Puchar Gdyni 2019 - Chylonia
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzepka Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
2 Herman Oliwia MOSTY Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
3 Kaczor Oskar Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
4 Rombel Hubert Braniewo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) MOS ZATOKA BRANIEWO darmowy udział
5 Rombel Dagmara Braniewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) MOS ZATOKA BRANIEWO darmowy udział
6 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
7 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
8 Derezulko Bartosz Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
9 Derezulko Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 31 w Gdyni darmowy udział
10 Derezulko Tomasz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 31 w Gdyni darmowy udział
11 Stępińska Kornelia Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Uks 1 REDA darmowy udział
12 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku darmowy udział
13 SALWOWSKI KACPER Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) JAŚ I MAŁGOSIA darmowy udział
14 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
15 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
16 Dragan Blanka GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
17 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 50 darmowy udział
18 GostomskI Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
19 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
20 GostomskI Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
21 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia darmowy udział
22 Wichnowski Antoni REDA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 2 reda darmowy udział
23 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
24 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
25 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
26 Olek Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
27 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Młodych Sportowców darmowy udział
28 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia darmowy udział
29 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia darmowy udział
30 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SGA Gdynia darmowy udział
31 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 58 Gdynia darmowy udział
32 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 53 Gdynia darmowy udział
33 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA darmowy udział
34 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
35 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
36 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
37 Pouch Martyna Reda Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 3 Reda darmowy udział
38 Manasterski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 52 darmowy udział
39 Manasterska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 52 darmowy udział
40 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
41 Matyka Witold Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
42 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
43 Paszka Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) sp 17 Gdynia darmowy udział
44 Paszka Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
45 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) darmowy udział
46 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
47 Zelmański Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 31 Gdynia darmowy udział
48 Głownia Kalina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sopocka Szkoła montessori darmowy udział
49 Kozłowski Tymoteusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
50 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
51 Kozłowski Maksymilian Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
52 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) familytime.pl darmowy udział
53 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Puchar Gdyni Team darmowy udział
54 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
55 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
56 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP Borkowo darmowy udział
57 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo darmowy udział
58 Wiesner Maciej GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
59 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 16 Gdynia darmowy udział
60 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia darmowy udział
61 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
62 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 43 Gdynia darmowy udział
63 Gębala Tola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
64 Jezierski Bartłomiej Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
65 Jezierski Aleksander Gdansk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
66 Kazyaka Szymon Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 2 Reda darmowy udział
67 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia darmowy udział
68 Furmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia darmowy udział
69 Furmańska Ewa Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 16 Gdynia darmowy udział
70 Kędzierski Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
71 Hinca Aureliusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
72 Marciniuk Oliwia Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KFMM Triathlon Team darmowy udział
73 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
74 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
75 Popek Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
76 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia darmowy udział
77 Walas Daniel Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
78 Rogocka Nicole Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) GENETIX Team/SP 39 Gdynia darmowy udział
79 Hinc Hubert GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
80 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 darmowy udział
81 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 5 darmowy udział
82 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 7 Sopot darmowy udział
83 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Team darmowy udział
84 Maj Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
85 Teska Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
86 Teska Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
87 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners darmowy udział


Wyświetleń: 481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ