Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Nordic walking 5 km | Gumisie | |
2 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | ||
3 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | ||
4 | Konkol Beata | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | ||
5 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | Bieg 5 km | ||
6 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5 km | ||
7 | Skiba Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 5 km | Szymi TEAM | |
8 | Szrywer Daniel | Bytów | Polska | Bieg 5 km | ||
9 | Janiszewski Marek | Bytów | Polska | Bieg 5 km | Drutex | |
10 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | Bieg 5 km | Team Kreft | |
11 | Dera Beata Dera | Ciechanów | Polska | Bieg 5 km | ||
12 | Pacyno Inga | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | Holiday Inn Gdansk | |
13 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | Thunder Runner -Team | |
14 | Anolik Monika | Gdansk | Polska | Bieg 5 km | ||
15 | Bazichowska Aurelia | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gumisie | |
16 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ||
17 | Kujawska Hanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Szkoła Podstawowa nr 84 | |
18 | Wiśniewski Sławomir | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | FLUGGER TEAM | |
19 | Kujawski Jan | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | VIII LO Gdańsk | |
20 | Wróblewski Czesław | Gdańsk | Polska | Bieg 5 km | ||
21 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg 5 km | ||
22 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg 5 km | ||
23 | Bar Julita | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
24 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
25 | Bemowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | Kontener Formy | |
26 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | Elite Team | |
27 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
28 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | ||
29 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking 5 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | |
30 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | ||
31 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ACTIV EAGLES PRO | |
32 | Heinowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
33 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Bieg 5 km | ||
34 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | Bieg 5 km | ||
35 | Pawelec Anna | Kębłowo | Polska | Bieg 5 km | ||
36 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg 5 km | Lębork Biegacze | |
37 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | |
38 | Wróblewski Bogusław | Lębork | Polska | Bieg 5 km | ||
39 | Małszycka Barbara | Lębork | Polska | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | |
40 | Terman Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg 5 km | ||
41 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Bieg 5 km | ||
42 | Gutowski PAWEŁ | Prudnik | Polska | Nordic walking 5 km | ||
43 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | |
44 | Bezdel Anna | Puck | Polska | Bieg 5 km | ||
45 | Giejło Monika | Reda | Polska | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | |
46 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | Bieg 5 km | BigYellowFoot Adventure team | |
47 | Tymiński Jarosław | Reda | Polska | Bieg 5 km | ||
48 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Nordic walking 5 km | SP 3 Reda | |
49 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Polska | Nordic walking 5 km | ||
50 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg 5 km | Elitte Team | |
51 | Krzyżanowski GRZEGORZ | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
52 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Bieg 5 km | Prency na trasie | |
53 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
54 | Ellwart Anna | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
55 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
56 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
57 | Osowski Paweł | Rumia | Polska | Bieg 5 km | ||
58 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Polska | Nordic walking 5 km | ||
59 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg 5 km | ||
60 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | Bieg 5 km | AKKUS | |
61 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Bieg 5 km | AKKUS | |
62 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Polska | Nordic walking 5 km | ||
63 | Marzeion Grzegorz | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | ||
64 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg 5 km | PGB sportowa paczka | |
65 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | Bieg 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
66 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Bieg 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
67 | Patek Sylwia | Zbychowo | Polska | Bieg 5 km |
Wyświetleń: 23188