XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5 km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
102 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 5 km ROCOCO opłacono on-line
103 Rosiński Piotr Wejherowo Bieg 5 km PRO-CARS opłacono on-line
104 Lewinski Ireneusz Reda Bieg 5 km opłacono on-line
105 Musiał Łukasz Słońsk Bieg 5 km Runners Słońsk opłacono on-line
106 Filip Krzysztof Dębogórze Bieg 5 km noClub opłacono on-line
107 Miler Beata Luzino Bieg 5 km opłacono on-line
108 Stempnik Dariusz Stempnik Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu
109 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg 5 km opłacono on-line
110 Dardziński Dariusz Rumia Bieg 5 km RUMIA opłacono on-line
111 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg 5 km LKB im. Braci Petk Lębork
112 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg 5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
113 Prętnik Dawid Rumia Bieg 5 km OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki opłacono on-line
114 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy
115 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia Bieg 5 km
116 Piotrowski Marek Gdynia Bieg 5 km Samotny Dzik opłacono on-line
117 Tomicka Marta Gardna Mała Bieg 5 km Gardna Rules opłacono on-line
118 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic walking 5 km opłacono on-line
119 Klein Andrzej Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
120 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
121 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 5 km opłacono on-line
122 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg 5 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
123 Grinholc Grzegorz Rumia Bieg 5 km Rumski Klub Sportowy opłacono on-line
124 Borawski Kajetan Reda Bieg 5 km Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
125 Rosengarten Karolina Błądzikowo Bieg 5 km opłacono
126 Baranowski Adrian Jastarnia Bieg 5 km Baranowski Team opłacono on-line
127 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
128 Tomys Ryszard Szemud Bieg 5 km opłacono on-line
129 Jastrzebski Rafał Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
130 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
131 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking 5 km opłacono on-line
132 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
133 Schwarz Izabela Pogórze Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
134 DOMINIUK PAULINA RUMIA Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
135 Klahs Artur Połczyno Bis Bieg 5 km opłacono on-line
136 Pouch Martyna Reda Nordic walking 5 km SP 3 Reda
137 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 5 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
138 Pszczolińska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
139 Prena Piotr Rumia Bieg 5 km Prency na trasie
140 Wróblewski Czesław Gdańsk Bieg 5 km
141 Anolik Monika Gdansk Bieg 5 km
142 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic walking 5 km
143 Padias Paweł Gdynia Bieg 5 km Morski Klub Seniorów Lotnictwa opłacono on-line
144 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
145 Treder Patrycja Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
146 Okroj Marta Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
147 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km ELITE TEAM opłacono on-line
148 Urbanowicz Andrzej Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
149 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 5 km BKR cyklista opłacono on-line
150 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
151 SAŁEK ALICJA RUMIA Bieg 5 km opłacono on-line
152 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
153 Leszczyńska Wioletta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
154 Wieczorek Genowefa Kostkowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
155 Schmidtke Tomasz Gościcino Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
156 Labudda Wojciech Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
157 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
158 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg 5 km Biegający Silgan opłacono on-line
159 Himmel Grażyna Gdynia Nordic walking 5 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
160 Himmel Mirosław Gdynia Nordic walking 5 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
161 Wielgos Joanna Gdynia Bieg 5 km Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
162 Naczk Marcin Rumia Bieg 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
163 Weiland Karina Sopot Bieg 5 km
164 Klawikowski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
165 Morkowska Barbara Trąbki Wielkie Nordic walking 5 km opłacono on-line
166 Dawidowski Roman Puck Nordic walking 5 km opłacono on-line
167 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg 5 km opłacono on-line
168 Pałasz Edmund Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
169 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
170 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking 5 km ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
171 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
172 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
173 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic walking 5 km opłacono on-line
174 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
175 Ladmann Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
176 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
177 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
178 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
179 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
180 Pogorzelski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
181 Roraf Magdalena Celbowo Bieg 5 km Team Kreft
182 Jarosz Marzena Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
183 Banaszewska Paulina Banaszewska Juszkowo Nordic walking 5 km
184 Nalepka Karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
185 Żelewski Dariusz Rumia Bieg 5 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
186 Śliwiak Ewa Wejherowo Bieg 5 km Soolashowe Truchtanie opłacono on-line
187 Adamski Wojciech Gowino Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
188 Sawicki Patryk Kniewo Nordic walking 5 km OSP KNIEWO opłacono on-line
189 Szreder Bożena Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
190 Tocha Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
191 Stencel Hanna Wejherowo Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
192 Myk Natalia Rumia Bieg 5 km PKA GDYNIA opłacono on-line
193 Myk Tomasz Rumia Bieg 5 km PKA GDYNIA opłacono on-line
194 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Bieg 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
195 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Bieg 5 km Elitte Team opłacono on-line
196 Bar Julita Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
197 Wolfram Dawid Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
198 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
199 Konkol Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
200 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ