Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP nr 43 | |
202 | Żendarska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
203 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
204 | Maramorosz Zuzia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Koniczynka na Witominie | |
205 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
206 | Kozub Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 39 Gdynia | |
207 | Kosznik Adrian | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
208 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
209 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
210 | Wiśniewski Dawid | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Arka Gdynia | |
211 | Wiśniewska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Pszedszkole 29 | |
212 | Tatarowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
213 | Tatarowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
214 | Lejk Jakub | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
215 | Siemiński Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
216 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
217 | Złonkiewicz Oskar | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
218 | Żuchowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
219 | Piórkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
220 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
221 | Kujawa Amelia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
222 | Krawczynski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
223 | Piotrowski Łukasz | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
224 | PIOTROWSKI Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
225 | Piotrowski PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
226 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | LKS ZORZA GDYNIA | |
227 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
228 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
229 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
230 | Tafelska Olga | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
231 | Tafelska Lidia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 31 Gdynia | |
232 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
233 | Kreft Amelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
234 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
235 | Wysocka Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
236 | Wysocka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
237 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Znikajace punkty | |
238 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
239 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
240 | Bielawski Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
241 | Karbowiak Paulina | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
242 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
243 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
244 | Stankiewicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 44 w Gdyni | |
245 | Krawczynska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
246 | Dawidowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
247 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Complexsports | |
248 | Mróz Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
249 | Mróz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
250 | Dłużniewska Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Godlewski Runners | |
251 | Dłużniewska Kinga | Malbork | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Godlewski Runners | |
252 | Dłużniewski Antoni | Malbork | Portugalia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Godlewski Runners | |
253 | Winiarski Igor | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
254 | Guziński Dawid | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | przedszkole 24 | |
255 | Guzińska Weronika | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 34 | |
256 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
257 | Ficycz Julia | Mrzezino | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
258 | KACPRZAK Kajetan | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
259 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
260 | KACPRZAK Martyna | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 54 Gdynia | |
261 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole NR 29 Gdynia | |
262 | Bobrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła podstawowa nr35 | |
263 | Bobrowska Kinga | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Szkoła podstawowa nr35 | |
264 | Pachnik Tymon | sopot | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
265 | Pachnik Szymon | sopot | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | szkoła podstawowa nr 7 Sopot | |
266 | Krompiewska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP 16 Gdynia | |
267 | Krompiewska Krystyna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 Gdynia | |
268 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
269 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
270 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
271 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
272 | Plewa Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
273 | Plewa Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
274 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
275 | Paga Emilia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
276 | Konieczny Patryk | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 29 Gdynia | |
277 | Konieczny Adrian | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 29 Gdynia | |
278 | Anuszek Helena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
279 | Wyszyńska Lena | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Lenuśka Team | |
280 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
281 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
282 | Tartas Zofia | REDA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Uks 1 REDA | |
283 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
284 | Błędzka Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
285 | Szablewski Ksawery | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 56 | |
286 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
287 | Cierpisz Paweł | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
288 | Wróblewski Artur | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
289 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | |
290 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
291 | Zebrowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
292 | Szornak Tymoteusz | REWA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Zespół Szkol Katolickich | |
293 | Żyznowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
294 | Sikorski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 37 Gdynia | |
295 | Sikorski Oleg | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 37 Gdynia | |
296 | Pranszke Karolina | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
297 | Skiba Zosia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
298 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
299 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
300 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP6 Rumia |
Wyświetleń: 22530