Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3

Wyniki 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 331 KUŹMICZ ADAM M 1 M 30-39 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:29:29 10.18 [km/h]
2 352 NACZK LEONARD M 2 M 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:30:44 9.76 [km/h]
3 448 DREWA MARIAN M 3 M 60-69 1 GOŚCICIONO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:31:19 9.58 [km/h]
4 375 SAŁABON GRZEGORZ M 4 M 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:31:38 9.48 [km/h]
5 320 JANKOWSKI MATEUSZ M 5 M 0-29 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:31:50 9.42 [km/h]
6 353 NACZK WIKTORIA K 1 K 0-29 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:31:54 9.40 [km/h]
7 397 WITKOWSKI MAREK M 6 M 40-49 2 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:32:02 9.37 [km/h]
8 327 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 2 K 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:32:03 9.36 [km/h]
9 384 STEMPNIK DARIUSZ M 7 M 50-59 2 GDYNIA DAR OGRODU GDYNIA 5km NW 0:32:37 9.20 [km/h]
10 385 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 8 M 40-49 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:33:04 9.07 [km/h]
11 355 OWCZAREK JACEK M 9 M 40-49 4 KOSAKOWO STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:33:12 9.04 [km/h]
12 381 SMARSZCZ WIESŁAW M 10 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:33:13 9.03 [km/h]
13 348 MOGIŁKA ALEKSANDER M 11 M 0-29 2 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:33:44 8.89 [km/h]
14 312 GAJEWSKA DANUTA K 3 K 40-49 2 ŁEBA 5km NW 0:34:08 8.79 [km/h]
15 341 MARCZYŃSKI ADAM M 12 M 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:34:19 8.74 [km/h]
16 357 PANEK ANETA K 4 K 40-49 3 GDYNIA 5km NW 0:34:21 8.73 [km/h]
17 329 KUNCEWICZ MONIKA K 5 K 40-49 4 GDAŃSK 5km NW 0:34:24 8.72 [km/h]
18 310 DUDA ALEKSANDRA K 6 K 0-29 2 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km NW 0:34:30 8.70 [km/h]
19 323 KOLMETZ KATARZYNA K 7 K 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:34:31 8.69 [km/h]
20 338 MACIAK JOANNA K 8 K 30-39 1 SZYDŁOWO 5km NW 0:34:34 8.68 [km/h]
21 316 GÓRSKA IWONA K 9 K 40-49 6 LĘBORK 5km NW 0:34:38 8.66 [km/h]
22 376 SAWICKI PATRYK M 13 M 0-29 3 KNIEWO OSP KNIEWO 5km NW 0:34:41 8.65 [km/h]
23 334 LITEWSKA JOANNA K 10 K 40-49 7 JUSZKOWO 5km NW 0:34:53 8.60 [km/h]
24 382 STAŃCZAK GRAŻYNA K 11 K 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:34:56 8.59 [km/h]
25 336 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 14 M 70+ 1 PIŁA 5km NW 0:35:06 8.55 [km/h]
26 332 KUŹMICZ MAGDALENA K 12 K 30-39 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:35:21 8.49 [km/h]
27 380 SMARSZCZ GRAŻYNA K 13 K 60+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:35:28 8.46 [km/h]
28 402 ZWIERZ ANDRZEJ M 15 M 60-69 3 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:35:38 8.42 [km/h]
29 363 PONKA RADOSŁAW M 16 M 40-49 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:35:43 8.40 [km/h]
30 288 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 17 M 60-69 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:35:45 8.39 [km/h]
31 297 BUJNICKA MAGDALENA K 14 K 0-29 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:35:50 8.37 [km/h]
32 292 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 15 K 50-59 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:35:58 8.34 [km/h]
33 401 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 18 M 40-49 7 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:36:04 8.32 [km/h]
34 303 BURY LILIANA K 16 K 30-39 3 REDA ZMOTYWOWANI 5km NW 0:36:08 8.30 [km/h]
35 356 OWCZAREK KATARZYNA K 17 K 40-49 8 KOSAKOWO 5km NW 0:36:10 8.29 [km/h]
36 390 TOPOREK ALEKSANDRA K 18 K 40-49 9 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:36:16 8.27 [km/h]
37 377 SCHWANN MIROSŁAW M 19 M 50-59 3 WEJHEROWO 5km NW 0:36:17 8.27 [km/h]
38 304 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 20 M 40-49 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:36:28 8.23 [km/h]
39 406 ELIASZ DAWID M 21 M 0-29 4 HEL 5km NW 0:36:28 8.23 [km/h]
40 383 STAŃCZAK RYSZARD M 22 M 70+ 2 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h]
41 362 PONKA BARBARA K 19 K 40-49 10 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:36 8.20 [km/h]
42 326 KORZEB DOROTA K 20 K 40-49 11 GDAŃSK 5km NW 0:36:52 8.14 [km/h]
43 389 ŚLIWKA WIESŁAW M 23 M 60-69 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:36:53 8.13 [km/h]
44 318 HIRSCH KRYSTYNA K 21 K 50-59 2 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:37:09 8.08 [km/h]
45 396 WITKOWSKA MONIKA K 22 K 40-49 12 WEJHEROWO CHODAKI.PL TEAM 5km NW 0:37:17 8.05 [km/h]
46 298 BUJNICKI MARCIN M 24 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:31 8.00 [km/h]
47 339 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 23 K 50-59 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:32 7.99 [km/h]
48 398 WOSS ANNA K 24 K 40-49 13 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:37:32 7.99 [km/h]
49 392 WENDT JAROSŁAW M 25 M 50-59 4 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:37:39 7.97 [km/h]
50 333 LESZCZYŃSKA WIOLETTA K 25 K 40-49 14 GDYNIA 5km NW 0:37:45 7.95 [km/h]
51 435 OLECH MARCIN M 26 M 40-49 10 GDAŃSK 5km NW 0:37:55 7.91 [km/h]
52 289 BIAŁK ROMAN M 27 M 60-69 6 GDAŃSK 5km NW 0:37:56 7.91 [km/h]
53 321 JAROSZ MARZENA K 26 K 30-39 4 GDAŃSK 5km NW 0:38:01 7.89 [km/h]
54 399 ZIELIŃSKI JACEK M 28 M 60-69 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:38:30 7.79 [km/h]
55 337 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 29 M 70+ 3 GDAŃSK 5km NW 0:39:10 7.66 [km/h]
56 314 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 27 K 40-49 15 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:39:26 7.61 [km/h]
57 342 MAZUR KAROLINA K 28 K 30-39 5 GDAŃSK 5km NW 0:39:30 7.59 [km/h]
58 379 SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 29 K 60+ 3 PIŁA 5km NW 0:39:33 7.59 [km/h]
59 388 ŚLĘZAK-LEWANDOWSKA KINGA K 30 K 30-39 6 JUSZKOWO 5km NW 0:39:35 7.58 [km/h]
60 315 GÓRA BEATA K 31 K 40-49 16 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:39:37 7.57 [km/h]
61 386 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 30 M 0-29 5 GDAŃSK ZSŁ GDAŃSK 5km NW 0:39:58 7.51 [km/h]
62 344 MIŁOSZ LUCYNA K 32 K 40-49 17 REDA 5km NW 0:40:19 7.44 [km/h]
63 349 MOKŁOWICZ ANIA K 33 K 30-39 7 WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY 5km NW 0:40:38 7.38 [km/h]
64 322 KARPIŃSKA KATARZYNA K 34 K 0-29 4 GDYNIA 5km NW 0:41:14 7.28 [km/h]
65 305 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 35 K 40-49 18 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:41:16 7.27 [km/h]
66 431 PIEREGUT AGNIESZKA K 36 K 40-49 19 GDYNIA 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h]
67 437 GÓRECKA SYLWIA K 37 K 30-39 8 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:41:29 7.23 [km/h]
68 296 BUDZISZ JOANNA K 38 K 40-49 20 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:41:32 7.22 [km/h]
69 343 MIŁKOWSKA JOLANTA K 39 K 50-59 4 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:41:35 7.21 [km/h]
70 294 BRZUCHALSKA DANUTA K 40 K 60+ 4 RUMIA 5km NW 0:41:39 7.20 [km/h]
71 400 ZIENTKIEWICZ AGA K 41 K 40-49 21 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:42:00 7.14 [km/h]
72 328 KULCZYCKI JAN M 31 M 60-69 8 GDAŃSK 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h]
73 393 WIECZORKIEWICZ IWONA K 42 K 50-59 5 GDAŃSK BRZEŹNO NIEZRZESZONA 5km NW 0:43:03 6.97 [km/h]
74 373 ROSIŃSKA DOROTA K 43 K 50-59 6 WEJHEROWO 5km NW 0:43:32 6.89 [km/h]
75 291 BŁASZKOWSKA ANNA K 44 K 40-49 22 WEJHEROWO 5km NW 0:43:34 6.89 [km/h]
76 387 ŚLEDŹ JOANNA K 45 K 50-59 7 HEL 5km NW 0:43:35 6.88 [km/h]
77 403 ŻUKOWSKA ALICJA K 46 K 30-39 9 GDAŃSK 5km NW 0:44:20 6.77 [km/h]
78 309 DREWA ZYGMUNT M 32 M 70+ 4 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:44:31 6.74 [km/h]
79 319 JABŁOŃSKA ALEKSANDRA K 47 K 30-39 10 GDYNIA 5km NW 0:44:37 6.72 [km/h]
80 378 SCHWARZ IZABELA K 48 K 40-49 23 POGÓRZE KIJANKI 5km NW 0:45:08 6.65 [km/h]
81 359 PIASKOWSKA MAŁGORZATA K 49 K 40-49 24 SUCHY DWÓR 5km NW 0:45:10 6.64 [km/h]
82 364 PRZYRADSKA-TRZEBIATOWSKA ANETA K 50 K 40-49 25 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:45:39 6.57 [km/h]
83 350 MORKOWSKA BARBARA K 51 K 60+ 5 TRĄBKI WIELKIE 5km NW 0:45:40 6.57 [km/h]
84 351 MOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA K 52 K 40-49 26 GDYNIA GENETIX TEAM 5km NW 0:45:41 6.57 [km/h]
85 346 MIOTK-GÓRSKA ALICJA K 53 K 30-39 11 KĄPINO ECO KĄPINO 5km NW 0:45:44 6.56 [km/h]
86 345 MIOTK HALINA K 54 K 60+ 6 KĄPINO 5km NW 0:47:46 6.28 [km/h]
87 293 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 55 K 60+ 7 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:48:01 6.25 [km/h]
88 371 ROSA BOGUMIŁA K 56 K 60+ 8 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:50:20 5.96 [km/h]
89 372 ROSA LENA K 57 K 0-29 5 WEJHEROWO 5km NW 0:50:22 5.96 [km/h]

Wyniki 5 km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 436 SKIBA ŁUKASZ M 1 M 30-39 1 BYDGOSZCZ SZYMI TEAM 5km 0:16:45 17.91 [km/h]
2 261 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 2 M 30-39 2 LIPNO 5km 0:17:26 17.21 [km/h]
3 74 GODLEWSKI JAKUB M 3 M 0-29 1 GOWINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:17:30 17.14 [km/h]
4 31 CYBULA PAWEŁ M 4 M 0-29 2 KAZIMIERZ DANFOSS TUCHOM 5km 0:17:43 16.93 [km/h]
5 278 ZAJK MICHAŁ M 5 M 0-29 3 REDA 5km 0:17:59 16.68 [km/h]
6 107 KEPKA GRZEGORZ M 6 M 30-39 3 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:18:17 16.41 [km/h]
7 108 KESLINKE ŁUKASZ M 7 M 30-39 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:18:19 16.38 [km/h]
8 18 BORAWSKI KAJETAN M 8 M 0-29 4 REDA SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 5km 0:18:21 16.35 [km/h]
9 227 SENIUŚ MARCIN M 9 M 40-49 1 EGIERTOWO 5km 0:18:21 16.35 [km/h]
10 85 HALSKA ANIA K 1 K 30-39 1 GDYNIA ENDURE TEAM 5km 0:18:27 16.26 [km/h]
11 103 KANKOWSKI PAWEŁ M 10 M 30-39 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:18:30 16.22 [km/h]
12 158 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 11 M 0-29 5 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:35 16.14 [km/h]
13 15 BŁOŃSKI ROMAN M 12 M 0-29 6 GDYNIA MARYNARKA WOJENNA 5km 0:18:36 16.13 [km/h]
14 127 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 13 M 50-59 1 GDYNIA COM-DKM 5km 0:18:43 16.03 [km/h]
15 263 WICZKOWSKI IGOR M 14 M 0-29 7 LUZINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:18:46 15.99 [km/h]
16 30 CIEŚLAK BARTOSZ M 15 M 40-49 2 ŻELISTRZEWO 5km 0:18:48 15.96 [km/h]
17 446 POBŁOCKI ADAM M 16 M 30-39 6 MŚCISZEWICE 5km 0:18:51 15.92 [km/h]
18 110 KLAWIKOWSKI DAMIAN M 17 M 0-29 8 RUMIA 5km 0:18:57 15.83 [km/h]
19 43 DAWIDOWSKI ROMAN M 18 M 50-59 2 PUCK 5km 0:18:58 15.82 [km/h]
20 284 ŻEBROWSKI PIOTR M 19 M 50-59 3 WEJHEROWO WEJHEROWO 5km 0:18:58 15.82 [km/h]
21 91 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 20 M 0-29 9 SIERAKOWICE 5km 0:18:58 15.82 [km/h]
22 151 LEMANSKI PIOTR M 21 M 40-49 3 POŁCHOWO KORONA BIEGA 5km 0:19:03 15.75 [km/h]
23 404 HALMANN MIREK M 22 M 30-39 7 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA 5km 0:19:06 15.71 [km/h]
24 172 MROZOWSKI DARIUSZ M 23 M 40-49 4 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:19:21 15.50 [km/h]
25 148 LABUN ZENON M 24 M 40-49 5 MRZEZINO 5km 0:19:28 15.41 [km/h]
26 90 HINZ RAFAŁ M 25 M 40-49 6 RUMIA HINZ TEAM 5km 0:19:39 15.27 [km/h]
27 73 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 K 0-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 5km 0:19:45 15.19 [km/h]
28 212 PULCZYŃSKI ROBERT M 26 M 0-29 10 STARZYNO TRI SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 5km 0:19:47 15.16 [km/h]
29 42 DAMPC HUBERT M 27 M 0-29 11 WEJHEROWO LO SALEZJANIE RUMIA 5km 0:19:57 15.04 [km/h]
30 9 BASARAB PIOTR M 28 M 40-49 7 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 5km 0:19:59 15.01 [km/h]
31 181 NALEPA JAKUB M 29 M 0-29 12 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:20:01 14.99 [km/h]
32 414 DYLAK JAKUB M 30 M 0-29 13 REDA 5km 0:20:02 14.98 [km/h]
33 119 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 3 K 40-49 1 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:20:07 14.91 [km/h]
34 237 SPECHT MATEUSZ M 31 M 0-29 14 ŚWICHOWO 5km 0:20:12 14.85 [km/h]
35 161 MAJ-PŁOTKA EWA K 4 K 30-39 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:20:13 14.84 [km/h]
36 233 SKRZYPSKI JAKUB M 32 M 0-29 15 REDA POLITECHNIKA GDAŃSKA 5km 0:20:18 14.78 [km/h]
37 218 ROSIŃSKI PIOTR M 33 M 50-59 4 WEJHEROWO PRO-CARS 5km 0:20:20 14.75 [km/h]
38 438 ZAKRZEWSKI JAKUB M 34 M 30-39 8 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:20:21 14.74 [km/h]
39 187 NOWAK MIROSŁAW M 35 M 50-59 5 REDA 5km 0:20:30 14.63 [km/h]
40 136 KRÓL BENEDYKT M 36 M 60-69 1 WERBLINIA 5km 0:20:35 14.57 [km/h]
41 270 WOJNAROWSKA WERONIKA K 5 K 30-39 3 GDYNIA 5km 0:20:36 14.56 [km/h]
42 208 POGORZELSKI PAWEŁ M 37 M 0-29 16 GDYNIA 5km 0:20:43 14.48 [km/h]
43 34 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 40-49 8 REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL 5km 0:20:45 14.46 [km/h]
44 122 KONARZEWSKI KRZYSZTOF M 39 M 0-29 17 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:20:48 14.42 [km/h]
45 423 SKRZYPCZYŃSKI OLIWIER M 40 M 0-29 18 REDA 5km 0:20:53 14.37 [km/h]
46 53 DOBRZYŃSKI MACIEJ M 41 M 30-39 9 REDA 5km 0:20:55 14.34 [km/h]
47 190 OKRÓJ ARKADIUSZ M 42 M 30-39 10 REDA TEAM KREFT 5km 0:21:02 14.26 [km/h]
48 41 DAMPC DARIUSZ M 43 M 40-49 9 WEJHEROWO 5km 0:21:02 14.26 [km/h]
49 54 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 44 M 30-39 11 GDYNIA XRUNNERS 5km 0:21:03 14.25 [km/h]
50 38 CZERWIEC MICHAŁ M 45 M 30-39 12 RUMIA 5km 0:21:04 14.24 [km/h]
51 445 SABISZ MATEUSZ M 46 M 0-29 19 REDA 5km 0:21:07 14.21 [km/h]
52 63 FORMELLA MIKOŁAJ M 47 M 0-29 20 BOLSZEWO SAMOCHODÓWKA 5km 0:21:09 14.18 [km/h]
53 115 KOBIERZYŃSKI ŁUKASZ M 48 M 0-29 21 WŁADYSŁAWOWO 5km 0:21:10 14.17 [km/h]
54 182 NALEPKA KAROLINA K 6 K 0-29 2 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:21:11 14.16 [km/h]
55 174 MŰLLER JAROSŁAW M 49 M 50-59 6 RUMIA 5km 0:21:11 14.16 [km/h]
56 238 STAŃCO MARIOLA K 7 K 30-39 4 RUMIA 5km 0:21:14 14.13 [km/h]
57 258 TROCKI PAWEŁ M 50 M 40-49 10 REDA 5km 0:21:17 14.10 [km/h]
58 249 SZTYGIEL MACIEJ M 51 M 40-49 11 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:21:24 14.02 [km/h]
59 133 KREFT KRZYSZTOF M 52 M 0-29 22 REDA 5km 0:21:24 14.02 [km/h]
60 99 KAC MAREK M 53 M 40-49 12 REDA ENDURE TEAM 5km 0:21:25 14.01 [km/h]
61 405 GIEJŁO MONIKA K 8 K 0-29 3 REDA KONTENER FORMY 5km 0:21:32 13.93 [km/h]
62 135 KREFT KRZYSZTOF M 54 M 40-49 13 REDA TEAM KREFT 5km 0:21:34 13.91 [km/h]
63 13 BISHA MIECZYSŁAW M 55 M 50-59 7 RUMIA 5km 0:21:34 13.91 [km/h]
64 117 KOCHANEK PAWEŁ M 56 M 0-29 23 DĘBOGÓRZE 5km 0:21:37 13.88 [km/h]
65 45 DEGÓRSKI MARCIN M 57 M 30-39 13 REDA RUNEDA / D3TEAM 5km 0:21:41 13.84 [km/h]
66 171 MŁYŃSKI BARTŁOMIEJ M 58 M 0-29 24 ZWARTOWO 5km 0:21:41 13.84 [km/h]
67 274 WOŹNIAK MICHAŁ M 59 M 30-39 14 BRODNICA GÓRNA 5km 0:21:41 13.84 [km/h]
68 157 ŁOJEK JAKUB M 60 M 0-29 25 ŁĘCZYCE SAMOCHODÓWKA 5km 0:21:43 13.81 [km/h]
69 76 GOSZ MARCIN M 61 M 40-49 14 LĘBORK ENDURE TEAM 5km 0:21:43 13.81 [km/h]
70 281 ZIĘBA BEATA K 9 K 40-49 2 KOŚCIERZYNA 5km 0:21:46 13.78 [km/h]
71 116 KOCHANEK AGATA K 10 K 0-29 4 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY 5km 0:21:47 13.77 [km/h]
72 7 BARAN GRZEGORZ M 62 M 0-29 26 ŁECZYCE 5km 0:21:49 13.75 [km/h]
73 4 BANACH JAKUB M 63 M 0-29 27 GOWINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:21:55 13.69 [km/h]
74 40 ĆWIKOWSKI KAMIL M 64 M 0-29 28 AUGUSTÓW 5km 0:21:55 13.69 [km/h]
75 159 MAĆKOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 40-49 3 REDA 5km 0:21:57 13.67 [km/h]
76 160 MAĆKOWSKI MICHAŁ M 65 M 40-49 15 REDA 5km 0:21:57 13.67 [km/h]
77 70 GEHRKE MICHAŁ M 66 M 0-29 29 WEJHEROWO 10 LO GDYNIA 5km 0:22:01 13.63 [km/h]
78 407 BOŁDYGA ANNA K 12 K 40-49 4 REDA 5km 0:22:09 13.54 [km/h]
79 55 DOLIŃSKA KAROLINA K 13 K 30-39 5 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:22:13 13.50 [km/h]
80 8 BAREŁA RAFAŁ M 67 M 50-59 8 RUMIA 5km 0:22:19 13.44 [km/h]
81 78 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 14 K 30-39 6 RUMIA BOJANO BIEGA 5km 0:22:20 13.43 [km/h]
82 1 ADAMSKI WOJCIECH M 68 M 40-49 16 GOWINO JANUSZE JOGGINGU 5km 0:22:23 13.40 [km/h]
83 214 RATAJCZAK KONRAD M 69 M 40-49 17 RUMIA TROCHĘ JUŻ BIEGAM ;) 5km 0:22:31 13.32 [km/h]
84 100 KACZYKOWSKI KAROL M 70 M 40-49 18 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 5km 0:22:33 13.30 [km/h]
85 106 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 15 K 30-39 7 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5km 0:22:35 13.28 [km/h]
86 417 KRZEMIEN FILIP M 71 M 0-29 30 REDA 5km 0:22:37 13.26 [km/h]
87 279 ZATORSKI ŁUKASZ M 72 M 30-39 15 GDYNIA WSP KPW GDYNIA 5km 0:22:38 13.25 [km/h]
88 427 STĘPIŃSKA KORNELIA K 16 K 0-29 5 REDA 5km 0:22:54 13.10 [km/h]
89 39 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 73 M 30-39 16 GDYNIA 5km 0:22:56 13.08 [km/h]
90 28 CIESIELSKI PRZEMYSŁAW M 74 M 40-49 19 GDYNIA JANUSZE JOGGINGU 5km 0:23:08 12.97 [km/h]
91 29 CIESIELSKI SZYMON M 75 M 0-29 31 GDYNIA JANUSZE JOGGINGU 5km 0:23:09 12.96 [km/h]
92 207 POGORZELSKI DAMIAN M 76 M 30-39 17 RUMIA PEKAZET 5km 0:23:09 12.96 [km/h]
93 129 KOZAK KRZYSZTOF M 77 M 30-39 18 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 5km 0:23:10 12.95 [km/h]
94 101 KANKOWSKA DOMINIKA K 17 K 0-29 6 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:11 12.94 [km/h]
95 439 DALECKA OLGA K 18 K 40-49 5 REDA 5km 0:23:14 12.91 [km/h]
96 239 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 78 M 30-39 19 REDYSTOWO KS ROZŁAZINO 5km 0:23:15 12.90 [km/h]
97 12 BIGUS JAKUB M 79 M 0-29 32 BOLSZEWO LO SALEZJANIE RUMIA 5km 0:23:16 12.89 [km/h]
98 242 SULARZ WOJCIECH M 80 M 50-59 9 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:23:24 12.82 [km/h]
99 145 KWIATKOWSKI TOMASZ M 81 M 30-39 20 REDA 5km 0:23:25 12.81 [km/h]
100 130 KRAUSE STANISŁAW M 82 M 60-69 2 GOŚCICINO AMATOR GOŚCICINO 5km 0:23:26 12.80 [km/h]
101 44 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 19 K 40-49 6 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:23:26 12.80 [km/h]
102 443 CIROCKA BARBARA K 20 K 30-39 8 ORLE 5km 0:23:27 12.79 [km/h]
103 424 BROWARCZYK CYPRIAN M 83 M 0-29 33 REDA 5km 0:23:32 12.75 [km/h]
104 17 BOJAN ANNA K 21 K 40-49 7 GDYNIA 5km 0:23:32 12.75 [km/h]
105 102 KANKOWSKA JUSTYNA K 22 K 30-39 9 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:33 12.74 [km/h]
106 27 CEYNOWA IZABELA K 23 K 0-29 7 REDA 5km 0:23:33 12.74 [km/h]
107 57 DOMINIK ALEKSANDRA K 24 K 0-29 8 KOSTKOWO SAMOCHODÓWKA 5km 0:23:36 12.71 [km/h]
108 138 KRZYKOWSKI PIOTR M 84 M 0-29 34 REDA 5km 0:23:37 12.70 [km/h]
109 121 KONARZEWSKI JACEK M 85 M 40-49 20 RUMIA RUMIA BIEGA 5km 0:23:38 12.69 [km/h]
110 241 STYN JAKUB M 86 M 0-29 35 GNIEWINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:23:39 12.68 [km/h]
111 152 LEWINSKI IRENEUSZ M 87 M 40-49 21 REDA 5km 0:23:40 12.68 [km/h]
112 58 DOPKE DOMINIKA K 25 K 0-29 9 LUBOCINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:23:42 12.66 [km/h]
113 409 OLESZEK SŁAWOMIR M 88 M 30-39 21 REDA 5km 0:23:43 12.65 [km/h]
114 21 BOZA BEATA K 26 K 40-49 8 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM 5km 0:23:45 12.63 [km/h]
115 20 BORSKI RYSZARD M 89 M 30-39 22 REDA REDA 5km 0:23:50 12.59 [km/h]
116 421 BEHRENDT JULIA K 27 K 0-29 10 REDA 5km 0:23:51 12.58 [km/h]
117 232 SKRZYŃSKA EMILIA K 28 K 30-39 10 GNIEWINO KUJAWSCY RUNNERS 5km 0:23:52 12.57 [km/h]
118 79 GÓRKOWSKI MARCIN M 90 M 40-49 22 RUMIA 5km 0:23:52 12.57 [km/h]
119 231 SIWONIA WERONIKA K 29 K 0-29 11 BOŻEPOLE WIELKIE SAMOCHODÓWKA 5km 0:23:56 12.53 [km/h]
120 189 OKROJ MARTA K 30 K 30-39 11 RUMIA 5km 0:23:58 12.52 [km/h]
121 114 KNITTER MAREK M 91 M 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI CROSELITE 5km 0:24:01 12.49 [km/h]
122 251 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 92 M 0-29 36 ORLE 5km 0:24:03 12.47 [km/h]
123 72 GLEMBIN ALEKSANDER M 93 M 30-39 24 ŻELISTRZEWO DRUŻYNA SZPIKU 5km 0:24:06 12.45 [km/h]
124 254 TESKA DARIA K 31 K 0-29 12 REDA SAMOCHODÓWKA 5km 0:24:06 12.45 [km/h]
125 209 POŁOMSKI MARCIN M 94 M 30-39 25 RUDNO 5km 0:24:07 12.44 [km/h]
126 191 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 95 M 60-69 3 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 5km 0:24:09 12.42 [km/h]
127 96 JAŚKIEWICZ PAWEŁ M 96 M 40-49 23 RUMIA SHIPCUP 5km 0:24:11 12.41 [km/h]
128 213 RADŁOWSKI MARIUSZ M 97 M 50-59 10 PUCK 5km 0:24:12 12.40 [km/h]
129 234 SMÓŁKOWSKA IWONA K 32 K 30-39 12 GDAŃSK 5km 0:24:14 12.38 [km/h]
130 268 WITT GRAŻYNA K 33 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:24:15 12.37 [km/h]
131 428 CZEREPANIAK EWA K 34 K 0-29 13 GDAŃSK 5km 0:24:29 12.25 [km/h]
132 255 TOCHA MICHAŁ M 98 M 30-39 26 REDA 5km 0:24:29 12.25 [km/h]
133 419 BEWRENDT PATRYK M 99 M 0-29 37 REDA 5km 0:24:34 12.21 [km/h]
134 412 GDANIEZ SZYMON M 100 M 0-29 38 REDA 5km 0:24:36 12.20 [km/h]
135 173 MULLER TADEUSZ M 101 M 40-49 24 WEJHEROWO 5km 0:24:42 12.15 [km/h]
136 147 LABUDDA WOJCIECH M 102 M 40-49 25 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:24:42 12.15 [km/h]
137 176 MYK TOMASZ M 103 M 30-39 27 RUMIA PKA GDYNIA 5km 0:24:45 12.12 [km/h]
138 425 BROWARCZYK TELIMENA K 35 K 0-29 14 REDA 5km 0:24:52 12.06 [km/h]
139 111 KLEINA JULIA K 36 K 0-29 15 SZEMUD SAMOCHODÓWKA 5km 0:24:52 12.06 [km/h]
140 256 TOMYS RYSZARD M 104 M 70+ 1 SZEMUD 5km 0:24:53 12.06 [km/h]
141 86 HEBERLEIN KAROLINA K 37 K 40-49 9 WEJHEROWO 5km 0:24:54 12.05 [km/h]
142 19 BOROWIAK EWA K 38 K 30-39 13 RUMIA SAMOCHODÓWKA 5km 0:24:56 12.03 [km/h]
143 95 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 105 M 30-39 28 RUMIA 5km 0:24:57 12.02 [km/h]
144 33 CZAJA SEBASTIAN M 106 M 0-29 39 WROCŁAW WROCŁAW TEAM 5km 0:24:58 12.02 [km/h]
145 162 MAJ-ROKSZ MARIA K 39 K 30-39 14 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA 5km 0:24:58 12.02 [km/h]
146 429 RUCZYŃSKI ADAM M 107 M 0-29 40 BOLSZEWO 5km 0:24:58 12.02 [km/h]
147 62 FELCHNER AGNIESZKA K 40 K 0-29 16 WEJHEROWO 5km 0:25:01 11.99 [km/h]
148 167 MIKOŁAJCZYK GRZEGORZ M 108 M 30-39 29 BIAŁYSTOK 5km 0:25:01 11.99 [km/h]
149 131 KRAUZA GRAŻYNA K 41 K 50-59 1 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:25:02 11.98 [km/h]
150 61 DYCHA TOMASZ M 109 M 30-39 30 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 5km 0:25:03 11.98 [km/h]
151 282 ZIÓŁKOWSKA BEATA K 42 K 40-49 10 GDAŃSK 5km 0:25:05 11.96 [km/h]
152 230 SIUDA MIŁOSZ M 110 M 40-49 26 KĄPINO 5km 0:25:05 11.96 [km/h]
153 228 SERKOWSKA ANNA K 43 K 40-49 11 KARTUZY 5km 0:25:07 11.94 [km/h]
154 246 SZPONER MARIUSZ M 111 M 50-59 11 POGÓRZE 5km 0:25:08 11.94 [km/h]
155 164 MIELCZAREK NATALIA K 44 K 0-29 17 WROCŁAW WROCŁAW TEAM 5km 0:25:09 11.93 [km/h]
156 60 DYBOWSKI MATEUSZ M 112 M 0-29 41 RUMIA KOMANDO FLAKI 5km 0:25:09 11.93 [km/h]
157 71 GLAZIK MARIUSZ M 113 M 30-39 31 REDA 5km 0:25:09 11.93 [km/h]
158 415 DYLAK ADAM M 114 M 0-29 42 REDA 5km 0:25:10 11.92 [km/h]
159 272 WOLAK MARTYNA K 45 K 0-29 18 GDAŃSK 5km 0:25:11 11.91 [km/h]
160 216 RICHERT ADAM M 115 M 30-39 32 REDA 5km 0:25:17 11.87 [km/h]
161 211 PULCZYŃSKA ANNA K 46 K 40-49 12 STARZYNO 5km 0:25:18 11.86 [km/h]
162 262 WĘSIORA ANGELIKA K 47 K 30-39 15 HOPOWO 5km 0:25:20 11.84 [km/h]
163 175 MYK NATALIA K 48 K 0-29 19 RUMIA PKA GDYNIA 5km 0:25:20 11.84 [km/h]
164 132 KREFT BOGUMIŁ M 116 M 40-49 27 RUMIA TEAM KREFT 5km 0:25:21 11.83 [km/h]
165 134 KREFT MARTA K 49 K 30-39 16 RUMIA TEAM KREFT 5km 0:25:22 11.83 [km/h]
166 22 BRZEZIK ILONA K 50 K 30-39 17 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:25:31 11.76 [km/h]
167 112 KŁONICA JOLANTA K 51 K 40-49 13 REDA 5km 0:25:33 11.74 [km/h]
168 67 FURMANN ŁUKASZ M 117 M 30-39 33 ŁEBUNIA 5km 0:25:40 11.69 [km/h]
169 25 BURSZCZAN MARIUSZ M 118 M 40-49 28 SIEMIROWICE 5km 0:25:41 11.68 [km/h]
170 410 JANUS LUCYNA K 52 K 30-39 18 REDA 5km 0:25:55 11.58 [km/h]
171 408 FORMELLA MONIKA K 53 K 40-49 14 REDA 5km 0:25:56 11.57 [km/h]
172 223 RZEZAK ALEKSANDRA K 54 K 30-39 19 REDA 5km 0:25:57 11.56 [km/h]
173 2 ADRIANOWICZ BOŻENA K 55 K 50-59 2 BOLSZEWO BKR CYKLISTA 5km 0:26:01 11.53 [km/h]
174 183 NASTAŁY MARTYNA K 56 K 0-29 20 LUZINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:26:03 11.52 [km/h]
175 89 HINC STANISŁAW M 119 M 30-39 34 KOWALE PRUSZCZ BIEGA, SHOW MUST GO ON 5km 0:26:06 11.49 [km/h]
176 224 SCHMIDTKE TOMASZ M 120 M 40-49 29 GOŚCICINO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:26:09 11.47 [km/h]
177 441 SZYMEROWSKA JOANNA K 57 K 30-39 20 REKOWO GÓRNE ELITTE TEAM 5km 0:26:10 11.46 [km/h]
178 64 FRANKOWSKA JUSTYNA K 58 K 30-39 21 KARTUZY PSYCHOFANKI 5km 0:26:10 11.46 [km/h]
179 82 GRUBBA RAFAŁ M 121 M 0-29 43 REDA VESTIGIA INO 5km 0:26:11 11.46 [km/h]
180 50 DMOWSKI ROBERT M 122 M 30-39 35 WEJHEROWO 5km 0:26:11 11.46 [km/h]
181 280 ZELGERT DOROTA K 59 K 40-49 15 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:26:13 11.44 [km/h]
182 97 JEŻYK DOROTA K 60 K 30-39 22 GDYNIA 5km 0:26:15 11.43 [km/h]
183 87 HEJKA WŁADEK M 123 M 40-49 30 KARTUZY STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:26:16 11.42 [km/h]
184 3 ARENDT AGNIESZKA K 61 K 40-49 16 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:26:18 11.41 [km/h]
185 411 KUCHARCZYK LAURA K 62 K 0-29 21 REDA 5km 0:26:22 11.38 [km/h]
186 166 MIGGA BEATA K 63 K 40-49 17 KĄPINO 5km 0:26:24 11.36 [km/h]
187 177 MYSZK JULIA K 64 K 0-29 22 RYBNO SAMOCHODÓWKA 5km 0:26:35 11.29 [km/h]
188 277 ZACHARY MARIUSZ M 124 M 30-39 36 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:26:39 11.26 [km/h]
189 257 TREDER PATRYCJA K 65 K 30-39 23 RUMIA 5km 0:26:42 11.24 [km/h]
190 26 CEMERYS KAROL M 125 M 30-39 37 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ! 5km 0:26:44 11.22 [km/h]
191 185 NECEL ADRIAN M 126 M 0-29 44 GOŚCICINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:26:48 11.19 [km/h]
192 48 DMITRUCZUK EDYTA K 66 K 50-59 3 WEJHEROWO 5km 0:27:01 11.10 [km/h]
193 248 SZTYGIEL JOANNA K 67 K 30-39 24 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:27:02 11.10 [km/h]
194 265 WIELGOS JOANNA K 68 K 40-49 18 GDYNIA PARKRUN RUMIA/WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 5km 0:27:04 11.08 [km/h]
195 170 MŁYNARCZYK OLGA K 69 K 0-29 23 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 5km 0:27:11 11.04 [km/h]
196 434 TURZYŃSKI WACŁAW M 127 M 30-39 38 PTZYJAŹŃ 5km 0:27:12 11.03 [km/h]
197 146 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 70 K 40-49 19 ŁUBIANA 5km 0:27:14 11.02 [km/h]
198 68 FURTAK LESZEK M 128 M 60-69 4 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 5km 0:27:17 11.00 [km/h]
199 124 KOPCYCH ANNA K 71 K 30-39 25 BORKOWO BIEG RODZINNY 5km 0:27:35 10.88 [km/h]
200 266 WIELGUS ALEKSANDRA K 72 K 30-39 26 POTĘGOWO SPONTAN POTEGOWO 5km 0:27:36 10.87 [km/h]
201 264 WIECZOREK GENOWEFA K 73 K 30-39 27 KOSTKOWO PORTA ACTIVE TEAM 5km 0:27:39 10.85 [km/h]
202 23 BRZEZIK JAROSŁAW M 129 M 30-39 39 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km 0:27:43 10.82 [km/h]
203 83 GRYCNER PIOTR M 130 M 60-69 5 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 5km 0:27:44 10.82 [km/h]
204 219 RUCZYŃSKI MACIEJ M 131 M 50-59 12 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:27:45 10.81 [km/h]
205 47 DEMIRSKI MAREK M 132 M 60-69 6 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 5km 0:27:48 10.79 [km/h]
206 150 LADMANN ŁUKASZ M 133 M 0-29 45 RUMIA 5km 0:27:49 10.78 [km/h]
207 252 SZYMIKOWSKA KATARZYNA K 74 K 0-29 24 KĄPINO SAMOCHODÓWKA 5km 0:27:52 10.77 [km/h]
208 77 GÓRKA MAGDALENA K 75 K 0-29 25 WROCŁAW WROCŁAW TEAM 5km 0:27:54 10.75 [km/h]
209 6 BAR JULITA K 76 K 30-39 28 GDYNIA BIEGA MY 5km 0:27:59 10.72 [km/h]
210 140 KÜCHLER PAWEŁ M 134 M 0-29 46 GDYNIA JARBUD 5km 0:28:00 10.71 [km/h]
211 36 CZELUŚNIAK MAGDALENA K 77 K 0-29 26 WROCŁAW WROCŁAW TEAM 5km 0:28:00 10.71 [km/h]
212 267 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 78 K 30-39 29 GDYNIA 5km 0:28:01 10.71 [km/h]
213 273 WOLFRAM DAWID M 135 M 30-39 40 GDYNIA 5km 0:28:02 10.70 [km/h]
214 236 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 136 M 70+ 2 HEL HELSKI ZEFIREK 5km 0:28:04 10.69 [km/h]
215 203 PIOTROWSKI GRZEGORZ M 137 M 30-39 41 REDA KONTENER FORMY 5km 0:28:08 10.66 [km/h]
216 154 ŁAGA DOROTA K 79 K 30-39 30 LUZINO ZMOTYWOWANI 5km 0:28:11 10.64 [km/h]
217 201 PIOTROWSKA JOANNA K 80 K 40-49 20 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:28:13 10.63 [km/h]
218 199 PIETRZYCKA RENATA K 81 K 40-49 21 REDA RUNEDA 5km 0:28:14 10.63 [km/h]
219 220 RUDEK MAŁGORZATA K 82 K 40-49 22 RUMIA 5km 0:28:19 10.59 [km/h]
220 253 ŚLIWIAK EWA K 83 K 40-49 23 WEJHEROWO SOOLASHOWE TRUCHTANIE 5km 0:28:28 10.54 [km/h]
221 420 MEJ WOJTEK M 138 M 0-29 47 REDA 5km 0:28:28 10.54 [km/h]
222 80 GÓRSKI JACEK M 139 M 40-49 31 KĄPINO ECO KĄPINO 5km 0:28:29 10.53 [km/h]
223 442 CIROCKI WIESŁAW M 140 M 30-39 42 REDA 5km 0:28:31 10.52 [km/h]
224 413 GDANIEZ DOMINIK M 141 M 0-29 48 REDA 5km 0:28:32 10.51 [km/h]
225 52 DOBRZYŃSKA JOANNA K 84 K 30-39 31 GDYNIA 5km 0:28:32 10.51 [km/h]
226 184 NASTAŁY MARZENA K 85 K 40-49 24 RUMIA 5km 0:28:58 10.36 [km/h]
227 126 KOSTRZEBA WIOLETTA K 86 K 0-29 27 GDAŃSK UNIWERSYTET GDAŃSKI 5km 0:28:59 10.35 [km/h]
228 105 KARSKI KAMIL M 142 M 30-39 43 GDYNIA 5km 0:29:03 10.33 [km/h]
229 215 REICH DOMINIKA K 87 K 0-29 28 RUMIA 5km 0:29:04 10.32 [km/h]
230 153 LIDER RADŁOWSKA MAŁGORZATA K 88 K 40-49 25 PUCK 5km 0:29:04 10.32 [km/h]
231 433 GUMIENNY MACIEJ M 143 M 40-49 32 BYDGOSZCZ 5km 0:29:06 10.31 [km/h]
232 155 ŁĄCKI JAROSŁAW M 144 M 40-49 33 GOŁUBIE 5km 0:29:06 10.31 [km/h]
233 156 ŁĄCKI MAKSYMILIAN M 145 M 0-29 49 GOŁUBIE 5km 0:29:06 10.31 [km/h]
234 432 TRUSZCZYŃSKA JOANNA K 89 K 40-49 26 GDYNIA 5km 0:29:07 10.30 [km/h]
235 250 SZYMANIUK MAŁGORZATA K 90 K 40-49 27 SOPOT 5km 0:29:08 10.30 [km/h]
236 245 SZOPA MAŁGORZATA K 91 K 40-49 28 GDYNIA RUNEDA 5km 0:29:08 10.30 [km/h]
237 204 PISKULSKA NIKOLA K 92 K 0-29 29 GDYNIA 5km 0:29:10 10.29 [km/h]
238 244 SZCZĘSNY TADEUSZ M 146 M 60-69 7 GDAŃSK 5km 0:29:16 10.25 [km/h]
239 66 FRYMARK SYLWIA K 93 K 30-39 32 REDA 5km 0:29:19 10.23 [km/h]
240 276 ZACHARY ALEKSANDRA K 94 K 30-39 33 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:29:27 10.19 [km/h]
241 143 KULIK-CZERWIEC KSENIA K 95 K 30-39 34 RUMIA 5km 0:29:27 10.19 [km/h]
242 149 LADEMANN GABRIELA K 96 K 40-49 29 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:29:31 10.16 [km/h]
243 259 URBANOWICZ ANDRZEJ M 147 M 30-39 44 RUMIA 5km 0:29:31 10.16 [km/h]
244 93 JARNUT AGNIESZKA K 97 K 40-49 30 POGÓRZE 5km 0:29:34 10.15 [km/h]
245 37 CZERSKI KRZYSZTOF M 148 M 40-49 34 CHŁAPOWO 5km 0:29:34 10.15 [km/h]
246 49 DMOWSKA AGNIESZKA K 98 K 30-39 35 WEJHEROWO 5km 0:29:35 10.14 [km/h]
247 109 KIEREPKA MARIUSZ M 149 M 50-59 13 RUMIA 5km 0:29:45 10.08 [km/h]
248 123 KONKOL JOANNA K 99 K 30-39 36 KĄPINO ECO-KĄPINO 5km 0:29:47 10.07 [km/h]
249 416 MOLENDA PAULINA K 100 K 0-29 30 REDA 5km 0:29:48 10.07 [km/h]
250 69 GAWIN MARTA K 101 K 30-39 37 GDYNIA 5km 0:29:57 10.02 [km/h]
251 247 SZPYRA EDWARD M 150 M 70+ 3 GDYNIA 5km 0:29:57 10.02 [km/h]
252 418 OLESZEK ZUZANNA K 102 K 0-29 31 REDA 5km 0:29:59 10.01 [km/h]
253 210 PRANCZKE LESZEK M 151 M 50-59 14 KĘBŁOWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:30:08 9.96 [km/h]
254 221 RZEPPA ALEKSANDRA K 103 K 40-49 31 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:30:09 9.95 [km/h]
255 104 KARSKA NATALIA K 104 K 30-39 38 GDYNIA 5km 0:30:10 9.94 [km/h]
256 235 SOBCZAK SLAWOMIR M 152 M 50-59 15 GDYNIA 5km 0:30:11 9.94 [km/h]
257 92 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 105 K 50-59 4 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:30:15 9.92 [km/h]
258 81 GÓRNIAK JAROSŁAW M 153 M 30-39 45 GDYNIA JARBUD 5km 0:30:18 9.90 [km/h]
259 139 KÜCHLER MAŁGORZATA K 106 K 40-49 32 GDYNIA JARBUD 5km 0:30:18 9.90 [km/h]
260 32 CYBULSKA URSZULA K 107 K 30-39 39 MALBORK NYBORG-MAWENT 5km 0:31:05 9.65 [km/h]
261 447 AFTYŁA ANNA K 108 K 40-49 33 GDAŃSK 5km 0:31:06 9.65 [km/h]
262 193 PAWŁOWSKA MARIA K 109 K 50-59 5 GDYNIA 5km 0:31:09 9.63 [km/h]
263 286 ŻURAWSKA MONIKA K 110 K 0-29 32 REDA 5km 0:31:10 9.63 [km/h]
264 229 SIUDA JOLANTA K 111 K 40-49 34 KĄPINO 5km 0:31:35 9.50 [km/h]
265 240 STENCEL HANNA K 112 K 40-49 35 WEJHEROWO 5km 0:31:38 9.48 [km/h]
266 168 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 113 K 40-49 36 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:31:38 9.48 [km/h]
267 243 SZAROWSKA KATARZYNA K 114 K 30-39 40 GDYNIA 5km 0:31:52 9.41 [km/h]
268 98 JÓŹWIAK MONIKA K 115 K 30-39 41 RUMIA 5km 0:31:53 9.41 [km/h]
269 205 PLATA KAROLINA K 116 K 40-49 37 GDYNIA 5km 0:32:07 9.34 [km/h]
270 222 RZEPPA DARIA K 117 K 40-49 38 LUZINO BIEG RODZINNY 5km 0:32:12 9.32 [km/h]
271 426 ŻYLLA JULIA K 118 K 0-29 33 REDA 5km 0:32:22 9.27 [km/h]
272 449 FERRA-KLAS MONIKA K 119 K 30-39 42 BOLSZEWO 5km 0:32:31 9.23 [km/h]
273 440 PLAGA OLA K 120 K 0-29 34 GDYNIA 0 5km 0:32:31 9.23 [km/h]
274 450 KONKOL BEATA K 121 K 30-39 43 BOLSZEWO 5km 0:32:31 9.23 [km/h]
275 202 PIOTROWSKA MARIA K 122 K 30-39 44 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:32:48 9.15 [km/h]
276 178 MYŚLISZ MAGDA K 123 K 30-39 45 HEL 5km 0:33:00 9.09 [km/h]
277 179 MYŚLISZ-BUBIENKO KAROLINA K 124 K 30-39 46 HEL NORDA HEL 5km 0:33:01 9.09 [km/h]
278 94 JASICZEK PAULINA K 125 K 0-29 35 GDAŃSK 5km 0:33:28 8.96 [km/h]
279 198 PEPLIŃSKI MAREK M 154 M 60-69 8 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5km 0:33:41 8.91 [km/h]
280 35 CZE-GA SYLWIA K 126 K 40-49 39 DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI 5km 0:34:04 8.81 [km/h]
281 186 NIEMCZYK URSZULA K 127 K 30-39 47 CHOJNICE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km 0:34:13 8.77 [km/h]
282 120 KOMAR-IWAŃSKA MAŁGORZATA K 128 K 40-49 40 GDYNIA 5km 0:35:01 8.57 [km/h]
283 195 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 155 M 60-69 9 GDYNIA 5km 0:35:50 8.37 [km/h]
284 46 DEIK ELŻBIETA K 129 K 60+ 2 PRZYJAŹŃ 5km 0:36:05 8.31 [km/h]
285 217 ROMANOWSKA MARIA K 130 K 30-39 48 REDA 5km 0:36:16 8.27 [km/h]
286 5 BANDURSKI JACEK M 156 M 70+ 4 SOPOT 5km 0:36:57 8.12 [km/h]
287 165 MIELEWCZYK JUSTYNA K 131 K 30-39 49 REDA ZMOTYWOWANI 5km 0:38:12 7.85 [km/h]
288 285 ŻELEWSKA PAULINA K 132 K 40-49 41 RUMIA 5km 0:40:35 7.39 [km/h]
289 192 PAŁASZ EDMUND M 157 M 70+ 5 RUMIA 5km 0:44:49 6.69 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ