Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg 5 km opłacono on-line
2 Ziółkowska Julia Banino Bieg 5 km opłacono on-line
3 Gumowska Justyna Banino Nordic walking 5 km Gumisie
4 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
5 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
6 Mikołajczyk Grzegorz Białystok Bieg 5 km opłacono on-line
7 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia opłacono on-line
8 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
9 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
10 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg 5 km
11 Konkol Beata Bolszewo Bieg 5 km
12 Lademann Artur Bolszewo Bieg 5 km
13 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 5 km BKR cyklista opłacono on-line
14 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
15 Formella Mikołaj Bolszewo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
16 Witkowski Adrian Bolszewo Bieg 5 km
17 Walczak Nicola Bolszewo Bieg 5 km opłacono on-line
18 Kopcych Anna Borkowo Bieg 5 km Bieg Rodzinny opłacono on-line
19 Siwonia Weronika Bożepole Wielkie Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
20 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg 5 km opłacono on-line
21 Skiba Łukasz Bydgoszcz Bieg 5 km Szymi TEAM
22 Gumienny Maciej Bydgoszcz Bieg 5 km
23 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5 km
24 Janiszewski Marek Bytów Bieg 5 km Drutex
25 Roraf Magdalena Celbowo Bieg 5 km Team Kreft
26 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
27 Błaszczuk Michał Chełm Bieg 5 km opłacono on-line
28 Czerski Krzysztof Chłapowo Bieg 5 km opłacono on-line
29 Niemczyk Urszula Chojnice Bieg 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
30 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
31 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic walking 5 km opłacono on-line
32 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg 5 km Komando Flaki opłacono on-line
33 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg 5 km opłacono on-line
34 Kochanek Agata Dębogórze Bieg 5 km KONTENER FORMY opłacono on-line
35 Seniuś Marcin Egiertowo Bieg 5 km opłacono on-line
36 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5 km Biegacze Wolności opłacono on-line
37 Pacyno Inga Gdansk Bieg 5 km Holiday Inn Gdansk
38 Wiloch Radoslaw Wiloch Gdansk Bieg 5 km Thunder Runner -Team
39 Anolik Monika Gdansk Bieg 5 km
40 Góra Beata Gdańsk Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
41 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
42 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
43 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
44 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
45 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
46 Jasiczek Paulina Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
47 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
48 Kostrzeba Wioletta Gdańsk Bieg 5 km Uniwersytet Gdański opłacono on-line
49 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team opłacono on-line
50 Wiśniewski Sławomir Gdańsk Nordic walking 5 km FLUGGER TEAM
51 Wolak Martyna Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
52 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
53 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84
54 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono
55 Kujawski Jan Gdańsk Nordic walking 5 km VIII LO Gdańsk
56 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
57 Sekuła Rafał Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
58 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 5 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
59 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
60 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
61 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
62 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
63 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
64 Czerwińska Paulina Gdańsk Bieg 5 km
65 Wróblewski Czesław Gdańsk Bieg 5 km
66 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
67 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking 5 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
68 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
69 Jarosz Marzena Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
70 Ziółkowska Beata Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
71 Smółkowska Iwona Smółkowska Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
72 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km opłacono on-line
73 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
74 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
75 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic walking 5 km Gumisie
76 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
77 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
78 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking 5 km ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
79 Mazur Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
80 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
81 Nalepa Jakub Gdańsk Bieg 5 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
82 Pirska Beata Gdańsk - Osowa Bieg 5 km
83 Pirski Adam Gdańsk - Osowa Bieg 5 km
84 WIECZORKIEWICZ IWONA GDAŃSK BRZEŹNO Nordic walking 5 km niezrzeszona opłacono on-line
85 Gawin Marta Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
86 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 5 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
87 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
88 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
89 Zatorski Łukasz Gdynia Bieg 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
90 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking 5 km
91 Plata Karolina Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
92 Karski Kamil Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
93 Karska Natalia Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
94 Jabłońska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
95 Hirsch Krystyna Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
96 Niemiec Marek Gdynia Bieg 5 km ACTIV EAGLES PRO
97 Niemiec Mariola Gdynia Nordic walking 5 km
98 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
99 Dobrzyński Tomasz Gdynia Bieg 5 km xRunners opłacono on-line
100 Ciesielski Szymon Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line


Wyświetleń: 16770

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ