Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | GOSZ EWELINA | LĘBORK | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
102 | Piotrowska Maria | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
103 | Dobrzyńska Dorota | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
104 | Jóźwiak Monika | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
105 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
106 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
107 | Myślisz Magda | Hel | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
108 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | Polska | Bieg 5 km | Norda Hel | opłacono on-line |
109 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
110 | Węsiora Angelika | Hopowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
111 | Pogorzelski Damian | Rumia | Polska | Bieg 5 km | PEKAZET | opłacono on-line |
112 | Szarowska Katarzyna | GDYNIA | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
113 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg 5 km | ||
114 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg 5 km | ||
115 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
116 | Łącki Jarosław | Gołubie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
117 | Łącki Maksymilian | Gołubie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
118 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
119 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
120 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg 5 km | Elitte Team | |
121 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg 5 km | ST RUNNERS | opłacono on-line |
122 | Naczk Marcin | Rumia | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
123 | Bielińska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
124 | Cybulska Urszula | Malbork | Polska | Bieg 5 km | Nyborg-Mawent | opłacono on-line |
125 | Terman Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg 5 km | ||
126 | Reich Dominika | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
127 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
128 | Pawłowski Karol | Lębork | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
129 | Pawłowska Anna | Lębork | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
130 | Bar Julita | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
131 | Lider Radłowska Małgorzata | Puck | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
132 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
133 | Mikołajczyk Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
134 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
135 | Pawłowski Łukasz | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
136 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | ||
137 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
138 | Jastrzebski Rafał | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
139 | Kostrzeba Wioletta | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line |
140 | Wolak Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
141 | Myk Tomasz | Rumia | Polska | Bieg 5 km | PKA GDYNIA | opłacono |
142 | Nalepa Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
143 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | Maja Team | opłacono on-line |
144 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5 km | ROCOCO | opłacono on-line |
145 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
146 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | Bieg 5 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
147 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
148 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
149 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
150 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | PGB sportowa paczka | |
151 | Krzyżanowski GRZEGORZ | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
152 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | Bieg 5 km | Team Kreft | opłacono on-line |
153 | Tomys Ryszard | Szemud | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
154 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | Thunder Runner -Team | |
155 | Miszewska Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
156 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
157 | Czerwiec Michał | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
158 | Richert Adam | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
159 | Skrzypski Jakub | Reda | Polska | Bieg 5 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
160 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg 5 km | Prency na trasie | |
161 | Ratajczak Konrad | Rumia | Polska | Bieg 5 km | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line |
162 | Wróblewski Czesław | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ||
163 | Anolik Monika | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | ||
164 | Treder Patrycja | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
165 | Okroj Marta | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
166 | Pietrzycka Renata | Reda | Polska | Bieg 5 km | RUNEDA | opłacono on-line |
167 | Urbanowicz Andrzej | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
168 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | RUNEDA | opłacono on-line |
169 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | BKR cyklista | opłacono on-line |
170 | Dera Beata Dera | Ciechanów | Polska | Bieg 5 km | ||
171 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
172 | Wieczorek Genowefa | Kostkowo | Polska | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line |
173 | Labudda Wojciech | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line |
174 | Schmidtke Tomasz | Gościcino | Polska | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line |
175 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
176 | Kepka Grzegorz Kepka | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | Maja Team | opłacono on-line |
177 | Degórski Marcin | Reda | Polska | Bieg 5 km | RUNEDA / D3TEAM | opłacono on-line |
178 | Klawikowski Damian | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
179 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
180 | Glazik Mariusz | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
181 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
182 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
183 | Pranczke Leszek | Kębłowo | Polska | Bieg 5 km | MTB Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
184 | Błaszczuk Michał | Chełm | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
185 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
186 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
187 | Ladmann Łukasz | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
188 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
189 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Bieg 5 km | Team Kreft | |
190 | Żelewska Paulina | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
191 | Śliwiak Ewa | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line |
192 | Tocha Michał | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
193 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
194 | Ceynowa Izabela Ceynowa | Reda | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
195 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
196 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Polska | Bieg 5 km | RUN 4 FUN | opłacono on-line |
197 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg 5 km | RUN 4 FUN | opłacono on-line |
198 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
199 | Borawski Kajetan | Reda | Polska | Bieg 5 km | Samochodówka Wejherowo | opłacono on-line |
200 | Bareła Rafał | Rumia | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23181