XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2

5 km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 116 KUBIAK MACIEJ M 1 M 30-39 REDA ZOELLER TECH 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
2 389 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 2 M 30-39 REDA BIKEUP 5km 0:18:12 16.48 [km/h] 0:03:38 [min/km]
3 213 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 3 M 30-39 RUMIA AGATA TEAM 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
4 157 NOWICKI ARTUR M 4 M 30-39 1 MALCZYCE 1BZ LĘBORK 5km 0:20:18 14.78 [km/h] 0:04:04 [min/km]
5 383 JANISZEWSKI MAREK M 5 M 30-39 2 BYTÓW DRUTEX 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 0:04:08 [min/km]
6 210 TATROCKI DANIEL M 6 M 40-49 1 GDYNIA--ORŁOWO RUN4FUN 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km]
7 26 CYBULA PAWEŁ M 7 M 0-29 1 KAZIMIERZ DANFOSS TUCHOM 5km 0:20:58 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
8 232 ZAJK MICHAŁ M 8 M 0-29 2 REDA 5km 0:21:16 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km]
9 17 BORAWSKI KAJETAN M 9 M 0-29 3 REDA SAMOCHODÓWKA WEJCHEROWO 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km]
10 87 KESLINKE ŁUKASZ M 10 M 30-39 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
11 6 BANIEL PAWEŁ M 11 M 40-49 2 RUMIA 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
12 86 KEPKA GRZEGORZ M 12 M 30-39 4 WEJHEROWO 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
13 84 KANKOWSKI PAWEŁ M 13 M 30-39 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:21:44 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
14 147 MUSIAŁ ŁUKASZ M 14 M 0-29 4 SŁOŃSK RUNNERS SŁOŃSK 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
15 131 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 15 M 0-29 5 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:22:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
16 25 CIEŚLAK BARTOSZ M 16 M 40-49 3 ŻELISTRZEWO 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
17 13 BŁOŃSKI ROMAN M 17 M 0-29 6 GDYNIA MARYNARKA WOJENNA 5km 0:22:16 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
18 182 RUTKOWSKA JOANNA K 1 K 40-49 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
19 151 MYSZK DARIUSZ M 18 M 40-49 4 JANOWICE GKS TĘCZA NOWĄ WIEŚ LEBORSKA 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
20 90 KLAWIKOWSKI DAMIAN M 19 M 0-29 7 RUMIA 5km 0:22:39 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
21 73 HINZ RAFAŁ M 20 M 40-49 5 RUMIA HINZ TEAM 5km 0:22:40 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
22 107 KOWALSKI PIOTR M 21 M 0-29 8 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:22:43 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
23 219 TUWALSKA MAŁGORZATA K 2 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:22:58 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
24 238 ŻEBROWSKI PIOTR M 22 M 50-59 1 WEJHEROWO WEJHEROWO 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
25 74 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 23 M 0-29 9 SIERAKOWICE 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
26 218 TUWALSKA ELŻBIETA K 3 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
27 59 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 4 K 0-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 5km 0:23:25 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
28 144 MROZOWSKI DARIUSZ M 24 M 40-49 6 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
29 120 KUJDA ARKADIUSZ M 25 M 40-49 7 OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
30 239 ŻELEWSKI DARIUSZ M 26 M 40-49 8 RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:23:34 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
31 228 WOLFRAM DAWID M 27 M 30-39 6 GDYNIA 5km 0:23:51 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
32 125 LABUN ZENON M 28 M 40-49 9 MRZEZINO 5km 0:23:53 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
33 378 NOWAK MIROSŁAW M 29 M 50-59 2 REDA 5km 0:24:01 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
34 33 DAMPC HUBERT M 30 M 0-29 10 WEJHEROWO 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
35 32 DAMPC DARIUSZ M 31 M 40-49 10 WEJHEROWO 5km 0:24:08 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
36 28 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 32 M 40-49 11 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL 5km 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
37 42 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 33 M 30-39 7 GDYNIA XRUNNERS 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km]
38 179 ROSIŃSKI PIOTR M 34 M 50-59 3 WEJHEROWO PRO-CARS 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
39 133 MAJCHER MATEUSZ M 35 M 0-29 11 GDYNIA 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
40 388 PIONK TADEUSZ M 36 M 30-39 8 RUMIA 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
41 100 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 5 K 40-49 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
42 172 POGORZELSKI PAWEŁ M 37 M 0-29 12 GDYNIA 5km 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
43 226 WOJNAROWSKA WERONIKA K 6 K 30-39 1 GDYNIA 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
44 204 SZTYGIEL MACIEJ M 38 M 40-49 12 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:24:59 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
45 103 KONARZEWSKI KRZYSZTOF M 39 M 0-29 13 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:25:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
46 194 STAŃCO MARIOLA K 7 K 30-39 2 RUMIA 5km 0:25:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
47 112 KREFT KRZYSZTOF M 40 M 40-49 13 REDA TEAM KREFT 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
48 113 KRÓL BENEDYKT M 41 M 60-69 1 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
49 97 KOCHANEK AGATA K 8 K 0-29 2 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
50 98 KOCHANEK PAWEŁ M 42 M 0-29 14 DĘBOGÓRZE 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
51 24 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW M 43 M 40-49 14 GDYNIA JANUSZE JOGGINGU 5km 0:25:59 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
52 146 MŰLLER JAROSŁAW M 44 M 50-59 4 RUMIA 5km 0:26:08 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
53 85 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 9 K 30-39 3 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
54 12 BISHA MIECZYSŁAW M 45 M 50-59 5 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:26:10 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
55 153 NALEPKA KAROLINA K 10 K 0-29 3 WEJHEROWO 5km 0:26:11 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
56 111 KREFT BOGUMIŁ M 46 M 40-49 15 RUMIA TEAM KREFT 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
57 159 OKRÓJ ARKADIUSZ M 47 M 30-39 9 REDA TEAM KREFT 5km 0:26:25 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
58 89 KLAHS ARTUR M 48 M 0-29 15 POŁCZYNO BIS 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
59 128 LEWINSKI IRENEUSZ M 49 M 40-49 16 REDA 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
60 115 KRYŻA ARKADIUSZ M 50 M 30-39 10 WŁADYSŁAWOWO 273 5km 0:26:29 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
61 152 NACZK MARCIN M 51 M 40-49 17 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:26:32 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
62 129 LULIS ZBIGNIEW M 52 M 50-59 6 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
63 198 SULARZ WOJCIECH M 53 M 50-59 7 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
64 82 KANKOWSKA DOMINIKA K 11 K 0-29 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:26:49 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
65 15 BOJAN ANNA K 12 K 40-49 2 GDYNIA ANDDACH 5km 0:26:58 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
66 376 DETTLAFF SŁAWOMIR M 54 M 40-49 18 GOWINO 5km 0:27:08 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
67 47 DYCHA TOMASZ M 55 M 30-39 11 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 5km 0:27:26 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
68 102 KONARZEWSKI JACEK M 56 M 40-49 19 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
69 186 SALAMAGA MACIEJ M 57 M 30-39 12 RUMIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
70 171 POGORZELSKI DAMIAN M 58 M 30-39 13 RUMIA 5km 0:28:09 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
71 60 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 13 K 30-39 4 RUMIA BOJANO BIEGA 5km 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
72 161 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 59 M 60-69 2 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
73 1 ADAMSKI WOJCIECH M 60 M 40-49 20 GOWINO JANUSZE JOGGINGU 5km 0:28:21 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
74 35 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 14 K 40-49 3 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
75 54 FRYMARK MARCIN M 61 M 30-39 14 REDA NORDA ACTIVE TEAM 5km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
76 31 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 62 M 30-39 15 GDYNIA 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
77 9 BAREŁA RAFAŁ M 63 M 50-59 8 RUMIA 5km 0:28:28 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
78 18 BORSKI RYSZARD M 64 M 30-39 16 REDA REDA 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
79 83 KANKOWSKA JUSTYNA K 15 K 30-39 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
80 176 PTACH JACEK M 65 M 40-49 21 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
81 118 KÜCHLER PAWEŁ M 66 M 0-29 16 GDYNIA JARBUD 5km 0:28:57 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
82 150 MYK TOMASZ M 67 M 30-39 17 RUMIA PKA GDYNIA 5km 0:29:00 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
83 192 SKRZYŃSKA EMILIA K 16 K 30-39 6 GNIEWINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:29:07 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
84 215 TOMYS RYSZARD M 68 M 70-79 1 SZEMUD 5km 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
85 27 CYBULSKI KAROL M 69 M 30-39 18 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km 0:29:13 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
86 2 ADRIANOWICZ BOŻENA K 17 K 50-59 1 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5km 0:29:14 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
87 387 GEHRKE MICHAŁ M 70 M 0-29 17 WEJHEROWO X LO GDYNIA 5km 0:29:15 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
88 160 OLEJARCZYK PIOTR M 71 M 50-59 9 ELBLĄG 5km 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
89 58 GLEMBIN ALEKSANDER M 72 M 30-39 19 ŻELISTRZEWO DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:29:26 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
90 4 AVDIEIEV DMYTRO M 73 M 0-29 18 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
91 155 NITNER PIOTR M 74 M 30-39 20 RUMIA 5km 0:29:50 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
92 158 OKROJ MARTA K 18 K 30-39 7 RUMIA 5km 0:29:57 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
93 191 SIUDA MIŁOSZ M 75 M 40-49 22 KĄPINO 5km 0:30:03 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km]
94 121 KUJDA DOROTA K 19 K 30-39 8 OSIELSKO 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
95 19 BRZEZIK ILONA K 20 K 30-39 9 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:30:20 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
96 224 WITT GRAŻYNA K 21 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
97 14 BOGALECKI MAREK M 76 M 60-69 3 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 5km 0:30:26 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
98 132 ŁUBA DARIUSZ M 77 M 50-59 10 RUMIA 5km 0:30:30 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
99 11 BIGUS JAKUB M 78 M 0-29 19 BOLSZEWO 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
100 110 KRAUZA GRAŻYNA K 22 K 50-59 2 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
101 207 SZYMEROWSKA JOANNA K 23 K 30-39 10 REKOWO GÓRNE ELITTE TEAM 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
102 212 TOCHA MICHAŁ M 79 M 30-39 21 REDA 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
103 202 SZREDER BOŻENA K 24 K 30-39 11 RUMIA 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
104 56 FURMANN ŁUKASZ M 80 M 30-39 22 ŁEBUNIA 5km 0:30:38 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
105 124 LABUDDA WOJCIECH M 81 M 40-49 23 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
106 165 PAWŁOWSKI KAROL M 82 M 0-29 20 LĘBORK 5km 0:30:50 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
107 216 TOPOREK MARCIN M 83 M 0-29 21 CZECZEWO 5km 0:31:00 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
108 109 KRAUSE STANISŁAW M 84 M 60-69 4 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5km 0:31:01 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
109 44 DRYWA MAŁGORZATA K 25 K 40-49 4 CEWICE 5km 0:31:03 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
110 40 DMOWSKI ROBERT M 85 M 30-39 23 WEJHEROWO 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
111 145 MULLER TADEUSZ M 86 M 40-49 24 WEJHEROWO 5km 0:31:09 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
112 375 IZDEBSKI DAMIAN M 87 M 0-29 22 RUMIA ZSP 2 RUMIA 5km 0:31:21 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
113 70 HEJKA WŁADEK M 88 M 40-49 25 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:31:29 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
114 75 HRYNIEWICKA MONIKA K 26 K 30-39 12 RUMIA PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:31:30 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
115 236 ZIÓŁKOWSKA BEATA K 27 K 40-49 5 GDAŃSK 5km 0:31:32 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
116 234 ZELGERT DOROTA K 28 K 40-49 6 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:31:33 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
117 123 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 29 K 40-49 7 ŁUBIANA 5km 0:31:36 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
118 209 TALENTOWSKI RAFAŁ M 89 M 50-59 11 SOSNOWIEC 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
119 167 PIOTROWSKI MAREK M 90 M 40-49 26 GDYNIA SAMOTNY DZIK 5km 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
120 139 MELZER ZOFIA K 30 K 0-29 5 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5km 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
121 69 HEBERLEIN KAROLINA K 31 K 40-49 8 WEJHEROWO 5km 0:31:58 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
122 188 SCHMIDTKE TOMASZ M 91 M 40-49 27 GOŚCICINO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:32:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
123 185 RZEZAK ALEKSANDRA K 32 K 30-39 13 REDA 5km 0:32:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
124 138 MELZER HANNA K 33 K 50-59 3 RUMIA 5km 0:32:12 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
125 65 GRUBBA RAFAŁ M 92 M 0-29 23 REDA VESTIGIA INO 5km 0:32:14 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
126 214 TOMICKA MARTA K 34 K 30-39 14 GARDNA MAŁA GARDNA RULES 5km 0:32:15 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
127 231 ZACHARY MARIUSZ M 93 M 30-39 24 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:32:18 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
128 148 MYK NATALIA K 35 K 0-29 6 RUMIA PKA GDYNIA 5km 0:32:18 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
129 211 TOBOŁA MICHAŁ M 94 M 40-49 28 GDAŃSK SZYBKI SKŁAD 5km 0:32:22 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
130 178 ROSENGARTEN KAROLINA K 36 K 30-39 15 BŁĄDZIKOWO 5km 0:32:24 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
131 168 PIRSKA BEATA K 37 K 30-39 16 GDAŃSK - OSOWA 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
132 222 WIELGOS JOANNA K 38 K 40-49 9 GDYNIA PARKRUN RUMIA/WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:32:36 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
133 164 PAWŁOWSKA ANNA K 39 K 30-39 17 LĘBORK 5km 0:32:38 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
134 49 FELCHNER AGNIESZKA K 40 K 0-29 7 WEJHEROWO 5km 0:32:41 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
135 50 FELKNER ALICJA K 41 K 0-29 8 BYDGOSZCZ 5km 0:32:42 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
136 46 DYBOWSKI MATEUSZ M 95 M 0-29 24 RUMIA KOMANDO FLAKI 5km 0:32:44 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
137 200 SZPONER MARIUSZ M 96 M 50-59 12 POGÓRZE 5km 0:32:55 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
138 38 DMITRUCZUK EDYTA K 42 K 50-59 4 WEJHEROWO 5km 0:32:57 9.10 [km/h] 0:06:35 [min/km]
139 197 STENCEL MARIUSZ M 97 M 30-39 25 RUMIA 5km 0:33:02 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
140 57 FURTAK LESZEK M 98 M 0-29 25 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5km 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
141 223 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 43 K 30-39 18 GDYNIA 5km 0:33:07 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
142 173 POTRYKUS MAGDALENA K 44 K 0-29 9 REDA 5km 0:33:10 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
143 143 MISZKA GRACJANA K 45 K 30-39 19 GOŚCICINO RUN 4 FUN 5km 0:33:17 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
144 71 HEWELT EWELINA K 46 K 30-39 20 GOŚCICINO RUN 4 FUN 5km 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
145 104 KONKOL JOANNA K 47 K 30-39 21 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:33:21 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
146 63 GÓRSKI JACEK M 99 M 40-49 29 KĄPINO ECO KĄPINO 5km 0:33:21 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
147 379 NABAKOWSKA BARBARA K 48 K 60+ 2 GDAŃSK 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km]
148 37 DEMIRSKI MAREK M 100 M 60-69 5 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5km 0:33:27 8.97 [km/h] 0:06:41 [min/km]
149 20 BRZEZIK JAROSŁAW M 101 M 30-39 26 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 0:06:42 [min/km]
150 66 GRYCNER PIOTR M 102 M 60-69 6 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 5km 0:33:31 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
151 72 HINC STANISŁAW M 103 M 30-39 27 KOWALE 5km 0:33:35 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
152 3 ARENDT AGNIESZKA K 49 K 40-49 10 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:33:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
153 217 TREDER PATRYCJA K 50 K 30-39 22 RUMIA 5km 0:33:39 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
154 127 LADMANN ŁUKASZ M 104 M 0-29 26 RUMIA 5km 0:33:39 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
155 193 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 105 M 70-79 2 HEL HELSKI ZEFIREK 5km 0:33:42 8.90 [km/h] 0:06:44 [min/km]
156 80 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 106 M 30-39 28 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:34:07 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km]
157 21 BURSZCZAN ELŻBIETA K 51 K 40-49 11 SIEMIROWICE 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
158 22 BURSZCZAN MARIUSZ M 107 M 40-49 30 SIEMIROWICE 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
159 126 LADEMANN GABRIELA K 52 K 40-49 12 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:34:29 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
160 81 JEŻYK DOROTA K 53 K 30-39 23 GDYNIA 5km 0:34:32 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
161 105 KOPCYCH ANNA K 54 K 30-39 24 BORKOWO BIEG RODZINNY 5km 0:34:35 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
162 183 RZEPPA ALEKSANDRA K 55 K 40-49 13 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
163 137 MARZEC LESZEK M 108 M 40-49 31 DUDYŃCE 5km 0:34:43 8.64 [km/h] 0:06:57 [min/km]
164 39 DMOWSKA AGNIESZKA K 56 K 30-39 25 WEJHEROWO 5km 0:34:53 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
165 34 DARDZIŃSKI DARIUSZ M 109 M 40-49 32 RUMIA RUMIA 5km 0:35:02 8.56 [km/h] 0:07:00 [min/km]
166 205 SZYMAK EWELINA K 57 K 30-39 26 BARNIEWICE 5km 0:35:09 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
167 162 PADIAS PAWEŁ M 110 M 60-69 7 GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA 5km 0:35:12 8.52 [km/h] 0:07:02 [min/km]
168 170 POCIASK KRZYSZTOF M 111 M 40-49 33 RUMIA 5km 0:35:15 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
169 221 WIECZOREK GENOWEFA K 58 K 30-39 27 KOSTKOWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:35:18 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km]
170 55 FRYMARK SYLWIA K 59 K 30-39 28 REDA 5km 0:35:23 8.48 [km/h] 0:07:05 [min/km]
171 45 DUBINSKA AGATA K 60 K 0-29 10 GDYNIA 5km 0:35:32 8.44 [km/h] 0:07:06 [min/km]
172 140 MIELEWCZYK JUSTYNA K 61 K 30-39 29 REDA ZMOTYWOWANI 5km 0:35:36 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
173 29 CZE-GA SYLWIA K 62 K 40-49 14 DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 5km 0:35:38 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
174 130 ŁAGA DOROTA K 63 K 30-39 30 LUZINO ZMOTYWOWANI 5km 0:35:44 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
175 220 URBANOWICZ ANDRZEJ M 112 M 30-39 29 RUMIA 5km 0:35:52 8.36 [km/h] 0:07:10 [min/km]
176 53 FRANKIEWICZ DAGMARA K 64 K 40-49 15 GDYNIA BIEGAM SAMA BO LUBIĘ 5km 0:36:05 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
177 169 PISKULSKA NIKOLA K 65 K 0-29 11 GDYNIA 5km 0:36:19 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
178 199 SZCZĘSNY TADEUSZ M 113 M 60-69 8 GDAŃSK 5km 0:36:25 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km]
179 134 MARCHEL KAROLINA K 66 K 0-29 12 RUMIA MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:36:32 8.21 [km/h] 0:07:18 [min/km]
180 10 BIAŁAS RAFAŁ M 114 M 40-49 34 REDA ADRENALINE 5km 0:36:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]
181 154 NASTAŁY MARZENA K 67 K 40-49 16 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:36:55 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
182 230 ZACHARY ALEKSANDRA K 68 K 30-39 31 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:36:57 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
183 177 REICH DOMINIKA K 69 K 0-29 13 RUMIA 5km 0:37:03 8.10 [km/h] 0:07:25 [min/km]
184 380 KOBIELA KLAUDIA K 70 K 0-29 14 BOLSZEWO 5km 0:37:07 8.08 [km/h] 0:07:25 [min/km]
185 174 PRANCZKE LESZEK M 115 M 50-59 13 KĘBŁOWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:37:32 7.99 [km/h] 0:07:30 [min/km]
186 208 ŚLIWIAK EWA K 71 K 40-49 17 WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:37:35 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
187 61 GÓRKOWSKI MARCIN M 116 M 40-49 35 RUMIA 5km 0:37:37 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
188 196 STENCEL HANNA K 72 K 40-49 18 WEJHEROWO DALEKO JESZCZE 5km 0:37:45 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
189 142 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 73 K 40-49 19 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:37:47 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km]
190 201 SZPYRA EDWARD M 117 M 70-79 3 GDYNIA 5km 0:37:52 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km]
191 79 JARNUT AGNIESZKA K 74 K 40-49 20 POGÓRZE 5km 0:38:00 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
192 122 KULIK-CZERWIEC KSENIA K 75 K 30-39 32 RUMIA 5km 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
193 30 CZERWIEC MICHAŁ M 118 M 30-39 30 RUMIA 5km 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
194 43 DROBIŃSKI MAREK M 119 M 40-49 36 KĄPINO 5km 0:38:06 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km]
195 240 ŻURAWSKA MONIKA K 76 K 0-29 15 REDA 5km 0:38:14 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
196 184 RZEPPA DARIA K 77 K 40-49 21 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:38:29 7.80 [km/h] 0:07:42 [min/km]
197 48 DZIABAS IZBELLA K 78 K 30-39 33 RUMIA 5km 0:38:34 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
198 88 KIEREPKA MARIUSZ M 120 M 50-59 14 RUMIA 5km 0:38:43 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km]
199 51 FELKNER SYLWIA K 79 K 40-49 22 CIELE 5km 0:39:18 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
200 190 SIUDA JOLANTA K 80 K 40-49 23 KĄPINO 5km 0:39:30 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
201 16 BOLDA KAROLINA K 81 K 0-29 16 SWARZEWO 5km 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
202 117 KÜCHLER MAŁGORZATA K 82 K 40-49 24 GDYNIA JARBUD 5km 0:40:07 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
203 62 GÓRNIAK JAROSŁAW M 121 M 30-39 31 GDYNIA JARBUD 5km 0:40:09 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
204 36 DEIK ELŻBIETA K 83 K 60+ 3 PRZYJAŹŃ 5km 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
205 76 JANIAK DOMINIKA K 84 K 30-39 34 GDYNIA 5km 0:41:21 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
206 101 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K 85 K 40-49 25 GDYNIA 5km 0:41:23 7.25 [km/h] 0:08:17 [min/km]
207 166 PEPLIŃSKI MAREK M 122 M 60-69 9 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5km 0:41:54 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
208 96 KOBUS ZBIGNIEW M 123 M 40-49 37 GDAŃSK 5km 0:41:58 7.15 [km/h] 0:08:24 [min/km]
209 381 KROPIDŁOWSKA ANNA K 86 K 30-39 35 ŁĘCZYN DOLNY 5km 0:44:44 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
210 225 WITT HENRYK M 124 M 70-79 4 SOPOT NORBSOFT.PL 5km 0:46:38 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
211 5 BANDURSKI JACEK M 125 M 80+ 1 SOPOT 5km 0:46:50 6.41 [km/h] 0:09:22 [min/km]
212 163 PAŁASZ EDMUND M 126 M 70-79 5 RUMIA 5km 0:56:00 5.36 [km/h] 0:11:12 [min/km]

5 km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 261 DAWIDOWSKI ROMAN M 1 M 50-59 PUCK 5km NW 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
2 295 KUŹMICZ ADAM M 2 M 30-39 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:33:18 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km]
3 278 JAROŃ ŁUKASZ M 3 M 30-39 GDAŃSK 5km NW 0:34:57 8.58 [km/h] 0:06:59 [min/km]
4 367 WITKOWSKI MAREK M 4 M 40-49 1 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:35:10 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
5 374 GRYGOROWICZ MARCIN M 5 M 30-39 1 RUMIA 5km NW 0:35:39 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
6 317 NACZK LEONARD M 6 M 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:35:40 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
7 286 KONKOL ANDRZEJ M 7 M 60-69 1 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5km NW 0:36:29 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
8 346 SAŁABON GRZEGORZ M 8 M 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:36:29 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
9 340 RĘBOWSKI TOMASZ M 9 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:36:42 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km]
10 323 OWCZAREK KATARZYNA K 1 K 40-49 KOSAKOWO 5km NW 0:36:43 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
11 283 KONCEWICZ ANETA K 2 K 16-29 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:36:56 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
12 318 NACZK WIKTORIA K 3 K 16-29 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:00 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km]
13 289 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 4 K 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:01 8.10 [km/h] 0:07:24 [min/km]
14 307 MARCZYŃSKI ADAM M 10 M 40-49 3 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:08 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km]
15 356 STEMPNIK DARIUSZ M 11 M 50-59 2 GDYNIA DAR OGRODU GDYNIA 5km NW 0:37:26 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
16 357 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 12 M 40-49 4 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:49 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
17 312 MOGIŁKA ALEKSANDER M 13 M 16-29 1 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 5km NW 0:38:00 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km]
18 316 MROZICKI ANDRZEJ M 14 M 50-59 3 SZCZECINEK OSTRZEŻENIE 5km NW 0:38:14 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
19 322 OWCZAREK JACEK M 15 M 40-49 5 KOSAKOWO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:38:14 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
20 353 SMARSZCZ WIESŁAW M 16 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:38:19 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
21 280 KACZMAREK MAJA K 5 K 30-39 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
22 293 KUNCEWICZ MONIKA K 6 K 40-49 2 GDAŃSK 5km NW 0:39:37 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km]
23 274 GÓRSKA IWONA K 7 K 40-49 3 LĘBORK 5km NW 0:39:47 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km]
24 347 SAWICKI PATRYK M 17 M 16-29 2 KNIEWO OSP KNIEWO OSTRZEŻENIE 5km NW 0:39:49 7.53 [km/h] 0:07:58 [min/km]
25 296 KUŹMICZ MAGDALENA K 8 K 30-39 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:40:13 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km]
26 304 MACIAK JOANNA K 9 K 30-39 3 SZYDŁOWO 5km NW 0:40:17 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
27 297 LADEMANN ANITA K 10 K 30-39 4 BOLSZEWO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:40:22 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
28 361 WAWRZYNIAK ANNA K 11 K 40-49 4 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:40:23 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
29 245 BŁASZCZYK KAROLINA K 12 K 40-49 5 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:40:32 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km]
30 291 KUJAWSKI JAN M 18 M 0-15 1 GDAŃSK VIII LO GDAŃSK 5km NW 0:40:33 7.40 [km/h] 0:08:07 [min/km]
31 354 STAŃCZAK GRAŻYNA K 13 K 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:40:39 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
32 372 ZWIERZ ANDRZEJ M 19 M 60-69 3 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:40:40 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
33 267 DUDA MAREK M 20 M 0-15 2 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 GDAŃSK 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km]
34 332 PONARAD MAGDALENA K 14 K 30-39 5 LUBOWIDZ KREATIVSPORT LĘBORK 1MIN 5km NW 0:40:42 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km]
35 302 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 21 M 70+ 1 PIŁA OSTRZEŻENIE 5km NW 0:40:44 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
36 377 ELIASZ DAWID M 22 M 16-29 3 HEL OSTRZEŻENIE 5km NW 0:40:44 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
37 355 STAŃCZAK RYSZARD M 23 M 70+ 2 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
38 284 KONCEWICZ MAREK M 24 M 50-59 4 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:40:52 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
39 290 KUJAWSKA HANNA K 15 K 0-15 1 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 GDAŃSK 5km NW 0:40:58 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
40 247 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 16 K 50-59 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
41 342 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 17 K 40-49 6 SOPOT 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
42 252 BUJNICKA MAGDALENA K 18 K 0-15 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:40:59 7.32 [km/h] 0:08:12 [min/km]
43 352 SMARSZCZ GRAŻYNA K 19 K 60+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:41:08 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
44 371 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 25 M 40-49 6 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:41:10 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
45 294 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 26 M 60-69 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:41:11 7.28 [km/h] 0:08:14 [min/km]
46 244 BIAŁK ROMAN M 27 M 60-69 5 GDAŃSK 5km NW 0:41:24 7.25 [km/h] 0:08:17 [min/km]
47 366 WITKOWSKA MONIKA K 20 K 40-49 7 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:41:37 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
48 258 BURY LILIANA K 21 K 30-39 6 REDA ZMOTYWOWANI 5km NW 0:41:40 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
49 269 GAJEWSKA DANUTA K 22 K 40-49 8 ŁEBA 5km NW 0:41:44 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
50 334 PONKA RADOSŁAW M 28 M 40-49 7 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
51 348 SCHWANN MIROSŁAW M 29 M 50-59 5 WEJHEROWO 5km NW 0:41:53 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
52 299 LITEWSKA JOANNA K 23 K 40-49 9 JUSZKOWO 5km NW 0:41:59 7.15 [km/h] 0:08:24 [min/km]
53 368 WOSS ANNA K 24 K 40-49 10 LĘBORK LĘBORSKIE LWY OSTRZEŻENIE 5km NW 0:42:01 7.14 [km/h] 0:08:24 [min/km]
54 243 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 30 M 60-69 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:42:04 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
55 321 OLECH MARCIN M 31 M 40-49 8 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:42:12 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
56 300 ŁĘCKI JAN M 32 M 30-39 3 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:42:17 7.09 [km/h] 0:08:27 [min/km]
57 339 RĘBOWSKI MATEUSZ M 33 M 0-15 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:42:18 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
58 333 PONKA BARBARA K 25 K 40-49 11 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:42:22 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
59 266 DUDA ALEKSANDRA K 26 K 16-29 1 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km NW 0:42:22 7.08 [km/h] 0:08:28 [min/km]
60 362 WENDT JAROSŁAW M 34 M 50-59 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:42:33 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
61 241 ANDRUSZKIEWICZ PAWEŁ M 35 M 40-49 9 SZCZECINEK 5km NW 0:42:36 7.04 [km/h] 0:08:31 [min/km]
62 360 TOPOREK ALEKSANDRA K 27 K 40-49 12 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:43:00 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
63 276 HIRSCH KRYSTYNA K 28 K 50-59 2 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:43:08 6.96 [km/h] 0:08:38 [min/km]
64 263 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 36 M 40-49 10 GDYNIA GOWALKING.PL 5km NW 0:43:30 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
65 298 LESZCZYŃSKA WIOLETTA K 29 K 40-49 13 GDYNIA 5km NW 0:43:36 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
66 319 NIEMCZYK KRZYSZTOF M 37 M 60-69 7 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:43:53 6.84 [km/h] 0:08:47 [min/km]
67 359 ŚLIWKA WIESŁAW M 38 M 60-69 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:43:55 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km]
68 384 TOWARNICKA IZABELA K 30 K 40-49 14 GDYNIA 5km NW 0:44:08 6.80 [km/h] 0:08:50 [min/km]
69 335 PSZCZOLIŃSKA ALICJA K 31 K 40-49 15 GDAŃSK 5km NW 0:44:15 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
70 287 KORZEB DOROTA K 32 K 40-49 16 GDAŃSK 5km NW 0:44:21 6.76 [km/h] 0:08:52 [min/km]
71 358 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 39 M 16-29 4 GDAŃSK ZSŁ GDAŃSK 5km NW 0:44:43 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
72 253 BUJNICKI MARCIN M 40 M 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:44:44 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km]
73 305 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 33 K 50-59 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:44:45 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
74 369 ZIELIŃSKI JACEK M 41 M 60-69 9 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ OSTRZEŻENIE 5km NW 0:44:49 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
75 279 JAROSZ MARZENA K 34 K 30-39 7 GDAŃSK 5km NW 0:45:23 6.61 [km/h] 0:09:05 [min/km]
76 338 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 42 M 0-15 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:45:32 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
77 325 PAWŁOWSKA MARIA K 35 K 50-59 4 GDYNIA OSTRZEŻENIE 5km NW 0:45:34 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
78 268 FORMELA ANDRZEJ M 43 M 50-59 7 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:45:35 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
79 309 MIĄSKOWSKI ZBIGNIEW M 44 M 50-59 8 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:45:39 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
80 313 MOKŁOWICZ ANIA K 36 K 30-39 8 WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY 5km NW 0:45:49 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km]
81 343 ROSA BOGUMIŁA K 37 K 60+ 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:46:24 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km]
82 326 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 45 M 60-69 10 GDYNIA OSTRZEŻENIE 5km NW 0:46:29 6.45 [km/h] 0:09:18 [min/km]
83 351 SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 38 K 60+ 4 PIŁA 5km NW 0:47:46 6.28 [km/h] 0:09:33 [min/km]
84 272 GÓRA BEATA K 39 K 40-49 17 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO OSTRZEŻENIE 5km NW 0:47:58 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
85 251 BUDZISZ JOANNA K 40 K 40-49 18 KUŹNICA 5km NW 0:48:02 6.25 [km/h] 0:09:36 [min/km]
86 385 POUCH MARTYNA K 41 K 0-15 3 REDA SP 3 REDA 5km NW 0:48:09 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
87 386 PARUSZEWSKA AGNIESZKA K 42 K 30-39 9 REDA 5km NW 0:48:11 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
88 246 BŁASZKOWSKA ANNA K 43 K 40-49 19 WEJHEROWO 5km NW 0:48:12 6.22 [km/h] 0:09:38 [min/km]
89 329 PIEREGUT AGNIESZKA K 44 K 40-49 20 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:48:13 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km]
90 281 KARPIŃSKA KATARZYNA K 45 K 16-29 2 GDYNIA 5km NW 0:48:16 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km]
91 306 MARCZYŃSKA MARTA K 46 K 30-39 10 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:48:18 6.21 [km/h] 0:09:40 [min/km]
92 260 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 47 K 40-49 21 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:48:21 6.20 [km/h] 0:09:40 [min/km]
93 303 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 46 M 70+ 3 GDAŃSK 5km NW 0:48:26 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km]
94 370 ZIENTKIEWICZ AGA K 48 K 40-49 22 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:48:28 6.19 [km/h] 0:09:42 [min/km]
95 250 BRZUCHALSKI KAZIMIERZ M 47 M 60-69 11 RUMIA 5km NW 0:48:30 6.19 [km/h] 0:09:42 [min/km]
96 249 BRZUCHALSKA DANUTA K 49 K 60+ 5 RUMIA 5km NW 0:49:16 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km]
97 315 MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 50 K 40-49 23 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:49:41 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
98 344 ROSIŃSKA DOROTA K 51 K 50-59 5 WEJHEROWO PRO-CARS 5km NW 0:49:57 6.01 [km/h] 0:09:59 [min/km]
99 285 KONKOL ALEKSANDRA K 52 K 40-49 24 GDAŃSK 5km NW 0:50:16 5.97 [km/h] 0:10:03 [min/km]
100 292 KULCZYCKI JAN M 48 M 60-69 12 GDAŃSK 5km NW 0:50:32 5.94 [km/h] 0:10:06 [min/km]
101 273 GÓRECKA SYLWIA K 53 K 30-39 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:51:06 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
102 242 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 54 K 50-59 6 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:51:11 5.86 [km/h] 0:10:14 [min/km]
103 310 MIŁKOWSKI MARIUSZ M 49 M 50-59 9 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:51:30 5.83 [km/h] 0:10:18 [min/km]
104 373 ŻUKOWSKA ALICJA K 55 K 30-39 12 GDAŃSK 5km NW 0:51:34 5.82 [km/h] 0:10:19 [min/km]
105 277 JABŁOŃSKA ALEKSANDRA K 56 K 30-39 13 GDYNIA 5km NW 0:52:11 5.75 [km/h] 0:10:26 [min/km]
106 363 WIECZORKIEWICZ IWONA K 57 K 50-59 7 GDAŃSK BRZEŹNO NIEZRZESZONA 5km NW 0:53:40 5.59 [km/h] 0:10:44 [min/km]
107 248 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 58 K 60+ 6 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:54:48 5.47 [km/h] 0:10:58 [min/km]
108 349 SCHWARZ IZABELA K 59 K 40-49 25 POGÓRZE KIJANKI 5km NW 0:54:50 5.47 [km/h] 0:10:58 [min/km]
109 382 KUŹMICZ DOMINIK M 50 M 0-15 5 MASZEWSKO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:54:53 5.47 [km/h] 0:10:59 [min/km]
110 265 DREWA ZYGMUNT M 51 M 70+ 4 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:54:54 5.46 [km/h] 0:10:59 [min/km]
111 314 MORKOWSKA BARBARA K 60 K 60+ 7 TRĄBKI WIELKIE 5km NW 0:55:09 5.44 [km/h] 0:11:02 [min/km]
112 350 SIKOŃ-ŁATKA MARTA K 61 K 40-49 26 KISEWO OSTRZEŻENIE 5km NW 0:58:03 5.17 [km/h] 0:11:37 [min/km]
113 345 RUTH ELŻBIETA K 62 K 40-49 27 GOWINO 5km NW 1:02:51 4.77 [km/h] 0:12:34 [min/km]
114 308 MAŚLANA ELŻBIETA K 63 K 50-59 8 GDAŃSK 5km NW 1:02:54 4.77 [km/h] 0:12:35 [min/km]
115 255 BURLIŃSKA KATARZYNA K 64 K 0-15 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:33:00 3.23 [km/h] 0:18:36 [min/km]
116 337 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 65 K 30-39 14 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 1:33:00 3.23 [km/h] 0:18:36 [min/km]
- 364 WISNIEWSKA MARLENA K - K 40-49 - WRZESCIENKO CZERWONA KARTKA 5km NW DSQ - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ