Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg | Active Malbork/Biegowa Rodzinla | opłacono on-line |
2 | Sibila Malwina | Prabuty | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
3 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
4 | Szewczak Waldemar | Gdańsk | Polska | Bieg | Taka RYBA | opłacono on-line |
5 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg | OSP POGRODZIE | |
6 | JAROCKI BARTOSZ | SZCZECIN | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
7 | Chylińska Alicja | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
8 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Bieg | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
9 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
10 | Huderewicz Anka | Bruk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
11 | Lange Magdalena | Prabuty | Polska | Bieg | Pies Ich Ganiał | opłacono on-line |
12 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg | 22 BLT | opłacono on-line |
13 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
14 | Ostrowska - Hendzel Izabela | Barcice | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
15 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
16 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
17 | Maszka Sylwester | Jabłowo | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
18 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg | ||
19 | Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska | Sadlinki | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
20 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Bieg | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line |
21 | Ruda Joanna | Gniew | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
22 | Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | |
23 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
24 | Lewandowski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Elbląskie Ślimaki | opłacono on-line |
25 | Więckowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg | Elbląskie Ślimaki | opłacono on-line |
26 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
27 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
28 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg | AMATOR | opłacono on-line |
29 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg | ||
30 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
31 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg | druzyna pierscienia | opłacono |
32 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
33 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
34 | Walentynowicz Dorian | Malbork | Polska | Bieg | CALINECZKI | opłacono on-line |
35 | Walentynowicz Monika | Malbork | Polska | Bieg | CALINECZKI | opłacono on-line |
36 | Łazarski Piotr | Tczew | Polska | Bieg | CALINECZKI | opłacono on-line |
37 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg | Amator | opłacono on-line |
38 | Nierzwicki Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
39 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
40 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
41 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Bieg | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
42 | MUSZAK ŁUKASZ MUSZAK | BYTÓW | Polska | Bieg | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | |
43 | OCZKOWSKA ANNA | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
44 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
45 | Rumina Allan | Gdynia | Polska | Bieg | ||
46 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg | ||
47 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg | Lolo Team | opłacono on-line |
48 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | Bieg | Klub Biegacza "Goch" Bytów | opłacono on-line |
49 | Misiak Alicja | Susz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
50 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
51 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
52 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
53 | Jurczyk Mateusz | Rüsselsheim | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
54 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
55 | Serocka Danuta | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
56 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
57 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
58 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
59 | Bajda Sławomir | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Nitka Gerard | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
61 | Nitka Renata | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
62 | Urbanowicz Karolina | Stary Targ | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
63 | Kurkowska Karolina Kurkowska | Gniew | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
64 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
65 | Sulikowska Anna | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
66 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg | Red Dragons | |
67 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
68 | Łęgowska Ania Łęgowska | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
69 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
70 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | |
71 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | Bieg | WUOZ Gdańsk | opłacono on-line |
72 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
73 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
74 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
75 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
76 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
77 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
78 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
79 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
80 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | Bieg | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
81 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | Bieg | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
82 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
83 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
84 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
85 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
86 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | Bieg | Grudziądz Biega | opłacono on-line |
87 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Bieg | Run4Fun | opłacono on-line |
88 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
89 | Mathiak Ariel | Salno | Polska | Bieg | ||
90 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
91 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Bieg | Nortis | |
92 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
93 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
94 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | Bieg | ||
95 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg | ||
96 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
97 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
98 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
99 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
100 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17550