Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Wanta Piotr | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Wanta Team | |
402 | SZCZYPKA Adrianna | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
403 | Krause Szymon | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
404 | Jaskulski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
405 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
406 | Gardzielewska Helena | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
407 | Gardzielewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
408 | Dudaniec Igor | Gdańsk | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
409 | Popowicz Antek | Rumia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Prency na Trasie | |
410 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia | |
411 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | OSP KŁOSOWO | |
412 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | OSP KŁOSOWO | |
413 | Kempczyński Filip | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | RUNEDA | |
414 | Balcer Alicja | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 14 Gdynia | |
415 | Balcer Szymon | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 13 Gdynia | |
416 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Karczemki | |
417 | Zaremba Milosz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
418 | Wasilewska martyna | Kosakowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
419 | Szarkowski Aleksander | GDAŃSK | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
420 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
421 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
422 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ŁKS ZORZA GDYNIA | |
423 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
424 | Kulczyk Igor | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 30 | |
425 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
426 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
427 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
428 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
429 | Herman Oliwia | MOSTY | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
430 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
431 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP nr 80 w Gdańsku | |
432 | Wasilke Paulina | Wejherowo | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
433 | Wasilke Julia | Wejherowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
434 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 50 | |
435 | GostomskI Szymon | Tokary | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
436 | GostomskI Michał | Tokary | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
437 | Gostomska Natalia | Tokary | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
438 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
439 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
440 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |
441 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 2 reda | |
442 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
443 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | ||
444 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Młodych Sportowców | |
445 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SGA Gdynia | |
446 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SGA Gdynia | |
447 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | RUNEDA | |
448 | TOŁWIŃSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | SP 43 Gdynia | |
449 | ŻARYN AMELIA | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 43 Gdynia | |
450 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | SP 43 Gdynia | |
451 | Sobiczewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
452 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
453 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 3 Reda | |
454 | Manasterski Jan | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 52 | |
455 | Manasterska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 52 | |
456 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | ||
457 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
458 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
459 | Paszka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | sp 17 Gdynia | |
460 | Paszka Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
461 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | ||
462 | Ćwiklińska Julia | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
463 | Zelmański Igor | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sp 31 Gdynia | |
464 | Głownia Kalina | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Sopocka Szkoła Montessori | |
465 | Rzepka Maksymilian Rzepka | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
466 | Kozłowski Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
467 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
468 | Kozłowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
469 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | familytime.pl | |
470 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Puchar Gdyni Team | |
471 | Skoczeń Weronika | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) | ||
472 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
473 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP Borkowo | |
474 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | SP Borkowo | |
475 | Wiesner Maciej | GDYNIA | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | ||
476 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 16 Gdynia | |
477 | Ciepliński Franciszek | Olsztyn | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | SP 2 Olsztyn | |
478 | Gębala Tola | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
479 | Jezierski Bartłomiej | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | ||
480 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | ||
481 | Kazyaka Szymon | Reda | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | Sp 2 Reda | |
482 | Broniewski Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Sp 31 Gdynia | |
483 | Furmańska ALICJA | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 16 Gdynia | |
484 | Furmańska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 16 GDYNIA | |
485 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
486 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | Sp 75 Gdańsk | |
487 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | KFMM Triathlon Team | |
488 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | ||
489 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | SP 43 Gdynia | |
490 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) | SP 43 Gdynia | |
491 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
492 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
493 | Hinc Hubert | GDYNIA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) | ||
494 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) | Przedszkole nr 7 | |
495 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | SP 7 Sopot | |
496 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) | SP 7 Sopot | |
497 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) | Active Flow Team | |
498 | Maj Anna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) | ||
499 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) | Akademia Blanika AZS AWFiS | |
500 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) | Akademia Blanika AZS AWFiS |
Wyświetleń: 21996