Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Dokrzewscy Team | ||
2 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Dokrzewscy Team | ||
3 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Dokrzewscy Team | ||
4 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | WKS Flota Gdynia | ||
5 | Kowalik Maja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
6 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
7 | Balewander Tomasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
8 | Ostapczuk Oskar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 19 w Gdyni | ||
9 | BUKOWSKI JAN | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 37 Gdynia | ||
10 | BUKOWSKA OLGA | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA | ||
11 | BUKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA | ||
12 | Krzyszkowski Michał | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
13 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
14 | Krompiewska Nina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
15 | BOBROWSKA KINGA | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA35 | ||
16 | BOBROWSKI DOMINIK | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SZKOŁA PODSTAWOWA35 | ||
17 | Żochowska Liliana | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 12 | ||
18 | Olechnowicz Aleksy | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkola podstawowa nr 6 | ||
19 | Zdybel Adam | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Zdybelki biegają | ||
20 | Zdybel Zofia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | ZORZA | ||
21 | Mejer Błażej | Rumia | Biegi Młodzieżowe | |||
22 | Piernicki Kamil | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA GDYNIA | ||
23 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
24 | Bańkowska Nadzieja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia/UKS Cisowa | ||
25 | Antos Kornelia | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 85 Wesoły Ul | ||
26 | Antos Damian | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP nr 8 Gdańsk | ||
27 | Kaszubowska Paulina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS Zorza Gdynia | ||
28 | Hajduk Filip | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
29 | Górski Hubert | Pogórze | Biegi Młodzieżowe | |||
30 | Górski Tobiasz | Pogórze | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 42 "Pod Modrzewiem" | ||
31 | Kędzia Kasia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
32 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | MARED TEAM | ||
33 | WERTYŃSKI OSKAR | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | S.P.12 | ||
34 | Kalinowski Lukasz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 13 | ||
35 | du Chatinier Dorota | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 13 Gdynia | ||
36 | Kalinowski Mateusz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP nr 35 Gdynia Witomino | ||
37 | Gajewski-Gajek Jan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
38 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | SP 12 | ||
39 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Biegi Młodzieżowe | SP 12 | ||
40 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SP 40 GDYNIA | ||
41 | Słotwiński Tymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr.12 | ||
42 | Słotwiński Jan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 13 | ||
43 | Słotwiński Marek | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 13 | ||
44 | Słotwińska Agata | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole 13 | ||
45 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | |||
46 | zielonka jan | gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
47 | zielonka aleksandra | gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
48 | Bączkowski Filip | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
49 | Bączkowski Oskar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
50 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Gdynia Sport Team | ||
51 | Świat Anna | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
52 | Wierzchowska Elżbieta | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
53 | Wierzchowska Alicja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa | ||
54 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
55 | Kucharska Tosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
56 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
57 | Sikora Jan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Roger Team | ||
58 | Sikora Dawid | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | SP31 Gdynia | ||
59 | Sikora Patrycja | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Gimnazjum nr 23 Gdynia | ||
60 | Olszewska Agata | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | przedszkole | ||
61 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | SP27 | ||
62 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | |||
63 | Szeląg Przemek | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
64 | Wzorek Natalia | Swiecie | Biegi Młodzieżowe | |||
65 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Cisowiaczki | ||
66 | Tafelska Olga | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
67 | Kajetanowicz Igor | Bojano | Biegi Młodzieżowe | UKS DRAGON BOJANO | ||
68 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
69 | Zakrzewski Wojciech | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
70 | SALEWSKA HANIA | GDYNIA | Biegi Młodzieżowe | SZKOŁA LIBER | ||
71 | Pieniawski Daniel | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
72 | Wierzbińska Lena | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła podstawowa nr 11 | ||
73 | Węgrzyńska Natalia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa | ||
74 | Węgrzyńska Daria | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Klub Przedszkolaka LALALA | ||
75 | Górski Maciej | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | |||
76 | Górska Małgorzata | Wejherowo | Biegi Młodzieżowe | |||
77 | Kabała Karolina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Skla spot | ||
78 | Bomba Bartosz | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
79 | Halk Ida | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | LKS ZORZA Gdynia | ||
80 | Rozbicki Piotr | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
81 | Czoska Jakub | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp nr 33 | ||
82 | Solarczyk Amelia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
83 | Weremjewicz Zosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | GdyniaRun | ||
84 | naczk wiktoria | lębork | Biegi Młodzieżowe | lkb im braci petk | ||
85 | Kula Karol | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Obłużanka RC | ||
86 | Falkowska Emilia | Straszyn | Biegi Młodzieżowe | |||
87 | Konkel Antonina | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
88 | Zbawicki Maciej | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
89 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
90 | KARBOWNIK Agata | SUCHY DWÓR | Biegi Młodzieżowe | |||
91 | Kowalewska Zosia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 46 Gdynia | ||
92 | Nojman Szymon | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr.45 | ||
93 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr.50 | ||
94 | Buural Amar | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole nr 7 | ||
95 | Buural Tamir | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Sp nr 21 | ||
96 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Biegi Młodzieżowe | Sp.24 Gdańsk | ||
97 | Lasocki Wojciech | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
98 | Lasocka Maria | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
99 | Sikorski Oleg | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | |||
100 | Wanta Piotr | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | WANTA Team |
Wyświetleń: 15383