Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maramorosz Zuzia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Koniczynka na Witominie | |
2 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Znikajace punkty | |
3 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
4 | Szornak Tymoteusz | REWA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Zespół Szkol Katolickich | |
5 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
6 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ULKS SKOCZEK POGORZE | |
7 | Badaj Oliwier | Pogórze | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ULKS Skoczek Kosakowo | |
8 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Uks 1 REDA | |
9 | Tartas Zofia | REDA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Uks 1 REDA | |
10 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
11 | Nowak Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa w Pogórzu | |
12 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
13 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr35 | |
14 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
15 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | szkoła podstawowa nr 7 Sopot | |
16 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
17 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
18 | Lotkowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 51 | |
19 | Plewa Patryk | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 47 Gdynia | |
20 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
21 | Liedtke Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
22 | Kędzierski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
23 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
24 | Olek Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
25 | Rzepka Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
26 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
27 | Rzepka Kacper | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
28 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
29 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
30 | Kołecka Weronika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 40 Gdynia | |
31 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
32 | Rybicka Daria | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
33 | Kozub Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia | |
34 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
35 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
36 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
37 | Bień Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
38 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
39 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
40 | Walczewski Michał | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa Nr 2 Reda | |
41 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 11 Gdynia | |
42 | Wróblewski Artur | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
43 | Grubba Kacper | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła podstawowa nr 6 Gdynia | |
44 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
45 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika | |
46 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | szkoła | |
47 | Stalke Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkola Podstawowa nr 43 | |
48 | Grzywacz Amelia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkola podstawowa nr 40 | |
49 | Jędrzejczak-Renk Ludwika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | szk. podst. nr 8 | |
50 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
51 | Blumkowska Nikola | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
52 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia | |
53 | WLAZŁOWSKA Nadia | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP17 | |
54 | Tempska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP10 Gdynia | |
55 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP Pogórze | |
56 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP Pogórze | |
57 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP nr 80 w Gdańsku | |
58 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 43 | |
59 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
60 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 31 | |
61 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
62 | Rosłanek Aniela | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP NR 10 GDYNIA | |
63 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP Borkowo | |
64 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP Borkowo | |
65 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
66 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
67 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 9 Sopot | |
68 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
69 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
70 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 75 Gdańsk | |
71 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot | |
72 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 6 Rumia | |
73 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 48 Gdynia | |
74 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
75 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
76 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
77 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
78 | Starosta Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
79 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
80 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
81 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 43 Gdynia | |
82 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
83 | TOŁWIŃSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
84 | Herman Oliwia | MOSTY | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
85 | Zaremba Milosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
86 | Gigowska Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
87 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
88 | Larysz Bartosz | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 40 | ||
89 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 | |
90 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 37 Gdynia | |
91 | Sikorski Oleg | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 37 Gdynia | |
92 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 37 Gdynia | |
93 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 34 | |
94 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
95 | Zelmański Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
96 | Tafelska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 31 Gdynia | |
97 | MARZEJAN KINGA | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 31 Gdynia | |
98 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
99 | Konieczny Adrian | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 29 Gdynia | |
100 | Konieczny Patryk | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 29 Gdynia |
Wyświetleń: 22527