Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Tafelska Olga | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
102 | Tafelska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 31 Gdynia | |
103 | Szczerba Agata | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
104 | Szczerba Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
105 | Kreft Amelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 56 Gdynia | |
106 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
107 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
108 | Napierała Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
109 | Maramorosz Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | żłobek Witomino | |
110 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
111 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
112 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
113 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 26 w Elblągu | |
114 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
115 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
116 | Wylegała Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
117 | Blumkowski Leon | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
118 | Blumkowska Lilianna | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | przedszkole pod topola Rumia | |
119 | Żuchowska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
120 | WLAZŁOWSKA Nadia | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP17 | |
121 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
122 | Piotrowski Wiktor Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
123 | Heldt Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
124 | Lotkowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 51 | |
125 | Foss Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
126 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
127 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
128 | Foss Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
129 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
130 | Majewska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
131 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Znikajace punkty | |
132 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
133 | Kosznik Alan | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
134 | Kosznik Adrian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
135 | Toczek Jakub | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
136 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 56 | |
137 | Janczyk Maja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | UKS Gromik | |
138 | Janczyk Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | UKS Gromik | |
139 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Gumisie | |
140 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Gumisie | |
141 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
142 | Radziak Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
143 | Bielawski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
144 | Ledwochowski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
145 | Żero Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
146 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
147 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
148 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | BCT Team Gdynia | |
149 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
150 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | BCT Team Gdynia | |
151 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
152 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
153 | Krużycki Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
154 | Krużycka Nikola | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
155 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
156 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
157 | Zalewska Milena | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
158 | Gronowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
159 | Kizel Michał | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 18 Gdynia | |
160 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
161 | Karolewski Eryk | Wejherowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
162 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
163 | Sypniewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |
164 | SIUDEK HANNA | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole Nr 35 | |
165 | Dłużniewski Antoni | Malbork | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Godlewski Runners | |
166 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
167 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
168 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
169 | Guziński Dawid | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | przedszkole 24 | |
170 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 34 | |
171 | Ahmed Hana | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 9 Gdynia | |
172 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
173 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
174 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
175 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
176 | Wyrwa Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 31 Bajeczka w Gdyni | |
177 | SZATKOWSKA Anna | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | żłobek Witomino | |
178 | SZATKOWSKA Agata | GDYNIA | Portugalia | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 7 | |
179 | Sobczak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole Little Umbrella | |
180 | Sobczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Little Umbrella | |
181 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia | |
182 | JANKOWSKA Malwina | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
183 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
184 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
185 | Tocha Paulina | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
186 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
187 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SKLA Sopot | |
188 | Góralski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia | |
189 | Góralski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 21 w Gdyni | |
190 | Ołownia Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdynia/UKS7 Gdynia | |
191 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
192 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
193 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr35 | |
194 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
195 | Brandt Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
196 | Fabianska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
197 | Pachnik Tymon | sopot | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
198 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | szkoła podstawowa nr 7 w sopocie | |
199 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 33 Gdynia | |
200 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 16 Gdynia |
Wyświetleń: 24185