Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anuszek Helena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
2 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
3 | Cejer Dawid | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp nr 17 | |
4 | Chłopecki Lech | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 17 Gdynia | |
5 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
6 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | BCT Team Gdynia | |
7 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
8 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
9 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
10 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
11 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
12 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
13 | Gacek Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 12 Gdynia | |
14 | Gardzielewski Igor | Gdańśk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk | |
15 | Gąsiorowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 34 | |
16 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia | |
17 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
18 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
19 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP Pogórze | |
20 | Kosznik Adrian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
21 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
22 | KRYGER PAWEŁ | TCZEW | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 11 TCZEW | |
23 | Lewek Krystian | Tczew | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Capow Tczew | |
24 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | OSP KŁOSOWO | |
25 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
26 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
27 | Małachowicz Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
28 | Moskwa Laura | Kolbudy | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa w Pręgowie | |
29 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 9 SOPOT | |
30 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkola Podstawowa nr53 | |
31 | Olszewska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
32 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | szkoła podstawowa nr 7 w sopocie | |
33 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
34 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
35 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
36 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
37 | TOŁWIŃSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
38 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
39 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
40 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia |
Wyświetleń: 24123