Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tempska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP10 Gdynia | |
2 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 Gdynia | |
3 | Ficycz Julia | Mrzezino | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
4 | Mróz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
5 | Sosnowski Adam | Bojano | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
6 | Rutkowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 12 Gdynia | |
7 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Belta Team Gdańsk | |
8 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
9 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
10 | Kolińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | LKS Zorza Gdynia | |
11 | Gołaś Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
12 | Starosta Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
13 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
14 | Maj Magdalena | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | RKS Rumia | |
15 | Kołecka Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 40 Gdynia | |
16 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
17 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
18 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
19 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
20 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
21 | Kędzierski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
22 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
23 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
24 | Wiesner Maciej | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
25 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | sp 17 Gdynia | |
26 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
27 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
28 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
29 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | MOS ZATOKA BRANIEWO | |
30 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
31 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
32 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
33 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
34 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Akademia Młodych Sportowców |
Wyświetleń: 22550