Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mej Wojciech Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
2 Cychylik Janek Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
3 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) BigYellowFoot Adventure Team
4 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
5 Rojek Dawid Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
6 Misztal Oskar Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LKS ZORZA GDYNIA
7 Kuczewska Zofia Malbork Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
8 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
9 Sarwa Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
10 Smolarz Cezary Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
11 Kowalska Dagmara Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 47
12 Zwatykanicz Ewa Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
13 Krużycki Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
14 Kruk Milena Reda Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
15 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
16 Skrzypkowska Maja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LUMPEK.pl
17 Mihanovich Alissia Gdansk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
18 Bartkowski Antoni Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
19 Holubowicz Natalia Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
20 Ellwart Bartłomiej Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
21 dołubizno tomasz gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 7
22 Brzeski Maciej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 7
23 Bień Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 7
24 Czapowiecka Nadia Banino Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
25 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
26 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
27 Bizewski Kacper Żukowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
28 Bielawski Dariusz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
29 Guzińska Weronika Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 34
30 Wróblewski Artur Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 10
31 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole NR 29 Gdynia
32 Krompiewska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP 16 GDYNIA
33 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
34 Kierska Joanna Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
35 Wit Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
36 SZCZYPKA Adrianna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
37 Krause Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
38 Ciechorska Zoja GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
39 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku
40 Wasilke Julia Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
41 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SGA Gdynia
42 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA
43 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo
44 Jezierski Aleksander Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
45 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Active Flow Team


Wyświetleń: 13009

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ