Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | PIOTROWSKI Tomasz | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
102 | Piotrowski PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
103 | Hinz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
104 | Hinz Jakub | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
105 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | FabrykaDobrejZabawy.pl | |
106 | Jaczun Agata | Bojano | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
107 | Jaczun Marta | Bojano | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
108 | Kraszewski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
109 | Popielski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
110 | Popielska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
111 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
112 | Pionkowski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
113 | Pionkowski Iwo | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
114 | Kasprzak Hubert | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 50 | |
115 | Tokarczyk Piotr | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 44 Gdynia/UKS Banino | |
116 | Zdunowska Marika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
117 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Belta Team Gdańsk | |
118 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Belta Team Gdańsk | |
119 | Zwatykanicz Natalia | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
120 | Zwatykanicz Julia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
121 | Kałdoński Filip | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole Nr 7 w Gdyni | |
122 | Zwatykanicz Ewa | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
123 | Krużycki Sebastian | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
124 | Krużycka Nikola | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
125 | Żero Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
126 | Żero Klaudia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
127 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
128 | Kruk Milena | Reda | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
129 | Śleboda Jaśmina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 52 Gdynia | |
130 | Ferra Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
131 | Ferra Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
132 | Ferra Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
133 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
134 | Szaniawska Julia | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
135 | Ossowski Kacper | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia | |
136 | Ossowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole 32 | |
137 | Ciach Angelika | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
138 | Pietras Matylda | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
139 | Lazarowicz Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 7 | |
140 | Pietras Lucjan | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
141 | Lazarowicz Maria | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole 7 | |
142 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Active Flow Team | |
143 | Dawidczyk Wiktor | GDYNIA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
144 | Siwicki Hubert | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
145 | Kuśnierek Adam | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
146 | Kuśnierek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
147 | Chrostowska Kalina | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 54 gdynia | |
148 | Borek Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
149 | Majewski Maciej | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
150 | Majewski Michał | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
151 | Grabowska Barbara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | Przedszkole nr 7 Gdynia | |
152 | Gradalska Lena | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
153 | Zalewska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole 31 Bajeczka | |
154 | Rozycka Maja | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
155 | Brzeski Kazik | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
156 | Brzeski Przemek | Reda | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
157 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
158 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
159 | Czop Julia | Gdańsk | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole 44 | |
160 | Czop Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Sp 18 gdańsk | |
161 | Miliszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 44Gdynia | |
162 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | SP 43 Gdynia | |
163 | Witkowska Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
164 | Kaczor Oskar | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
165 | Car Alicja | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | LKS Zorza Gdynia | |
166 | Car Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
167 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | LKS Zorza Gdynia | |
168 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Bemol Junior Runing Speed Team ;) | |
169 | Heldt Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
170 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
171 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 9 SOPOT | |
172 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | BCT Team Gdynia | |
173 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
174 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
175 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
176 | Szlas Emil | Pogórze | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
177 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
178 | CZUCHAJ PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
179 | Broniszewski Jan | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
180 | Broniszewska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
181 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
182 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
183 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
184 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Deaf junior | |
185 | Pelczar Weronika | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Deaf junior | |
186 | Maramorosz Zuzia | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
187 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
188 | Zaremba Anna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
189 | Świeczkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
190 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
191 | Świeczkowski Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
192 | Ułanowicz Piotr | gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
193 | Ułanowicz Wojciech | gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
194 | Złoch Konrad | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
195 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
196 | Cetra Tomasz | Rumia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
197 | Cetra Bartosz | Rumia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
198 | Cetra Szymon | Rumia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
199 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 48 Gdynia | |
200 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) |
Wyświetleń: 21895