ 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
42 63 FELCHNER JAN M 36 M 0-29 7 WEJHEROWO 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
43 181 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 37 M 30-39 7 REDYSTOWO KS ROZŁAZINO 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
44 67 GAWIN RAFAŁ M 38 M 40-49 14 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
45 154 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 39 M 60-69 2 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 5km 0:22:52 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
46 344 KACZYKOWSKI KAROL M 40 M 40-49 15 ŻELISTRZEWO KORONA BIEGA 5km 0:22:55 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
47 147 NASTAŁY KRYSTIAN M 41 M 0-29 8 GNIEWINO 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
48 106 KOHNKE DARIA K 7 K 0-29 3 REDA 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
49 115 KRAUSE STANISŁAW M 42 M 60-69 3 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
50 48 CZERWIEC MICHAŁ M 43 M 30-39 8 RUMIA 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
51 70 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 8 K 30-39 4 RUMIA BOJANO BIEGA 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
52 334 CIROCKA BARBARA K 9 K 30-39 5 ORLE A-T CIROCKI 5km 0:23:22 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
53 96 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 10 K 30-39 6 RUMIA 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
54 92 KANKOWSKA DOMINIKA K 11 K 0-29 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
55 87 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 44 M 30-39 9 WEJHEROWO 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
56 50 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 12 K 40-49 2 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
57 32 BAREŁA RAFAŁ M 45 M 50-59 10 RUMIA 5km 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
58 109 KONARZEWSKI JACEK M 46 M 40-49 16 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:24:17 12.35 [km/h] 0:04:51 [min/km]
59 26 ADAMSKI WOJCIECH M 47 M 40-49 17 GOWINO 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
60 45 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW M 48 M 40-49 18 GDYNIA JANUSZE JOGGINGU 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
61 60 DYCHA TOMASZ M 49 M 30-39 10 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
62 95 KARÓLEWSKI MAREK M 50 M 60-69 4 INOWROCŁAW DECHATLON TEAM INOWROCŁAW 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
63 6 HRYNIEWICKA MONIKA K 13 K 30-39 7 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
64 38 BORSKI RYSZARD M 51 M 30-39 11 REDA REDA 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
65 195 WITT GRAŻYNA K 14 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
66 340 TOMYS RYSZARD M 52 M 70-79 1 PRZETOCZYNO - 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
67 93 KANKOWSKA JUSTYNA K 15 K 30-39 8 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
68 42 BURSZCZAN MARIUSZ M 53 M 40-49 19 SIEMIROWICE 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
69 173 SIUDA MIŁOSZ M 54 M 40-49 20 KĄPINO 5km 0:24:57 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
70 218 BRZEZIK ILONA K 16 K 30-39 9 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:25:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
71 14 REITER PIOTR M 55 M 40-49 21 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:25:07 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km]
72 156 PAWELEC ANNA K 17 K 30-39 10 KĘBŁOWO 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
73 71 GÓRKOWSKI MARCIN M 56 M 0-29 9 RUMIA 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
74 187 SZYMEROWSKA JOANNA K 18 K 30-39 11 REKOWO GÓRNE ELITTE TEAM 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
75 7 JURGIELEWICZ JACEK M 57 M 50-59 11 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
76 126 KUJDA DOROTA K 19 K 30-39 12 OSIELSKO 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
77 174 SKRZYŃSKA EMILIA K 20 K 30-39 13 GNIEWINO 5km 0:25:24 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
78 68 GLEMBIN ALEKSANDER M 58 M 30-39 12 ŻELISTRZEWO DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
79 9 LABUDDA WOJCIECH M 59 M 40-49 22 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
80 167 RZEPA KAZIMIERZ M 60 M 60-69 5 BOLSZEWO 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
81 8 KNUT ZBIGNIEW M 61 M 40-49 23 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
82 138 MIOTK BEATA K 21 K 30-39 14 STRZEPCZ 5km 0:26:01 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
83 65 FURMANN ŁUKASZ M 62 M 30-39 13 ŁEBUNIA 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
84 116 KRAUZA GRAŻYNA K 22 K 50-59 1 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
85 88 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 63 M 30-39 14 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
86 62 FELCHNER AGNIESZKA K 23 K 0-29 5 WEJHEROWO 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
87 206 ZIÓŁKOWSKA BEATA K 24 K 40-49 3 GDAŃSK 5km 0:26:27 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
88 172 SERKOWSKA ANNA K 25 K 40-49 4 KARTUZY 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
89 34 BIGUS JAKUB M 64 M 0-29 10 BOLSZEWO 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
90 27 ADRIANOWICZ BOŻENA K 26 K 50-59 2 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5km 0:26:31 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
91 53 DMITRUCZUK EDYTA K 27 K 50-59 3 WEJHEROWO 5km 0:26:32 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
92 81 HEJKA WŁADEK M 65 M 40-49 24 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
93 31 BAR JULITA K 28 K 30-39 15 GDYNIA 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
94 184 SZPONER MARIUSZ M 66 M 50-59 12 POGÓRZE 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
95 111 KONKOL JOANNA K 29 K 30-39 16 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
96 28 ARENDT AGNIESZKA K 30 K 40-49 5 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:26:58 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
97 25 AVDIEIEV DMYTRO M 67 M 0-29 11 WEJHEROWO - 5km 0:26:59 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
98 80 HEBERLEIN KAROLINA K 31 K 40-49 6 WEJHEROWO 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
99 142 MISZKE PATRYK M 68 M 30-39 15 DARZEWO KLUB 42,2 LEBORK 5km 0:27:03 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
100 75 GRUBA MARTA K 32 K 0-29 6 BOLSZEWO 5km 0:27:03 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
101 55 DMOWSKI ROBERT M 69 M 30-39 16 WEJHEROWO 5km 0:27:07 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
102 18 SZTYGIEL MACIEJ M 70 M 40-49 25 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:27:12 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
103 17 SZTYGIEL JOANNA K 33 K 30-39 17 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:27:12 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
104 219 BRZEZIK JAROSŁAW M 71 M 30-39 17 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
105 333 CIROCKI WIESŁAW M 72 M 30-39 18 REDA A-T CIROCKI 5km 0:27:29 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
106 141 MISZKE ANETA K 34 K 30-39 18 BYTOM 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
107 56 DOBRZYŃSKA JOANNA K 35 K 30-39 19 GDYNIA 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
108 112 KOPCYCH ANNA K 36 K 30-39 20 BORKOWO BIEG RODZINNY 5km 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
109 205 ZELGERT DOROTA K 37 K 40-49 7 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:27:41 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
110 76 GRUBBA RAFAŁ M 73 M 0-29 12 REDA VESTIGIA INO 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
111 192 WIELGOS JOANNA K 38 K 40-49 8 GDYNIA PARKRUN RUMIA 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
112 207 ZIÓŁKOWSKA JULIA K 39 K 0-29 7 BANINO 5km 0:28:00 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
113 89 JEŻYK DOROTA K 40 K 30-39 21 GDYNIA 5km 0:28:02 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
114 52 DEMIRSKI MAREK M 74 M 60-69 6 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
115 44 CEMERYS KAROL M 75 M 30-39 19 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ! 5km 0:28:08 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
116 13 NIKONOWICZ MARCIN M 76 M 30-39 20 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:28:10 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
117 135 MAŁEK ALEKSANDRA K 41 K 50-59 4 KĄPINO RUN BABYS 5km 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
118 131 LADEMANN GABRIELA K 42 K 40-49 9 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
119 21 WIECZOREK GENOWEFA K 43 K 30-39 22 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:28:17 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
120 198 WOJTAL RADOSŁAW M 77 M 40-49 26 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
121 189 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 78 M 60-69 7 GDYNIA 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
122 134 ŁAGA DOROTA K 44 K 30-39 23 LUZINO ZMOTYWOWANI 5km 0:28:24 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
123 61 ELLWART ANNA K 45 K 30-39 24 RUMIA 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
124 129 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 46 K 40-49 10 ŁUBIANA 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
125 58 DRYWA MAŁGORZATA K 47 K 40-49 11 CEWICE 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
126 41 BURSZCZAN ELŻBIETA K 48 K 40-49 12 SIEMIROWICE 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
127 194 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 49 K 30-39 25 GDYNIA 5km 0:28:35 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
128 178 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 79 M 70-79 2 HEL HELSKI ZEFIREK 5km 0:28:40 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
129 66 FURTAK LESZEK M 80 M 0-29 13 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5km 0:28:41 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
130 140 MISZKA GRACJANA K 50 K 30-39 26 GOŚCICINO RUN 4 FUN 5km 0:28:44 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
131 82 HEWELT EWELINA K 51 K 30-39 27 GOŚCICINO RUN 4 FUN 5km 0:28:45 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
132 166 RUDEK MAŁGORZATA K 52 K 40-49 13 RUMIA 5km 0:29:04 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
133 137 MIELEWCZYK JUSTYNA K 53 K 30-39 28 REDA ZMOTYWOWANI 5km 0:29:10 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
134 132 LADMANN ŁUKASZ M 81 M 0-29 14 RUMIA 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
135 342 JASICA BARTŁOMIEJ M 82 M 0-29 15 WARSZAWA PZU SPORT TEAM 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
136 185 SZPYRA EDWARD M 83 M 70-79 3 GDYNIA 5km 0:30:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
137 54 DMOWSKA AGNIESZKA K 54 K 30-39 29 WEJHEROWO 5km 0:30:06 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
138 168 RZEPPA ALEKSANDRA K 55 K 40-49 14 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:30:12 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
139 91 JURGIELEWICZ KLAUDIA K 56 K 0-29 8 KOSTKOWO 5km 0:30:21 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
140 186 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 57 K 40-49 15 SOPOT 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
141 36 BOJAN ANNA K 58 K 40-49 16 GDYNIA 5km 0:30:37 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
142 148 NASTAŁY MARZENA K 59 K 40-49 17 RUMIA 5km 0:30:39 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
143 157 PAWŁOWSKA MARIA K 60 K 50-59 5 GDYNIA 5km 0:30:44 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
144 127 KULIK-CZERWIEC KSENIA K 61 K 30-39 30 RUMIA 5km 0:31:02 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
145 201 ZACHARY ALEKSANDRA K 62 K 30-39 31 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
146 202 ZACHARY MARIUSZ M 84 M 30-39 21 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:12 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
147 139 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 63 K 40-49 18 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:14 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
148 182 STENCEL HANNA K 64 K 40-49 19 WEJHEROWO 5km 0:31:14 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
149 347 PRANCZKE LESZEK M 85 M 50-59 13 KĘBŁOWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
150 190 WALDOWSKA ANNA K 65 K 0-29 9 WEJHEROWO 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
151 188 ŚLIWIAK EWA K 66 K 40-49 20 WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
152 15 SCHMIDTKE TOMASZ M 86 M 40-49 27 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:31:25 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
153 72 GÓRNIAK JAROSŁAW M 87 M 30-39 22 GDYNIA JARBUD 5km 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
154 123 KÜCHLER MAŁGORZATA K 67 K 40-49 21 GDYNIA JARBUD 5km 0:31:46 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
155 49 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 88 M 30-39 23 GDYNIA 5km 0:31:46 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
156 86 JARNUT AGNIESZKA K 68 K 40-49 22 POGÓRZE 5km 0:32:07 9.34 [km/h] 0:06:25 [min/km]
157 4 BÓL MICHAŁ M 89 M 40-49 28 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 0:06:30 [min/km]
158 161 PISKULSKA NIKOLA K 69 K 0-29 10 GDYNIA 5km 0:32:37 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
159 105 KOBUS ZBIGNIEW M 90 M 40-49 29 GDAŃSK 5km 0:33:19 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
160 43 BYKOWSKI PRZEMYSŁAW M 91 M 0-29 16 GDYNIA 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
161 177 SOBCZAK EDYTA K 70 K 30-39 32 GDYNIA 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
162 346 JURGIELEWICZ KINGA K 71 K 0-29 11 KOSTKOWO I LO IM. JANA III SOBIESKIEGO WEJHEROWO 5km 0:33:33 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
163 19 SZYMAŃSKA DOMINIKA K 72 K 0-29 12 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:33:34 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
164 169 RZEPPA DARIA K 73 K 0-29 13 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:34:08 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km]
165 104 KOBIELA KLAUDIA K 74 K 0-29 14 BOLSZEWO 5km 0:34:33 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
166 51 DEIK ELŻBIETA K 75 K 60+ 2 PRZYJAŹŃ 5km 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
167 343 JASICA GOMULEC ILONA K 76 K 0-29 15 LIMANOWA - 5km 0:36:07 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
168 5 HIRSCH ADRIANA K 77 K 0-29 16 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:36:12 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
169 345 KROPIDŁOWSKA ANNA K 78 K 30-39 33 - - 5km 0:36:41 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
170 158 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 92 M 60-69 8 GDYNIA 5km 0:37:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
171 20 SZYMAŃSKA KINGA K 79 K 0-29 17 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:37:47 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km]
172 349 SZKODZIŃSKA MAŁGORZATA K 80 K 30-39 34 GDYNIA - 5km 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
173 16 SZREDER ELŻBIETA K 81 K 30-39 35 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:38:30 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
174 10 ŁAGA MONIKA K 82 K 0-29 18 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:38:30 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
175 11 MIKS TOMASZ M 93 M 30-39 24 BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:38:32 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
176 30 BANDURSKI JACEK M 94 M 80+ 1 SOPOT 5km 0:50:01 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km]
177 155 PAŁASZ EDMUND M 95 M 70-79 4 RUMIA 5km 0:50:02 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km]
DNS 1 ABRAMOWICZ PAULINA K - K 0-29 - BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 2 BIAŁAS KAMILA K - K 30-39 - BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 3 BLOCK KRZYSZTOF M - M 30-39 - BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 12 NIERZWICKI MAREK M - M 40-49 - BOLSZEWO PORTA ACTIVE TEAM 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 29 BACA KATARZYNA K - K 50-59 - GNIEWOWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 33 BIAŁAS RAFAŁ M - M 40-49 - REDA ADRENALINE 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 39 BRODECKA MAŁGORZATA K - K 30-39 - GDYNIA 17 LO GDYNIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 47 CZE-GA SYLWIA K - K 40-49 - DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 59 DYBOWSKI MATEUSZ M - M 0-29 - RUMIA KOMANDO FLAKI 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 73 GÓRSKI JACEK M - M 40-49 - KĄPINO ECO KĄPINO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 74 GROM OLIWIA K - K 0-29 - WEJHEROWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 78 HALMAN MIROSŁAWA K - K 40-49 - LUZINO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 85 JANKOWSKI MATEUSZ M - M 0-29 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 90 JÓŹWIK AGNIESZKA K - K 30-39 - STRASZYN 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 98 KIEREPKA MARIUSZ M - M 50-59 - RUMIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 100 KLEIN PIOTR M - M 40-49 - WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA (RCI GDYNIA) 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 102 KŁONICA JOLANTA K - K 40-49 - REDA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 103 KŁONICA PIOTR M - M 40-49 - REDA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 108 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K - K 40-49 - GDYNIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 113 KOWALSKI PIOTR M - M 0-29 - WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 114 KOZERSKA-BULCZAK MAŁGORZATA K - K 40-49 - STRZEPCZ 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 117 KRAWCÓW ANDRZEJ M - M 50-59 - NOWA WIEŚ MALBORSKA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 119 KREFT IWONA K - K 30-39 - REDA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 122 KUBAWSKA ALICJA K - K 40-49 - WEJHEROWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 124 KÜCHLER PAWEŁ M - M 0-29 - GDYNIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 128 KUPTZ MARIOLA K - K 50-59 - SOPIESZYNO AKKUS 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 136 MARCZYŃSKA IWONA K - K 40-49 - WEJHEROWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 143 MŁYŃSKI KAROL M - M 0-29 - WICKO KLUB 42,2 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 149 NASTAŁY MATEUSZ M - M 0-29 - WEJHEROWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 150 NIEMCZYK ULA K - K 30-39 - CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 159 PIONK TADEUSZ M - M 30-39 - RUMIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 160 PIOTROWICZ TOMASZ M - M 30-39 - REDA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 163 ROHRAFF KRZYSZTOF M - M 40-49 - PUCK 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 165 RUCZYŃSKI MACIEJ M - M 50-59 - RUMIA PARKRUN RUMIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 170 RZESZUTEK MARZENA K - K 30-39 - BOLSZEWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 171 RZESZUTEK SŁAWOMIR M - M 30-39 - BOLSZEWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 175 SKRZYPIŃSKA ALEKSANDRA K - K 50-59 - WEJHEROWO 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 176 SMOLAK JOANNA K - K 40-49 - GDYNIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 191 WEBER SYLWIA K - K 30-39 - GDYNIA 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 193 WIERZBICKI JAKUB M - M 50-59 - MALBORK 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 196 WITT HENRYK M - M 70-79 - SOPOT NORBSOFT.PL 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 199 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M - M 30-39 - LĘBORK 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 200 WRÓBLEWSKI MAREK M - M 40-49 - LĘBORK 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 204 ZASADA JOANNA K - K 40-49 - MOSTY WYMIATACZE 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 303 SZCZYPIOR MACIEJ M - M 30-39 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]
DNS 336 DREWA ZYGMUNT M - M 70-79 - GOŚCICINO - 5km DNS - [km/h] 10:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ