Puchar Gdyni 2019 - Chylonia
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
2 Siemaszko Damian Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
3 Piórkowska Zuzanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
4 Rybacki Kacper Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
5 KACPRZAK Kajetan GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
6 Rybacki Kuba Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
7 Grabowski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
8 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
9 Ossowski Kacper Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
10 Grabowski Ignacy Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
12 Kuszmar Antoni Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
13 Kuszmar Michalina Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
14 Ossowska Zuzanna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
15 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
16 Walęcka Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
17 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
18 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
19 Pałka Gabriela Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
20 Żyznowska Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
21 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
22 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
23 Gleń Wojtek Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
24 Ciach Angelika Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
25 Keler Dominik Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
26 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
27 Wit Jakub Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
28 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
29 Grązka Alicja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
30 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
31 Siemiński Nikodem Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
32 Balewander Tomasz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
33 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
34 Kosznik Adrian Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
35 Ploc Nikola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
36 Szarkowski Aleksander GDAŃSK Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
37 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
38 zajączkowski krzysztof gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
39 Żero Klaudia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
40 Broniszewska Hania Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
41 Rohde Katarzyna Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
42 Chryplewicz Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
43 Jankowska Lena gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
44 Broniszewski Jaś Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
45 Heldt Magdalena Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
46 Karbowska Monika Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
47 Żero Oliwia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
48 Szrama Agata Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
49 PIOTROWSKI Tomasz GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
50 Piotrowski Łukasz GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
51 Krawczynski Filip Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
52 Kaczorowska Amelia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
53 Kaczorowska Emilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
54 Kuśnierek Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
55 Chojka Agata Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
56 Jankowski Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
57 Brzeski Kazimierz Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
58 Gręda Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
59 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
60 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
61 Kacik Olaf Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
62 Kosak Główczewska Dorota Lamk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
63 HAJDASZ JANA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
64 Kosak Główczewska Magdalena Lamk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
65 Bielawski Dariusz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
66 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
67 Krawczynska Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
68 Bizewski Jakub Żukowo Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
69 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
70 Kreft Amelia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
71 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
72 Wiśniewska Nicola Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
73 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
74 Zaborowski Kacper Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
75 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
76 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
77 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
78 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
79 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
80 Zarębski Jakub Mosty Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
81 Lejk Jakub Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
82 Gardzielewski Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
83 Pietras Lucjan Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
84 Jezierski Aleksander Gdansk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
85 Mróz Maciej Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
86 Jezierski Bartłomiej Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
87 Mróz Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
88 Pietras Matylda Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
89 Dunajewski Bartosz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
90 GostomskI Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
91 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
92 GostomskI Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
93 Tafelska Olga Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
94 Siwicki Hubert Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
95 ferra antonina gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
96 Grobelna Wiktoria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
97 Bieńkowska Maria Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
98 Maj Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
99 Wasilewska Martyna Kosakowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
100 ferra krzysztof gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)


Wyświetleń: 6580

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ