Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
102 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
103 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
104 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
105 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
106 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
107 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
108 | Pudlik Mateusz | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | ||
109 | Cebula Ewa | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | ||
110 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
111 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
112 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | opłacono on-line | |
113 | Jurczyk Mateusz | Rüsselsheim | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
114 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
115 | Serocka Danuta | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
116 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg | Jagiellończycy Łasin | opłacono |
117 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
118 | Krefft Lidia | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
119 | Wojcik Ewa | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
120 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
121 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
122 | Rozewicz Bogumila | Tczew | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
123 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
124 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
125 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
126 | Kołpak Irena | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
127 | Malinowski Tadeusz | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | opłacono on-line | |
128 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
129 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking | Maratonka | opłacono on-line |
130 | Bajda Sławomir | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
131 | Nitka Gerard | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
132 | Nitka Renata | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
133 | Urbanowicz Karolina | Stary Targ | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
134 | Kurkowska Karolina Kurkowska | Gniew | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
135 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
136 | Uciechowska Małgorzata | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
137 | Sulikowska Anna | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
138 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Nordic Walking | grupa malbork | |
139 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
140 | Ewertowska Julia | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Sztumskie Smoki | opłacono on-line |
141 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg | Red Dragons | |
142 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
143 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
144 | Łęgowska Ania Łęgowska | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
145 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
146 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
147 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | |
148 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | Bieg | WUOZ Gdańsk | opłacono on-line |
149 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
150 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
151 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
152 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
153 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
154 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
155 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
156 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
157 | Nowak Irena | Czernin | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
158 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
159 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
160 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
161 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
162 | Koman Dariusz | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | 22 BLT | opłacono on-line |
163 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Polska | Bieg | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
164 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Polska | Bieg | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
165 | Gachewicz Milena | Szembruk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
166 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
167 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
168 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
169 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
170 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | Bieg | Grudziądz Biega | opłacono on-line |
171 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Bieg | Run4Fun | opłacono on-line |
172 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
173 | Mathiak Ariel | Salno | Polska | Bieg | ||
174 | Wierzbicka Hanna | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
175 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
176 | Grabowski Mateusz | Prabuty | Polska | Bieg | Nortis | |
177 | Potorska Stanisława | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
178 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
179 | Kamiński Mirosław | Bartniczka | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
180 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
181 | Biskup Magdalena | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
182 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | Bieg | ||
183 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg | ||
184 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
185 | Sowiński Adam | Sztum | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Victoria Sztum | opłacono on-line |
186 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
187 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
188 | Zdunek Natalia | Dzierzgoń | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Dzierzgoń Team | |
189 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
190 | Jerzyk Paweł | Wiśliny | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
191 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
192 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
193 | Paprocka Dorota Paprocka | Warszawa | Polska | Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
194 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
195 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Polska | Bieg | RUN SZEMBRUK | opłacono on-line |
196 | grabowska sylwia | grudziądz | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
197 | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg | LANG TEAM ŻABIANKA | |
198 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono on-line | |
199 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
200 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17614