Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
2 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
3 | Ploc Nikola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
4 | Hilla Weronika | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
5 | Şahin Jacek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
6 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
7 | Ziętara Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
8 | Michańska Karolina | Kowale | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
9 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
10 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
11 | Ciach Angelika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
12 | Ziętara Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
13 | Kuśnierek Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
14 | Ziętara Kacper | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
15 | Maj Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
16 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
17 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
18 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
19 | Jezierski Aleksander | Gdansk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
20 | Jezierski Bartłomiej | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
21 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
22 | Wiesner Maciej | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
23 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
24 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
25 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
26 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
27 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
28 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
29 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
30 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
31 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
32 | Pawlicki Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
33 | GostomskI Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
34 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
35 | GostomskI Szymon | Tokary | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
36 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
37 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
38 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
39 | Derezulko Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
40 | Bernasiak Kamil | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
41 | Siemaszko Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
42 | Siemaszko Damian | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
43 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
44 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
45 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
46 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
47 | Walęcka Julia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
48 | Szarkowski Aleksander | GDAŃSK | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
49 | Wasilewska Martyna | Kosakowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
50 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
51 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
52 | Siwicki Hubert | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
53 | Gardzielewska Helena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
54 | Jaskulski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
55 | Krause Szymon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
56 | SZCZYPKA Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
57 | Keler Dominik | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
58 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
59 | Miotk Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
60 | ROŻAŃSKA Zofia | GDAŃSK | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
61 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
62 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
63 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
64 | Skiba Zosia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
65 | Żyznowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
66 | Zebrowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
67 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
68 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
69 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
70 | Błędzka Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
71 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
72 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
73 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
74 | Anuszek Helena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
75 | Paga Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
76 | Plewa Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
77 | Plewa Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
78 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
79 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
80 | KACPRZAK Kajetan | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
81 | Ficycz Julia | Mrzezino | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
82 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
83 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
84 | Mróz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
85 | Mróz Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
86 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
87 | Krawczynska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
88 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
89 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
90 | Karbowiak Paulina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
91 | Bielawski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
92 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
93 | Kreft Amelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
94 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
95 | Tafelska Olga | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
96 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
97 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
98 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
99 | PIOTROWSKI Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
100 | Piotrowski Łukasz | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) |
Wyświetleń: 22524