Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bernasiak Kamil Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
2 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim darmowy udział
3 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku darmowy udział
4 Wasilke Paulina Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
5 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
6 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 50 darmowy udział
7 GostomskI Szymon Tokary Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
8 GostomskI Michał Tokary Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
9 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
10 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
11 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
12 Wichnowski Ignacy REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia darmowy udział
13 Wichnowski Antoni REDA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 2 reda darmowy udział
14 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
15 Tokarska Laura Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) darmowy udział
16 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Młodych Sportowców darmowy udział
17 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia darmowy udział
18 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SGA Gdynia darmowy udział
19 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA darmowy udział
20 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia darmowy udział
21 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia darmowy udział
22 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 43 Gdynia darmowy udział
23 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
24 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
25 Pouch Martyna Reda Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 3 Reda darmowy udział
26 Manasterski Jan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 52 darmowy udział
27 Manasterska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 52 darmowy udział
28 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) darmowy udział
29 Matyka Witold Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
30 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
31 Paszka Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) sp 17 Gdynia darmowy udział
32 Paszka Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
33 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) darmowy udział
34 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
35 Zelmański Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 31 Gdynia darmowy udział
36 Głownia Kalina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sopocka Szkoła Montessori darmowy udział
37 Rzepka Maksymilian Rzepka Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
38 Kozłowski Tymoteusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
39 Panek Grzegorz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
40 Gasparowicz Daniel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
41 Hoeft Olivier Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
42 Kozłowski Maksymilian Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
43 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) familytime.pl darmowy udział
44 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Puchar Gdyni Team darmowy udział
45 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) darmowy udział
46 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
47 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP Borkowo darmowy udział
48 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo darmowy udział
49 Wiesner Maciej GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) darmowy udział
50 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 16 Gdynia darmowy udział
51 Ciepliński Franciszek Olsztyn Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 2 Olsztyn darmowy udział
52 Gębala Tola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
53 Jezierski Bartłomiej Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) darmowy udział
54 Jezierski Aleksander Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) darmowy udział
55 Kazyaka Szymon Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 2 Reda darmowy udział
56 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia darmowy udział
57 Furmańska ALICJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 16 Gdynia darmowy udział
58 Furmańska Ewa Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 16 GDYNIA darmowy udział
59 Hinca Aureliusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
60 Walas Daniel Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 75 Gdańsk darmowy udział
61 Marciniuk Oliwia Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KFMM Triathlon Team darmowy udział
62 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) darmowy udział
63 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
64 Popek Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
65 Majkowski Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia darmowy udział
66 Rogocka Nicole Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) GENETIX Team/SP 39 Gdynia darmowy udział
67 Hinc Hubert GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) darmowy udział
68 Błaszczuk Julian Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 darmowy udział
69 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) SP 7 Sopot darmowy udział
70 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 7 Sopot darmowy udział
71 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Team darmowy udział
72 Maj Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) darmowy udział
73 Teska Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
74 Teska Martyna Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Akademia Blanika AZS AWFiS darmowy udział
75 Godlewska Małgorzata Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners darmowy udział


Wyświetleń: 518

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ