Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 GOSZ MARCIN LĘBORK Bieg 5 km Endure Team opłacono on-line
2 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg 5 km Korona Żelistrzewo Biega opłacono on-line
3 Baran Grzegorz Łeczyce Bieg 5 km opłacono on-line
4 Specht Mateusz Świchowo Bieg 5 km opłacono on-line
5 Nastały Marzena Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
6 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5 km Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono on-line
7 Truszczyńska Joanna Truszczyńska Gdynia Bieg 5 km
8 Gumienny Maciej Bydgoszcz Bieg 5 km
9 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
10 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
11 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km opłacono on-line
12 Pacyno Inga Gdansk Bieg 5 km Holiday Inn Gdansk
13 Walczak Nicola Bolszewo Bieg 5 km opłacono on-line
14 Formella Mikołaj Bolszewo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
15 Godlewski Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
16 Dobrzyński Maciej Reda Bieg 5 km opłacono on-line
17 Sulek Karolina Rumia Bieg 5 km
18 Romanowska Maria Reda Bieg 5 km opłacono on-line
19 Szymański Paweł Orle Bieg 5 km opłacono on-line
20 Kleina Julia Szemud Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
21 Wiczkowski Igor Luzino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
22 Styn Jakub Gniewino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
23 Teska Daria Reda Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
24 Kujawski Jan Gdańsk Nordic walking 5 km VIII LO Gdańsk
25 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono
26 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84
27 Nastały Martyna Luzino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
28 Czaja Sebastian Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team opłacono on-line
29 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
30 Łojek Jakub Łęczyce Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
31 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
32 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
33 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
34 Borowiak Ewa Rumia Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
35 Szymikowska Katarzyna Kąpino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
36 Siwonia Weronika Bożepole Wielkie Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
37 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team opłacono
38 Myszk Julia Rybno Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
39 Bar Julita Gdynia Bieg 5 km Biega My opłacono on-line
40 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia opłacono on-line
41 Jaśkiewicz Paweł Rumia Bieg 5 km ShipCup opłacono on-line
42 Kac Marek Reda Bieg 5 km Endure Team opłacono on-line
43 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5 km
44 Karska Natalia Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
45 Karski Kamil Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
46 Plata Karolina Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
47 Stempnik Dariusz Stempnik Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu Gdynia opłacono on-line
48 GEHRKE Michał Wejherowo Bieg 5 km 10 LO Gdynia opłacono on-line
49 DAMPC Hubert Wejherowo Bieg 5 km LO Salezjanie Rumia opłacono on-line
50 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
51 Mielczarek Natalia Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team opłacono on-line
52 Górka Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team opłacono on-line
53 Czeluśniak Magdalena Wrocław Bieg 5 km Wrocław Team opłacono on-line
54 Sobczak Slawomir Sobczak Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
55 Jankowski Mateusz Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
56 Brzezik Ilona Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
57 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
58 Bończyszyn Bożena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
59 Marczyński Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
60 Marczyńska Marta Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
61 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
62 Naczk Leonard Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
63 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
64 Wawrzyniak Igor Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
65 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
66 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
67 Ponka Radosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
68 Ponka Barbara Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
69 Kuźmicz Magdalena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
70 Kuźmicz Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
71 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
72 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team opłacono on-line
73 Banach Jakub Gowino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
74 Dopke Dominika Lubocino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
75 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
76 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
77 Giejło Monika Reda Bieg 5 km KONTENER FORMY
78 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg 5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
79 Halska Ania Gdynia Bieg 5 km Endure Team opłacono on-line
80 Dominik Aleksandra Kostkowo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
81 Necel Adrian Gościcino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
82 Domaradzki Brajan Strzebielino Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
83 Kwiatkowska Joanna Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
84 Król Jakub Wejherowo Bieg 5 km Samochodówka opłacono on-line
85 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5 km
86 Knitter Marek Starogard Gdański Bieg 5 km Croselite opłacono on-line
87 Ciesielski Szymon Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
88 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
89 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
90 Czerwińska Paulina Gdańsk Bieg 5 km
91 Krzykowski Piotr Reda Bieg 5 km opłacono on-line
92 Miłosz Lucyna Reda Nordic walking 5 km opłacono on-line
93 Młynarczyk Olga Potęgowo Bieg 5 km SPONTAN POTĘGOWO opłacono on-line
94 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km Pruszcz Biega, Show Must Go On opłacono on-line
95 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg 5 km opłacono on-line
96 Wolfram Dawid Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
97 Serkowska Anna Kartuzy Bieg 5 km opłacono on-line
98 Marzeion Grzegorz Wejherowo Bieg 5 km
99 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg 5 km opłacono on-line
100 Skiba Łukasz Bydgoszcz Bieg 5 km Szymi TEAM


Wyświetleń: 8805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ