Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne

Bieg Majtka - Maluch z rodzicem

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 22 KADELA JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 W GDYNI Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
2 24 KUCZEWSKI IGOR M MALBORK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
3 33 PIONKOWSKI TYMON M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
4 28 MEJ TOMASZ M REDA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
5 532 SZYMAŃSKI DOMINIK M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
6 30 OSTROWICKA MATYLDA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
7 528 STACHOWIAK MARIANNA K GDAŃSK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
8 32 PIETRAS MATYLDA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
9 46 ZŁONKIEWICZ OSKAR M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
10 29 NURZYŃSKA ZOFIA K GDYNIA MAMA W TROJMIESCIE Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 25 KUJAWA AMELIA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
12 8 CZOP JULIA K GDAŃSK PRZEDSZKOLE 44 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
13 5 BURLIŃSKI PIOTR M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
14 40 SZWEDEK KAROL M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
15 516 PIĄTKOWSKI ANTONI M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
16 48 ŻYTYŃSKA HANNA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
17 44 WIŚNIEWSKA NICOLA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
18 1 WALCZAK IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
19 31 PACZKOWSKA NINA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
20 10 FEDE OLIWIA K GDANSK MAMA W TROJMIESCIE Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
21 19 JACZUN AGATA K BOJANO Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
22 519 KORTALLA ZUZIA K SOPOT Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
23 43 TRYMBULAK CYPRIAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
24 41 ŚWIECZKOWSKI ALEKSANDER M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
25 18 HAJDASZ JANA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
26 11 FLIS-ROKOSZ MARCIN STANISŁAW M SOPOT STEP BY STEP TRÓJMIASTO Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
27 16 GRĄZKA ALICJA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
28 21 KACPRZAK KAJETAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
29 45 WIT JAKUB M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
30 9 DOROSZ JULIAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
31 540 PRANSZKE DAJANA K BOLSZEWO Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
32 27 MARAMOROSZ ZUZIA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
33 529 LAKOWSKA LIDIA K GDAŃSK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
34 4 BURDEŃSKA HANIA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
35 6 CETRA TOMASZ M RUMIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem

Bieg Marynarza - do 4 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 70 JANKOWSKA MALWINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 50 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
2 82 NOWAK JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
3 79 LEWANDOWSKA LENA K SOPOT SP 7 SOPOT Bieg MARYNARZA – do 4 lat
4 57 DOKRZEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
5 62 FERRA ZUZANNA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
6 78 LAZAROWICZ MARIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
7 85 PIÓRKOWSKA ASIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
8 520 ROHDE KATARZYNA K RUMIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
9 69 JANISZEWSKA MICHALINA K BANINO Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10 51 BOREK BARBARA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
11 75 KRUŻYCKA NIKOLA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
12 81 MOCARSKA LILIANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 26 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
13 64 GAŁUSZYŃSKA MAJA K GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM Bieg MARYNARZA – do 4 lat
14 84 PERETKO NATALIA K GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat
15 61 ELMANOWSKA NATALIA K REDA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
16 65 GRABOWSKA BARBARA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
17 92 TRYMBULAK LILIANA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
18 80 MAJ ANNA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 94 WALĘCKA ALEKSANDRA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 18 Bieg MARYNARZA – do 4 lat

Bieg Marynarza - do 4 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 89 STACHOWIAK KONSTANTY M GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat
2 90 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
3 96 ZESZUTEK ZIEMOWIT M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
4 95 WYLEGAŁA ADAM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
5 67 HELLICH KAJETAN M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
6 56 DŁUŻNIEWSKI ANTONI M MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg MARYNARZA – do 4 lat
7 53 BRZESKI PRZEMEK M REDA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
8 530 TRĄBKA DOMINIK M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
9 77 KUŚNIEREK ADAM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10 76 KUCHARCZYK TYMON M PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg MARYNARZA – do 4 lat
11 58 DOROSZ ALEXANDER M GDYNIA MONTESSORI NR 1 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
12 60 DUTCZYN WIKTOR M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
13 72 KALETA ANTONI M GDAŃSK MARCHEWKA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
14 1 WALCZAK IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
15 88 SOCHA MICHAŁ M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
16 23 KOZŁOWSKI JAN M KOSAKOWO PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W DĘBOGÓRZU Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
17 91 ŚWIECZKOWSKI NIKODEM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
18 54 CIOŁEK SZYMON M GDYNIA PRZEDSZKOLE 28 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 97 ŻAK ADAM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
20 83 PACZKOWSKI ADAM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
21 93 UŁANOWICZ WOJCIECH M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 125 KRAWCZYK ANIELA K KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
2 120 KIERSKA ANASTAZJA K BOLSZEWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 113 GRĄDALSKA LENA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
4 514 GUGAŁĄ POLA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
5 108 GARBACZ AGNIESZKA K GDANSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
6 135 MOKŁOWICZ KLARA K WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
7 130 ŁUCHNIAK SONIA K MOSTY Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
8 137 OSSOWSKA ZUZANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 32 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
9 109 GĘBALA TOLA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10 153 WASILKE PAULINA K WEJHEROWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
11 156 WOLIŃSKA LILIANA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 122 KORTALLA ZOSIA K SOPOT Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
13 106 ELMANOWSKA JOANNA K REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
14 539 PRANSZKE DOMINIKA K BOLSZEWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 98 ANTKOWIAK TOSIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
16 155 WITCZAK LILIANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR.19 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
17 123 KOWALSKA KLAUDIA K RUMIA PRZEDSZKOLE NR 55 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 138 OTRĘBA KORNELIA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
19 117 KACPRZAK MARTYNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
20 142 PRANSZKE KAROLINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
21 133 MARAMOROSZ DOMINIKA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
22 144 SARWA OLGA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
23 140 PLOC NIKOLA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
24 152 WALĘCKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 42 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
25 518 BLUMKOWSKA LILIANNA K RUMIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
26 158 ŻERO OLIWIA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 146 SUŁKOWSKI ANTEK M GDYNIA ARKA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
2 147 SZABLEWSKI KSAWERY M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 56 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 535 SZYMAŃSKI CYPRIAN M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
4 129 LITTWIN ALBERT M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
5 134 MATCZAK PATRYK M GDAŃSK PRZEDSZKOLE NR 85 W GDAŃSKU Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
6 154 WINIARSKI IGOR M GDYNIA PRZEDSZKOLE JAŚ I MAŁGOSIA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
7 114 JANKOWSKI SZYMON M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
8 143 RYBACKI KACPER M REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
9 522 BUNIA ROBERT M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 21 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10 527 SIKOCKI MIŁOSZ M WEJHEROWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
11 149 TATAROWSKI TADEUSZ M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 111 GRABOWSKI JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
13 103 BŁASZCZUK JULIAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
14 145 STRACHOWICZ ŁUKASZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE 28 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 139 PACHNIK TYMON M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
16 104 BRZESKI MATEUSZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
17 151 UŁANOWICZ PIOTR M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 157 ŹEBROWSKI MICHAŁ M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
19 100 BEMOWSKI BARTOSZ M GDYNIA BEMOL JUNIOR RUNING SPEED TEAM ;) Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
20 131 MAJEWSKI MACIEJ M REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
21 112 GRABOWSKI JAN M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
22 105 CANCHAYA SEAN M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
23 127 LAKOWSKI LEON M GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat

Bieg Mata - 6 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 193 LEIK MAŁGORZATA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat
2 209 TESKA MARTYNA K GDYNIA AKADEMIA BLANIKA AZS AWFIS Bieg MATA – 6 lat
3 215 WOLAŃSKA LENA K RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY Bieg MATA – 6 lat
4 212 WIŚNICKA WIKTORIA K GDYNIA AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW Bieg MATA – 6 lat
5 543 BELKA ALICJA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
6 537 OLEKSIAK APOLONIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
7 175 GODLEWSKA MAŁGORZATA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg MATA – 6 lat
8 183 JANKOWSKA LENA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
9 170 DOKRZEWSKA MARTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 Bieg MATA – 6 lat
10 213 WIŚNIEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE DEMPTUSIOWO NR 21 W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
11 169 DŁUŻNIEWSKA KINGA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg MATA – 6 lat
12 182 JANISZEWSKA KINGA K BANINO Bieg MATA – 6 lat
13 210 WARCHOL FRANIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
14 181 JAKUBOWSKA IZABELA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
15 172 FENRYCH LILIANA K GDYNIA PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA Bieg MATA – 6 lat
16 217 ZALEWSKA KATARZYNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 31 BAJECZKA Bieg MATA – 6 lat
17 204 ROŻAŃSKA ZOFIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
18 207 SKIBA ZOSIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
19 171 DOŁUBIZNO HANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg MATA – 6 lat
20 165 CHROSTOWSKA KALINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 54 GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
21 554 JAKUBIAK KAJA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
PK 521 BUNIA MONIKA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 21 Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
PK 121 KOBIELA MARTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 W GDYNI Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat

Bieg Mata - 6 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 211 WICHNOWSKI ANTONI M REDA PRZEDSZKOLE NR 2 REDA Bieg MATA – 6 lat
2 185 JURCZAK FRANCISZEK M GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat
3 179 GRABOWSKI OSKAR M GDAŃSK FAMILYTIME.PL Bieg MATA – 6 lat
4 178 GÓRALSKI PAWEŁ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 21 W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
5 190 KULCZYK IGOR M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 30 Bieg MATA – 6 lat
6 162 BOMBA BARTOSZ M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
7 202 PŁOTKA ALEKS M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
8 161 BIZEWSKI JAKUB M ŻUKOWO Bieg MATA – 6 lat
9 174 GLEŃ WOJTEK M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
10 188 KRASZEWSKI JERZY M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
11 200 PIETRAS LUCJAN M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
12 538 BOCIAN NIKODEM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 Bieg MATA – 6 lat
13 199 PASZKA BARTOSZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg MATA – 6 lat
14 201 PIOTROWSKI TOMASZ M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
15 218 ZARZYCKI JAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE 19 Bieg MATA – 6 lat
16 551 KRYGER JAN M TCZEW Bieg MATA – 6 lat
17 197 MATYKA JAN M BORKOWO Bieg MATA – 6 lat
18 184 JARY BENIAMIN M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
19 216 WYRWA TOMASZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 BAJECZKA W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
20 191 LAZAROWICZ WOJTEK M GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg MATA – 6 lat
21 194 MAJEWSKI MICHAŁ M REDA Bieg MATA – 6 lat
22 187 KRAJEWSKI ARKADIUSZ M GDYNIA KRAJA TEAM Bieg MATA – 6 lat
23 189 KRASZEWSKI RYSZARD M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
24 192 LEDWOCHOWSKI JAKUB M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
25 164 BRZESKI KAZIK M REDA Bieg MATA – 6 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 250 PLAVINSKAYA ALIYA K GDYNIA SGA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
2 253 SKOWRONEK AMELIA K BORKOWO SP BORKOWO Bieg BOSMANA – 7 lat
3 240 KROMPIEWSKA NINA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
4 952 MACIEJEWICZ HANNA K GDYNIA SP 29 Bieg BOSMANA – 7 lat
5 232 GAŁUSZYŃSKA NINA K GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM Bieg BOSMANA – 7 lat
6 243 KUCZEWSKA ZOFIA K MALBORK Bieg BOSMANA – 7 lat
7 238 KOWALSKA DAGMARA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Bieg BOSMANA – 7 lat
8 513 GUGAŁA AMELIA K GDYNIA SP NR 26 Bieg BOSMANA – 7 lat
9 260 WASILKE JULIA K WEJHEROWO Bieg BOSMANA – 7 lat
10 259 TATAROWSKA ZOFIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
11 257 SZCZYPKA ADRIANNA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
12 252 SARWA JULIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
13 241 KRUK MILENA K REDA Bieg BOSMANA – 7 lat
14 526 ROSZMANN AMELIA K WEJHEROWO Bieg BOSMANA – 7 lat
15 233 GUZIŃSKA WERONIKA K GDYNIA SP 34 Bieg BOSMANA – 7 lat
16 541 WÓJTOWICZ ANASTAZJA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
17 224 BURDEŃSKA ALICJA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg BOSMANA – 7 lat
18 542 LEWANDOWSKA URSZULA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
19 234 HOLUBOWICZ NATALIA K GDAŃSK Bieg BOSMANA – 7 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 226 CYCHYLIK JANEK M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
2 222 BIZEWSKI KACPER M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 7 lat
3 245 MEJ WOJCIECH M REDA Bieg BOSMANA – 7 lat
4 249 PIOTROWSKI TOMASZ M GDAŃSK SP NR 80 W GDAŃSKU Bieg BOSMANA – 7 lat
5 553 BODZIAK LEON M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
6 230 ELLWART BARTŁOMIEJ M SOPOT Bieg BOSMANA – 7 lat
7 247 MISZTAL OSKAR M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
8 244 ŁUKASZEWSKI FILIP M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
9 255 SMOLARZ CEZARY M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
10 261 WIT FILIP M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
11 258 ŚWIECZKOWSKI MIKOŁAJ M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
12 559 BORYS TYMAN M Bieg BOSMANA – 7 lat
13 557 JJAKUBIAK TOMASZ M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
14 229 DOŁUBIZNO TOMASZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg BOSMANA – 7 lat
15 951 GĄSIŃSKI FILIP M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
16 256 SOCHA LEON M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
17 242 KRUŻYCKI SEBASTIAN M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
18 223 BRZESKI MACIEJ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg BOSMANA – 7 lat
19 954 LEWANDOWSKI KOSTEK M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
20 550 SZEFLER WIKTOR M RUMIA Bieg BOSMANA – 7 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 266 BIELECKA BARBARA K GDYNIA SP 48 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 298 LEIK MARTA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 303 MARAS WIKTORIA K SIEMIROWICE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 305 MOKŁOWICZ ELIZA K WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 524 DAMPC NIKOLA K PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 552 BODZIAK LILIANNA K GDYNIA SP 37 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 297 LARYSZ MAŁGORZATA K GDYNIA SP 40 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 314 RYBICKA ALICJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 272 DATII KIRA K GDYNIA SGA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 280 GŁOWNIA KALINA K GDYNIA SOPOCKA SZKOŁA MONTESSORI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 325 ŻERO KLAUDIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 284 HETMAŃSKA ALICJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 281 GÓRSKA PAULINA K GDYNIA SZKOŁA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 301 LOTKOWSKA JULIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 278 GIGOWSKA ELIZA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 276 FURMAŃSKA ALICJA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 316 SOBOCIŃSKA ZUZANNA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 274 DRYJA DOMINIKA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 289 KACPRZAK MICHALINA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
20 315 SOBICZEWSKA JULIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
21 306 NOWAK OLIWIA K GDYNIA SP POGÓRZE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
22 291 KANDZORA PATRYCJA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 515 LANG OLIWIA K GDYNIA SP 51 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
24 323 WOLAŃSKA JULIA K RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 287 JĘDRZEJCZAK-RENK LUDWIKA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GDYNI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 275 DUDA JASIEK M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 292 KELLER GRACJAN M KARCZEMKI KARCZEMKI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 299 LEIK WIKTOR M STRASZYN SZKOŁA PODSTAWOWA W STRASZYNIE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 269 KRAWCZYK IGNACY M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 523 DAMPC GRACJAN M PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 300 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M SOPOT SP 7 SOPOT Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 556 MIKA PIOTR M GDYNIA SP 31 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 286 JARY ALEKSANDER M GDYNIA SP34 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 317 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 304 MATCZAK DAWID M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 W GDAŃSKU Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 290 KALETA MIŁOSZ M GDAŃSK NEPTUN Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 311 PIETRZAK MIKOŁAJ M GDYNIA SP NR 17 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 277 GARBACZ SZYMON M GDANSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 318 WALENS DOMINIK M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 279 GLIŃSKI SZYMON M GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 321 WICHNOWSKI IGNACY M REDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 326 ŻORNACZUK MIKOŁAJ M RUMIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 302 MAJKOWSKI ALEKSANDER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 293 KIERSZKA IGNACY M GDYNIA PSSP GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
20 324 ZELMAŃSKI IGOR M GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
21 313 PRĄTNICKI MIŁOSZ M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
22 294 KONIECZNY ADRIAN M GDYNIA SP 29 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 319 WALĘCKI KAMIL M GDYNIA BAŁTYK GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
24 295 KONIECZNY PATRYK M GDYNIA SP 29 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 312 PIONKOWSKI IWO M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
26 531 TRĄBKA SZYMON M GDYNIA SP 35 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
27 320 WANTA PIOTR M GDYNIA WANTA TEAM Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
28 307 OSSOWSKI KACPER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
29 310 PERETKO ANDRZEJ M GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 357 NIŻYŃSKA KARINA K GDYNIA SP 9 SOPOT Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 956 CZAJKOWSKA JULIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 345 JANUSZKIEWICZ KINGA K GDAŃSK SP 27 GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 533 SZYMAŃSKA LAURA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 372 TRUSZKOWSKA AMELIA K RUMIA SP6 RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 344 JACZUN MARTA K BOJANO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 545 MOSKWA LAURA K KOLBUDY Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 334 ĆWIKLIŃSKA JULIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 536 SZYMAŃSKA MARCJANNA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 362 ROZYCKA MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 350 LEYK ALEKSANDRA K ŁEBA LEYKTEAM Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 517 GRZEGORZEWSKA PATRYCJA K GDYNIA SP 26 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 360 PISAREK ŁUCJA K GDYNIA COMPLEXSPORTS Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 378 ZAREMBA ANNA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 366 SZANIAWSKA JULIA K RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
16 371 TRUSIEWICZ LILIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 955 DRAGAN BLANKA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
18 359 PASZKO WERONIKA K GDYNIA SP 29 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
19 335 DAWIDOWSKA ALEKSANDRA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
20 370 TOŁWIŃSKA NATALIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
21 364 SKOCZEŃ WERONIKA K REDA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
22 327 BLUMKOWSKA NIKOLA K RUMIA SP6 RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
23 377 WYSOCKA NATALIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
24 376 WITKOWSKA EWELINA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 351 LITTWIN ROBERT M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 353 MEJ OLAF M REDA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 339 FETTA MACIEJ M GDYNIA ŁKS ZORZA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 347 KOZUB MAKSYMILIAN M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 369 TOKARCZYK PIOTR M GDYNIA SP 44 GDYNIA/UKS BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 358 PACHNIK SZYMON M SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SOPOCIE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 349 KUŚNIEREK SZYMON M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 330 CETRA SZYMON M RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 342 GÓRALSKI JAKUB M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 953 MACIEJEWICZ IGNACY M GDYNIA SP 29 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 346 KOMKOWSKI WIKTOR M POGÓRZE SP POGÓRZE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 340 GARDZIELEWSKI IGOR M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 352 MATYKA WITOLD M BORKOWO GTS BORKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 343 HEBEL SZYMON M GDYNIA SOKOŁY Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 558 KRYGER PAWEŁ M TCZEW Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
16 336 DOKRZEWSKI ADAM M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 333 CZOP KACPER M GDAŃSK SP 18 GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
18 338 FERRA KRZYSZTOF M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
19 374 WĄTŁY KACPER M GDYNIA SP 40 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
20 365 SPRENGEL HUBERT M BORKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 525 DAMPC NATALIA K PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 Bieg KAPITANA – 10 lat
2 401 WASILEWSKA MARTYNA K KOSAKOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
3 534 SZYMAŃSKA ŁUCJA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
4 958 PODSKOK AMELIA K PRUSZCZ GDAŃSKI SP 4 Bieg KAPITANA – 10 lat
5 389 KUJAŁOWICZ ALICJA K SOPOT SP 9 SOPOT Bieg KAPITANA – 10 lat
6 383 FERRA ANTONINA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
7 404 ŻARYN AMELIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
8 382 DUDA MARTYNA K GDYNIA KL GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
9 959 KOWALIK OLIWIA K PRUSZCZ GDAŃSKI SP 4 Bieg KAPITANA – 10 lat
10 384 GIGOWSKA EWELINA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
11 549 OLSZEWSKA NATALIA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
12 391 MIOTK WIKTORIA K GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
13 379 BOBROWSKA KINGA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR35 Bieg KAPITANA – 10 lat
14 385 HELDT MAGDALENA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 400 WALAS DANIEL M GDAŃSK SP 75 GDAŃSK Bieg KAPITANA – 10 lat
2 397 SKOWRONEK BARTOSZ M BORKOWO SP BORKOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
3 560 KRYGER PATRYK M TCZEW SP 11 Bieg KAPITANA – 10 lat
4 388 KUCHTA ANTONI M SOPOT Bieg KAPITANA – 10 lat
5 387 HINC HUBERT M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
6 403 ZARZYCKI FRANCISZEK M GDYNIA SP 26 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
7 544 BELKA GABRIEL M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
8 398 STALKE GRZEGORZ M GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
9 381 DRYWA MICHAŁ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
10 547 LIPSKI FILIP M GDYNIA SP 34 Bieg KAPITANA – 10 lat

Bieg Komandora - 11 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 419 KOLIŃSKA ALEKSANDRA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 424 MAJ MAGDALENA K RUMIA RKS RUMIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 425 PASZKA NATALIA K GDYNIA SP 17 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 962 KREFTA ROKSANA K KŁOSOWO Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 413 GRZESZCZUK JULIA K GDYNIA SP26 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 439 TESKA PATRYCJA K GDYNIA AKADEMIA BLANIKA AZS AWFIS Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 409 FETTA DOMINIKA K GDYNIA ŁKS ZORZA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 411 GOŁĘBSKA MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 415 JASIONOWSKA PAULINA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 422 KROMPIEWSKA KRYSTYNA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 438 ŚWIAT ANNA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 412 GOSTOMSKA NATALIA K TOKARY Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 423 ŁUCHNIAK NINA K MOSTY Bieg KOMANDORA – 11 lat
14 433 SIOMA NICOLE K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
15 430 RADTKE LILIANA K GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
16 435 SOBOLEWSKA WERONIKA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat

Bieg Komandora - 11 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 441 ZŁOCH KONRAD M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 408 DUDANIEC IGOR M GDAŃSK Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 405 BRONIEWSKI WIKTOR M GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 410 GARDZIELEWSKI KACPER M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 440 WIESNER MACIEJ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 416 JURCZYK-KEPKE PAWEŁ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 436 STARK JAKUB M GDYNIA SP 3 REDA Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 420 KOZŁOWSKI MAKSYMILIAN M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 434 SOBICZEWSKI PAWEŁ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 417 KANDZORA TOMASZ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 418 KIEŁTYKA MATEUSZ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 432 RUTKOWSKI SZYMON M GDYNIA SP 12 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 428 POPEK ARTUR M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
14 414 HINCA AURELIUSZ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 468 KRÓLAK MARTA K GDYNIA SKLA SOPOT Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
2 462 ICKOWSKA AGATA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
3 486 STĘPIŃSKA KORNELIA K REDA UKS 1 REDA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
4 957 CAŁKA BARBARA K GDYNIA SP 35 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
5 475 PAŁKA GABRIELA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
6 451 DŁUŻNIEWSKA WIKTORIA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
7 484 RYBICKA DARIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
8 460 GLEŃ GABRYSIA K GDYNIA SZKOŁA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
9 448 CZARNOWSKA ZUZANNA K REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
10 481 POPIELSKA NATALIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
11 474 NIEDZIELSKA ZOFIA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
12 477 PAWELEC MAGDALENA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
13 562 GNACIŃSKA ANGELIKA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
14 548 LIPSKA LAURA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
15 483 ROGOCZ ANTONINA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
16 459 FURMAŃSKA EWA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
17 457 DUDA AMELIA K GDYNIA KL GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
18 561 TREPPA JAGODA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
19 965 MAZURO MARTYNA K CHWASZCZYNO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
20 494 ŻORNACZUK OLGA K RUMIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
21 472 MARZEJAN KINGA K GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
22 490 WYSOCKA ADRIANNA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
23 491 ZDUNOWSKA MARIKA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
24 489 WLAZŁOWSKA NADIA K GDYNIA SP17 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 465 KACZOR OSKAR M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
2 464 JOŃCZYK PATRYK M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
3 492 ZŁOCH ALEKSANDER M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
4 478 PIOTROWSKI KRYSTIAN M KOSAKOWO ULKS SKOCZEK POGORZE Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
5 463 JANK ADAM M GDYNIA KL GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
6 960 WILKIEWICZ DAWID M GDYNIA SP 43 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
7 470 LISZEWSKI SZYMON M CHWASZCZYNO LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
8 479 PIOTROWSKI PAWEŁ M GDYNIA GKS SZTORM KOSAKOWO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
9 466 KAZYAKA SZYMON M REDA SP 2 REDA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
10 471 LOTKOWSKI PAWEŁ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
11 445 CAR PAWEŁ M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
12 447 CYCHYLIK JAKUB M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
13 482 POPIELSKI MAKSYMILIAN M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
14 469 LARYSZ BARTOSZ M GDYNIA SP 40 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
15 444 BOBROWSKI DOMINIK M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR35 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
16 442 BADAJ OLIWIER M POGÓRZE ULKS SKOCZEK KOSAKOWO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
17 467 KOZŁOWSKI TYMOTEUSZ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
18 450 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
19 453 DOŁUBIZNO WOJCIECH M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 W GDYNI Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
20 476 PANEK GRZEGORZ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
21 555 KRZYSZTOF MIKA M GDYNIA SP 31 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
22 473 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M GDYNIA SP 44GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
23 454 DOMBROWSKI IGOR M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
24 452 DOKRZEWSKI MICHAŁ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
25 456 DRYWA BARTOSZ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 968 KASZUBOWSKA PAULINA K GDYNIA LKS ZORZA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
2 966 ŁUCKA KINGA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
3 495 BORKOWSKA AGNIESZKA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
4 502 ROKITA MAJA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
5 964 ZAGOŻDŻON MARTA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
6 961 TOFIK EMILIA K GDYNIA SP 40 Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
7 967 SKALSKA KAROLINA K GDYNIA LKS ZORZA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
8 511 ŻARYN JULIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
9 501 ROGOCKA NICOLE K GDYNIA GENETIX TEAM/SP 39 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
10 505 SOBOLEWSKA WIKTORIA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
11 499 NIEDZIELSKA ZUZANNA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
12 506 TOKARSKA LAURA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
13 507 TOKARSKA WIKTORIA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 969 BUKOWSKI PAWEŁ M GDYNIA LKS ZORZA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
2 497 ICKOWSKI TOMASZ M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
3 500 PIERNICKI KAMIL M GDYNIA SP 12 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
4 496 GOSTOMSKI MICHAŁ M TOKARY Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
5 963 KLOSKOWSKI DAWID M BOJANO Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
6 509 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ