Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
2 | Walens Dominik | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
3 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
4 | Brzuziewska Natasza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
5 | Pacyniak Marcel | Tuchom | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
6 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
7 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
8 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
9 | Drozd Klara | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | |||
10 | Wiśniewska Monika | Gościcino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
11 | Garbacz Szymon | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
12 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
13 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
14 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
15 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
16 | Ossowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
17 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
18 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
19 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
20 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
21 | Jurczyk-Kepke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 18 | |
22 | Jary Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP34 Gdynia | |
23 | Rybicka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
24 | Żornaczuk Mikołaj | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
25 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Neptun | |
26 | Jędrzejczak-Renk Ludwika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni | |
27 | Lotkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
28 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
29 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
30 | Ciskowska Oliwia | Bolszewo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Bolszewo | |
31 | kandzora PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
32 | Nowak Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP Pogórze | |
33 | Larysz Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 40 | |
34 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP nr 17 Gdynia | |
35 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
36 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
37 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | PSSP Gdynia | |
38 | Sobocińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 21 | |
39 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Znikajace punkty | |
40 | KACPRZAK Michalina | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia | |
41 | Brandt Adam | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkola podstawowa nr 51 | |
42 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
43 | Hetmańska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia | |
44 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa w Straszynie | |
45 | Konieczny Patryk | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 29 Gdynia | |
46 | Konieczny Adrian | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 29 Gdynia | |
47 | GÓRSKA PAULINA | gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | szkoła | |
48 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
49 | Gigowska Eliza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 43 Gdynia | |
50 | Walęcki Kamil | GDYNIA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Bałtyk Gdynia | |
51 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
52 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
53 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 13 Gdynia | |
54 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Karczemki | |
55 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
56 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
57 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
58 | Zelmański Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
59 | Głownia Kalina | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sopocka Szkoła Montessori | |
60 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
61 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
62 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot |
Wyświetleń: 21870