Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makiełła Dominik | Kosakowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
2 | Mej Tomasz | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
3 | Mej Wojciech | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
4 | Mej Olaf | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
5 | Bieszke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
6 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
7 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
8 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | BigYellowFoot Adventure Team | |
9 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
10 | Datii Kira | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SGA Gdynia | |
11 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Sp 8 Gdańsk | |
12 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
13 | Grzeszczuk Julia | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp26 gdynia | |
14 | Sułkowski Antek | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Arka Gdynia | |
15 | Walens Dominik | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
16 | Lakowski Leon | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
17 | Piernicki Kamil | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 12 Gdynia | |
18 | Kortalla Zosia | Sopot | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
19 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
20 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
21 | Łuchniak Nina | Mosty | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
22 | Łuchniak Sonia | Mosty | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
23 | Grobelny Piotr | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
24 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
25 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
26 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp 27 Gdańsk | |
27 | Hebel Szymon | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sokoły | |
28 | sobolewska wiktoria | gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
29 | sobolewska weronika | gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 16 GDYNIA | |
30 | Rojek Rebeka | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
31 | Nawrocka Łucja | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 18 Gdynia | |
32 | Rojek Dawid | Sopot | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
33 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | LKS ZORZA GDYNIA | |
34 | Zarzycki Jan | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 19 | |
35 | Zarzycki Franciszek | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 26 Gdynia | |
36 | Kuczewska Zofia | Malbork | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
37 | Kuczewski Igor | Malbork | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
38 | Matyka Jan | Borkowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
39 | Brzuziewska Natasza | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
40 | Pacyniak Marcel | Tuchom | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
41 | Naczk Nicolas | Pogórze | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
42 | Naczk Natan | Pogórze | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
43 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
44 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
45 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
46 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
47 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
48 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
49 | Pawelec Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
50 | Szentak Maciej | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
51 | Szentak Michał | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
52 | Sarwa Olga | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
53 | Leyk Aleksandra | Łeba | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | LeykTeam | |
54 | Rogocz Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
55 | Dombrowski Igor | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
56 | Kucharczyk Tymon | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
57 | Ciołek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 28 | |
58 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 8 Gdańsk | |
59 | Bieńkowska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
60 | Pałka Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
61 | Jankowski Szymon | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
62 | Jankowska Lena | gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
63 | Şahin Jacek | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
64 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole Morska Przygoda | |
65 | MARZEJAN KINGA | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 31 Gdynia | |
66 | Kozłowski Jan | Kosakowo | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Publiczne Przedszkole w Dębogórzu | |
67 | Kozłowski Jakub | Kosakowo | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Publiczne Przedszkole w Dębogórzu | |
68 | Burdeńska Hania | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
69 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
70 | Dorosz Alexander | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Montessori NR 1 | |
71 | Dorosz Julian | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
72 | Otręba Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
73 | Drozd Olaf | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | |||
74 | Drozd Klara | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | |||
75 | Drozd Nadia | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | |||
76 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 9 SOPOT | |
77 | Sarwa Julia | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
78 | Dziubakiewicz Karolina | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
79 | Szalczewska Lana | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
80 | Paszko Weronika | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 29 Gdynia | |
81 | Canchaya Sean | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
82 | Hajdasz Jana | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
83 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 40 Gdynia | |
84 | OSTROWICKA MATYLDA | GDYNIA | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
85 | Królak Marta | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SKLA Sopot | |
86 | Nurzyńska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | mama w trojmiescie | |
87 | Smolarz Cezary | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
88 | Wolińska Liliana | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
89 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
90 | Kraszewska Wanda | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 7 | |
91 | Kraszewski Ryszard | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
92 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 47 | |
93 | Kowalska Klaudia | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 55 | |
94 | Wiśniewska Monika | Gościcino | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
95 | Wiśniewski Tomasz | Gościcino | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
96 | Żak Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
97 | Żak Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
98 | Garbacz Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
99 | Garbacz Szymon | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
100 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) |
Wyświetleń: 21955