Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Logistyczna | |||||||||
1 | Kujda Arkadiusz | Osielsko | Bieg 5 km | 1 Brygada Logistyczna | opłacono on-line | ||||
10 LO Gdynia | |||||||||
2 | GEHRKE Michał | Wejherowo | Bieg 5 km | 10 LO Gdynia | opłacono on-line | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
3 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg 5 km | ACTIV EAGLES PRO | |||||
AKKUS | |||||||||
4 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Bieg 5 km | AKKUS | |||||
5 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Bieg 5 km | AKKUS | |||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
6 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
7 | Depczyński Adam | Gdynia | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
8 | Rębowski Tomasz | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
9 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
10 | Rębowski Mateusz | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
11 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
12 | Formela Andrzej | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
13 | Łochiński Bogdan | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
14 | Burlińska Anna | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
15 | Burliński Piotr | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
16 | Burliński Xawery | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
17 | Burlińska Katarzyna | PASŁĘK | Nordic walking 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Adrenaline | |||||||||
18 | Białas Rafał | Reda | Bieg 5 km | Adrenaline | opłacono on-line | ||||
Amator Gościcino | |||||||||
19 | Krause Stanisław | Gościcino | Bieg 5 km | Amator Gościcino | opłacono on-line | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
20 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Nordic walking 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
21 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Nordic walking 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
BKR cyklista | |||||||||
22 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Bieg 5 km | BKR cyklista | opłacono on-line | ||||
Babillonia Babieniec | |||||||||
23 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Bieg 5 km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line | ||||
Bieg Rodzinny | |||||||||
24 | Kopcych Anna | Borkowo | Bieg 5 km | Bieg Rodzinny | opłacono on-line | ||||
25 | rzeppa aleksandra rzeppa | luzino | Bieg 5 km | Bieg Rodzinny | opłacono on-line | ||||
26 | Rzeppa Daria | luzino | Bieg 5 km | Bieg Rodzinny | opłacono on-line | ||||
Biega My | |||||||||
27 | Bar Julita | Gdynia | Bieg 5 km | Biega My | opłacono on-line | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
28 | Pepliński Marek | Elbląg | Bieg 5 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
29 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Bieg 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
30 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Bieg 5 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
31 | Gojke Dawid | Władysławowo | Bieg 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
32 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Bieg 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
BigYellowFoot Adventure team | |||||||||
33 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Bieg 5 km | BigYellowFoot Adventure team | |||||
Bojano Biega | |||||||||
34 | Górkowska Elżbieta | Rumia | Bieg 5 km | Bojano Biega | opłacono on-line | ||||
CHODAKI.PL TEAM | |||||||||
35 | Witkowska Monika | Wejherowo | Nordic walking 5 km | CHODAKI.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
36 | Witkowski Marek | Wejherowo | Nordic walking 5 km | CHODAKI.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
37 | Witkowska Anna | Wejherowo | Nordic walking 5 km | CHODAKI.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | |||||||||
38 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking 5 km | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | |||||
COM-DKM | |||||||||
39 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Bieg 5 km | COM-DKM | opłacono on-line | ||||
Croselite | |||||||||
40 | Knitter Marek | Starogard Gdański | Bieg 5 km | Croselite | opłacono on-line | ||||
Daleko Jeszcze | |||||||||
41 | Miszewska Małgorzata | Rumia | Bieg 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line | ||||
42 | Zachary Mariusz | Rumia | Bieg 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line | ||||
43 | Zachary Aleksandra | Rumia | Bieg 5 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
44 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg 5 km | Danfoss Tuchom | opłacono on-line | ||||
Dar Ogrodu Gdynia | |||||||||
45 | Stempnik Dariusz Stempnik | Gdynia | Nordic walking 5 km | Dar Ogrodu Gdynia | opłacono on-line | ||||
De-Mo-Ny-S | |||||||||
46 | Rakoczy Monika | Gdańsk | Nordic walking 5 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line | ||||
47 | Pieśniak Dorota | Gdańsk | Nordic walking 5 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line | ||||
Drutex | |||||||||
48 | Janiszewski Marek | Bytów | Bieg 5 km | Drutex | |||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
49 | Glembin Aleksander | Żelistrzewo | Bieg 5 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line | ||||
ECO-KĄPINO | |||||||||
50 | Zelgert Dorota | Kąpino | Bieg 5 km | ECO-KĄPINO | opłacono on-line | ||||
51 | Konkol Joanna | Kąpino | Bieg 5 km | ECO-KĄPINO | opłacono on-line | ||||
Eco Kąpino | |||||||||
52 | Miotk-Górska Alicja | Kąpino | Nordic walking 5 km | Eco Kąpino | opłacono on-line | ||||
53 | Górski Jacek | Kąpino | Bieg 5 km | Eco Kąpino | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
54 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
55 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 5 km | Elite Team | |||||
Elite Team | |||||||||
56 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
57 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
58 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
59 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono | ||||
60 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Elite Team | opłacono | ||||
Elitte Team | |||||||||
61 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Bieg 5 km | Elitte Team | |||||
Endure Team | |||||||||
62 | Halska Ania | Gdynia | Bieg 5 km | Endure Team | opłacono on-line | ||||
63 | GOSZ MARCIN | LĘBORK | Bieg 5 km | Endure Team | opłacono on-line | ||||
64 | Kac Marek | Reda | Bieg 5 km | Endure Team | opłacono on-line | ||||
FLUGGER TEAM | |||||||||
65 | Wiśniewski Sławomir | Gdańsk | Nordic walking 5 km | FLUGGER TEAM | |||||
Fabryka Dobrej Zabawy.pl | |||||||||
66 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Bieg 5 km | Fabryka Dobrej Zabawy.pl | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
67 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
68 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
69 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GENETIX Team | |||||||||
70 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Nordic walking 5 km | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
71 | Moszczyńska Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 5 km | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
72 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Nordic walking 5 km | GENETIX Team | opłacono on-line | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
73 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
74 | Kankowski Paweł | Luzino | Bieg 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
75 | Kankowska Dominika | Luzino | Bieg 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
76 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
77 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
Gumisie | |||||||||
78 | Gumowska Justyna | Banino | Nordic walking 5 km | Gumisie | |||||
79 | Bazichowska Aurelia | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Gumisie | |||||
Helski Zefirek | |||||||||
80 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Bieg 5 km | Helski Zefirek | opłacono on-line | ||||
Hinz Team | |||||||||
81 | Hinz Rafał | Rumia | Bieg 5 km | Hinz Team | opłacono on-line | ||||
Holiday Inn Gdansk | |||||||||
82 | Pacyno Inga | Gdansk | Bieg 5 km | Holiday Inn Gdansk | |||||
JARBUD | |||||||||
83 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg 5 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
84 | Górniak Jarosław | Gdynia | Bieg 5 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
85 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Bieg 5 km | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JW 5718 | |||||||||
86 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Bieg 5 km | JW 5718 | opłacono on-line | ||||
Janusze Joggingu | |||||||||
87 | Adamski Wojciech | Gowino | Bieg 5 km | Janusze Joggingu | opłacono on-line | ||||
88 | Ciesielski Przemysław | Gdynia | Bieg 5 km | Janusze Joggingu | opłacono on-line | ||||
89 | Ciesielski Szymon | Gdynia | Bieg 5 km | Janusze Joggingu | opłacono on-line | ||||
KIJANKI | |||||||||
90 | DOMINIUK PAULINA | RUMIA | Nordic walking 5 km | KIJANKI | opłacono on-line | ||||
91 | Schwarz Izabela | Pogórze | Nordic walking 5 km | KIJANKI | opłacono on-line | ||||
KONTENER FORMY | |||||||||
92 | Kochanek Agata | Dębogórze | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line | ||||
93 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line | ||||
94 | Piotrowska Maria | Gdynia | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line | ||||
95 | Piotrowski Grzegorz | Reda | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | opłacono on-line | ||||
96 | Giejło Monika | Reda | Bieg 5 km | KONTENER FORMY | |||||
KORONA BIEGA | |||||||||
97 | Lemanski Piotr | Połchowo | Bieg 5 km | KORONA BIEGA | opłacono on-line | ||||
KS Rozłazino | |||||||||
98 | Stefański Łukasz | Redystowo | Bieg 5 km | KS Rozłazino | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
99 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Bieg 5 km | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
100 | Dybowski Mateusz | Rumia | Bieg 5 km | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
101 | Bemowska Anna | Gdynia | Bieg 5 km | Kontener Formy | |||||
Korona Żelistrzewo Biega | |||||||||
102 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Bieg 5 km | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | ||||
KreativSport Lębork | |||||||||
103 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic walking 5 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
104 | Skrzyńska Emilia | Gniewino | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
105 | Dolińska Karolina | Żukowo | Bieg 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LO Salezjanie Rumia | |||||||||
106 | DAMPC Hubert | Wejherowo | Bieg 5 km | LO Salezjanie Rumia | opłacono on-line | ||||
107 | Bigus Jakub | Bolszewo | Bieg 5 km | LO Salezjanie Rumia | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
108 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
109 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
110 | Woss Anna | Lębork | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
111 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | |||||
112 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Nordic walking 5 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze | |||||||||
113 | Szymański Adam | Lębork | Bieg 5 km | Lębork Biegacze | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
114 | Małszycka Barbara | Lębork | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | |||||
115 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Nordic walking 5 km | Lęborskie Lwy | |||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
116 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | Bieg 5 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
MTB Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
117 | Pranczke Leszek | Kębłowo | Bieg 5 km | MTB Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
118 | Kepka Grzegorz Kepka | Wejherowo | Bieg 5 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
119 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Bieg 5 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
120 | Maj-Płotka Ewa | Wejherowo | Bieg 5 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
121 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Marynarka Wojenna | |||||||||
122 | Błoński Roman | Gdynia | Bieg 5 km | Marynarka Wojenna | opłacono on-line | ||||
Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
123 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Bieg 5 km | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
124 | Jantowska Małgorzata | Reda | Bieg 5 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
Norbsoft.pl | |||||||||
125 | Witt Henryk | Sopot | Bieg 5 km | Norbsoft.pl | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
126 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Bieg 5 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
127 | Frymark Marcin | Reda | Bieg 5 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
Norda Hel | |||||||||
128 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | Bieg 5 km | Norda Hel | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
129 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
130 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
131 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
132 | Śliwka Wiesław | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
133 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
134 | Cybulska Urszula | Malbork | Bieg 5 km | Nyborg-Mawent | opłacono on-line | ||||
OPEC Gdynia | |||||||||
135 | Miruszewska Magdalena | Gdynia | Nordic walking 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
136 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic walking 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
137 | Hirsch Krystyna | Gdynia | Nordic walking 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
OSP KNIEWO | |||||||||
138 | Sawicki Patryk | Kniewo | Nordic walking 5 km | OSP KNIEWO | opłacono on-line | ||||
PEKAZET | |||||||||
139 | Pogorzelski Damian | Rumia | Bieg 5 km | PEKAZET | opłacono on-line | ||||
PGB sportowa paczka | |||||||||
140 | Halmann Mirek | Wejherowo | Bieg 5 km | PGB sportowa paczka | |||||
PKA GDYNIA | |||||||||
141 | Myk Tomasz | Rumia | Bieg 5 km | PKA GDYNIA | opłacono | ||||
142 | Myk Natalia | Rumia | Bieg 5 km | PKA GDYNIA | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
143 | Kuźmicz Adam | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
144 | Kuźmicz Magdalena | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
145 | Ponka Barbara | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
146 | Ponka Radosław | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
147 | Królikowska Krystyna | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
148 | Wendt Jarosław | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
149 | Wawrzyniak Igor | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
150 | Naczk Wiktoria | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
151 | Naczk Leonard | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
152 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
153 | Marczyńska Marta | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
154 | Marczyński Adam | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
155 | Bończyszyn Bożena | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
156 | Brzezik Jarosław | Gościcino | Bieg 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
157 | Brzezik Ilona | Gościcino | Bieg 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
158 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
159 | DREWA Zygmunt | GOŚCICINO | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
PRO-CARS | |||||||||
160 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Bieg 5 km | PRO-CARS | opłacono on-line | ||||
Padł Na Ryj Team | |||||||||
161 | Boza Beata | Gdynia | Bieg 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line | ||||
ParkRun Rumia | |||||||||
162 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Bieg 5 km | ParkRun Rumia | opłacono on-line | ||||
163 | Ruczyński Maciej | Rumia | Bieg 5 km | ParkRun Rumia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
164 | Naczk Marcin | Rumia | Bieg 5 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie | |||||||||
165 | Wielgos Joanna | Gdynia | Bieg 5 km | Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Politechnika Gdańska | |||||||||
166 | Skrzypski Jakub | Reda | Bieg 5 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | ||||
167 | Nalepa Jakub | Gdańsk | Bieg 5 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | ||||
168 | Duda Aleksandra | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | ||||
Porta Active Team | |||||||||
169 | Schmidtke Tomasz | Gościcino | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
Porta Active Team | |||||||||
170 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
171 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
172 | Labudda Wojciech | Wejherowo | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
173 | Wieczorek Genowefa | Kostkowo | Bieg 5 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
Prency na trasie | |||||||||
174 | Prena Piotr | Rumia | Bieg 5 km | Prency na trasie | |||||
Pruszcz Biega, Show Must Go On | |||||||||
175 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg 5 km | Pruszcz Biega, Show Must Go On | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
176 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Bieg 5 km | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
REDA | |||||||||
177 | Borski Ryszard | Reda | Bieg 5 km | REDA | opłacono on-line | ||||
ROCOCO | |||||||||
178 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Bieg 5 km | ROCOCO | opłacono on-line | ||||
RUN 4 FUN | |||||||||
179 | Miszka Gracjana | Gościcino | Bieg 5 km | RUN 4 FUN | opłacono on-line | ||||
180 | Hewelt Ewelina | Gościcino | Bieg 5 km | RUN 4 FUN | opłacono on-line | ||||
RUNEDA | |||||||||
181 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Bieg 5 km | RUNEDA | opłacono on-line | ||||
182 | Pietrzycka Renata | Reda | Bieg 5 km | RUNEDA | opłacono on-line | ||||
RUNEDA / D3TEAM | |||||||||
183 | Degórski Marcin | Reda | Bieg 5 km | RUNEDA / D3TEAM | opłacono on-line | ||||
Rumia biega | |||||||||
184 | Konarzewski Jacek | Rumia | Bieg 5 km | Rumia biega | opłacono on-line | ||||
Rumia biega | |||||||||
185 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | Bieg 5 km | Rumia biega | opłacono on-line | ||||
Run Babys | |||||||||
186 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
187 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
188 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Bieg 5 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
189 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg 5 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
SP 3 Reda | |||||||||
190 | Pouch Martyna | Reda | Nordic walking 5 km | SP 3 Reda | |||||
SPONTAN POTEGOWO | |||||||||
191 | WIELGUS ALEKSANDRA | POTĘGOWO | Bieg 5 km | SPONTAN POTEGOWO | opłacono on-line | ||||
SPONTAN POTĘGOWO | |||||||||
192 | Basarab Piotr | Potęgowo | Bieg 5 km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line | ||||
193 | Kozak Krzysztof | Potęgowo | Bieg 5 km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line | ||||
194 | Młynarczyk Olga | Potęgowo | Bieg 5 km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
195 | Hejka Władek | Kartuzy | Bieg 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
196 | Nowak Beata | Gdańsk | Nordic walking 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
197 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
198 | Polis Marzena | Gdańsk | Nordic walking 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
199 | Oberzig Tomasz | Reda | Bieg 5 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
200 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg 5 km | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
Samochodówka | |||||||||
201 | Król Jakub | Wejherowo | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
202 | Kwiatkowska Joanna | Wejherowo | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
203 | Domaradzki Brajan | Strzebielino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
204 | Necel Adrian | Gościcino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
205 | Dominik Aleksandra | Kostkowo | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
206 | Dopke Dominika | Lubocino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
207 | Banach Jakub | Gowino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
208 | Borowiak Ewa | Rumia | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
209 | Teska Daria | Reda | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
210 | Myszk Julia | Rybno | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
211 | Styn Jakub | Gniewino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
212 | Siwonia Weronika | Bożepole Wielkie | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
213 | Szymikowska Katarzyna | Kąpino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
214 | Wiczkowski Igor | Luzino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
215 | Kleina Julia | Szemud | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
216 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
217 | Łojek Jakub | Łęczyce | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
218 | Formella Mikołaj | Bolszewo | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
219 | Godlewski Jakub | Gowino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
220 | Nastały Martyna | Luzino | Bieg 5 km | Samochodówka | opłacono on-line | ||||
Samochodówka Wejherowo | |||||||||
221 | Borawski Kajetan | Reda | Bieg 5 km | Samochodówka Wejherowo | opłacono on-line | ||||
ShipCup | |||||||||
222 | Jaśkiewicz Paweł | Rumia | Bieg 5 km | ShipCup | opłacono on-line | ||||
Siemirowice Biegają! | |||||||||
223 | Cemerys Karol | Siemirowice | Bieg 5 km | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
224 | Sularz Wojciech | Gdynia | Bieg 5 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
225 | Śliwiak Ewa | Wejherowo | Bieg 5 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
226 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Bieg 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
227 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
228 | Góra Beata | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
229 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
230 | Gomółka Maria | Gdynia | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
231 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Nordic walking 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Straszyn Biega | |||||||||
232 | Wojtal Radosław | Straszyn | Bieg 5 km | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 84 | |||||||||
233 | Kujawska Hanna | Gdańsk | Nordic walking 5 km | Szkoła Podstawowa nr 84 | |||||
Szymi TEAM | |||||||||
234 | Skiba Łukasz | Bydgoszcz | Bieg 5 km | Szymi TEAM | |||||
Team Kreft | |||||||||
235 | Kreft Krzysztof | Reda | Bieg 5 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
236 | Roraf Magdalena | Celbowo | Bieg 5 km | Team Kreft | |||||
237 | Kreft Marta | Rumia | Bieg 5 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
238 | Kreft Bogumił | Rumia | Bieg 5 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
239 | Okrój Arkadiusz | Reda | Bieg 5 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Thunder Runner -Team | |||||||||
240 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Bieg 5 km | Thunder Runner -Team | |||||
Tri Sea Mewa Władysławowo | |||||||||
241 | Pulczyński Robert | Starzyno | Bieg 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
242 | Ratajczak Konrad | Rumia | Bieg 5 km | Trochę już biegam ;) | opłacono on-line | ||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
243 | Kostrzeba Wioletta | Gdańsk | Bieg 5 km | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | ||||
VIII LO Gdańsk | |||||||||
244 | Kujawski Jan | Gdańsk | Nordic walking 5 km | VIII LO Gdańsk | |||||
Vestigia InO | |||||||||
245 | Grubba Rafał | Reda | Bieg 5 km | Vestigia InO | opłacono on-line | ||||
WSP KPW Gdynia | |||||||||
246 | Zatorski Łukasz | Gdynia | Bieg 5 km | WSP KPW Gdynia | opłacono on-line | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
247 | Habaj Piotr | Gdynia | Bieg 5 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wejherowo | |||||||||
248 | Żebrowski Piotr | Wejherowo | Bieg 5 km | Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Wrocław Team | |||||||||
249 | Czaja Sebastian | Wrocław | Bieg 5 km | Wrocław Team | opłacono on-line | ||||
250 | Czeluśniak Magdalena | Wrocław | Bieg 5 km | Wrocław Team | opłacono on-line | ||||
251 | Mielczarek Natalia | Wrocław | Bieg 5 km | Wrocław Team | opłacono on-line | ||||
Wrocław Team | |||||||||
252 | Górka Magdalena | Wrocław | Bieg 5 km | Wrocław Team | opłacono on-line | ||||
ZSŁ Gdańsk | |||||||||
253 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Nordic walking 5 km | ZSŁ Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Zmotywowani | |||||||||
254 | Bury Liliana | Reda | Nordic walking 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
255 | Mielewczyk Justyna | Reda | Bieg 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
256 | Łaga Dorota | Luzino | Bieg 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
Znikajace punkty | |||||||||
257 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Nordic walking 5 km | Znikajace punkty | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
258 | Karska Natalia | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
259 | Szymański Paweł | Orle | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
260 | Romanowska Maria | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
261 | Sulek Karolina | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
262 | Dobrzyński Maciej | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
263 | Walczak Nicola | Bolszewo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
264 | Skowrońska-Łopińska Genowefa | Piła | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
265 | Młyński Bartłomiej | Zwartowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
266 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
267 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
268 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Bieg 5 km | ||||||
269 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Bieg 5 km | ||||||
270 | Nastały Marzena | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
271 | Specht Mateusz | Świchowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
272 | Baran Grzegorz | Łeczyce | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
273 | Karski Kamil | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
274 | Szrywer Daniel | Bytów | Bieg 5 km | ||||||
275 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
276 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
277 | Stańco Mariola | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
278 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
279 | Patek Sylwia | Zbychowo | Bieg 5 km | ||||||
280 | Panek Aneta | Gdynia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
281 | Górska Iwona | Lębork | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
282 | Ellwart Anna | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
283 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
284 | Siuda Jolanta | Kąpino | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
285 | Niemiec Mariola | Gdynia | Nordic walking 5 km | ||||||
286 | Pawelec Anna | Kębłowo | Bieg 5 km | ||||||
287 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
288 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Nordic walking 5 km | ||||||
289 | Kujda Dorota | Osielsko | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
290 | Wróblewski Marek | Lębork | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
291 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
292 | Wróblewski Bogusław | Lębork | Bieg 5 km | ||||||
293 | Komar-Iwańska Małgorzata | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
294 | Miotk Halina | Kąpino | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
295 | Jeżyk Dorota | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
296 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
297 | Maćkowski Michał Maćkowski | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
298 | Maćkowska Małgorzata | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
299 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
300 | NOWAK Mirosław | REDA | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
301 | Turzyńska Beata | Gdynia | Bieg 5 km | ||||||
302 | Trocki Paweł | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
303 | Ziółkowska Beata | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
304 | kos Alicja | Puck | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
305 | Kochanek Paweł | Dębogórze | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
306 | Kierepka Mariusz | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
307 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
308 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
309 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
310 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Nordic walking 5 km | ||||||
311 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
312 | Brzuchalski Kazimierz | Rumia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
313 | Bojan Anna | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
314 | Műller Jarosław | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
315 | Siuda Miłosz | Kąpino | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
316 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
317 | Dmitruczuk Edyta | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
318 | Piotrowicz Tomasz | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
319 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Bieg 5 km | ||||||
320 | Tymiński Jarosław | Reda | Bieg 5 km | ||||||
321 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg 5 km | opłacono | |||||
322 | Maciak Joanna | Szydłowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
323 | Heinowska Maja | Gdynia | Bieg 5 km | ||||||
324 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Nordic walking 5 km | ||||||
325 | Kohnke Daria | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
326 | Górkowski Marcin | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
327 | Ziółkowska Julia | Banino | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
328 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
329 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
330 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
331 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Bieg 5 km | ||||||
332 | Pionk Tadeusz | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
333 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
334 | Kwiatkowski Tomasz | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
335 | Furmann Łukasz | Łebunia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
336 | Burszczan Mariusz | Siemirowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
337 | Rzezak Aleksandra | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
338 | Szpyra Edward | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
339 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
340 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
341 | Kłonica Piotr | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
342 | Kłonica Jolanta | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
343 | Piskulska Nikola | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
344 | Pawłowska Maria | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
345 | pawłowski andrzej | gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
346 | Zajk Michał | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
347 | Żurawska Monika | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
348 | Felchner Agnieszka | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
349 | Pepłońska Danuta | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
350 | Błaszkowska Anna | Wejherowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
351 | Osowski Paweł | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
352 | Frymark Sylwia | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
353 | Ruth Elżbieta | Gowino | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
354 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Bieg 5 km | ||||||
355 | Ślęzak-Lewandowska Kinga | Juszkowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
356 | Mazur Karolina | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
357 | Heberlein karolina | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
358 | Halman Mirosława | Luzino | Bieg 5 km | ||||||
359 | Schwan Agnieszka | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
360 | Szponer Mariusz | Pogórze | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
361 | Burszczan Elżbieta | Siemirowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
362 | Drywa Małgorzata | Cewice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
363 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
364 | Kreft Krzysztof | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
365 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
366 | Bareła Rafał | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
367 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
368 | Król Benedykt | Werblinia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
369 | Czoska Przemysław | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
370 | Ceynowa Izabela Ceynowa | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
371 | Stencel Hanna | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
372 | Tocha Michał | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
373 | Żelewska Paulina | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
374 | Ladmann Łukasz | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
375 | Leszczyńska Wioletta | Gdynia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
376 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
377 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
378 | Błaszczuk Michał | Chełm | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
379 | Pałasz Edmund | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
380 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
381 | Glazik Mariusz | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
382 | Jabłońska Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
383 | Morkowska Barbara | Trąbki Wielkie | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
384 | Labun Zenon | Mrzezino | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
385 | Klawikowski Damian | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
386 | Pociask Krzysztof | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
387 | Dera Beata Dera | Ciechanów | Bieg 5 km | ||||||
388 | Śledź Joanna | Hel | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
389 | Urbanowicz Andrzej | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
390 | Okroj Marta | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
391 | Treder Patrycja | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
392 | Anolik Monika | Gdansk | Bieg 5 km | ||||||
393 | Wróblewski Czesław | Gdańsk | Bieg 5 km | ||||||
394 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Nordic walking 5 km | ||||||
395 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
396 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
397 | Richert Adam | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
398 | Czerwiec Michał | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
399 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
400 | Tomys Ryszard | Szemud | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
401 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
402 | Krzyżanowski GRZEGORZ | Rumia | Bieg 5 km | ||||||
403 | Rosa Lena | Wejherowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
404 | Gutowski PAWEŁ | Prudnik | Nordic walking 5 km | ||||||
405 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
406 | Lewinski Ireneusz | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
407 | Wolak Martyna | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
408 | Jastrzebski Rafał | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
409 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
410 | Lademann Artur | Bolszewo | Bieg 5 km | ||||||
411 | Pawłowski Łukasz | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
412 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
413 | Mikołajczyk Grzegorz | Białystok | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
414 | Radłowski Mariusz | Puck | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
415 | Lider Radłowska Małgorzata | Puck | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
416 | Bar Julita | Gdynia | Bieg 5 km | ||||||
417 | Pawłowska Anna | Lębork | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
418 | Pawłowski Karol | Lębork | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
419 | Dawidowski Roman | Puck | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
420 | Reich Dominika | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
421 | Terman Dariusz | Lubowidz | Bieg 5 km | ||||||
422 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
423 | Bielińska Natalia | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
424 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
425 | Gawin Marta | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
426 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
427 | Łącki Maksymilian | Gołubie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
428 | Łącki Jarosław | Gołubie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
429 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
430 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Bieg 5 km | ||||||
431 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Bieg 5 km | ||||||
432 | Szarowska Katarzyna | GDYNIA | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
433 | Węsiora Angelika | Hopowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
434 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
435 | Myślisz Magda | Hel | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
436 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
437 | Jóźwiak Monika | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
438 | Dobrzyńska Dorota | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
439 | GOSZ EWELINA | LĘBORK | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
440 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
441 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
442 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Bieg 5 km | ||||||
443 | Konkol Beata | Bolszewo | Bieg 5 km | ||||||
444 | Kobierzyński Łukasz | Władysławowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
445 | Migga Beata | Kąpino | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
446 | Bezdel Anna | Puck | Bieg 5 km | ||||||
447 | Połomski Marcin | Rudno | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
448 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
449 | Rosińska Dorota | Wejherowo | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
450 | Bisha Mieczysław | Rumia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
451 | Zięba Beata | Kościerzyna | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
452 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
453 | Marzeion Grzegorz | Wejherowo | Bieg 5 km | ||||||
454 | Serkowska Anna | Kartuzy | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
455 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
456 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
457 | Miłosz Lucyna | Reda | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |||||
458 | Krzykowski Piotr | Reda | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
459 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Bieg 5 km | ||||||
460 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg 5 km | ||||||
461 | Sobczak Slawomir Sobczak | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
462 | DAMPC Dariusz | Wejherowo | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
463 | Plata Karolina | Gdynia | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
464 | Keslinke Łukasz | Gdynia | Bieg 5 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
gowalking.pl | |||||||||
465 | Depczyński Rafał | Gdynia | Nordic walking 5 km | gowalking.pl | opłacono on-line | ||||
niezrzeszona | |||||||||
466 | WIECZORKIEWICZ IWONA | GDAŃSK BRZEŹNO | Nordic walking 5 km | niezrzeszona | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
467 | Furtak Leszek | Wejherowo | Bieg 5 km | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
team deaf | |||||||||
468 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic walking 5 km | team deaf | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
469 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Bieg 5 km | xRunners | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
470 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Bieg 5 km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23183