Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramowicz Marysia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
2 | Abramowicz Wiktor | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
3 | Abramowicz Zofia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
4 | Ahmed Hana | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 9 Gdynia | |
5 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
6 | Anuszek Helena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
7 | Balcer Alicja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 14 Gdynia | |
8 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 13 Gdynia | |
9 | Balewander Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 12 Gdynia | |
10 | Belka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
11 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
12 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
13 | Beyer-Wróblewska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP12 Gdynia | |
14 | Beyer-Wróblewski Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | MEWA Gdynia | |
15 | BIAŁASZEWSKA ANITA | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 17 Gdynia | |
16 | Bielawski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
17 | Bień Michał | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 7 | |
18 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
19 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
20 | Blumkowska Lilianna | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | przedszkole pod topola Rumia | |
21 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
22 | Blumkowski Leon | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
23 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
24 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr35 | |
25 | Bodzak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 37 Gdynia | |
26 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
27 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
28 | Borek Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
29 | Brandt Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
30 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
31 | Broniszewski Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
32 | Broniszewski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
33 | Bugalska Kinga | Tczew | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Capow Tczew | |
34 | Bugalski Kacper | Tczew | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Capow Tczew | |
35 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
36 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Niezapominajka | |
37 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 | |
38 | Błędzka Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
39 | Cejer Dawid | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp nr 17 | |
40 | Chłopecki Lech | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 17 Gdynia | |
41 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
42 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo | |
43 | Ćwiklińska Julia | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
44 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
45 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
46 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
47 | Cymerman Dorian | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
48 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | BCT Team Gdynia | |
49 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | BCT Team Gdynia | |
50 | Czecholińska Laura | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 37 gdynia | |
51 | Czecholińska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła podstawowa nr 37 | |
52 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 26 w Elblągu | |
53 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
54 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 33 Gdynia | |
55 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | RUNEDA | |
56 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
57 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
58 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
59 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
60 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
61 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
62 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
63 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
64 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
65 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 43 | |
66 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
67 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
68 | Dróżdż Marcel | Tuliszków | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
69 | Dryja Dominika | Gdyni | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
70 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
71 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
72 | Duda Amelia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | KL Gdynia | |
73 | Duda Martyna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | KL Gdynia | |
74 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
75 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
76 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
77 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
78 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
79 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
80 | Dłużniewski Antoni | Malbork | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Godlewski Runners | |
81 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
82 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | |||
83 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
84 | Fabianska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
85 | Faljewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
86 | Faljewski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
87 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
88 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
89 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
90 | Flis-Rokosz Marcin | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
91 | Foss Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
92 | Foss Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 22 w Gdyni | |
93 | Furmańśka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
94 | Furmańska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 16 Gdynia | |
95 | Gacek Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 12 Gdynia | |
96 | Gadzała Jolanta | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 13 Gdynia | |
97 | Gadzała Urszula | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole Przystań Szkraba Gdynia | |
98 | Gardzielewska Helena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
99 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
100 | Gardzielewski Igor | Gdańśk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk |
Wyświetleń: 24141